Krajský přebor mužů 2. třídy

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Krajský přebor mužů II.třídy 1. kolo 1
BK Český Brod
BK Sadská o.s.
5. 12. 2015
13:00
Sportovní hala Jiří Kukla
Tomáš Rédli
86
69
22
18
41
32
62
51
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 1. kolo 3
BK Příbram 2000"A"
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
5. 12. 2015
13:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Radek Šťavík
109
72
23
14
44
34
81
54
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 1. kolo 4
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
AŠ Mladá Boleslav C
5. 12. 2015
14:00
ZŠ Na Výsluní Rostislav Milata
Roman Kejklíček
58
61
19
16
33
33
44
46
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 1. kolo 2
TJ TZ Rakovník
Basket Poděbrady z.s.
5. 12. 2015
16:00
Sportovní hala Lukáš Balog
Michal Dub
63
61
13
10
35
29
53
50
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 2. kolo 7
TJ TZ Rakovník
BK Příbram 2000"A"
24. 10. 2015
17:00
Sportovní hala Karel Křenek
Radek Šťavík
82
74
14
9
34
36
57
58
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 2. kolo 5
BK Český Brod
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
24. 10. 2015
18:30
Sportovní hala Lukáš Balog
Jan Machálek
61
69
18
19
24
33
39
52
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 2. kolo 6
BK Sadská o.s.
AŠ Mladá Boleslav C
24. 10. 2015
18:30
Hala ZŠ Petr Frána
Petr Vávra
59
80
20
21
35
40
49
57
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 2. kolo 8
Basket Poděbrady z.s.
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
24. 10. 2015
20:00
MSH Ostende Miloslav Jon
Jakub Zachara
65
62
16
13
30
27
42
46
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 3. kolo 11
TJ TZ Rakovník
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
25. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Karel Křenek
Radek Šťavík
75
71
20
20
43
45
52
59
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 3. kolo 10
BK Sadská o.s.
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
25. 10. 2015
10:30
Hala ZŠ Petr Frána
Petr Vávra
57
76
18
25
29
43
41
61
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 3. kolo 9
BK Český Brod
AŠ Mladá Boleslav C
25. 10. 2015
11:00
Sportovní hala Lukáš Balog
Jan Machálek
75
56
19
3
34
27
56
42
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 3. kolo 12
Basket Poděbrady z.s.
BK Příbram 2000"A"
25. 10. 2015
17:00
MSH Ostende Miloslav Jon
Jakub Zachara
71
88
17
24
39
46
51
66
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 4. kolo 13
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Příbram 2000"A"
7. 11. 2015
14:00
ZŠ Na Výsluní Lukáš Balog
Jakub Zachara
46
83
9
27
22
47
35
58
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 4. kolo 14
AŠ Mladá Boleslav C
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
7. 11. 2015
15:30
IX. základní škola Karel Křenek
Petr Krejcar
82
58
22
15
41
30
65
43
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 4. kolo 15
BK Český Brod
TJ TZ Rakovník
7. 11. 2015
18:30
Sportovní hala Michal Dub
Rostislav Milata
89
59
25
19
44
25
64
46
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 4. kolo 16
BK Sadská o.s.
Basket Poděbrady z.s.
7. 11. 2015
18:30
Hala ZŠ Petr Frána
Pavel Koudela
74
65
23
19
40
44
57
55
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 5. kolo 18
AŠ Mladá Boleslav C
BK Příbram 2000"A"
8. 11. 2015
10:00
TJ Sokol Mladá Boleslav Jakub Zachara
Karel Křenek
81
69
20
19
36
37
55
53
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 5. kolo 19
BK Český Brod
Basket Poděbrady z.s.
8. 11. 2015
11:00
Sportovní hala Petr Vávra
Rostislav Milata
90
53
18
20
46
25
74
39
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 5. kolo 20
BK Sadská o.s.
TJ TZ Rakovník
8. 11. 2015
11:00
Hala ZŠ Petr Frána
Pavel Koudela
85
61
32
22
53
32
72
49
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 5. kolo 17
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
8. 11. 2015
17:00
ZŠ Na Výsluní Lukáš Balog
Jakub Zachara
85
49
23
15
45
28
63
43
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 6. kolo 23
BK Příbram 2000"A"
BK Český Brod
21. 11. 2015
12:00
ZŠ Březové Hory Augustin Koch
Patrik Mašek
65
78
16
22
36
36
48
54
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 6. kolo 22
Basket Poděbrady z.s.
AŠ Mladá Boleslav C
21. 11. 2015
14:00
MSH Ostende Karel Křenek
Radek Šťavík
57
54
13
10
30
29
41
43
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 6. kolo 21
TJ TZ Rakovník
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
21. 11. 2015
16:00
Sportovní hala Jan Machálek
Luděk Svoboda
62
42
15
8
30
19
46
30
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 6. kolo 24
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
BK Sadská o.s.
21. 11. 2015
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Tomáš Rédli
Petr Vávra
77
60
19
17
39
35
59
48
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 7. kolo 26
Basket Poděbrady z.s.
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
22. 11. 2015
09:30
MSH Ostende Luděk Laš
Jakub Zachara
58
51
19
17
36
28
47
45
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 7. kolo 25
TJ TZ Rakovník
AŠ Mladá Boleslav C
22. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Karel Křenek
Radek Šťavík
60
70
6
11
23
30
41
44
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 7. kolo 28
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
BK Český Brod
22. 11. 2015
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Tomáš Rédli
65
52
12
13
34
23
48
42
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 7. kolo 27
BK Příbram 2000"A"
BK Sadská o.s.
22. 11. 2015
13:00
ZŠ Březové Hory Augustin Koch
Patrik Mašek
87
63
25
12
42
27
64
34
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 8. kolo 30
Basket Poděbrady z.s.
TJ TZ Rakovník
6. 12. 2015
09:30
MSH Ostende Lukáš Balog
Michal Dub
74
64
17
17
34
35
48
51
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 8. kolo 31
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
BK Příbram 2000"A"
6. 12. 2015
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Tomáš Rédli
66
75
10
14
32
38
47
55
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 8. kolo 29
BK Sadská o.s.
BK Český Brod
6. 12. 2015
10:30
Hala ZŠ Karel Křenek
Radek Šťavík
65
78
16
22
29
42
53
59
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 8. kolo 32
AŠ Mladá Boleslav C
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
6. 12. 2015
11:30
IX. základní škola Petr Frána
Jakub Zachara
65
53
13
10
31
33
49
41
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 9. kolo 33
AŠ Mladá Boleslav C
BK Český Brod
19. 12. 2015
13:00
IX. základní škola Petr Frána
Jakub Zachara
71
70
20
18
42
28
55
49
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 9. kolo 34
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Sadská o.s.
19. 12. 2015
13:00
ZŠ Na Výsluní Jan Mareš
Dominik Výborný
87
56
23
10
42
25
62
38
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 9. kolo 36
BK Příbram 2000"A"
Basket Poděbrady z.s.
19. 12. 2015
16:00
ZŠ Březové Hory Lukáš Balog
Michal Dub
86
76
22
22
43
45
63
62
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 9. kolo 35
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
TJ TZ Rakovník
19. 12. 2015
19:00
SH Kralupy nad Vltavou Karel Křenek
Pavel Velda
49
72
12
20
29
39
40
59
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 10. kolo 38
AŠ Mladá Boleslav C
BK Sadská o.s.
20. 12. 2015
12:00
IX. základní škola Roman Kejklíček
Jakub Zachara
83
64
15
18
33
39
53
52
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 10. kolo 40
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
Basket Poděbrady z.s.
20. 12. 2015
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Karel Křenek
Pavel Velda
72
70
31
17
46
33
62
57
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 10. kolo 37
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
BK Český Brod
20. 12. 2015
13:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Benda
Jiří Veselý
45
68
7
22
25
30
35
41
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 10. kolo 39
BK Příbram 2000"A"
TJ TZ Rakovník
20. 12. 2015
16:00
ZŠ Březové Hory Lukáš Balog
Michal Dub
75
68
26
15
43
32
61
50
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 11. kolo 43
Basket Poděbrady z.s.
BK Český Brod
16. 1. 2016
16:00
MSH Ostende Pavel Velda
Luděk Laš
63
58
28
10
31
21
42
36
51
51
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 11. kolo 44
TJ TZ Rakovník
BK Sadská o.s.
16. 1. 2016
17:00
Sportovní hala Karel Křenek
Jan Machálek
84
53
20
12
38
30
64
38
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 11. kolo 42
BK Příbram 2000"A"
AŠ Mladá Boleslav C
16. 1. 2016
18:00
ZŠ Březové Hory Petr Frána
Jakub Zachara
88
76
24
18
45
37
70
57
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 11. kolo 41
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
16. 1. 2016
19:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Lukáš Balog
64
68
20
13
32
39
46
42
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 12. kolo 47
TJ TZ Rakovník
BK Český Brod
17. 1. 2016
10:00
Sportovní hala Jiří Veselý
Lukáš Balog
75
46
21
12
35
30
46
36
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 12. kolo 45
BK Příbram 2000"A"
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
17. 1. 2016
11:00
ZŠ Březové Hory Petr Frána
Jakub Zachara
86
60
26
17
44
30
70
42
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 12. kolo 46
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
AŠ Mladá Boleslav C
17. 1. 2016
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Lukáš Balog
71
65
26
16
39
32
54
51
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 12. kolo 48
Basket Poděbrady z.s.
BK Sadská o.s.
21. 1. 2016
19:30
MSH Ostende Petr Frána
Jakub Zachara
67
52
26
18
42
30
55
40
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 13. kolo 49
AŠ Mladá Boleslav C
TJ TZ Rakovník
30. 1. 2016
15:30
IX. základní škola Luděk Laš
Jakub Zachara
82
80
22
13
33
30
56
56
70
70
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 13. kolo 51
BK Sadská o.s.
