Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Oblastní přebor 1. kolo 2
BK REAL Roudnice n.L.
BK Litvínov
18. 9. 2015
19:00
BK Real Karel Anton
Pavel Šmíd
75
53
21
15
40
25
52
41
Review
Oblastní přebor 1. kolo 1
BK Levharti Chomutov
Skřivánci Ústí n.L.
18. 9. 2015
19:30
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jan Hendrych
88
56
23
17
44
24
67
39
Review
Oblastní přebor 1. kolo 3
BK Česká Lípa
BA 2006 Roudnice n.L.
18. 9. 2015
19:30
ZŠ Slovanka Tomáš Mašek
Richard Menšík
90
50
22
4
44
16
68
31
Review
Oblastní přebor 1. kolo 4
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BK Děčín juniorka
19. 9. 2015
19:30
Sportovní hala Richard Menšík
Simona Prchalová
87
74
30
23
49
43
67
62
Review
Oblastní přebor 1. kolo 5
ASK Lovosice
BK Baník Most B
18. 9. 2015
19:30
Hala U Přívozu Tomáš Rosenberger
Pavel Bohata
67
47
20
13
38
25
50
32
Review
Oblastní přebor 2. kolo 6
Skřivánci Ústí n.L.
BK Baník Most B
25. 9. 2015
18:30
SPŠ spojů Jiří Šlaj
Denisa Kovačiková
84
63
18
14
42
29
60
45
Review
Oblastní přebor 2. kolo 8
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
25. 9. 2015
19:15
BK Real Tomáš Mašek
Jan Kout
69
79
16
13
34
30
50
50
Review
Oblastní přebor 2. kolo 7
TJ Slovan Varnsdorf "B"
ASK Lovosice
26. 9. 2015
19:30
Sportovní hala Jaroslav Poživil
Ladislav Neuman
75
83
23
19
40
34
61
59
Review
Oblastní přebor 2. kolo 9
BK Litvínov
BK Česká Lípa
25. 9. 2015
19:30
SSZŠ Litvínov Tomáš Rosenberger
Jindřich Nesper
56
77
14
21
31
40
40
57
Review
Oblastní přebor 2. kolo 10
BK Levharti Chomutov
BK REAL Roudnice n.L.
25. 9. 2015
19:30
Městská sportovní hala Lukáš Pešek
Ingrid Ašenbrenerová
81
58
23
16
36
32
57
48
Review
Oblastní přebor 3. kolo 11
BK REAL Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
9. 10. 2015
19:00
BK Real Pavel Velda
Petr Krejcar
75
68
20
17
40
31
53
55
Review
Oblastní přebor 3. kolo 12
BK Česká Lípa
BK Levharti Chomutov
9. 10. 2015
19:30
ZŠ Slovanka Richard Menšík
Tomáš Mašek
81
55
21
11
43
24
63
39
Review
Oblastní přebor 3. kolo 13
BK Děčín juniorka
BK Litvínov
9. 10. 2015
19:30
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Denisa Kovačiková
85
70
18
18
39
35
60
49
Review
Oblastní přebor 3. kolo 14
ASK Lovosice
BA 2006 Roudnice n.L.
9. 10. 2015
19:30
Hala U Přívozu Martina Blašková
Pavel Bohata
79
54
22
14
40
37
62
43
Review
Oblastní přebor 3. kolo 15
BK Baník Most B
TJ Slovan Varnsdorf "B"
9. 10. 2015
20:15
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
82
67
25
12
43
26
61
40
Review
Oblastní přebor 4. kolo 16
Skřivánci Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf "B"
16. 10. 2015
18:30
SPŠ spojů Jiří Šlaj
Denisa Kovačiková
71
53
22
12
37
24
54
36
Review
Oblastní přebor 4. kolo 20
BK REAL Roudnice n.L.
