BK Příbram"A"

Kategorie
Muži
Soutěž
Středočeská basketbalová liga mužů

Základní informace

Organizační pracovník

od: 7. 9. 2013
Michal Vošahlík
bkpribram2000@seznam.cz
732 798 488

Trenér

od: 3. 10. 2014
Michal Vošahlík
bkpribram2000@seznam.cz
732 798 488

1. asistent trenéra

od: 6. 8. 2019
Matěj Velebil
matejvelebil@seznam.cz

Adresa

BK Příbram 2000 z.s.
Březové Hory
261 01 Příbram

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
70 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 5. 3. 2023 BK Pb."A" :
67 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 4. 3. 2023 BK Pb."A" :
63 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 12. 2. 2023 BK Pb."A" :
58 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 11. 2. 2023 KNS :
53 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 21. 1. 2023 BK Pb."A" :
47 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 8. 1. 2023 BerB :
42 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 11. 12. 2022 BK Kral-Jun.muži :
38 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 10. 12. 2022 Měl :
35 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 27. 11. 2022 BKKla :
32 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 26. 11. 2022 ŠSKSla :
26 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 13. 11. 2022 BK Pb."A" :
23 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 12. 11. 2022 TZRak :
21 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 16. 10. 2022 BCBenB :
8 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 1. 10. 2022 BK Pb."A" :
6 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 18. 9. 2022 BK Pb."A" :
4 Středočeská basketbalová liga mužů (muži) Domácí 17. 9. 2022 BK Pb."A" :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2022
00:00
BK Kralupy-Junior muži
BK Příbram 2000"A"
SBLM skupina západ Preview
2. kolo 18. 9. 2022
00:00
BK R&J EBC Mělník
BK Příbram 2000"A"
SBLM skupina západ Preview
3. kolo 1. 10. 2022
00:00
BK Beroun "B"
BK Příbram 2000"A"
SBLM skupina západ Preview
6. kolo 16. 10. 2022
00:00
BK Příbram 2000"A"
BC Benešov B
SBLM skupina západ Preview
7. kolo 12. 11. 2022
00:00
BK Příbram 2000"A"
TJ TZ Rakovník
SBLM skupina západ Preview
8. kolo 13. 11. 2022
00:00
Sokol Nové Strašecí
BK Příbram 2000"A"
SBLM skupina západ Preview
9. kolo 26. 11. 2022
00:00
BK Příbram 2000"A"
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
SBLM skupina západ Preview
10. kolo 27. 11. 2022
00:00
BK Příbram 2000"A"
BK Kladno
SBLM skupina západ Preview
11. kolo 10. 12. 2022
00:00
BK Příbram 2000"A"
BK R&J EBC Mělník
SBLM skupina západ Preview
12. kolo 11. 12. 2022
00:00
BK Příbram 2000"A"
BK Kralupy-Junior muži
SBLM skupina západ Preview
14. kolo 8. 1. 2023
00:00
BK Příbram 2000"A"
BK Beroun "B"
SBLM skupina západ Preview
15. kolo 21. 1. 2023
00:00
BC Benešov B
BK Příbram 2000"A"
SBLM skupina západ Preview
17. kolo 11. 2. 2023
00:00
BK Příbram 2000"A"
Sokol Nové Strašecí
SBLM skupina západ Preview
18. kolo 12. 2. 2023
00:00
TJ TZ Rakovník
BK Příbram 2000"A"
SBLM skupina západ Preview
19. kolo 4. 3. 2023
00:00
BK Kladno
BK Příbram 2000"A"
SBLM skupina západ Preview
20. kolo 5. 3. 2023
00:00
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Příbram 2000"A"
SBLM skupina západ Preview