BK Příbram 2000"A"
30. 1. 2016
16:00
Hala ZŠ Karel Křenek
Pavel Velda
55
86
19
26
36
42
47
67
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 13. kolo 52
BK Český Brod
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
30. 1. 2016
18:30
Sportovní hala Karel Křenek
Petr Vávra
73
55
18
11
41
28
56
41
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 13. kolo 50
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
Basket Poděbrady z.s.
30. 1. 2016
19:00
ZŠ Na Výsluní Michal Kocián
Petr Šmůla
61
68
17
16
35
34
45
53
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 14. kolo 56
BK Sadská o.s.
BK Kaučuk Kralupy n. Vlt. A
31. 1. 2016
10:30
Hala ZŠ Karel Křenek
Pavel Velda
73
91
20
15
33
37
50
65
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 14. kolo 55
BK Český Brod
BK Příbram 2000"A"
31. 1. 2016
11:00
Sportovní hala Josef Matějček
Petr Vávra
75
67
18
21
35
42
50
60
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 14. kolo 53
BK Brandýs nad Labem, o.s. B
TJ TZ Rakovník
31. 1. 2016
12:00
ZŠ Na Výsluní Michal Kocián
Petr Šmůla
56
68
17
20
28
33
42
47
Review
Krajský přebor mužů II.třídy 14. kolo 54
AŠ Mladá Boleslav C
Basket Poděbrady z.s.
31. 1. 2016
13:00
IX. základní škola Petr Frána
Jakub Zachara
70
72
17
18
44
35
54
50
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Vrba Pod 41 30 1.0 13.9 3.4 1.4 2.9/4.8 61.1 1.0
Jan Váně BolC 30 29 1.0 6.1 1.7 0.5 1.2/3.3 37.1 2.2
Ondřej Kruliš BKSad 30 20 1.0 8.9 2.1 1.0 2.0/3.2 60.9 3.4
Dan Spáčil BKBran "A" 29 38 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.2
Vít Lupínek ČBr 23 6 1.0 5.5 2.0 0.2 1.0/1.5 0.0* 1.5
Antonín Táslar Réma 24 5 1.0 5.2 1.0 0.6 1.4/2.0 70.0 0.2
Vojtěch Klaudy VSK MFF UK B 26 2 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/5.5 54.5 2.0
Michal Kazda KraA 49 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Jan Starka BK Beroun 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Borl BK Slavoj Praha 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Steidl TZRak 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Vošahlík BK Pb."A" 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Český Brod 20 26.8 2.4 11.7 /21.6 54.3 20.8
BK Sadská 20 16.0 6.0 11.8 /19.6 60.3 19.1
TJ TZ Rakovník 20 21.9 4.5 9.8 /20.0 49.0 14.8
BA Poděbrady z.s. 19 17.2 6.7 9.6 /17.5 54.8 15.3
BK Příbram"A" 19 28.4 4.1 10.3 /17.1 60.2 16.7
BK Kralupy A 20 19.5 5.1 9.4 /16.7 56.3 15.8
BK Brandýs n.L. B 20 21.1 5.0 8.1 /14.7 55.1 19.5
AŠ Mladá Boleslav C 20 22.3 4.1 11.5 /20.8 55.3 16.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zachara Jakub 16 1 15 0 - - -
Výborný Dominik 1 0 1 0 - - -
Veselý Jiří 11 7 4 0 - - -
Velda Pavel 10 2 8 0 - - -
Vávra Petr 8 1 7 0 - - -
Turek Michal 5 2 3 0 - - -
Šťavík Radek 6 0 6 0 - - -
Šmůla Petr 2 0 2 0 - - -
Svoboda Luděk 1 0 1 0 - - -
Slanina Vladimír 1 1 0 0 - - -
Rédli Tomáš 4 1 3 0 - - -
Milata Rostislav 3 1 2 0 - - -
Matějček Josef 7 6 1 0 - - -
Mašek Patrik 2 0 2 0 - - -
Mareš Jan 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 6 1 5 0 - - -
Laš Luděk 3 2 1 0 - - -
Kukla Jiří 1 1 0 0 - - -
Křenek Karel 16 15 1 0 - - -
Krejcar Petr 1 0 1 0 - - -
Koudela Pavel 3 0 3 0 - - -
Koch Augustin 2 2 0 0 - - -
Kocián Michal 2 2 0 0 - - -
Kejklíček Roman 2 1 1 0 - - -
Jon Miloslav 4 3 1 0 - - -
Horník Michal 1 0 1 0 - - -
Frána Petr 12 12 0 0 - - -
Dub Michal 7 1 6 0 - - -
Doksanský Milan 1 0 1 0 - - -
Buršík Petr 1 1 0 0 - - -
Benda Tomáš 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 17 14 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře