Skřivánci

Kategorie
Muži
Soutěž
Muži - Oblastní přebor

Základní informace

Organizační pracovník

od: 21. 7. 2014
Dalibor Kouba
kouba.dal@gmail.com
728675176

Trenér

od: 8. 10. 2018
Jakub Staněk
stanek.kuba@seznam.cz
603 948 516

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2014
Martin Gabriel
mgabriel@post.cz
603 157 578

Asistent trenéra

od: 8. 10. 2018
Martin Vaněk
tequila@seznam.cz
607 615 131

Adresa

Školní sportovní klub při 14. ZŠ
Výstupní 2
400 11 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jan Gabriel R/K 2002 186 19 1 17.0 3.0 3.0 2.0/3.0 66.7 0.0
Michal Pretl 1986 184 35 1 13.0 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vojtěch Čech 2000 184 21 1 12.0 4.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Petr Beran 2001 185 20 1 12.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Štěpán Perner 1994 27 1 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Daniel Vávrů 1989 32 1 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tomáš Rottenborn 1987 34 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Lukáš Hnízdo 1985 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tomáš Valter 1994 181 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Zaremba 1981 187 40 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ladislav Hajdú 1987 34 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Müller 2000 195 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Krúpa 1993 28 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Totzauer 1978 43 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Gabriel 1974 189 47 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sebastiano Houngbedji 2000 187 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Perner 1993 28 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Staněk 1984 184 37 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Vávra 1994 27 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
11 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 22. 10. 2021 BK Teplice B 63:55 17 7 8/4 66.7% 18
10 muži - Oblastní přebor (Muži) Hosté 8. 10. 2021 BK Děčín juniorka 76:34 0 0 0/0 % 0
2 muži - Oblastní přebor (Muži) Domácí 1. 10. 2021 BA 2006 Roudnice n.L. 71:62 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 1. 10. 2021
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
71
62
17
13
38
30
47
49
muži - Oblastní přebor Review
2. kolo 8. 10. 2021
20:00
BK Děčín juniorka
Skřivánci Ústí n.L.
76
34
17
14
39
23
61
27
muži - Oblastní přebor Review
3. kolo 22. 10. 2021
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
BK Teplice B
63
55
4
18
27
30
50
40
muži - Oblastní přebor Review
4. kolo 5. 11. 2021
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
BK Česká Lípa
muži - Oblastní přebor Preview
5. kolo 12. 11. 2021
19:30
BA Louny
Skřivánci Ústí n.L.
muži - Oblastní přebor Preview
6. kolo 26. 11. 2021
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín Křešice
muži - Oblastní přebor Preview
7. kolo 3. 12. 2021
20:00
ASK Lovosice
Skřivánci Ústí n.L.
muži - Oblastní přebor Preview
8. kolo 17. 12. 2021
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
BK Baník Most B
muži - Oblastní přebor Preview
9. kolo 7. 1. 2022
00:00
BK Levharti Chomutov
Skřivánci Ústí n.L.
muži - Oblastní přebor Preview
10. kolo 21. 1. 2022
00:00
BA 2006 Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
muži - Oblastní přebor Preview
11. kolo 28. 1. 2022
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín juniorka
muži - Oblastní přebor Preview
12. kolo 11. 2. 2022
00:00
BK Teplice B
Skřivánci Ústí n.L.
muži - Oblastní přebor Preview
13. kolo 18. 2. 2022
00:00
BK Česká Lípa
Skřivánci Ústí n.L.
muži - Oblastní přebor Preview
14. kolo 4. 3. 2022
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
BA Louny
muži - Oblastní přebor Preview
15. kolo 11. 3. 2022
20:00
BK Děčín Křešice
Skřivánci Ústí n.L.
muži - Oblastní přebor Preview
16. kolo 25. 3. 2022
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
ASK Lovosice
muži - Oblastní přebor Preview
17. kolo 1. 4. 2022
00:00
BK Baník Most B
Skřivánci Ústí n.L.
muži - Oblastní přebor Preview
18. kolo 22. 4. 2022
18:30
Skřivánci Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
muži - Oblastní přebor Preview