Ondřej Hladůvka

Národnost
CZE
Ročník narození
1993 - 30 let
Aktuální klub
BK Kladno
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
314
Procento vítězství
42.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 muži - skupina A BK Kladno 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A BK Kladno 21 - 4.5 1.7 0 1.1/1.6 70.6 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A2 (o 8. - 11. místo) BK Kladno 5 - 4.2 1.8 0 0.6/1 60.0 - -
2011/12 muži - základní část BK Kladno 1 4.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - skupina A BK Kladno 20 - 9.4 3 0.5 2.1/2.6 80.8 - -
2011/12 muži - Základní část Kla 6 - 2.8 1.2 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 muži - Play-off Kla 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-out A BK Kladno 6 - 14.8 3.5 2 1.8/2.5 73.3 - -
2011/12 muži - play-out BK Kladno 4 4.0 0.5 0 /0.3 0 0.5/0.5 100.0 0.5 -0.3
2012/13 muži - Základní část Kla 22 - 10.8 2.8 1.3 1.3/2 67.4 - -
2012/13 muži - Základní fáze VSK Chemie 15 - 16.7 3.8 2 3.1/4.7 64.8 - -
2012/13 muži - Play-out Kla 2 - 18.0 4.5 2.5 1.5/1.5 100.0 - -
2013/14 muži - Krajský přebor 1.třídy Kla 22 - 11.0 2.4 1.6 1.3/1.6 80.6 - -
2013/14 muži - Základní fáze VSK Chemie 21 - 17.4 3.7 3 1.1/2 58.5 - -
2013/14 muži - Play-off čtvrtfinále Kla 2 - 6.5 1 1.5 0/0 0.0 - -
2014/15 muži - Základní fáze VSK Chemie 18 - 22.1 4.6 3.1 3.5/4.9 71.6 - -
2014/15 muži - Krajský přebor mužů I.třídy Kla 21 - 15.2 2.6 2.7 2/2.7 71.9 - -
2015/16 muži - skupina A BK Kladno 13 - 2.8 0.8 0.4 0.1/0.2 50.0 - -
2015/16 muži - základní část BK Kladno 1 - 1.0 0 /0 0 1/2 50.0 1.0 -1.0
2015/16 muži - Krajský přebor mužů I.třídy Kla 16 - 16.6 3.6 2.1 3.2/5.1 62.2 - -
2016/17 muži - skupina A BK Kladno 22 - 7.0 1.1 1.4 0.6/1 61.9 - -
2016/17 muži - Základní fáze VSK Chemie 5 - 24.0 4 4.6 2.2/3 73.3 - -
2016/17 muži - základní část BK Kladno 2 - 17.5 5 /5 2 1.5/2.5 60.0 1.0 15.5
2017/18 muži - skupina A BK Kladno 10 - 15.4 2.3 3 1.8/2.6 69.2 - -
2017/18 muži - základní část BK Kladno 1 - 12.0 2 /2 2 2/3 66.7 3.0 8.0
2018/19 muži - Středočeská basketbalová liga mužů BKKla 18 - 10.5 1.2 2.4 1/1.3 78.3 - -
2018/19 muži - Play - off čtvrtfinále BKKla 2 - 13.5 2 3 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 muži - Final4 semifinále BKKla 1 - 23.0 3 4 5/8 62.5 - -
2018/19 muži - Final4 finále BKKla 1 - 11.0 2 2 1/1 100.0 - -
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů BKKla 2 - 18.5 1.5 4.5 2/3 66.7 - -
2020/21 muži - SBLM skupina západ BKKla 2 - 13.5 1.5 3 1.5/3 50.0 - -
2021/22 muži - SBLM skupina západ BKKla 11 - 11.6 1.9 2.2 1.3/1.9 66.7 - -
2021/22 muži - Osmifinále BKKla 2 - 12.5 1.5 3 0.5/3 16.7 - -
2021/22 muži - Čtvrtfinále BKKla 2 - 17.5 1.5 4.5 1/2 50.0 - -
2021/22 muži - Final 4 BKKla 1 - 21.0 2 5 2/2 100.0 - -
2021/22 muži - Final 4 - Finále BKKla 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2022/23 muži - SBLM skupina západ BKKla 12 - 19.2 2.9 3.9 1.6/2.1 76.0 - -
Průměr za kariéru 24.2 0.1 12.1 2.5 1.9 1.6/2.3 168.7 1.4 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 KNS 8. 1. 2023
2B body 6 BerB 26. 11. 2022
3B body 9 TZRak 2. 10. 2022
Body 35 TZRak 2. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 KolB 3. 10. 2015 2015/16
2B body 10 Sokol Žižkov E 29. 11. 2013 2013/14
3B body 9 TZRak 2. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 1 BK Prostějov B 25. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 1 BK Prostějov B 25. 4. 2012 2011/12
Body 41 Sokol Vyšehrad B 19. 2. 2015 2014/15
Užitečnost 18 Slavoj BK Litoměřice B 23. 9. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2022 SBLM skupina západ KNS 17 1 4 3/4 75.0
2. 10. 2022 SBLM skupina západ TZRak 35 3 9 2/3 66.7
15. 10. 2022 SBLM skupina západ ŠSKSla 15 3 3 0/0 0
21. 10. 2022 SBLM skupina západ BCBenB 25 5 4 3/4 75.0
12. 11. 2022 SBLM skupina západ Měl 16 5 2 0/0 0
13. 11. 2022 SBLM skupina západ BK Kral-Jun.muži 21 3 5 0/0 0
26. 11. 2022 SBLM skupina západ BerB 23 6 3 2/3 66.7
27. 11. 2022 SBLM skupina západ Příb 2000 "B" 17 1 5 0/0 0
11. 12. 2022 SBLM skupina západ BCBenB 8 0 2 2/2 100.0
7. 1. 2023 SBLM skupina západ TZRak 21 3 5 0/0 0
8. 1. 2023 SBLM skupina západ KNS 15 1 2 7/7 100.0
22. 1. 2023 SBLM skupina západ ŠSKSla 17 4 3 0/2 0.0
Celkem 12 230 35 47 19/25 76.0
Průměr 12 19.2 2.9 3.9 1.6/2.1 76.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCBenB 14 0:00 15.5 2.4 0.0 3.0 0.0 1.8/2.4 73.5 1.5
Měl 16 0:00 13.1 2.1 0.0 2.3 0.0 2.1/3.3 65.4 1.6
Bol 12 0:00 10.4 1.9 0.0 1.7 0.0 1.6/2.2 73.1 1.2
KolB 11 0:00 10.6 2.1 0.0 1.3 0.0 2.6/3.5 74.4 2.0
BK Kral-Jun.muži 7 0:00 16.7 2.0 0.0 4.0 0.0 0.7/1.1 62.5 1.7
Peč 5 0:00 21.4 4.0 0.0 3.4 0.0 3.2/4.8 66.7 1.8
VSK Iuridica A 4 0:00 24.8 4.8 0.0 4.0 0.0 3.3/3.8 86.7 1.0
Réma 8 0:00 12.3 1.9 0.0 2.4 0.0 1.4/2.1 64.7 0.9
Sokol Dolní Počernice A 4 0:00 23.8 4.5 0.0 4.3 0.0 2.0/3.5 57.1 0.3
TZRak 5 0:00 17.4 2.2 0.0 3.8 0.0 1.6/2.6 61.5 0.2
Sokol Vyšehrad B 3 0:00 28.0 5.3 0.0 4.7 0.0 3.3/5.7 58.8 0.3
VSK MFF UK A 4 0:00 17.3 4.8 0.0 1.3 0.0 4.0/4.5 88.9 2.5
BK Medvědi Tábor 7 0:00 9.1 2.3 0.0 1.0 0.0 1.6/1.9 84.6 1.0
Sokol Kbely C 4 0:00 15.8 3.5 0.0 2.5 0.0 1.3/3.3 38.5 0.8
Slavoj BK Litoměřice B 5 0:00 12.4 3.0 214.3 1.6 800.0 1.6/3.2 50.0 1.6
Sokol Žižkov 8 0:00 6.6 2.1 0.0 0.5 0.0 0.9/1.1 77.8 1.6
ŠSKSla 4 0:00 13.3 2.5 0.0 2.8 0.0 0.0/0.5 0.0 2.3
BerB 5 0:00 10.0 3.0 0.0 0.8 0.0 1.6/2.4 66.7 1.6
Bra 7 0:00 7.0 1.4 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 40.0 0.9
Sokol Žižkov E 2 0:00 24.0 8.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Jiskra Domažlice 5 0:00 9.2 1.2 0.0 1.8 0.0 1.4/2.0 70.0 1.2
Fenix Modřany A 2 0:00 22.5 5.5 0.0 2.5 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
ČBr 3 0:00 14.3 3.3 0.0 2.0 0.0 1.7/1.7 100.0 1.3
Velká Ohrada 1 0:00 40.0 9.0 0.0 6.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Sluneta USK Ústí n.L. 4 0:00 8.3 1.3 0.0 1.5 0.0 1.3/2.3 55.6 1.5
KNS 2 0:00 16.0 1.0 0.0 3.0 0.0 5.0/5.5 90.9 1.5
Aritma Praha 2 0:00 14.5 2.5 0.0 2.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
BK Klatovy 3 0:00 9.7 2.3 0.0 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Pb."A" 3 0:00 9.0 1.3 0.0 2.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
BK Klatovy 5 0:00 5.4 0.4 0.0 1.4 0.0 0.4/0.4 100.0 1.6
TJ Košíře A 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Kol 2 0:00 12.5 1.5 0.0 3.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
TJ ÚVN 1 0:00 25.0 3.0 0.0 5.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
TJ Podolí Praha 4 1 0:00 25.0 4.0 0.0 5.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BC Loudilové 2 0:00 12.5 3.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Děčín 4 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.8 63.2 1.5
Technika Praha 1 0:00 24.0 4.0 0.0 4.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Sokol Písek B 1 0:00 24.0 3.0 0.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Dynamo 1 0:00 23.0 4.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Slavoj Litoměřice 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
BC Benešov 3 0:00 6.0 1.3 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
Žižkov Falcons B 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Příb 2000 "B" 1 0:00 17.0 1.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 7.0 1.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
SK Napůlhodu 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Beroun 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slovan Advokacie Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 4.5 0.0 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Rokycany 3 0:00 3.0 0.7 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
VYS 2 2:58 2.0 1.0 200.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Ústí n. L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Kbely 3 0:00 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Stavební fakulta A 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Kbely B 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 1:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
LJH 1 4:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Sokolov U 23 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -