Středočeská basketbalová liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Středočeská basketbalová liga mužů 1. kolo 3
Kolínsko-kutnohorský BK
Basketbal Pečky
15. 12. 2018
13:00
SOU Spojů Kolín Jakub Zachara
Tomáš Tejček
63
53
11
11
25
24
39
42
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 1. kolo 5
BK Beroun "A"
BK Kladno
15. 12. 2018
16:45
tělocvična ZŠ Preislerova Pavel Velda
Radek Šťavík
71
85
26
24
40
45
56
63
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 1. kolo 4
BK R&J EBC Mělník
BK Kralupy-Junior muži
15. 12. 2018
17:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Michal Dub
79
74
30
16
54
38
59
58
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 1. kolo 2
BC Real Réma Nymburk
AŠ Mladá Boleslav B
15. 12. 2018
18:30
ZŠ Komenského Tomáš Benda
Patricie-Anna Reitzová
71
65
11
12
37
31
54
50
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 1. kolo 1
BC Benešov B
BK Příbram 2000"A"
15. 12. 2018
19:00
SH Benešov Jan Hejnic
Jaroslav Pazourek
46
90
9
28
26
53
37
70
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 2. kolo 7
BK Příbram 2000"A"
BK Kladno
6. 10. 2018
12:30
ZŠ Březové Hory Radek Šťavík
Patricie-Anna Reitzová
79
84
20
21
43
42
57
61
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 2. kolo 10
AŠ Mladá Boleslav B
Basketbal Pečky
6. 10. 2018
16:00
IX. základní škola Michal Bukovský
Michal Dub
69
55
17
19
30
29
42
43
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 2. kolo 6
BC Benešov B
BK Beroun "A"
6. 10. 2018
17:00
SH Benešov Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
44
88
20
21
33
32
41
57
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 2. kolo 8
BK Český Brod
BK R&J EBC Mělník
6. 10. 2018
18:00
Sportovní hala Jan Málek
Miloš Nesvadba
79
60
23
10
39
27
60
42
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 2. kolo 9
BC Real Réma Nymburk
Kolínsko-kutnohorský BK
6. 10. 2018
19:00
ZŠ Komenského Pavel Velda
Jaroslav Pazourek
65
51
16
15
31
25
45
45
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 3. kolo 15
AŠ Mladá Boleslav B
Kolínsko-kutnohorský BK
7. 10. 2018
10:00
IX. základní škola Michal Bukovský
Michal Dub
57
50
14
18
22
27
36
42
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 3. kolo 11
BC Benešov B
BK Kladno
7. 10. 2018
11:00
SH Benešov Jakub Zachara
Jaroslav Pazourek
39
78
6
14
15
38
29
62
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 3. kolo 12
BK Příbram 2000"A"
BK Beroun "A"
7. 10. 2018
11:00
ZŠ Březové Hory Radek Šťavík
Patricie-Anna Reitzová
68
61
14
20
31
31
52
50
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 3. kolo 13
BK Český Brod
BK Kralupy-Junior muži
7. 10. 2018
11:00
Sportovní hala Tomáš Benda
Miloš Nesvadba
62
46
18
19
35
26
49
34
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 3. kolo 14
BC Real Réma Nymburk
Basketbal Pečky
7. 10. 2018
14:00
ZŠ Komenského Pavel Velda
Miloš Nesvadba
69
46
15
18
39
24
52
33
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 4. kolo 16
BK Beroun "A"
Kolínsko-kutnohorský BK
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
20
0
*
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 4. kolo 20
BC Benešov B
BK Český Brod
20. 10. 2018
16:00
SH Benešov Tomáš Benda
Jan Málek
44
73
8
11
17
39
27
60
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 4. kolo 17
BK Kladno
Basketbal Pečky
20. 10. 2018
16:40
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Jakub Zachara
Jan Růzha
78
77
19
22
36
40
62
57
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 4. kolo 19
BK Kralupy-Junior muži
AŠ Mladá Boleslav B
20. 10. 2018
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Patricie-Anna Reitzová
60
46
11
12
25
15
50
29
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 4. kolo 18
BK R&J EBC Mělník
BC Real Réma Nymburk
20. 10. 2018
19:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Jaroslav Pazourek