BK Česká Lípa
16. 10. 2015
19:00
BK Real Karel Anton
Josef Matějček
54
75
17
27
32
49
45
62
Review
Oblastní přebor 4. kolo 18
BK Litvínov
ASK Lovosice
16. 10. 2015
19:30
SSZŠ Litvínov Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
62
86
11
30
29
46
51
63
Review
Oblastní přebor 4. kolo 19
BK Levharti Chomutov
BK Děčín juniorka
16. 10. 2015
19:30
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Ingrid Ašenbrenerová
70
58
22
21
29
34
46
51
Review
Oblastní přebor 4. kolo 17
BK Baník Most B
BA 2006 Roudnice n.L.
16. 10. 2015
20:15
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Dalibor Kouba
71
61
16
18
34
30
49
49
Review
Oblastní přebor 5. kolo 25
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BA 2006 Roudnice n.L.
31. 10. 2015
17:00
Sportovní hala Roman Šikner
Tereza Hrabáková
89
66
23
20
42
36
65
51
Review
Oblastní přebor 5. kolo 22
BK REAL Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
30. 10. 2015
19:00
BK Real Dalibor Kouba
Daniel Rom
84
72
15
23
35
50
61
62
Review
Oblastní přebor 5. kolo 21
BK Česká Lípa
Skřivánci Ústí n.L.
30. 10. 2015
19:30
ZŠ Slovanka Jaroslav Liška
Richard Menšík
62
78
12
21
29
40
46
60
Review
Oblastní přebor 5. kolo 23
ASK Lovosice
BK Levharti Chomutov
27. 10. 2015
19:30
Hala U Přívozu Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
56
66
21
17
35
30
48
47
Review
Oblastní přebor 5. kolo 24
BK Baník Most B
BK Litvínov
30. 10. 2015
20:15
Sportovní hala Most - malá hala Ingrid Ašenbrenerová
Milan Doksanský
53
51
7
10
28
24
40
38
Review
Oblastní přebor 6. kolo 26
Skřivánci Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
6. 11. 2015
18:30
SPŠ spojů Jiří Šlaj
Jan Šedivý
69
83
20
22
28
42
40
67
Review
Oblastní přebor 6. kolo 29
BK REAL Roudnice n.L.
ASK Lovosice
6. 11. 2015
19:00
BK Real Josef Matějček
Pavel Bohata
68
85
13
19
34
44
63
54
Review
Oblastní přebor 6. kolo 28
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most B
6. 11. 2015
19:30
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Milan Doksanský
78
61
19
21
42
32
61
49
Review
Oblastní přebor 6. kolo 30
BK Česká Lípa
BK Děčín juniorka
6. 11. 2015
19:30
ZŠ Slovanka Tomáš Mašek
Richard Menšík
83
87
17
18
38
40
58
64
Review
Oblastní přebor 6. kolo 27
BK Litvínov
TJ Slovan Varnsdorf "B"
6. 11. 2015
19:30
SSZŠ Litvínov Jindřich Nesper
Petr Eisner
107
65
29
17
54
28
74
51
Review
Oblastní přebor 7. kolo 34
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BK Levharti Chomutov
21. 11. 2015
17:00
Sportovní hala Karel Anton
Tomáš Mašek
64
87
14
24
36
44
52
64
Review
Oblastní přebor 7. kolo 31
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín juniorka
20. 11. 2015
18:30
SPŠ spojů Rudolf Výborný
Jan Šedivý
72
80
21
16
40
43
59
58
Review
Oblastní přebor 7. kolo 35
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Litvínov
20. 11. 2015
19:15
BK Real Josef Matějček
Lukáš Pešek
68
58
19
17
32
39
49
45
Review
Oblastní přebor 7. kolo 32
ASK Lovosice
BK Česká Lípa
20. 11. 2015
19:30
Hala U Přívozu Karel Anton
Jan Hendrych
57
78
16
19
32
41
47
52
Review
Oblastní přebor 7. kolo 33
BK Baník Most B
BK REAL Roudnice n.L.
20. 11. 2015
20:15
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
92
61
28
11
49
28
78
38
Review
Oblastní přebor 8. kolo 39
BK Česká Lípa
BK Baník Most B
28. 11. 2015
18:00
ZŠ Slovanka Roman Šikner
Richard Menšík
95
53
26
16
50
27
72
41
Review
Oblastní přebor 8. kolo 36
Skřivánci Ústí n.L.
BK Litvínov
27. 11. 2015
18:30
SPŠ spojů Jiří Šlaj
Jan Šedivý
79
57
17
15
32
26
56
41
Review
Oblastní přebor 8. kolo 37
BK Levharti Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
27. 11. 2015
18:30
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Milan Doksanský
77
57
17
14
36
27
56
48
Review
Oblastní přebor 8. kolo 38
BK REAL Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf "B"
27. 11. 2015
19:00
BK Real Petr Eisner
Jan Hendrych
94
73
26
13
43
31
67
47
Review
Oblastní přebor 8. kolo 40
BK Děčín juniorka
ASK Lovosice
27. 11. 2015
19:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Jan Kout
59
88
17
30
35
45
51
64
Review
Oblastní přebor 9. kolo 43
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BK Česká Lípa
12. 12. 2015
17:00
Sportovní hala Jaroslav Liška
Václav Hošek
59
74
10
21
27
37
44
58
Review
Oblastní přebor 9. kolo 41
ASK Lovosice
Skřivánci Ústí n.L.
11. 12. 2015
19:30
Hala U Přívozu Jaroslav Liška
Jan Kout
58
85
15
20
35
44
50
64
Review
Oblastní přebor 9. kolo 44
BA 2006 Roudnice n.L.
BK REAL Roudnice n.L.
11. 12. 2015
19:30
BK Real Tomáš Rosenberger
Jindřich Zámostný
55
61
19
20
29
30
36
41
Review
Oblastní přebor 9. kolo 45
BK Litvínov
BK Levharti Chomutov
11. 12. 2015
19:30
SSZŠ Litvínov Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
59
81
18
19
26
33
36
57
Review
Oblastní přebor 9. kolo 42
BK Baník Most B
BK Děčín juniorka
11. 12. 2015
20:15
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
89
69
29
23
51
34
68
59
Review
Oblastní přebor 10. kolo 46
Skřivánci Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
18. 12. 2015
18:30
SPŠ spojů Dalibor Kouba
Jan Šedivý
94
74
22
17
51
35
72
56
Review
Oblastní přebor 10. kolo 47
BK Litvínov
BK REAL Roudnice n.L.
18. 12. 2015
19:30
SSZŠ Litvínov Jan Hendrych
Ingrid Ašenbrenerová
83
77
22
13
36
37
63
60
Review
Oblastní přebor 10. kolo 48
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Česká Lípa
18. 12. 2015
19:30
BK Real Pavel Bohata
Josef Matějček
57
115
12
32
29
59
44
85
Review
Oblastní přebor 10. kolo 50
BK Baník Most B
ASK Lovosice
18. 12. 2015
20:15
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Jindřich Nesper
64
62
17
14
32
26
44
47
Review
Oblastní přebor 10. kolo 49
BK Děčín juniorka
TJ Slovan Varnsdorf "B"
4. 12. 2015
20:30
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Tomáš Mašek
78
67
24
20
40
39
59
49
Review
Oblastní přebor 11. kolo 55
BK REAL Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
8. 1. 2016
19:00
BK Real Lukáš Pešek
Pavel Bohata
69
63
15
21
37
32
53
54
Review
Oblastní přebor 11. kolo 52
ASK Lovosice
TJ Slovan Varnsdorf "B"
8. 1. 2016
19:30
Hala U Přívozu Jiří Veselý
Josef Matějček
89
53
25
8
51
28
73
38
Review
Oblastní přebor 11. kolo 54
BK Česká Lípa
BK Litvínov
8. 1. 2016
19:30
ZŠ Slovanka Jaroslav Liška
Jan Kout
96
73
17
14
41
37
63
57
Review
Oblastní přebor 11. kolo 51
BK Baník Most B
Skřivánci Ústí n.L.
8. 1. 2016
20:15
Sportovní hala Most - malá hala Ingrid Ašenbrenerová
Jan Šedivý
75
79
25
15
46
35
69
52
Review
Oblastní přebor 11. kolo 53
BK Děčín juniorka
BA 2006 Roudnice n.L.
8. 1. 2016
20:30
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
82
62
25
12
49
26
73
42
Review
Oblastní přebor 12. kolo 60
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BK Baník Most B
23. 1. 2016
17:00
Sportovní hala Roman Šikner
Tereza Hrabáková
80
66
17
18
37
33
54
55
Review
Oblastní přebor 12. kolo 56
Skřivánci Ústí n.L.
BK REAL Roudnice n.L.
29. 1. 2016
18:30
SPŠ spojů Lukáš Pešek
Dalibor Kouba
71
53
15
17
37
26
53
45
Review
Oblastní přebor 12. kolo 57
BK Levharti Chomutov
BK Česká Lípa
22. 1. 2016
19:30
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Jindřich Nesper
35
75
10
10
18
29
27
5
Review
Oblastní přebor 12. kolo 58
BK Litvínov
BK Děčín juniorka
22. 1. 2016
19:30
SSZŠ Litvínov Milan Doksanský
Ingrid Ašenbrenerová
76
99
24
29
51
48
64
75
Review
Oblastní přebor 12. kolo 59
BA 2006 Roudnice n.L.
ASK Lovosice
22. 1. 2016
19:30
BK Real Karel Anton
Pavel Bohata
76
73
16
15
39
33
59
56
Review
Oblastní přebor 13. kolo 61
TJ Slovan Varnsdorf "B"
Skřivánci Ústí n.L.
6. 2. 2016
18:00
Sportovní hala Václav Hošek
Tereza Hrabáková
77
74
11
15
34
36
62
53
Review
Oblastní přebor 13. kolo 65
BK Česká Lípa
BK REAL Roudnice n.L.
6. 2. 2016
18:00
tělocvična ZŠ Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
99
65
22
12
52
31
77
39
Review
Oblastní přebor 13. kolo 62
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Baník Most B
5. 2. 2016
19:30
BK Real Jiří Veselý
Jaroslav Liška
50
78
8
25
22
39
34
57
Review
Oblastní přebor 13. kolo 63
ASK Lovosice
BK Litvínov
5. 2. 2016
19:30
Hala U Přívozu Karel Anton
Martina Blašková
85
56
27
4
50
30
73
41
Review
Oblastní přebor 13. kolo 64
BK Děčín juniorka
BK Levharti Chomutov
5. 2. 2016
19:30
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
73
80
16
17
34
31
50
57
Review
Oblastní přebor 14. kolo 66
Skřivánci Ústí n.L.
BK Česká Lípa
12. 2. 2016
18:30
SPŠ spojů Dalibor Kouba
Lukáš Pešek
79
69
15
17
46
38
62
50
Review
Oblastní přebor 14. kolo 67
BK Děčín juniorka
BK REAL Roudnice n.L.
12. 2. 2016
19:30
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Jan Kout
81
61
22
25
43
36
62
44
Review
Oblastní přebor 14. kolo 68
BK Levharti Chomutov
ASK Lovosice
12. 2. 2016
19:30
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jan Hendrych
72
57
22
20
44
30
62
46
Review
Oblastní přebor 14. kolo 69
BK Litvínov
BK Baník Most B
12. 2. 2016
19:30
SSZŠ Litvínov Tomáš Rosenberger
Daniel Rom
65
66
17
11
29
21
52
50
Review
Oblastní přebor 14. kolo 70
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf "B"
12. 2. 2016
19:30
BK Real Petr Vávra
Pavel Velda
74
108
23
29
41
57
53
80
Review
Oblastní přebor 15. kolo 71
BA 2006 Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
26. 2. 2016
19:00
BK Real Pavel Bohata
Josef Matějček
64
80
12
17
32
36
38
61
Review
Oblastní přebor 15. kolo 74
ASK Lovosice
BK REAL Roudnice n.L.
