BC Benešov B

Kategorie
Muži
Soutěž
Středočeská basketbalová liga mužů

Základní informace

Trenér

od: 7. 7. 2019
David Zoul
zouldavid@gmail.com

1. asistent trenéra

od: 23. 9. 2021
David Březina
bivojbn@centrum.cz
777 009 476

Adresa

Basket Club Benešov, z.s.
Dukelská 1818
25601 Benešov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
David Zoul 1991 184 30 2 16.5 3.0 2.0 4.5/5.0 90.0 2.5
David Březina 1978 198 43 2 15.5 6.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.5
Martin Burian 1991 177 30 2 7.5 2.5 0.5 1.0/1.5 66.7 3.0
Jan Hrdý 1996 185 25 2 7.0 2.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Tomáš Procházka 1994 174 27 2 4.5 1.0 0.5 1.0/1.0 100.0 3.0
Ondřej Barták 1991 30 2 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 2.0
Dan Proskovec 1997 24 2 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 2.5
Martin Procházka 1996 185 25 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Matěj Bareš 1999 190 22 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Svoboda 2004 191 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Klavrza 1985 175 36 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Suchý 2000 175 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Juříček 1987 34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Seidl 2002 185 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Petráň 1987 194 34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Milan Rýdl 2003 187 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Svoboda 1982 180 39 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
7 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Hosté 10. 10. 2021 TZRak 74:57 18 5 6/6 50% 12
4 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Hosté 9. 10. 2021 BKKla 74:56 14 3 19/8 70.4% 25
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
3. kolo 9. 10. 2021
17:30
BK Kladno
BC Benešov B
74
56
14
14
31
34
50
46
SBLM skupina západ Review
4. kolo 10. 10. 2021
10:00
TJ TZ Rakovník
BC Benešov B
74
57
22
13
35
33
57
44
SBLM skupina západ Review
5. kolo 23. 10. 2021
20:00
BC Benešov B
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
SBLM skupina západ Preview
7. kolo 13. 11. 2021
00:00
BC Benešov B
BK Kralupy-Junior muži
SBLM skupina západ Preview
8. kolo 14. 11. 2021
00:00
BC Benešov B
BK R&J EBC Mělník
SBLM skupina západ Preview
9. kolo 27. 11. 2021
00:00
BK Beroun "A"
BC Benešov B
SBLM skupina západ Preview
13. kolo 8. 1. 2022
00:00
BC Benešov B
TJ TZ Rakovník
SBLM skupina západ Preview
14. kolo 9. 1. 2022
00:00
BC Benešov B
BK Kladno
SBLM skupina západ Preview
16. kolo 23. 1. 2022
00:00
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BC Benešov B
SBLM skupina západ Preview
17. kolo 5. 2. 2022
17:00
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov B
SBLM skupina západ Preview
18. kolo 6. 2. 2022
00:00
BK Kralupy-Junior muži
BC Benešov B
SBLM skupina západ Preview
20. kolo 20. 2. 2022
00:00
BC Benešov B
BK Beroun "A"
SBLM skupina západ Preview