71
61
19
12
34
24
55
44
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 5. kolo 22
BK Kladno
Kolínsko-kutnohorský BK
Bude upřesněno
-
Kladenská sportovní hala
20
0
*
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 5. kolo 21
BK Beroun "A"
Basketbal Pečky
21. 10. 2018
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Michal Dub
72
61
19
9
31
25
54
36
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 5. kolo 24
BK Kralupy-Junior muži
BC Real Réma Nymburk
21. 10. 2018
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Tomáš Benda
Patricie-Anna Reitzová
58
69
15
18
37
31
47
47
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 5. kolo 23
BK R&J EBC Mělník
AŠ Mladá Boleslav B
21. 10. 2018
13:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Jaroslav Pazourek
56
65
7
18
26
34
43
52
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 5. kolo 25
BK Příbram 2000"A"
BK Český Brod
21. 10. 2018
13:00
ZŠ Březové Hory Josef Matějček
Pavel Velda
68
62
23
17
35
32
59
48
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 6. kolo 29
Kolínsko-kutnohorský BK
BK R&J EBC Mělník
3. 11. 2018
12:00
SOU Spojů Kolín Jakub Zachara
Tomáš Tejček
64
53
15
14
34
27
49
37
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 6. kolo 28
AŠ Mladá Boleslav B
BK Příbram 2000"A"
3. 11. 2018
13:30
IX. základní škola Martin Koudela
Jaroslav Pazourek
76
86
17
21
41
45
51
69
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 6. kolo 30
Basketbal Pečky
BK Kralupy-Junior muži
3. 11. 2018
16:30
Městská sportovní hala Michal Bukovský
Patricie-Anna Reitzová
66
77
18
20
34
34
52
53
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 6. kolo 26
BK Český Brod
BK Beroun "A"
3. 11. 2018
18:00
Sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
67
73
24
18
43
41
51
56
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 6. kolo 27
BC Real Réma Nymburk
BC Benešov B
3. 11. 2018
18:00
ZŠ Komenského Tomáš Benda
Michal Vyhlídal
62
46
13
18
32
22
41
31
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 7. kolo 35
Basketbal Pečky
BK R&J EBC Mělník
4. 11. 2018
10:00
Městská sportovní hala Michal Bukovský
Patricie-Anna Reitzová
71
76
22
14
38
36
52
53
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 7. kolo 31
BK Český Brod
BK Kladno
4. 11. 2018
11:00
Sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
53
84
19
27
29
53
39
67
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 7. kolo 33
AŠ Mladá Boleslav B
BC Benešov B
4. 11. 2018
11:00
IX. základní škola Marek Vondráček
Jaroslav Pazourek
80
45
20
10
44
26
61
39
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 7. kolo 34
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Kralupy-Junior muži
4. 11. 2018
13:30
SOU Spojů Kolín Petr Znamínko
Vladislav Trmač
63
61
13
17
32
34
48
51
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 7. kolo 32
BC Real Réma Nymburk
BK Příbram 2000"A"
4. 11. 2018
14:00
ZŠ Komenského Tomáš Benda
Michal Vyhlídal
62
59
17
14
30
26
46
42
56
56
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 8. kolo 38
BC Benešov B
Kolínsko-kutnohorský BK
17. 11. 2018
15:00
SH Benešov Michal Bukovský
Patricie-Anna Reitzová
72
59
18
22
28
34
55
44
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 8. kolo 36
BK Beroun "A"
BK R&J EBC Mělník
17. 11. 2018
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Pavel Velda
Miloš Nesvadba
70
57
16
14
40
28
63
40
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 8. kolo 39
BK Příbram 2000"A"
Basketbal Pečky
17. 11. 2018
17:00
ZŠ Březové Hory Michal Dub
Michal Vyhlídal
100
67
28
17
49
44
81
59
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 8. kolo 37
BK Kladno
BK Kralupy-Junior muži
17. 11. 2018
18:00
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Josef Matějček
Jan Růzha
85
50
21
7
45
18
69
31
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 8. kolo 40
BK Český Brod
BC Real Réma Nymburk
17. 11. 2018
18:00
Sportovní hala Jakub Zachara
Jaroslav Pazourek
59
68
15
15
38
36
45
56
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 9. kolo 42
BK Kladno
BK R&J EBC Mělník
18. 11. 2018
09:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Michal Bukovský
Jan Růzha
70
53
15
15
36
25
58
38
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 9. kolo 44
BK Příbram 2000"A"
Kolínsko-kutnohorský BK
18. 11. 2018
11:00
ZŠ Březové Hory Michal Dub
Michal Vyhlídal
68
77
19
26
39
49
50
61
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 9. kolo 45
BK Český Brod
AŠ Mladá Boleslav B
18. 11. 2018
11:30
Sportovní hala Tomáš Benda
Jakub Zachara
64
57
18
13
31
29
43
41
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 9. kolo 41
BK Beroun "A"
BK Kralupy-Junior muži
18. 11. 2018
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Pavel Velda
Miloš Nesvadba
91
59
22
20
48
30
72
49
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 9. kolo 43
BC Benešov B
Basketbal Pečky
18. 11. 2018
13:30
SH Benešov Štěpán Pokorný
Jaroslav Pazourek
68
79
16
20
30
33
49
50
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 10. kolo 48
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Český Brod
1. 12. 2018
09:30
SOU Spojů Kolín Tomáš Benda
Jan Málek
56
48
9
10
36
28
45
37
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 10. kolo 46
BC Real Réma Nymburk
BK Beroun "A"
1. 12. 2018
11:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Pavel Velda
53
68
14
15
27
32
43
51
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 10. kolo 47
AŠ Mladá Boleslav B
BK Kladno
1. 12. 2018
17:00
IX. základní škola Michal Bukovský
Martin Koudela
54
70
9
17
26
31
37
55
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 10. kolo 49
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov B
1. 12. 2018
17:00
Tělocvična IŠST Jakub Zachara
Tomáš Tejček
65
43
17
4
31
13
51
33
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 10. kolo 50
BK Kralupy-Junior muži
BK Příbram 2000"A"
6. 12. 2018
19:30
SH Kralupy nad Vltavou Miloš Nesvadba
Pavel Velda
70
89
8
28
28
49
42
73
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 11. kolo 52
AŠ Mladá Boleslav B
BK Beroun "A"
2. 12. 2018
09:00
IX. základní škola Michal Bukovský
Martin Koudela
84
48
23
7
42
16
54
28
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 11. kolo 54
BK R&J EBC Mělník
BK Příbram 2000"A"
2. 12. 2018
11:00
Tělocvična IŠST Tomáš Benda
Tomáš Tejček
75
85
20
21
43
48
61
71
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 11. kolo 55
BK Kralupy-Junior muži
BC Benešov B
2. 12. 2018
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Radek Šťavík
95
65
27
10
53
24
75
44
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 11. kolo 51
BC Real Réma Nymburk
BK Kladno
2. 12. 2018
14:30
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Tomáš Benda
57
50
18
10
33
24
45
37
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 11. kolo 53
Basketbal Pečky
BK Český Brod
2. 12. 2018
15:30
Městská sportovní hala Jakub Zachara
Pavel Velda
71
50
16
12
31
20
52
41
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 12. kolo 60
BK Kladno
BK Beroun "A"
16. 12. 2018
09:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Michal Dub
Martin Koudela
76
62
15
10
37
24
58
43
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 12. kolo 57
AŠ Mladá Boleslav B
BC Real Réma Nymburk
16. 12. 2018
10:00
IX. základní škola Jan Hejnic
Pavel Koudela
62
54
18
18
34
34
51
45
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 12. kolo 56
BK Příbram 2000"A"
BC Benešov B
16. 12. 2018
11:00
ZŠ Březové Hory Jakub Zachara
Tomáš Tejček
100
51
27
8
48
23
82
37
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 12. kolo 58
Basketbal Pečky
Kolínsko-kutnohorský BK
16. 12. 2018
11:30
Městská sportovní hala Tomáš Benda
Patricie-Anna Reitzová
75
84
16
27
33
38
52
62
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 12. kolo 59
BK Kralupy-Junior muži
BK R&J EBC Mělník
16. 12. 2018
17:30
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Velda
Michal Bukovský
72
53
24
19
35
23
49
37
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 13. kolo 65
Kolínsko-kutnohorský BK
AŠ Mladá Boleslav B
12. 1. 2019
10:00
SOU Spojů Kolín Michal Bukovský
Michal Dub
48
61
8
13
23
37
33
48
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 13. kolo 61
BK Kladno
BC Benešov B
12. 1. 2019
16:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Pavel Velda
Miloš Nesvadba
81
41
14
8
36
19
60
34
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 13. kolo 62
BK Beroun "A"
BK Příbram 2000"A"
12. 1. 2019
18:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jakub Zachara
Radek Šťavík
72
94
21
23
41
44
61
71
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 13. kolo 63
BK Kralupy-Junior muži
BK Český Brod
12. 1. 2019
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Dub
Michal Bukovský
84
59
19
17
45
28
67
43
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 13. kolo 64
Basketbal Pečky
BC Real Réma Nymburk
12. 1. 2019
19:00
Městská sportovní hala Tomáš Benda
Jaroslav Pazourek
79
73
20
19
37
34
64
58
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 14. kolo 67
BK Kladno
BK Příbram 2000"A"
13. 1. 2019
09:30
Kladenská sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
65
64
15
18
33
33
51
53
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 14. kolo 70
Basketbal Pečky
AŠ Mladá Boleslav B
13. 1. 2019
11:15
Městská sportovní hala Tomáš Benda
Jaroslav Pazourek
62
70
15
17
27
34
42
53
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 14. kolo 69
Kolínsko-kutnohorský BK
BC Real Réma Nymburk
13. 1. 2019
11:30
SOU Spojů Kolín Michal Bukovský
Michal Dub
49
43
19
16
28
26
40
39
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 14. kolo 66
BK Beroun "A"
BC Benešov B
13. 1. 2019
12:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jakub Zachara
Radek Šťavík
84
54
26
20
47
34
64
44
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 14. kolo 68
BK R&J EBC Mělník
BK Český Brod
13. 1. 2019
15:00
Tělocvična IŠST Tomáš Benda
Jaroslav Pazourek
82
63
24
12
41
38
64
56
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 15. kolo 72
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Kladno
26. 1. 2019
10:00
SOU Spojů Kolín Jaroslav Pazourek
Michal Dub
45
61
14
18
28
33
34
48
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 15. kolo 71
Basketbal Pečky
BK Beroun "A"
26. 1. 2019
16:10
Městská sportovní hala Jakub Zachara
Jaroslav Pazourek
61
83
17
25
34
39
55
57
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 15. kolo 74
BC Real Réma Nymburk
BK Kralupy-Junior muži
26. 1. 2019
18:00
ZŠ Komenského Miloš Nesvadba
Pavel Velda
78
57
24
9
39
24
59
39
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 15. kolo 75
BK Český Brod
BK Příbram 2000"A"
26. 1. 2019
18:00
Sportovní hala Michal Dub
Karel Martínek
65
88
12
18
30
40
46
67
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 15. kolo 73
AŠ Mladá Boleslav B
BK R&J EBC Mělník
26. 1. 2019
18:30
IX. základní škola Tomáš Benda
Radek Šťavík
78
57
21
19
35
37
53
52
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 16. kolo 77
Basketbal Pečky
BK Kladno
27. 1. 2019
10:00
Městská sportovní hala Radek Šťavík
Petr Vávra
63
92
16
28
34
49
46
68
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 16. kolo 79
AŠ Mladá Boleslav B
BK Kralupy-Junior muži
27. 1. 2019
10:00
IX. základní škola Tomáš Benda
Josef Matějček
76
44
19
9
39
17
60
30
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 16. kolo 76
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Beroun "A"
27. 1. 2019
11:00
SOU Spojů Kolín Jakub Zachara
Michal Bukovský
66
56
21
13
34
24
52
33
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 16. kolo 80
BK Český Brod
BC Benešov B
27. 1. 2019
11:30
Sportovní hala Jaroslav Pazourek
Michal Dub
80
50
16
10
36
24
54
36
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 16. kolo 78
BC Real Réma Nymburk
BK R&J EBC Mělník
27. 1. 2019
14:00
ZŠ Komenského Pavel Velda
Miloš Nesvadba
63
64
16
14
32
39
47
52
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 17. kolo 81
BK Kladno
BK Český Brod
Bude upřesněno
-
SH BIOS Kladno (Zimní stadion)
20
0
*
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 17. kolo 82
BK Příbram 2000"A"
BC Real Réma Nymburk
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory 0
20
*
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 17. kolo 85
BK R&J EBC Mělník
Basketbal Pečky
9. 2. 2019
10:00
Tělocvična IŠST Radek Šťavík
Michal Bukovský
105
56
24
12
51
18
79
43
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 17. kolo 83
BC Benešov B
AŠ Mladá Boleslav B
9. 2. 2019
18:00
SH Benešov Michal Dub
Jan Málek
60
67
15
24
33
32
49
50
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 17. kolo 84
BK Kralupy-Junior muži
Kolínsko-kutnohorský BK
9. 2. 2019
20:00
SH Kralupy nad Vltavou Jaroslav Pazourek
Josef Matějček
88
45
20
14
43
27
66
36
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 18. kolo 87
BC Benešov B
BC Real Réma Nymburk
10. 2. 2019
10:00
SH Benešov Michal Dub
Radek Šťavík
58
72
22
15
29
31
44
49
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 18. kolo 86
BK Beroun "A"
BK Český Brod
10. 2. 2019
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Pavel Velda
Michal Bukovský
71
54
17
21
41
28
59
34
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 18. kolo 88
BK Příbram 2000"A"
AŠ Mladá Boleslav B
10. 2. 2019
11:00
ZŠ Březové Hory Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
85
56
15
12
35
26
60
42
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 18. kolo 90
BK Kralupy-Junior muži
Basketbal Pečky
10. 2. 2019
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
88
57
23
16
46
29
61
47
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 18. kolo 89
BK R&J EBC Mělník
Kolínsko-kutnohorský BK
10. 2. 2019
16:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Pavel Velda
88
79
24
21
49
47
66
66
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 19. kolo 94
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Příbram 2000"A"
23. 2. 2019
13:00
SOU Spojů Kolín Tomáš Benda
Patricie-Anna Reitzová
84
68
24
18
44
36
66
47
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 19. kolo 93
Basketbal Pečky
BC Benešov B
23. 2. 2019
16:00
Městská sportovní hala Pavel Velda
Miloš Nesvadba
42
58
15
17
21
33
32
48
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 19. kolo 95
AŠ Mladá Boleslav B
BK Český Brod
23. 2. 2019
16:00
IX. základní škola Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
62
57
17
15
32
30
43
46
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 19. kolo 91
BK Kralupy-Junior muži
BK Beroun "A"
23. 2. 2019
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Michal Dub
66
53
18
10
30
24
41
32
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 19. kolo 92
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
23. 2. 2019
18:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Jaroslav Pazourek
57
97
4
26
21
46
34
74
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 20. kolo 96
BK R&J EBC Mělník
BK Beroun "A"
24. 2. 2019
10:00
Tělocvična IŠST Jaroslav Pazourek
Michal Bukovský
68
93
24
27
37
46
53
68
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 20. kolo 98
Kolínsko-kutnohorský BK
BC Benešov B
24. 2. 2019
10:00
SOU Spojů Kolín Tomáš Benda
Patricie-Anna Reitzová
70
67
12
16
26
29
37
36
48
48
55
55
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 20. kolo 99
Basketbal Pečky
BK Příbram 2000"A"
24. 2. 2019
10:00
Městská sportovní hala Michal Dub
Radek Šťavík
46
91
9
25
20
39
34
68
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 20. kolo 100
BC Real Réma Nymburk
BK Český Brod
24. 2. 2019
13:00
ZŠ Komenského Jakub Zachara
Michal Vyhlídal
98
47
23
16
50
20
68
35
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 20. kolo 97
BK Kralupy-Junior muži
BK Kladno
24. 2. 2019
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Michal Dub
49
82
10
25
28
41
39
62
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 21. kolo 104
BK Příbram 2000"A"
BK R&J EBC Mělník
9. 3. 2019
11:00
ZŠ Březové Hory Radek Šťavík
Michal Dub
88
69
36
6
55
23
62
48
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 21. kolo 101
BK Kladno
BC Real Réma Nymburk
9. 3. 2019
16:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Michal Dub
Radek Šťavík
84
65
16
21
46
39
64
48
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 21. kolo 102
BK Beroun "A"
AŠ Mladá Boleslav B
9. 3. 2019
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jaroslav Pazourek
Michal Bukovský
86
55
25
8
46
19
64
31
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 21. kolo 103
BK Český Brod
Basketbal Pečky
9. 3. 2019
18:00
Sportovní hala Pavel Velda
Josef Matějček
70
51
22
15
38
24
50
33
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 21. kolo 105
BC Benešov B
BK Kralupy-Junior muži
9. 3. 2019
18:00
SH Benešov Tomáš Benda
Jan Málek
61
67
15
19
36
30
45
48
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 22. kolo 107
BK Kladno
AŠ Mladá Boleslav B
10. 3. 2019
09:30
SH BIOS Kladno (Zimní stadion) Radek Šťavík
Michal Dub
75
69
9
14
39
31
62
47
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 22. kolo 109
BC Benešov B
BK R&J EBC Mělník
10. 3. 2019
10:00
SH Benešov Tomáš Benda
Patricie-Anna Reitzová
67
80
12
12
24
34
47
58
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 22. kolo 108
BK Český Brod
Kolínsko-kutnohorský BK
10. 3. 2019
11:00
Sportovní hala Štěpán Pokorný
Pavel Velda
68
62
15
12
31
33
44
55
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 22. kolo 110
BK Příbram 2000"A"
BK Kralupy-Junior muži
10. 3. 2019
11:00
ZŠ Březové Hory Jaroslav Pazourek
Michal Bukovský
89
65
24
14
42
33
64
52
Review
Středočeská basketbalová liga mužů 22. kolo 106
BK Beroun "A"
BC Real Réma Nymburk
10. 3. 2019
18:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Michal Dub
79
65
20
14
35
33
63
46
Review

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BC Benešov B 20 17.8 3.3 8.5 /16.4 51.7 17.3
BK Příbram"A" 23 23.2 7.0 13.1 /20.0 65.5 14.4
BC Real Réma 24 18.1 5.0 13.3 /21.4 62.3 18.7
AŠ Mladá Boleslav B 23 20.2 4.8 9.1 /17.3 52.6 14.6
Kolínsko-kutnohorský BK 23 17.8 5.8 11.4 /20.7 55.0 19.4
Basketbal Pečky 20 17.8 5.2 10.9 /17.2 63.6 16.1
R&J EBC Mělník 22 20.6 5.1 10.6 /15.3 69.4 15.2
BK Kralupy-Junior muži 22 18.4 6.7 10.3 /15.7 65.5 17.3
BK Beroun "A" 22 17.9 8.5 10.5 /17.7 59.2 20.6
BK Kladno 22 23.0 7.2 11.1 /18.1 61.3 19.0
BK Český Brod 19 21.0 3.5 9.7 /18.6 52.1 18.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 3 3 0 0 - - -
Zachara Jakub 19 18 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 8 0 8 0 - - -
Vondráček Marek 1 1 0 0 - - -
Velda Pavel 25 18 7 0 - - -
Vávra Petr 1 0 1 0 - - -
Trmač Vladislav 1 0 1 0 - - -
Tejček Tomáš 5 0 5 0 - - -
Šťavík Radek 22 12 10 0 - - -
Růzha Jan 3 0 3 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 13 0 13 0 - - -
Pokorný Štěpán 3 3 0 0 - - -
Pazourek Jaroslav 25 8 17 0 - - -
Nesvadba Miloš 16 2 14 0 - - -
Matějček Josef 8 5 3 0 - - -
Martínek Karel 1 0 1 0 - - -
Mareš Jan 1 0 1 0 - - -
Málek Jan 7 2 5 0 - - -
Koudela Martin 4 1 3 0 - - -
Koudela Pavel 1 0 1 0 - - -
Hejnic Jan 2 2 0 0 - - -
Dub Michal 24 9 15 0 - - -
Bukovský Michal 25 16 9 0 - - -
Benda Tomáš 22 20 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře