BA 2006 Roudnice n.L.

Kategorie
Muži
Soutěž
Muži - Oblastní přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2019
Petr Krištof
petanMP@seznam.cz
724 398 994

Trenér

od: 15. 7. 2019
Jaroslav Pazourek
jaroslav.pazourek@seznam.cz
777 237 909

Asistent trenéra

od: 15. 7. 2019
Filip Horňák
Hornak.Filip@seznam.cz
725 433 795

Asistent trenéra

od: 27. 8. 2020
Jiří Nýdr
jgin@seznam.cz
602 891 286

Asistent trenéra

od: 28. 8. 2019
Jan Veselý
janvescom@gmail.com
606 369 503

Adresa

Basketbalová Akademie 2006´ z.s.
Neklanova 1806
413 01 Roudnice nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Veselý 2001 194 21 17 11.5 4.4 0.6 0.9/1.6 59.3 1.1
Vladimír Hach 1992 30 11 14.8 4.8 0.9 2.5/4.5 54.0 1.8
Jan Veselý 1990 197 32 15 9.1 3.6 0.1 1.7/2.3 74.3 1.6
Petr Jiříček 1999 190 23 15 7.3 3.0 0.2 0.7/2.1 32.3 2.0
Matyáš Pažout 2002 186 20 7 13.1 1.1 2.9 2.3/3.6 64.0 0.7
Jiří Nýdr 1981 41 11 5.5 1.5 0.6 0.5/0.9 60.0 2.3
Jan Korpala 1998 194 24 9 6.7 2.1 0.1 2.1/3.4 61.3 2.2
Michal Jerie 2001 175 21 13 4.2 1.4 0.3 0.5/1.2 46.7 2.1
Martin Krištof 1998 175 24 15 3.6 0.7 0.5 0.9/1.5 56.5 1.3
Petr Krištof 1975 47 13 3.6 0.5 0.7 0.5/0.6 75.0 2.1
Tomáš Jiránek 2001 183 21 12 3.8 1.3 0.3 0.3/0.8 33.3 0.7
Jiří Suchopár 1984 38 10 4.0 1.7 0.0 0.6/1.0 60.0 1.8
Jaroslav Pazourek 1974 48 6 5.7 2.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
Vít Pochman 2003 182 19 3 11.0 1.7 2.3 0.7/1.0 66.7 1.3
Petr Krištof 2000 178 22 7 4.4 1.7 0.1 0.6/1.0 57.1 1.6
Jakub Jiránek 2001 183 21 11 2.4 0.7 0.0 0.9/1.5 58.8 1.2
Václav Zavadil 2001 187 21 2 7.5 3.5 0.0 0.5/3.5 14.3 2.0
David Hlaváč 2000 189 22 3 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Jaroslav Pazourek 2001 193 21 3 4.0 1.7 0.0 0.7/0.7 100.0 3.0
Filip Horňák 1992 30 1 11.0 4.0 0.0 3.0/8.0 37.5 5.0
Vladislav Martinec 1993 29 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jan Franěk 2003 184 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Radek Pochman 1977 45 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Harunangoni Tatenda Chimanga 1983 39 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Patera 2002 189 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Strnad 2001 189 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Mráz 2000 187 22 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Pavel Šrytr 2002 180 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
90 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 22. 4. 2022 BK Děčín juniorka 68:57 20 4 5/13 27.8%
54 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 15. 4. 2022 BK Česká Lípa 64:59 17 7 4/6 40%
81 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 1. 4. 2022 BK Teplice B 60:69 25 0 10/7 58.8%
80 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 26. 3. 2022 BK Levharti Chomutov 66:50 11 7 7/3 70%
72 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 11. 3. 2022 BK Baník Most B 51:99 39 6 3/5 37.5%
69 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 4. 3. 2022 ASK Lovosice 83:67 42 11 33/22 60%
47 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 25. 2. 2022 Skřivánci Ústí n.L. 62:53 17 6 10/8 55.6%
63 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 18. 2. 2022 BK Děčín Křešice 74:80 29 1 19/5 79.2%
58 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 11. 2. 2022 BA Louny 66:76 19 8 4/3 57.1%
45 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 7. 1. 2022 BK Děčín juniorka 63:78 15 8 9/3 75%
36 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 17. 12. 2021 BK Teplice B 66:57 20 1 14/22 38.9%
35 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 3. 12. 2021 BK Levharti Chomutov 54:67 19 3 7/8 46.7%
27 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 26. 11. 2021 BK Baník Most B 89:48 36 2 11/5 68.8%
24 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 12. 11. 2021 ASK Lovosice 70:59 22 5 11/6 64.7%
18 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 5. 11. 2021 BK Děčín Křešice 109:42 33 7 23/6 79.3%
13 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 22. 10. 2021 BA Louny 81:59 24 2 5/4 55.6%
9 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 8. 10. 2021 BK Česká Lípa 71:60 19 7 12/14 46.2%
2 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 1. 10. 2021 Skřivánci Ústí n.L. 71:62 17 6 10/13 43.5%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 1. 10. 2021
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
71
62
17
13
38
30
47
49
muži - Oblastní přebor Review
2. kolo 8. 10. 2021
19:30
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Česká Lípa
71
60
18
11
31
30
50
47
muži - Oblastní přebor Review
3. kolo 22. 10. 2021
19:30
BA Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
81
59
27
15
40
30
58
45
muži - Oblastní přebor Review
4. kolo 5. 11. 2021
20:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín Křešice
109
42
22
17
59
21
84
32
muži - Oblastní přebor Review
5. kolo 12. 11. 2021
20:00
BA 2006 Roudnice n.L.
ASK Lovosice
70
59
20
8
41
33
58
48
muži - Oblastní přebor Review
6. kolo 26. 11. 2021
20:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Baník Most B
89
48
28
8
51
22
75
29
muži - Oblastní přebor Review
7. kolo 3. 12. 2021
20:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
54
67
19
9
28
28
40
53
muži - Oblastní přebor Review
8. kolo 17. 12. 2021
19:30
BK Teplice B
BA 2006 Roudnice n.L.
66
57
14
14
30
21
56
33
muži - Oblastní přebor Review
9. kolo 7. 1. 2022
20:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
63
78
19
10
32
34
50
58
muži - Oblastní přebor Review
12. kolo 11. 2. 2022
20:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Louny
66
76
25
19
44
37
52
55
muži - Oblastní přebor Review
13. kolo 18. 2. 2022
20:00
BK Děčín Křešice
BA 2006 Roudnice n.L.
74
80
20
23
36
44
53
72
muži - Oblastní přebor Review
10. kolo 25. 2. 2022
20:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
62
53
13
13
35
21
46
41
muži - Oblastní přebor Review
14. kolo 4. 3. 2022
20:00
ASK Lovosice
BA 2006 Roudnice n.L.
83
67
19
13
37
24
59
50
muži - Oblastní přebor Review
15. kolo 11. 3. 2022
19:00
BK Baník Most B
BA 2006 Roudnice n.L.
51
99
19
20
37
34
40
71
muži - Oblastní přebor Review
16. kolo 26. 3. 2022
17:00
BK Levharti Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
66
50
12
8
31
21
53
37
muži - Oblastní přebor Review
17. kolo 1. 4. 2022
20:00
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Teplice B
60
69
13
11
27
24
43
41
muži - Oblastní přebor Review
11. kolo 15. 4. 2022
19:30
BK Česká Lípa
BA 2006 Roudnice n.L.
64
59
18
19
36
29
56
44
muži - Oblastní přebor Review
18. kolo 22. 4. 2022
20:30
BK Děčín juniorka
BA 2006 Roudnice n.L.
68
57
11
16
30
33
51
46
muži - Oblastní přebor Review