Oldřich Špelda

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BA Poděbrady z.s.
Výška
157 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
269
Procento vítězství
63.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F-
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina B Pod U13B 14 - 2.6 1.3 0 0.1/0.1 50.0 -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Základní část Pod14 18 - 1.0 0.5 0 0/0.2 0.0 -
2011/12 starší minižáci U13 - Finále Pod U13B 4 - 2.5 0.8 0 1/2.3 44.4 -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Finále U14 Pod14 6 - 1.0 0.5 0 0/0.3 0.0 -
2012/13 žáci U15 - divize B Basket Poděbrady 8 - 1.0 0.4 0 0.3/0.8 33.3 -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B Basket Poděbrady 14 - 2.1 0.7 0 0.6/1.5 42.9 -
2012/13 žáci U15 - divize B finale Basket Poděbrady 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A Basket Poděbrady 8 - 1.8 0.5 0 0.8/1.9 40.0 -
2013/14 žáci U15 - divize B Basket Poděbrady 10 - 6.5 2.7 0 1.1/2.2 50.0 -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BCM Nymburk 14 - 3.9 1.8 0 0.4/1.3 27.8 -
2013/14 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U 17 Pod U17B 9 - 2.0 1 0 0/0.1 0.0 -
2013/14 žáci U15 - divize B final Basket Poděbrady 3 - 17.3 7.3 0 2.7/3.7 72.7 -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BCM Nymburk 7 - 2.0 1 0 0/0.3 0.0 -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BCM Nymburk 2 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A BCM Nymburk 3 9.3 0.7 0.3 0 0/0 0.0 1.3
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BCM Nymburk 2 9.0 3.0 1.5 0 0/0.5 0.0 2.0
2014/15 žáci U15 - skupina B BA Nymburk 8 - 2.6 0.9 0 0.9/1.5 58.3 -
2014/15 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 Pod U17B 21 - 5.0 1.9 0 1.3/2.4 54.9 -
2014/15 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 7 - 2.3 1 0 0.3/0.3 100.0 -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A BA Nymburk 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo BA Nymburk 2 3.0 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2015/16 junioři U19 - skupina A BA Nymburk B 2 - 0.5 0 0 0.5/2 25.0 -
2015/16 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 2 - 1.0 0 /0 0 1/2 50.0 2.0
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 Pod U17B 16 - 9.4 3.8 0.1 1.6/2.6 61.0 -
2015/16 kadeti U17 - Skupina o 1-3 místo Pod U17B 4 - 5.5 1.3 0.3 2.3/3 75.0 -
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 18 5.4 1.0 0.3 /0.7 0.1 0.3/0.6 50.0 0.4
2016/17 kadeti U17 - skupina B Nym 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 -
2016/17 junioři U19 - skupina B Basket Poděbrady 18 - 5.6 1.8 0.4 0.6/1.7 36.7 -
2016/17 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 1 6.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 -
2018/19 muži - skupina B Pod 12 - 2.1 0.5 0.3 0.3/0.7 50.0 -
2018/19 junioři U19 - skupina B BA Nymburk B 7 - 4.0 1 0.4 0.7/1.6 45.5 -
2018/19 junioři U19 - play-out B BA Nymburk B 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 -
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů BAPOD 16 - 2.6 1.1 0 0.5/1 50.0 -
2020/21 muži - SBLM skupina východ BAPOD 4 - 1.3 0.3 0.3 0/0.5 0.0 -
Průměr za kariéru 29.9 0.6 3.3 1.3 0.1 0.6/1.2 124.2 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Č. Lípa 29. 9. 2013 2013/14
2B body 11 BK Č. Lípa 12. 4. 2014 2013/14
3B body 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29. 1. 2017 2016/17
Obranné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 15. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 2 NH Ostrava 8. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 4 NH Ostrava 8. 1. 2017 2016/17
Body 24 BK Č. Lípa 12. 4. 2014 2013/14
Užitečnost 12 BA Sparta Praha 9. 12. 2016 2016/17
Asistence 3 Kondoři Liberec 16. 10. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BARoun.l. U17B 4 0:00 7.8 2.5 0.0 0.3 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
BK Ber U17 4 0:00 6.5 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 5.5 1.8 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 2.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Sokol Nová Paka 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.7
BVK Holice 4 0:00 4.5 1.3 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.8
BK Teplice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
BC Kolín 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 3.5 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.8 14.3 2.8
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sršni Sokol Písek 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 2.8
Sokol Pražský 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 3.0
BK Děčín A 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
Slavoj Č. Brod 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Měl 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BKDěč U17G 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 2 17:22 4.5 1.5 75.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 -
ŠSK Sla U13 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Písek 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Peč 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BSK Modřany - Jižní Supi 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Kol 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 7:50 2.5 0.5 20.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 0.8 0.3 0.0 0.0 0.0 0.2/1.3 12.5 2.8
Tesla Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tesla Pardubice 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Réma 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 5 0:00 0.8 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.4
ŠSKSla 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Ber 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Bra 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ČBr 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BKKla 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BCBenB 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 2:17 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Lions J. Hradec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 5:58 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 3 3:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Kral-Jun.muži 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKSad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Bol 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Loko Plzeň 2 5:02 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0