Petr Krištof

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BA 2006 Roudnice n.L.
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
219
Procento vítězství
57.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina A Měl U13B 10 - 5.4 2.3 0 0.8/1.9 42.1 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina A MělCh 12 - 11.8 5.3 0 1.3/2.7 46.9 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Měl U13B 12 - 4.3 1.9 0 0.5/1.3 37.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 14 - 10.6 4.3 0 2/3.1 63.6 - -
2013/14 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U 17 BK R&J EBC Mělník 4 - 5.8 2.8 0 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BA 2006´ Roudnice n.L. 8 - 17.5 7.8 0 2/3.4 59.3 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B BA 2006 Roudnice n.L. 14 - 15.3 6.4 0 2.4/3.5 69.4 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 14 - 6.4 2.6 0 1.3/1.7 75.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A Sokol pražský B 2 - 5.5 0.5 1.5 0/0 0.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Sokol Pražský 3 21.7 5.7 1.7 0 2.3/4 58.3 1.7 6.7
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Pražský 2 32.5 13.0 4.5 0.5 2.5/3 83.3 3.0 19.0
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 22 - 9.3 3.3 /3.3 0.2 2.1/2.8 74.2 2.4 6.1
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BARoun.l. U17B 17 - 26.6 9.8 0.6 5.2/7.2 72.1 - -
2015/16 kadeti U17 - Skupina o 1-3 místo BARoun.l. U17B 3 - 25.7 9.7 0.7 4.3/7.7 56.5 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out Sokol Pražský 6 - 9.7 2.8 /2.8 0.2 3.5/5.7 61.8 1.3 6.2
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 8 19.0 8.9 3 /4.9 0.3 2.1/2.6 81.0 1.6 10.3
2016/17 kadeti U17 - skupina A BARoun.l. U17B 10 - 18.4 6.3 0.2 5.2/7.3 71.2 - -
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina BARoun.l. U17B 10 - 16.1 4.9 0.8 3.9/5.5 70.9 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 9 - 18.9 6 0.8 4.6/6.3 71.9 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A1 BA 2006 Roudnice n.L. 4 - 19.3 6.5 1 3.3/6 54.2 - -
2018/19 Muži - Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 4 - 18.3 5.3 1 4.8/6 79.2 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A BA 2006 Roudnice n.L. 14 - 15.2 4 1.2 3.6/5.1 70.4 - -
2018/19 junioři U19 - play-out A BA 2006 Roudnice n.L. 10 - 17.0 5 1.4 2.8/3.9 71.8 - -
2018/19 Muži - Oblastní přebor 4.-6. BA 2006 Roudnice n.L. 3 - 15.7 4 1 4.7/5.7 82.4 - -
2019/20 Muži - Severočeská Liga 7. - 12. BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 13.0 5.5 0 2/5 40.0 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 2 - 3.5 1 0 1.5/2 75.0 - -
Průměr za kariéru 21.9 1.3 13.3 4.7 0.4 2.7/4.0 161.8 1.9 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Baník Most B 26. 11. 2021
2B body 2 BK Děčín Křešice 5. 11. 2021
Body 4 BK Děčín Křešice 5. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Pod U17B 16. 2. 2016 2015/16
2B body 18 Kos.ČLU17B 29. 11. 2015 2015/16
3B body 3 BK Opava 22. 1. 2017 2016/17
Obranné doskoky 7 USK 10. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 1 Synthesia Pardubice 16. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 8 USK 10. 12. 2016 2016/17
Body 37 Kos.ČLU17B 29. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 23 BA Nymburk 26. 11. 2016 2016/17
Asistence 4 USK 11. 12. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
5. 11. 2021 muži - Oblastní přebor BK Děčín Křešice 4 2 0 0/0 0
26. 11. 2021 muži - Oblastní přebor BK Baník Most B 3 0 0 3/4 75.0
Celkem 2 7 2 3/4 75.0
Průměr 2 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pod U17B 4 0:00 24.5 7.5 0.0 1.0 0.0 6.5/9.0 72.2 2.3
Válečníci Děčín 4 0:00 16.5 3.8 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.8
BK Sokolov 3 0:00 21.7 8.0 0.0 0.7 0.0 3.7/7.0 52.4 2.0
BA Sparta Praha 4 0:00 16.0 4.8 0.0 0.5 0.0 5.0/6.8 74.1 2.5
VYS 4 0:00 15.0 5.0 0.0 1.3 0.0 1.3/2.8 45.5 1.8
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 13.8 3.5 0.0 1.3 0.0 3.0/4.3 70.6 3.0
Sokol Josefov 4 0:00 12.8 4.0 100.0 0.3 100.0 4.0/5.5 72.7 1.5
BKDěč U17G 2 0:00 25.0 10.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
BK Děčín Křešice 4 0:00 12.0 3.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.8
Skřivánci 3 0:00 16.0 5.0 0.0 0.3 0.0 5.0/6.3 78.9 2.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 23.5 6.5 0.0 1.5 0.0 6.0/6.5 92.3 1.5
BSK - Jižní Supi 2 0:00 22.5 8.0 0.0 0.0 0.0 6.5/7.0 92.9 2.5
BC Benešov 2 0:00 22.5 9.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 22.0 8.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.5
BC Kolín 2 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 19.5 7.5 0.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 2.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.5
USK 4 11:51 9.0 2.5 66.7 0.3 50.0 3.3/4.5 72.2 2.0
ŠSK Sla U13 6 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 20.0 1.5
BK Děčín A 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 11.0 3.7 0.0 0.0 0.0 3.7/5.7 64.7 2.0
Levharti Chomutov 2 0:00 16.0 4.5 0.0 0.5 0.0 5.5/5.5 100.0 3.0
Lions J. Hradec 2 0:00 16.0 4.5 0.0 0.5 0.0 5.5/7.5 73.3 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
Sokol Žižkov 2 0:00 14.5 4.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
SAM BŠM Brno 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.0 90.0 4.0
BK Česká Lípa 1 0:00 28.0 6.0 0.0 2.0 0.0 10.0/14.0 71.4 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.5
BK Pelhřimov 2 0:00 13.5 4.0 0.0 0.5 0.0 4.0/8.5 47.1 1.5
BK Loko Plzeň 4 0:00 6.8 2.3 100.0 0.0 0.0 2.3/3.5 64.3 2.5
BK Opava 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
Sokol Písek 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.0
USK Praha 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 7.3 2.0 0.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.9 2.0
Synthesia Pardubice 3 7:21 7.3 3.3 83.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
Sokol Písek 2 0:00 10.5 3.5 100.0 0.5 100.0 2.0/2.5 80.0 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 8.5 2.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 0.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 15.0 6.0 100.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Č. Brod 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Snakes Ostrava 1 8:52 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BraU13B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Baník Most B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Ben U13B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 21:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0