Jakub Fric

Národnost
CZE
Ročník narození
1993 - 28 let
Aktuální klub
ŠSK Slaný
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
304
Procento vítězství
42.4%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2009/10 junioři U18 - Mistrovství ČR BA Sparta 3 - 2.3 0.7 0.3 0/0 0.0 - -
2010/11 junioři U18 - základní část BA Sparta Praha 21 - 14.1 4.7 0.7 2.7/4.3 62.2 - -
2010/11 muži - Základní fáze BA Sparta B 5 - 9.2 3.8 0.2 1/2.8 35.7 - -
2010/11 muži - o 10. - 13. místo BA Sparta 6 - 0.7 0 0 0.7/1 66.7 - -
2010/11 junioři U18 - o 9. - 12. místo BA Sparta Praha 5 - 9.4 2.6 0.4 3/3.6 83.3 - -
2011/12 junioři U19 - základní část BA Sparta Praha 19 26.9 8.9 3.3 /7.5 0.4 1.2/2.2 54.8 2.4 8.8
2011/12 muži - základní část BA Sparta 8 0.8 0.3 0 /0 0 0.3/0.3 100.0 0.1 0.4
2011/12 muži - Základní část BCSla 11 - 3.1 1.2 0.2 0.2/0.4 50.0 - -
2011/12 muži - Play-off BCSla 5 - 0.6 0.2 0 0.2/0.4 50.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-out BA Sparta Praha 5 25.6 6.6 2.2 /6.4 0 2.2/4.4 50.0 3.0 6.2
2012/13 muži - základní část BA Sparta 12 2.4 0.8 0.1 /0.2 0.2 0.1/0.2 50.0 0.6 0.2
2012/13 muži - Český pohár BA Sparta 3 - 2.0 0 0.3 1/1.3 75.0 - -
2012/13 muži - Základní část BCSla 22 - 8.7 2.6 0.5 2/3.3 59.7 - -
2012/13 muži - play-off BA Sparta 6 4.5 1.8 0.5 /0.7 0 0.8/1.2 71.4 0.5 1.7
2012/13 muži - Play-Off BCSla 2 - 9.0 2 0.5 3.5/4.5 77.8 - -
2013/14 muži - skupina A Baník Most 10 - 7.8 2.2 0.4 2.2/4.1 53.7 - -
2013/14 muži - Český pohár Baník Most 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2013/14 muži - Krajský přebor 1.třídy BCSla 13 - 9.2 2.2 0.6 2.9/5 58.5 - -
2013/14 muži - Play-off čtvrtfinále BCSla 2 - 9.0 2.5 0.5 2.5/3 83.3 - -
2013/14 muži - Play-off semifinále BCSla 2 - 13.0 5 0.5 1.5/2 75.0 - -
2014/15 muži - skupina A BC Slaný 22 - 6.6 2.4 0.3 1/1.9 53.7 - -
2014/15 muži - základní část BC Slaný 2 - 4.5 1.5 /1.5 0.5 0/1 0.0 3.0 0.5
2015/16 muži - skupina A BC Slaný 22 - 7.0 2.6 0.2 1.2/1.8 66.7 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A Basket Košíře 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 muži - základní část BC Slaný 1 - 6.0 3 /3 0 0/0 0.0 3.0 3.0
2016/17 muži - skupina A BC Slaný 22 - 9.0 3.1 0.4 1.6/2.2 72.9 - -
2016/17 muži - základní část BC Slaný 1 - 4.0 1 /1 0 2/2 100.0 1.0 3.0
2017/18 muži - skupina A BC Slaný 20 - 12.5 4.2 0.7 2.3/3.3 69.2 - -
2017/18 muži - základní část BC Slaný 1 - 12.0 6 /6 0 0/0 0.0 2.0 10.0
2018/19 muži - skupina A BC Slaný 22 - 11.4 3.6 0.9 1.5/2.8 51.6 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BC Slaný 1 - 9.0 4 /4 0 1/2 50.0 3.0 5.0
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů ŠSKSla 20 - 11.4 3.8 0.6 2.3/3.5 64.3 - -
2020/21 muži - SBLM skupina západ ŠSKSla 2 - 9.0 2 0 5/9 55.6 - -
2021/22 muži - SBLM skupina západ ŠSKSla 6 - 9.0 3.2 0.2 2.2/3.5 61.9 - -
Průměr za kariéru 23.4 2.3 8.1 2.7 0.4 1.6/2.6 142.5 2.2 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 TZRak 9. 10. 2021
2B body 7 BK Kral-Jun.muži 14. 11. 2021
3B body 1 BK Ber 28. 11. 2021
Body 14 BK Kral-Jun.muži 14. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Slavoj BK Litoměřice B 10. 3. 2018 2017/18
2B body 12 BK Opava 5. 3. 2011 2010/11
3B body 3 BC Vysočina 12. 2. 2012 2011/12
Obranné doskoky 7 BCM Mor. Ostrava 3. 12. 2011 2011/12
Útočné doskoky 6 BCM Nymburk 25. 2. 2012 2011/12
Doskoky celkem 10 Sokol pražský 8. 10. 2011 2011/12
Body 30 BK Mariánské Lázně 23. 2. 2019 2018/19
Užitečnost 24 VYS 10. 10. 2011 2011/12
Asistence 5 Kondoři Liberec 19. 11. 2011 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
9. 10. 2021 SBLM skupina západ TZRak 12 4 0 4/6 66.7
10. 10. 2021 SBLM skupina západ BKKla 5 2 0 1/2 50.0
23. 10. 2021 SBLM skupina západ BCBenB 4 1 0 2/3 66.7
13. 11. 2021 SBLM skupina západ Měl 6 2 0 2/2 100.0
14. 11. 2021 SBLM skupina západ BK Kral-Jun.muži 14 7 0 0/2 0.0
28. 11. 2021 SBLM skupina západ BK Ber 13 3 1 4/6 66.7
Celkem 6 54 19 1 13/21 61.9
Průměr 6 9.0 3.2 0.2 2.2/3.5 61.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SKB Rokycany 11 0:00 10.8 3.6 0.0 0.8 0.0 1.1/1.5 70.6 2.3
Slavoj BK Litoměřice B 11 0:00 10.5 3.3 0.0 0.4 0.0 2.8/4.1 68.9 2.2
BC Benešov 8 0:00 10.4 3.3 0.0 0.8 0.0 1.6/2.3 72.2 2.4
BCM Loko Plzeň 6 9:15 12.5 3.3 125.0 0.7 133.3 3.8/5.5 69.7 4.2
Réma 6 0:00 12.0 3.8 0.0 0.8 0.0 1.8/3.5 52.4 2.7
VYS 6 19:07 11.5 3.7 64.7 0.5 37.5 2.7/4.5 59.3 3.0
BC Vysočina 4 17:13 16.0 4.8 95.0 1.5 85.7 2.0/4.3 47.1 1.5
ČBr 5 0:00 11.4 4.2 0.0 0.2 0.0 2.4/4.4 54.5 1.8
Sokol Kbely 6 0:00 9.3 3.3 0.0 0.2 0.0 2.2/3.3 65.0 3.0
Sluneta USK Ústí n.L. 8 0:00 6.6 2.3 0.0 0.5 0.0 0.6/1.6 38.5 1.9
BK Opava 4 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.8 72.7 2.5
Jiskra Domažlice 7 0:00 6.7 2.4 0.0 0.4 0.0 0.6/2.3 25.0 1.9
Měl 7 0:00 6.6 1.9 0.0 0.1 0.0 2.4/3.4 70.8 1.4
Sokol Žižkov 6 0:00 7.7 2.7 0.0 0.7 0.0 0.3/1.2 28.6 2.8
BCBenB 9 0:00 5.1 1.9 0.0 0.2 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Bra 6 0:00 7.5 1.8 0.0 0.5 0.0 2.3/3.0 77.8 1.7
Bol 4 0:00 11.0 2.5 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
BK Klatovy 7 0:00 5.9 2.3 0.0 0.3 0.0 0.4/0.6 75.0 2.0
Sokol Písek B 4 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.3 70.6 2.5
PCE 4 11:55 9.3 3.3 92.9 0.5 100.0 1.3/1.5 83.3 3.8
Válečníci Děčín 4 0:00 9.0 4.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
BK Kral-Jun.muži 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 4.3
BK Ber 3 0:00 11.0 3.7 0.0 0.7 0.0 1.7/2.3 71.4 2.0
USK 5 10:04 6.2 1.4 100.0 0.6 300.0 1.6/2.6 61.5 3.0
Wolves Radotín 2 0:00 15.0 2.5 0.0 2.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.5
KolB 5 0:00 6.0 1.4 0.0 0.4 0.0 2.0/3.2 62.5 1.6
Sokol pražský 5 12:54 5.6 2.2 73.3 0.4 40.0 0.0/0.2 0.0 3.2
VYS 5 0:51 5.2 1.6 800.0 0.4 0.0 0.8/1.0 80.0 1.6
Sršni Sokol Písek 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.0 0.5/2.8 18.2 2.8
BAPOD 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BKKla 3 0:00 7.0 1.7 0.0 0.3 0.0 2.7/4.7 57.1 1.0
Wolves Radotín 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BerB 4 0:00 4.5 1.3 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.8
Čel 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Peč 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sršni Sokol Písek 4 8:06 4.0 2.0 72.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slovan Varnsdorf 3 0:00 5.3 2.0 200.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.0
TZRak 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
BA Louny 1 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
ZLN 1 14:12 8.0 1.0 100.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Motol A 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Slavoj Litoměřice 5 0:00 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 0.4
SP BASKET 2 1:23 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Žižkov B - TESLA 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 1 4:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0