Matěj Živec

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
143
Procento vítězství
42.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Sj. BK Litoměřice 3 - 1.3 0.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Sj. BK Litoměřice 19 - 1.5 0.4 /0.4 0.1 0.5/0.7 69.2 0.5 0.7
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Sj. BK Litoměřice 3 - 3.3 1.3 /1.3 0 0.7/1.3 50.0 - 2.7
2015/16 mladší žáci U14 - 9. - 12. místo Sj. BK Litoměřice 3 - 1.3 0.7 /0.7 0 0/0.7 0.0 0.7 -
2016/17 žáci U15 - Skupina A Slavoj Litoměřice 11 - 3.1 1.3 /1.3 0.1 0.3/0.9 30.0 0.5 1.9
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Lit U17 "B" 4 - 2.3 0.8 0.3 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Slavoj Litoměřice 12 - 3.4 1.2 /1.2 0.1 0.8/1.3 62.5 1.5 1.4
2016/17 kadeti U17 - play-out B BK Lit U17 "B" 4 - 4.3 0.5 0.8 1/1 100.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BARoun.l. U17B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BA 2006´Roudnice n. L. B 11 - 9.3 3.6 0.2 1.5/2.8 51.6 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A1 BA 2006´Roudnice n. L. B 6 - 10.5 3 0.5 3/5.5 54.5 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 9 2.2 0.2 0.1 /0.3 0 0/0 0.0 0.1 0.4
2018/19 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 19 19.5 4.6 1.4 /3.4 0.4 0.6/0.8 68.8 2.2 2.8
2018/19 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 5 13.0 4.2 0.8 /2.2 0.4 1.4/1.6 87.5 2.2 4.4
2018/19 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 5 17.0 5.0 1 /2 0.6 1.2/2 60.0 2.2 4.0
2019/20 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 17 - 4.3 0.9 0.7 0.3/0.5 62.5 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 2 6.5 4.5 0 /0 1 1.5/1.5 100.0 1.0 3.0
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Slavoj BK Litoměřice B 1 - 16.0 5 /5 2 0/0 0.0 3.0 13.0
2020/21 Muži - Oblastní přebor mužů sk. B ASK Lovosice 2 - 19.0 5 2 3/4 75.0 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor ASK Lovosice 6 - 7.7 1.7 0.7 2.3/3 77.8 - -
Průměr za kariéru 17.9 3.9 4.4 1.3 0.3 0.8/1.3 124.9 1.3 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 ASK Lovosice 3. 12. 2021
2B body 3 BK Děčín Křešice 1. 10. 2021
3B body 1 BK Teplice B 8. 10. 2021
Body 13 BK Teplice B 8. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Slovan Varnsdorf 6. 4. 2018 2017/18
2B body 8 AŠ Mladá Boleslav 21. 10. 2017 2017/18
3B body 5 Pří 1. 3. 2020 2019/20
Obranné doskoky 6 BK Loko Plzeň 12. 5. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 Snakes Ostrava 21. 10. 2018 2018/19
Doskoky celkem 7 BK Loko Plzeň 12. 5. 2019 2018/19
Body 28 Slovan Varnsdorf 6. 4. 2018 2017/18
Užitečnost 13 BK Mariánské Lázně 28. 9. 2019 2019/20
Asistence 7 BK Loko Plzeň 4. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BK Děčín Křešice 6 3 0 0/2 0.0
8. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BK Teplice B 13 3 1 4/4 100.0
6. 11. 2021 muži - Oblastní přebor BK Levharti Chomutov 5 0 1 2/4 50.0
12. 11. 2021 muži - Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 9 2 1 2/2 100.0
26. 11. 2021 muži - Oblastní přebor BK Děčín juniorka 7 1 1 2/2 100.0
3. 12. 2021 muži - Oblastní přebor ASK Lovosice 6 1 0 4/4 100.0
Celkem 6 46 10 4 14/18 77.8
Průměr 6 7.7 1.7 0.7 2.3/3.0 77.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slovan Varnsdorf 4 0:00 10.5 2.8 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.8
ASK Lovosice 2 0:00 16.0 3.5 0.0 1.5 0.0 4.5/5.0 90.0 1.5
BK Teplice 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/5.5 36.4 1.5
Pří 2 0:00 14.0 3.0 0.0 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BCM Orli Prostějov 2 25:04 10.0 4.0 53.3 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
PCE 4 6:07 3.8 0.8 33.3 0.3 14.3 1.5/1.5 100.0 1.3
BK Loko Plzeň 4 22:22 3.5 0.3 25.0 0.8 33.3 0.8/1.0 75.0 3.0
BK Teplice B 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 -
BA Louny 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 5.5 1.0 100.0 0.5 100.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Písek B 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 23:29 5.0 0.5 20.0 1.0 25.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Snakes Ostrava 1 31:15 10.0 2.0 25.0 1.0 50.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Válečníci Děčín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 4.0 1.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sokol Žižkov 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Děčín juniorka 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
NH Ostrava 1 16:04 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Děčín Křešice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov C 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
USK 2 6:14 3.0 0.0 0.0 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 1.0
SAM Brno 2 23:01 3.0 0.5 33.3 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 3.5
Tesla Pardubice 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Levharti Chomutov 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
CBU 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SAM Brno 2 24:08 2.5 1.0 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
USK 3 12:36 1.7 0.3 50.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.3
Královští Sokoli 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 2.0 0.5 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Opava 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 16:29 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 7:06 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Wolves Radotín 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
SKB Rokycany 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
GBA J. Hradec 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 3:16 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 3 0:00 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Synthesia Pardubice 3 0:00 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Levharti Chomutov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
NH Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 2:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 2:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0