Muži - Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
muži - Oblastní přebor 1. kolo 2
Skřivánci Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
1. 10. 2021
18:30
SPŠ spojů Lukáš Pešek
Michal Tesař
71
62
17
13
38
30
47
49
Review
muži - Oblastní přebor 1. kolo 1
BK Děčín juniorka
BK Teplice B
1. 10. 2021
19:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Morávek
Roman Šikner
78
45
15
11
41
18
57
30
Review
muži - Oblastní přebor 1. kolo 3
BK Česká Lípa
BK Levharti Chomutov
1. 10. 2021
19:30
ZŠ Slovanka Jan Kout
Jaroslav Poživil
83
75
19
7
36
33
62
49
Review
muži - Oblastní přebor 1. kolo 4
BA Louny
BK Baník Most B
1. 10. 2021
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Jindřich Nesper
Ondřej Asztalos
106
51
24
6
53
9
81
32
Review
muži - Oblastní přebor 1. kolo 5
BK Děčín Křešice
ASK Lovosice
1. 10. 2021
20:00
Sportovní hala Křešice Ladislav Neuman
Antonín Ďurana
48
84
15
21
25
44
38
63
Review
muži - Oblastní přebor 2. kolo 8
BK Levharti Chomutov
BA Louny
9. 10. 2021
18:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Jindřich Nesper
57
67
16
15
29
26
48
44
Review
muži - Oblastní přebor 2. kolo 7
BK Baník Most B
BK Děčín Křešice
8. 10. 2021
19:00
Sportovní hala Most - malá hala Jindřich Nesper
Daniel Hušek
87
65
40
9
57
26
70
47
Review
muži - Oblastní přebor 2. kolo 6
BK Teplice B
ASK Lovosice
8. 10. 2021
19:30
Sokolovna Na Letné Pavel Šmíd
Tomáš Morávek
50
93
15
17
24
45
39
59
Review
muži - Oblastní přebor 2. kolo 9
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Česká Lípa
8. 10. 2021
19:30
BK Real Karel Anton
Nicole Šeferová
71
60
18
11
31
30
50
47
Review
muži - Oblastní přebor 2. kolo 10
BK Děčín juniorka
Skřivánci Ústí n.L.
8. 10. 2021
20:00
ARMEX Sportcentrum Martin Buršík
Lucie Moravcová
76
34
17
14
39
23
61
27
Review
muži - Oblastní přebor 3. kolo 11
Skřivánci Ústí n.L.
BK Teplice B
22. 10. 2021
18:30
SPŠ spojů Lukáš Pešek
Tomáš Morávek
Preview
muži - Oblastní přebor 3. kolo 12
BK Česká Lípa
BK Děčín juniorka
22. 10. 2021
19:30
ZŠ Slovanka Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
Preview
muži - Oblastní přebor 3. kolo 13
BA Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
22. 10. 2021
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Antonín Ďurana
Vladimír Kesler
81
59
27
15
40
30
58
45
Review
muži - Oblastní přebor 3. kolo 14
BK Děčín Křešice
BK Levharti Chomutov
22. 10. 2021
20:00
Sportovní hala Křešice Ladislav Neuman
Jan Kout
59
64
14
12
28
30
44
46
Review
muži - Oblastní přebor 3. kolo 15
ASK Lovosice
BK Baník Most B
22. 10. 2021
20:00
Hala U Přívozu Tomáš Rosenberger
Michal Tesař
100
61
18
16
49
40
74
44
Review
muži - Oblastní přebor 4. kolo 17
BK Levharti Chomutov
ASK Lovosice
5. 11. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 4. kolo 20
Skřivánci Ústí n.L.
BK Česká Lípa
5. 11. 2021
18:30
SPŠ spojů
Preview
muži - Oblastní přebor 4. kolo 16
BK Teplice B
BK Baník Most B
5. 11. 2021
19:30
Sokolovna Na Letné
Preview
muži - Oblastní přebor 4. kolo 18
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín Křešice
5. 11. 2021
20:00
BK Real
Preview
muži - Oblastní přebor 4. kolo 19
BK Děčín juniorka
BA Louny
5. 11. 2021
20:00
ARMEX Sportcentrum
Preview
muži - Oblastní přebor 5. kolo 24
BA 2006 Roudnice n.L.
ASK Lovosice
12. 11. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 5. kolo 25
BK Baník Most B
BK Levharti Chomutov
12. 11. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 5. kolo 21
BK Česká Lípa
BK Teplice B
12. 11. 2021
19:30
ZŠ Slovanka
Preview
muži - Oblastní přebor 5. kolo 22
BA Louny
Skřivánci Ústí n.L.
12. 11. 2021
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
muži - Oblastní přebor 5. kolo 23
BK Děčín Křešice
BK Děčín juniorka
12. 11. 2021
20:00
Sportovní hala Křešice
Preview
muži - Oblastní přebor 6. kolo 26
BK Teplice B
BK Levharti Chomutov
26. 11. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 6. kolo 27
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Baník Most B
26. 11. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 6. kolo 28
BK Děčín juniorka
ASK Lovosice
26. 11. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 6. kolo 30
BK Česká Lípa
BA Louny
26. 11. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 6. kolo 29
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín Křešice
26. 11. 2021
18:30
SPŠ spojů
Preview
muži - Oblastní přebor 7. kolo 34
BK Baník Most B
BK Děčín juniorka
3. 12. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 7. kolo 35
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
3. 12. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 7. kolo 31
BA Louny
BK Teplice B
3. 12. 2021
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
muži - Oblastní přebor 7. kolo 32
BK Děčín Křešice
BK Česká Lípa
3. 12. 2021
20:00
Sportovní hala Křešice
Preview
muži - Oblastní přebor 7. kolo 33
ASK Lovosice
Skřivánci Ústí n.L.
3. 12. 2021
20:00
Hala U Přívozu
Preview
muži - Oblastní přebor 8. kolo 36
BK Teplice B
BA 2006 Roudnice n.L.
17. 12. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 8. kolo 37
BK Děčín juniorka
BK Levharti Chomutov
17. 12. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 8. kolo 39
BK Česká Lípa
ASK Lovosice
17. 12. 2021
-
Preview
muži - Oblastní přebor 8. kolo 38
Skřivánci Ústí n.L.
BK Baník Most B
17. 12. 2021
18:30
SPŠ spojů
Preview
muži - Oblastní přebor 8. kolo 40
BA Louny
BK Děčín Křešice
17. 12. 2021
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
muži - Oblastní přebor 9. kolo 43
BK Česká Lípa
BK Baník Most B
7. 1. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 9. kolo 44
BK Levharti Chomutov
Skřivánci Ústí n.L.
7. 1. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 9. kolo 45
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
7. 1. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 9. kolo 41
BK Děčín Křešice
BK Teplice B
7. 1. 2022
20:00
Sportovní hala Křešice
Preview
muži - Oblastní přebor 9. kolo 42
ASK Lovosice
BA Louny
7. 1. 2022
20:00
Hala U Přívozu
Preview
muži - Oblastní přebor 10. kolo 46
BK Teplice B
BK Děčín juniorka
21. 1. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 10. kolo 47
BA 2006 Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
21. 1. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 10. kolo 48
BK Levharti Chomutov
BK Česká Lípa
21. 1. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 10. kolo 49
BK Baník Most B
BA Louny
21. 1. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 10. kolo 50
ASK Lovosice
BK Děčín Křešice
21. 1. 2022
20:00
Hala U Přívozu
Preview
muži - Oblastní přebor 11. kolo 53
BA Louny
BK Levharti Chomutov
28. 1. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 11. kolo 54
BK Česká Lípa
BA 2006 Roudnice n.L.
28. 1. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 11. kolo 55
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín juniorka
28. 1. 2022
18:30
SPŠ spojů
Preview
muži - Oblastní přebor 11. kolo 51
ASK Lovosice
BK Teplice B
28. 1. 2022
20:00
Hala U Přívozu
Preview
muži - Oblastní přebor 11. kolo 52
BK Děčín Křešice
BK Baník Most B
28. 1. 2022
20:00
Sportovní hala Křešice
Preview
muži - Oblastní přebor 12. kolo 56
BK Teplice B
Skřivánci Ústí n.L.
11. 2. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 12. kolo 57
BK Děčín juniorka
BK Česká Lípa
11. 2. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 12. kolo 58
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Louny
11. 2. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 12. kolo 59
BK Levharti Chomutov
BK Děčín Křešice
11. 2. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 12. kolo 60
BK Baník Most B
ASK Lovosice
11. 2. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 13. kolo 61
BK Baník Most B
BK Teplice B
18. 2. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 13. kolo 64
BA Louny
BK Děčín juniorka
18. 2. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 13. kolo 65
BK Česká Lípa
Skřivánci Ústí n.L.
18. 2. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 13. kolo 62
ASK Lovosice
BK Levharti Chomutov
18. 2. 2022
20:00
Hala U Přívozu
Preview
muži - Oblastní přebor 13. kolo 63
BK Děčín Křešice
BA 2006 Roudnice n.L.
18. 2. 2022
20:00
Sportovní hala Křešice
Preview
muži - Oblastní přebor 14. kolo 66
BK Teplice B
BK Česká Lípa
4. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 14. kolo 68
BK Děčín juniorka
BK Děčín Křešice
4. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 14. kolo 70
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most B
4. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 14. kolo 67
Skřivánci Ústí n.L.
BA Louny
4. 3. 2022
18:30
SPŠ spojů
Preview
muži - Oblastní přebor 14. kolo 69
ASK Lovosice
BA 2006 Roudnice n.L.
4. 3. 2022
20:00
Hala U Přívozu
Preview
muži - Oblastní přebor 15. kolo 71
BK Levharti Chomutov
BK Teplice B
11. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 15. kolo 72
BK Baník Most B
BA 2006 Roudnice n.L.
11. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 15. kolo 75
BA Louny
BK Česká Lípa
11. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 15. kolo 73
ASK Lovosice
BK Děčín juniorka
11. 3. 2022
20:00
Hala U Přívozu
Preview
muži - Oblastní přebor 15. kolo 74
BK Děčín Křešice
Skřivánci Ústí n.L.
11. 3. 2022
20:00
Sportovní hala Křešice
Preview
muži - Oblastní přebor 16. kolo 76
BK Teplice B
BA Louny
25. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 16. kolo 77
BK Česká Lípa
BK Děčín Křešice
25. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 16. kolo 79
BK Děčín juniorka
BK Baník Most B
25. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 16. kolo 80
BK Levharti Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
25. 3. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 16. kolo 78
Skřivánci Ústí n.L.
ASK Lovosice
25. 3. 2022
18:30
SPŠ spojů
Preview
muži - Oblastní přebor 17. kolo 81
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Teplice B
1. 4. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 17. kolo 82
BK Levharti Chomutov
BK Děčín juniorka
1. 4. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 17. kolo 83
BK Baník Most B
Skřivánci Ústí n.L.
1. 4. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 17. kolo 84
ASK Lovosice
BK Česká Lípa
1. 4. 2022
02:00
Hala U Přívozu
Preview
muži - Oblastní přebor 17. kolo 85
BK Děčín Křešice
BA Louny
1. 4. 2022
20:00
Sportovní hala Křešice
Preview
muži - Oblastní přebor 18. kolo 86
BK Teplice B
BK Děčín Křešice
22. 4. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 18. kolo 87
BA Louny
ASK Lovosice
22. 4. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 18. kolo 88
BK Baník Most B
BK Česká Lípa
22. 4. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 18. kolo 90
BK Děčín juniorka
BA 2006 Roudnice n.L.
22. 4. 2022
-
Preview
muži - Oblastní přebor 18. kolo 89
Skřivánci Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
22. 4. 2022
18:30
SPŠ spojů
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karel Anton ASK Lovosice 25 3 1.0 17.7 4.0 2.3 2.7/3.3 80.0 2.0
Jan Černý BK Děčín juniorka 43 2 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tomáš Beran BK Česká Lípa 27 2 1.0 13.5 5.0 0.0 3.5/4.5 77.8 3.5
Stanislav Šťovíček BK Teplice B 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Milan Doksanský BK Levharti Chomutov 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Čech Skřivánci 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Filipčuk BA Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Lipenský BK Děčín Křešice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleh Bakai BK Baník Most B 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jan Franěk BA 2006 Roudnice n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Česká Lípa 2 21.0 5.5 13.0 /20.5 63.4 23.0
BK Levharti Chomutov 3 20.7 4.7 10.0 /18.0 55.6 18.7
BA Louny 2 28.0 8.0 6.5 /11.5 56.5 14.5
BK Baník Most B 3 27.7 5.7 7.0 /13.3 52.5 16.0
BK Děčín juniorka 2 26.0 6.0 7.0 /18.0 38.9 13.5
BK Teplice B 2 18.0 2.0 5.5 /13.5 40.7 21.0
Skřivánci 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 18.0 6.5 11.0 /24.5 44.9 18.5
BK Děčín Křešice 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Lovosice 3 18.3 4.0 10.3 /20.6 50.0 10.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tesař Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Šikner Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šeferová Nicole 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Rosenberger Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Pešek Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Neuman Ladislav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Morávek Tomáš 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Kesler Vladimír 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Hušek Daniel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře