Filip Lapáček

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 28 let
Aktuální klub
BC Kolín "C"
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
206
Procento vítězství
57.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - skupina B BC Kolín 13 - 23.6 7.2 1 6.3/10.4 60.7 - -
2010/11 junioři U18 - skupina B BC Kolín 13 - 4.8 1.2 0.7 0.4/1.2 33.3 - -
2010/11 kadeti U16 - skupina B2 (o 8. - 11. místo) BC Kolín 6 - 25.7 7.3 1.8 5.5/9.7 56.9 - -
2010/11 junioři U18 - play-off BC Kolín 7 - 7.9 2.3 0.7 1.1/1.9 61.5 - -
2011/12 junioři U19 - skupina A BC Kolín 12 - 9.8 3.1 0.4 2.3/4.1 57.1 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina B BCM Nymburk 8 - 9.9 2.6 0.9 2/3.3 61.5 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off BCM Nymburk 2 - 16.0 3.5 1.5 4.5/4.5 100.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-off BC Kolín 2 - 8.5 0.5 1 4.5/7 64.3 - -
2012/13 junioři U19 - základní část BCM Nymburk 9 2.2 1.7 0.2 /0.4 0.3 0.2/0.4 50.0 0.7 1.0
2012/13 junioři U19 - skupina A BCM Nymburk B 8 - 15.9 4.6 1 3.6/4.9 74.4 - -
2012/13 junioři U19 - Mistrovství ČR BCM Nymburk 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 muži - Krajský přebor 1.třídy KolB 2 - 4.0 1 0 2/2.5 80.0 - -
2013/14 muži - Play-off čtvrtfinále KolB 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - Krajský přebor mužů I.třídy KolB 21 - 14.3 3.2 1.1 4.5/7 63.5 - -
2014/15 muži - Play-off čtvrtfinále KolB 2 - 15.5 5 1 2.5/5 50.0 - -
2014/15 muži - Play-off semifinále KolB 2 - 4.5 1.5 0 1.5/3 50.0 - -
2015/16 muži - Krajský přebor mužů I.třídy KolB 18 - 10.3 2.8 1.1 1.5/3.4 43.5 - -
2015/16 muži - Play-off čtvrtfinále KolB 3 - 5.0 1 0.3 2/3.3 60.0 - -
2016/17 muži - Krajský přebor mužů I.třídy KolB 14 - 8.3 1.6 1 2.1/3.9 54.5 - -
2016/17 muži - Play-off čtvrtfinále KolB 2 - 11.5 2 1.5 3/4 75.0 - -
2016/17 muži - Play-off semifinále KolB 2 - 14.5 2.5 2 3.5/5.5 63.6 - -
2017/18 muži - Středočeská basketbalová liga mužů KolB 3 - 7.3 1.3 0.7 2.7/5 53.3 - -
2017/18 muži - Základní fáze BC Přírodní Vědy B 7 - 7.1 1.4 0.7 2.1/2.7 78.9 - -
2018/19 muži - Středočeská basketbalová liga mužů KolB 3 - 8.7 0.7 1.7 2.3/4 58.3 - -
2018/19 muži - Základní fáze BC Přírodní Vědy B 5 - 20.6 5.2 2.2 3.6/6 60.0 - -
2018/19 muži - Play - off čtvrtfinále KolB 1 - 10.0 1 2 2/4 50.0 - -
2018/19 muži - Final4 semifinále KolB 1 - 11.0 2 1 4/4 100.0 - -
2018/19 muži - Final4 o 3-4 KolB 1 - 11.0 1 2 3/4 75.0 - -
2019/20 muži - skupina B KolB 16 - 5.0 1 0.5 1.5/2.7 55.8 - -
2020/21 muži - skupina B KolB 2 - 1.5 0 0.5 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - SBLM skupina východ Kol 9 - 8.0 1.7 1.1 1.3/2.6 52.2 - -
2021/22 muži - Osmifinále Kol 2 - 4.5 0 1.5 0/0.5 0.0 - -
2022/23 muži - SBLM skupina východ Kol 6 - 5.8 1.3 0.8 0.7/1.7 40.0 - -
Průměr za kariéru 15.8 0.1 10.3 2.5 0.9 2.4/4.1 137.2 2.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BAPOD 15. 10. 2022
2B body 5 BKSad 26. 11. 2022
3B body 2 Bol 12. 11. 2022
Body 16 BKSad 26. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Jiskra Kyjov 7. 11. 2010 2010/11
2B body 13 Start Havířov 21. 11. 2010 2010/11
3B body 4 Sokol pražský B 13. 3. 2011 2010/11
Obranné doskoky 2 BA Sparta Praha 12. 1. 2013 2012/13
Útočné doskoky 1 BK Loko Plzeň 18. 11. 2012 2012/13
Doskoky celkem 2 BA Sparta Praha 12. 1. 2013 2012/13
Body 33 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 9. 10. 2010 2010/11
Užitečnost 9 BA Sparta Praha 12. 1. 2013 2012/13
Asistence 1 BA Sparta Praha 12. 1. 2013 2012/13
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
15. 10. 2022 SBLM skupina východ BAPOD 2 0 0 2/4 50.0
12. 11. 2022 SBLM skupina východ Bol 10 2 2 0/0 0
26. 11. 2022 SBLM skupina východ BKSad 16 5 2 0/0 0
7. 1. 2023 SBLM skupina východ Peč 5 1 1 0/2 0.0
8. 1. 2023 SBLM skupina východ ČBr 0 0 0 0/0 0
22. 1. 2023 SBLM skupina východ BAPOD 2 0 0 2/4 50.0
Celkem 6 35 8 5 4/10 40.0
Průměr 6 5.8 1.3 0.8 0.7/1.7 40.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Peč 11 0:00 12.2 2.3 0.0 1.6 0.0 2.7/4.8 56.6 2.2
Měl 7 0:00 15.9 3.4 0.0 1.6 0.0 4.3/6.1 69.8 2.6
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 0:00 19.6 6.2 0.0 0.8 0.0 4.8/9.6 50.0 2.8
Bol 11 0:00 8.8 1.8 0.0 1.1 0.0 1.9/3.3 58.3 2.1
BerB 6 0:00 12.5 2.3 0.0 1.3 0.0 3.8/6.0 63.9 1.0
Réma 9 0:00 6.9 1.9 0.0 0.7 0.0 1.1/2.4 45.5 2.2
TJ Slavoj OS B 2 0:00 24.5 8.0 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BCBenB 4 0:00 11.3 3.5 0.0 0.5 0.0 2.8/4.8 57.9 2.3
BK Opava 2 0:00 21.5 7.0 0.0 1.0 0.0 4.5/6.0 75.0 3.0
BK Děčín 2 0:00 21.0 7.0 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Sokol Karviná 2 0:00 19.5 2.5 0.0 3.5 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
ČBr 5 0:00 7.6 1.2 0.0 1.2 0.0 1.6/3.6 44.4 2.8
BK Pb."A" 4 0:00 8.3 1.5 0.0 1.0 0.0 2.3/4.8 47.4 2.3
BK Kladno 3 0:00 10.7 3.7 0.0 0.0 0.0 3.3/6.3 52.6 1.7
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 32.0 8.0 0.0 2.0 0.0 10.0/14.0 71.4 -
Start Havířov 1 0:00 31.0 13.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 1.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 31.0 9.0 0.0 1.0 0.0 10.0/12.0 83.3 3.0
BC Nový Jičín 1 0:00 31.0 8.0 0.0 3.0 0.0 6.0/11.0 54.5 3.0
Sokol Karviná 5 0:00 6.2 1.2 0.0 1.0 0.0 0.8/1.8 44.4 1.6
Radotínský SK B 1 0:00 26.0 4.0 0.0 4.0 0.0 6.0/9.0 66.7 2.0
KRN 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BKKla 3 0:00 6.7 0.7 0.0 1.3 0.0 1.3/1.7 80.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 20.0 5.0 0.0 1.0 0.0 7.0/9.0 77.8 2.0
VSK Iuridica C 1 0:00 20.0 3.0 0.0 2.0 0.0 8.0/11.0 72.7 2.0
BKSad 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Rotor Punkrác A 1 0:00 17.0 2.0 0.0 2.0 0.0 7.0/9.0 77.8 -
Sokol BK Chrudim 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
Tesla Pardubice 3 0:00 5.0 0.7 0.0 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
BAPOD 3 0:00 4.7 0.3 0.0 0.7 0.0 2.0/4.7 42.9 2.3
Lions J. Hradec 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BC Benešov 2 0:00 5.5 0.0 0.0 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
BK Brandýs 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Žižkov 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
BA Sparta Praha 2 5:49 4.5 0.5 50.0 1.0 66.7 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
BVK Holice 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BraB 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Fenix Modřany B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 4.0
VYS 1 5:16 6.0 1.0 50.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
NH Ostrava 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Bra 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Proton Zlín 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tesla Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
TJ ÚVN 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSK Chemie 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 3 1:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3