26. 2. 2016
19:30
Hala U Přívozu Karel Anton
Denisa Kovačiková
76
65
17
16
36
39
56
54
Review
Oblastní přebor 15. kolo 72
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BK Litvínov
9. 4. 2016
19:45
Sportovní hala Roman Šikner
Michaela Martinovská
84
91
17
28
49
41
63
69
Review
Oblastní přebor 15. kolo 73
BK Baník Most B
BK Levharti Chomutov
26. 2. 2016
20:15
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Tomáš Rosenberger
62
52
10
11
28
21
45
37
Review
Oblastní přebor 15. kolo 75
BK Děčín juniorka
BK Česká Lípa
26. 2. 2016
20:15
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Daniel Rom
66
75
17
23
31
44
48
59
Review
Oblastní přebor 16. kolo 78
BK REAL Roudnice n.L.
BK Baník Most B
11. 3. 2016
19:00
BK Real Tomáš Rosenberger
Milan Doksanský
60
56
18
11
36
26
48
38
Review
Oblastní přebor 16. kolo 77
BK Česká Lípa
ASK Lovosice
4. 3. 2016
19:30
ZŠ Slovanka Richard Menšík
Lukáš Pešek
66
58
14
9
32
24
54
44
Review
Oblastní přebor 16. kolo 79
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf "B"
4. 3. 2016
19:30
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Jan Hendrych
73
56
27
20
41
32
55
40
Review
Oblastní přebor 16. kolo 80
BK Litvínov
BA 2006 Roudnice n.L.
4. 3. 2016
19:30
SSZŠ Litvínov Jindřich Nesper
Tomáš Rosenberger
71
70
15
16
38
31
55
51
Review
Oblastní přebor 16. kolo 76
BK Děčín juniorka
Skřivánci Ústí n.L.
4. 3. 2016
20:30
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Liška
Ondřej Josefus
63
80
23
14
42
40
53
57
Review
Oblastní přebor 17. kolo 83
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BK REAL Roudnice n.L.
19. 3. 2016
17:00
Sportovní hala Václav Hošek
Tereza Hrabáková
79
68
20
16
46
37
60
51
Review
Oblastní přebor 17. kolo 81
BK Litvínov
Skřivánci Ústí n.L.
18. 3. 2016
19:30
SSZŠ Litvínov Ingrid Ašenbrenerová
Jindřich Nesper
68
81
20
30
39
48
53
67
Review
Oblastní přebor 17. kolo 82
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
18. 3. 2016
19:30
BK Real Petr Eisner
Jiří Veselý
66
72
14
16
33
41
48
58
Review
Oblastní přebor 17. kolo 85
ASK Lovosice
BK Děčín juniorka
18. 3. 2016
19:30
Hala U Přívozu Karel Anton
Josef Matějček
98
93
21
30
46
54
73
73
Review
Oblastní přebor 17. kolo 84
BK Baník Most B
BK Česká Lípa
18. 3. 2016
20:15
Sportovní hala Most - malá hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
70
80
13
13
30
40
57
60
Review
Oblastní přebor 18. kolo 86
Skřivánci Ústí n.L.
ASK Lovosice
1. 4. 2016
18:30
SPŠ spojů Jiří Šlaj
Jan Šedivý
79
71
20
18
43
27
53
51
Review
Oblastní přebor 18. kolo 89
BK REAL Roudnice n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
1. 4. 2016
19:00
BK Real Pavel Velda
Petr Krejcar
63
48
16
9
30
22
44
32
Review
Oblastní přebor 18. kolo 87
BK Děčín juniorka
BK Baník Most B
1. 4. 2016
19:30
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Ondřej Josefus
86
59
27
15
48
30
65
46
Review
Oblastní přebor 18. kolo 88
BK Česká Lípa
TJ Slovan Varnsdorf "B"
1. 4. 2016
19:30
ZŠ Slovanka Jaroslav Liška
Jan Kout
78
61
26
12
54
27
63
45
Review
Oblastní přebor 18. kolo 90
BK Levharti Chomutov
BK Litvínov
1. 4. 2016
19:30
Městská sportovní hala Ingrid Ašenbrenerová
Jan Hendrych
63
61
14
16
33
32
55
45
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Brückner BKČesLípU17B 21 21 1.0 12.7 4.7 0.5 1.7/3.1 55.4 2.0
Tomáš Tesař BK Česká Lípa 37 14 1.0 15.0 4.6 1.1 2.3/4.1 56.1 1.8
Martin Vaněk Skřivánci 44 11 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/2.7 56.7 1.3
Tomáš Havlovec ASK Lovosice 38 10 1.0 11.0 4.3 0.1 2.1/6.4 32.8 3.6
Martin Krištof R&J EBC Mělník 23 13 1.0 4.0 1.5 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.8
Jiří Holík Sluneta USK Ústí n.L. 29 3 1.0 3.7 1.0 0.3 0.7/0.7 0.0* 0.7
Vojtěch Lehroch Slovan Varnsdorf B 27 2 1.0 4.5 1.5 0.5 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Barnabáš Krešne Baník Most B 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kobera BK Děčín juniorka 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Flanderka BK Litvínov 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kořínek Válečníci Děčín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Paudera BA 2006 Roudnice n.L. 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miloslav Cimr BK REAL Roudnice n.L. 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Levharti Chomutov 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Skřivánci 17 22.8 6.3 8.4 /14.1 59.6 20.5
BK REAL Roudnice n.L. 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Litvínov 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Česká Lípa 16 23.8 5.1 9.8 /14.1 69.3 11.6
BA 2006 Roudnice n.L. 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Varnsdorf B 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Děčín juniorka 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Lovosice 16 24.3 5.1 10.0 /19.9 50.3 16.1
Baník Most B 5 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zámostný Jindřich 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Výborný Rudolf 1 1 0 0 2.5 1.0 1.8
Veselý Jiří 3 2 1 0 1.2 1.2 1.2
Velda Pavel 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Vávra Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 1 0 1 0 - - -
Šlaj Jiří 13 8 5 0 1.3 1.4 1.4
Šikner Roman 4 4 0 0 1.0 1.8 1.4
Šedivý Jan 6 0 6 0 2.3 1.5 1.9
Rosenberger Tomáš 9 7 2 0 1.2 1.3 1.2
Rom Daniel 3 0 3 0 1.3 2.0 1.6
Prchalová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Pešek Lukáš 10 7 3 0 1.2 1.3 1.3
Neuman Ladislav 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Nesper Jindřich 7 2 5 0 1.3 1.5 1.4
Menšík Richard 7 3 4 0 1.3 1.6 1.4
Matějček Josef 7 2 5 0 1.2 1.3 1.2
Mašek Tomáš 7 4 3 0 1.1 1.5 1.3
Martinovská Michaela 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Liška Jaroslav 8 7 1 0 1.4 1.6 1.5
Krejcar Petr 2 0 2 0 - 1.3 1.3
Kovačiková Denisa 4 0 4 0 1.5 2.3 1.9
Kout Jan 6 0 6 0 1.4 2.1 1.8
Kouba Dalibor 13 8 5 0 1.3 1.4 1.4
Josefus Ondřej 2 0 2 0 1.0 2.5 1.8
Hrabáková Tereza 4 0 4 0 1.5 1.8 1.7
Hošek Václav 3 2 1 0 2.0 2.8 2.4
Hendrych Jan 8 1 7 0 1.2 1.8 1.5
Eisner Petr 3 2 1 0 1.3 1.8 1.5
Doksanský Milan 11 7 4 0 1.1 1.3 1.2
Bohata Pavel 7 2 5 0 1.2 1.5 1.4
Blašková Martina 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Ašenbrenerová Ingrid 11 7 4 0 1.3 1.5 1.4
Anton Karel 8 8 0 0 1.3 1.6 1.5
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře