David Vetor

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 23 let
Aktuální klub
BC Kolín "C"
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
359
Procento vítězství
64.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BC Kolín 14 - 3.1 1 0 1.1/2.5 42.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BC Kolín 8 - 9.1 2.8 0 3.6/4.9 74.4 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BC Kolín 14 - 10.7 4.1 0 2.6/5.3 48.6 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B BC Kolín 8 - 11.6 4.1 0 3.4/4 84.4 - -
2015/16 žáci U15 - skupina C BC Kolín 2 - 14.0 6 0 2/4.5 44.4 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B BC Kolín 3 - 6.3 0.7 1.7 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-out B BC Kolín 2 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B BC Kolín 7 - 3.1 0.7 0.6 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 6 - 2.2 0 0.3 1.2/1.7 70.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BC Kolín 14 - 8.9 1.9 1.1 1.8/2.4 73.5 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 10 - 6.4 1.6 0.6 1.4/1.9 73.7 - -
2018/19 junioři U19 - kvalifikace BC Kolín 3 - 13.0 1.3 2.3 3.3/5.7 58.8 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BC Kolín 22 14.3 7.0 0.5 /1.5 1.5 1.3/1.7 75.7 2.0 3.0
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 14 - 8.1 2.8 0 2.5/3.9 63.6 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BC Kolín 13 - 9.1 3.8 0.1 1.2/2.7 42.9 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BC Kolín 6 - 12.7 5.5 0 1.7/2.5 66.7 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BC Kolín 14 - 7.4 2.2 /2.2 0.5 1.4/1.9 76.9 2.1 4.9
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 14 - 13.4 4.2 /4.2 0.5 3.4/4.6 73.8 2.9 9.2
2015/16 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 19 - 5.4 1.4 0.4 1.4/2.1 65.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina C BC Kolín 4 - 16.3 1.8 3.5 2.3/3.5 64.3 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 12 - 17.7 3.7 2.8 2.1/3.3 62.5 - -
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo BC Kolín 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 6 - 4.7 1.2 0.3 1.3/2 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BC Kolín 8 - 6.9 1.4 1 1.1/1.1 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 2 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - skupina B KolB 2 - 6.0 1.5 1 0/1 0.0 - -
2020/21 muži - SBLM skupina východ Kol 2 - 7.5 1.5 1.5 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Kol U11 (mix) 4 - 19.8 9.5 0 0.8/1.8 42.9 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina B Kol 16 - 4.1 1.9 0 0.3/1 31.3 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace KolB 4 - 9.5 4.3 0 1/2.3 44.4 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina B Kol U12B 2 - 7.0 3 0 1/1 100.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Kol U12B 3 - 6.7 3.3 0 0/1 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Kol U12B 28 - 18.8 8.4 0 2/3.5 56.1 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Kol U13B 12 - 11.5 5.2 0 1.2/1.8 66.7 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C Kol U13B 3 - 12.3 3.7 0 5/8 62.5 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Kol U13B 3 17.3 12.0 4.3 0 3.3/5.3 62.5 2.3 10.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Kol U13B 2 16.0 11.0 3 0 5/7 71.4 2.5 7.5
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Kol U13B 32 - 14.7 6.4 0 1.8/2.9 59.6 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále Kol 2 - 12.0 3 0 6/9 66.7 - -
2021/22 muži - SBLM skupina východ Kol 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Osmifinále Kol 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - SBLM skupina východ Kol 5 - 3.4 1.2 0.2 0.4/1.4 28.6 - -
2023/24 muži - SBLM skupina východ Kol 10 - 5.7 1.5 0.3 1.8/2.8 64.3 - -
Průměr za kariéru 18.9 1.1 9.7 3.3 0.5 1.7/2.7 112.4 1.8 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BPB 18. 11. 2023
2B body 6 BCBenB 15. 10. 2023
3B body 1 Peč 9. 12. 2023
Body 15 BCBenB 15. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Lokomotiva Plzeň 23. 1. 2016 2015/16
2B body 17 Ben U13B 12. 1. 2013 2012/13
3B body 8 Slovan Varnsdorf 30. 10. 2016 2016/17
Obranné doskoky 6 Sokol Písek 24. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 2 BK Loko Plzeň 29. 9. 2019 2019/20
Doskoky celkem 6 Sokol Písek 24. 11. 2019 2019/20
Body 39 Slovan Varnsdorf 30. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 25 YDEA KONDOR 26. 1. 2020 2019/20
Asistence 3 YDEA KONDOR 12. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2023 SBLM skupina východ ČBr 0 0 0 0/2 0.0
1. 10. 2023 SBLM skupina východ Peč 4 1 0 2/2 100.0
15. 10. 2023 SBLM skupina východ BCBenB 15 6 1 0/0 0
4. 11. 2023 SBLM skupina východ Réma 5 0 1 2/3 66.7
5. 11. 2023 SBLM skupina východ Bol 3 1 0 1/4 25.0
18. 11. 2023 SBLM skupina východ BPB 11 2 0 7/9 77.8
19. 11. 2023 SBLM skupina východ BPB 7 2 0 3/4 75.0
9. 12. 2023 SBLM skupina východ Peč 8 2 1 1/2 50.0
10. 12. 2023 SBLM skupina východ ČBr 2 1 0 0/0 0
6. 1. 2024 SBLM skupina východ BCBenB 2 0 0 2/2 100.0
Celkem 10 57 15 3 18/28 64.3
Průměr 10 5.7 1.5 0.3 1.8/2.8 64.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Ben U13B 6 0:00 17.3 8.2 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.2
Měl U12 4 0:00 19.5 8.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 11.8 3.3 260.0 1.0 100.0 2.3/2.8 81.8 1.8
Měl U13B 6 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.8 65.2 1.2
BA Sparta 6 0:00 7.2 2.0 120.0 0.2 100.0 2.7/3.3 80.0 2.8
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 9.8 2.3 300.0 0.3 100.0 4.5/6.5 69.2 3.5
Válečníci Děčín 3 0:00 11.7 4.0 0.0 1.0 0.0 0.7/0.7 100.0 3.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 16.5 2.0 0.0 3.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 16.0 6.0 100.0 0.5 100.0 2.5/5.0 50.0 1.5
R&J EBC Mělník (ms) 2 0:00 15.5 5.5 100.0 0.5 100.0 3.0/3.0 100.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 4.0
BK Loko Plzeň 3 10:02 9.3 0.7 200.0 1.7 100.0 3.0/4.3 69.2 2.7
BA 2006´Roudnice n. L. B 2 0:00 13.5 2.0 0.0 2.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/4.5 88.9 3.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 13.0 2.5 100.0 0.5 100.0 6.5/7.5 86.7 4.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.0 0.0 4.5/6.5 69.2 2.5
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 12.5 1.0 0.0 1.5 0.0 6.0/9.0 66.7 1.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.0
Sokol Písek 2 19:54 11.5 0.0 0.0 2.5 41.7 4.0/4.5 88.9 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 11.5 4.5 100.0 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 2.0
Réma 3 0:00 7.0 0.7 0.0 1.7 0.0 0.7/1.0 66.7 3.7
BA Nymburk 2 13:13 10.5 1.5 100.0 2.0 36.4 1.5/2.0 75.0 0.5
BK Kladno 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
Tesla Pardubice 3 0:00 6.7 0.7 0.0 1.0 0.0 2.3/2.7 87.5 1.7
Sokol Karviná 1 0:00 20.0 4.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol Žižkov 5 5:46 3.6 0.6 100.0 0.4 22.2 1.2/1.8 66.7 2.0
Levharti Chomutov 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Peč 4 0:00 4.5 1.5 0.0 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
BPB 2 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.5 76.9 3.5
BCBenB 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.7 60.0 2.3
Sršni Písek 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Snakes Ostrava 2 14:09 7.5 1.0 40.0 1.0 28.6 2.5/2.5 100.0 1.5
BK Opava 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol pražský 3 9:17 4.7 0.3 0.0 1.0 27.3 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Žďár nad Sáz. 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Slavoj Litoměřice 2 11:44 6.5 1.0 50.0 1.5 50.0 0.0/0.5 0.0 2.5
ŠSK při 3.ZŠ Slaný 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 1.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 6.0 0.5 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
BC Benešov 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Olomouc 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 1.0
KARA Trutnov 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
BC Chrud. 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
ČBr 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 2.7
BK Děčín A 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Ber U12B 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Benešov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Bol 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BraU12B 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
USK Praha 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK 2 15:46 3.0 0.0 0.0 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští Sokoli 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Teplice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BKSad 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 2 5:39 2.0 0.0 0.0 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 10:20 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Bol 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Lions J. Hradec 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Ber U13B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKKla 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0