Muži - Oblastní přebor, základní část

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Oblastní přebor, základní část 1. kolo 3
Skřivánci Ústí n.L.
BK Česká Lípa
23. 9. 2016
18:30
SPŠ spojů Karel Anton
Daniel Rom
68
54
8
10
29
17
46
36
Review
Oblastní přebor, základní část 1. kolo 1
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
23. 9. 2016
19:00
BK Real Milan Doksanský
Jan Hendrych
53
88
19
23
28
43
43
60
Review
Oblastní přebor, základní část 1. kolo 2
ASK Lovosice
TJ Slovan Varnsdorf "B"
23. 9. 2016
19:30
Hala U Přívozu Lukáš Pešek
Pavel Bohata
83
64
19
18
38
40
68
44
Review
Oblastní přebor, základní část 2. kolo 7
TJ Slovan Varnsdorf "B"
Skřivánci Ústí n.L.
8. 10. 2016
19:15
Sportovní hala Roman Šikner
Tereza Hrabáková
60
70
11
20
26
35
46
53
Review
Oblastní přebor, základní část 2. kolo 8
BA 2006 Roudnice n.L.
ASK Lovosice
7. 10. 2016
19:15
BK Real Tomáš Rosenberger
Pavel Šmíd
48
62
11
13
22
32
34
53
Review
Oblastní přebor, základní část 2. kolo 6
BK Česká Lípa
BK Levharti Chomutov
7. 10. 2016
19:30
ZŠ Slovanka Dalibor Kouba
Jan Kout
84
55
19
14
39
28
59
42
Review
Oblastní přebor, základní část 3. kolo 10
Skřivánci Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
14. 10. 2016
18:30
SPŠ spojů Lukáš Pešek
Petr Eisner
61
36
10
15
30
26
44
31
Review
Oblastní přebor, základní část 3. kolo 11
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BK Levharti Chomutov
15. 10. 2016
19:00
Sportovní hala Roman Šikner
Lukáš Bárta
80
44
21
16
39
27
56
38
Review
Oblastní přebor, základní část 3. kolo 9
ASK Lovosice
BK Děčín juniorka
14. 10. 2016
19:30
Hala U Přívozu Rudolf Výborný
Pavel Bohata
91
85
13
23
42
44
67
62
Review
Oblastní přebor, základní část 4. kolo 16
ASK Lovosice
Skřivánci Ústí n.L.
28. 10. 2016
19:30
Hala U Přívozu Karel Anton
Denisa Kovačiková
66
60
8
11
29
21
45
39
Review
Oblastní přebor, základní část 4. kolo 13
BK Děčín juniorka
BK Česká Lípa
28. 10. 2016
20:00
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
84
56
15
10
39
14
58
36
Review
Oblastní přebor, základní část 4. kolo 15
BK Levharti Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
28. 10. 2016
20:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Daniel Rom
74
52
21
13
49
19
57
34
Review
Oblastní přebor, základní část 5. kolo 20
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BK Česká Lípa
5. 11. 2016
17:30
Sportovní hala Radomír Kohout
Tomáš Tax
86
84
23
18
41
46
59
66
Review
Oblastní přebor, základní část 5. kolo 17
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín juniorka
4. 11. 2016
18:30
SPŠ spojů Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
62
84
20
17
43
31
43
66
Review
Oblastní přebor, základní část 5. kolo 18
BK Levharti Chomutov
ASK Lovosice
4. 11. 2016
20:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Jindřich Nesper
59
53
17
14
33
26
43
47
Review
Oblastní přebor, základní část 6. kolo 24
Skřivánci Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
18. 11. 2016
18:30
SPŠ spojů Jan Šedivý
Dalibor Kouba
64
63
17
17
37
28
48
40
Review
Oblastní přebor, základní část 6. kolo 22
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Česká Lípa
18. 11. 2016
19:15
BK Real Jiří Šlaj
Lukáš Pešek
79
88
23
18
43
48
61
65
Review
Oblastní přebor, základní část 6. kolo 21
BK Děčín juniorka
TJ Slovan Varnsdorf "B"
18. 11. 2016
19:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Richard Menšík
109
68
34
18
59
36
83
54
Review
Oblastní přebor, základní část 7. kolo 27
BK Česká Lípa
ASK Lovosice
26. 11. 2016
17:00
ZŠ Slovanka Dalibor Kouba
Jaroslav Liška
71
66
13
11
35
27
56
41
Review
Oblastní přebor, základní část 7. kolo 25
BK Levharti Chomutov
BK Děčín juniorka
25. 11. 2016
18:00
Městská sportovní hala Jiří Šlaj
Pavel Bohata
56
74
17
26
31
33
42
49
Review
Oblastní přebor, základní část 7. kolo 28
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf "B"
25. 11. 2016
19:00
BK Real Petr Eisner
Jan Hendrych
103
87
20
32
51
44
80
58
Review
Oblastní přebor, základní část 8. kolo 31
BK Česká Lípa
Skřivánci Ústí n.L.
10. 12. 2016
13:45
ZŠ Slovanka Karel Anton
Dalibor Kouba
59
67
13
21
37
33
51
50
Review
Oblastní přebor, základní část 8. kolo 30
TJ Slovan Varnsdorf "B"
ASK Lovosice
10. 12. 2016
19:15
Sportovní hala Roman Šikner
Jaroslav Liška
69
88
18
24
34
44
48
69
Review
Oblastní přebor, základní část 8. kolo 29
BK Děčín juniorka
BA 2006 Roudnice n.L.
9. 12. 2016
19:30
ARMEX Sportcentrum Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
74
46
20
10
38
22
61
31
Review
Oblastní přebor, základní část 9. kolo 35
Skřivánci Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf "B"
27. 1. 2017
18:30
SPŠ spojů Jan Hendrych
Jan Kout
75
43
22
12
44
21
58
31
Review
Oblastní přebor, základní část 9. kolo 36
ASK Lovosice
BA 2006 Roudnice n.L.
16. 12. 2016
19:30
Hala U Přívozu Jaroslav Liška
Josef Matějček
103
57
25
11
58
22
80
42
Review
Oblastní přebor, základní část 9. kolo 34
BK Levharti Chomutov
BK Česká Lípa
16. 12. 2016
20:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Daniel Rom
43
66
9
16
23
29
35
48
Review
Oblastní přebor, základní část 10. kolo 38
BA 2006 Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
13. 1. 2017
19:15
BK Real Josef Matějček
Daniel Rom
62
88
18
22
32
43
41
67
Review
Oblastní přebor, základní část 10. kolo 39
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf "B"
17. 2. 2017
20:00
Městská sportovní hala Jiří Šlaj
Jan Šedivý
76
55
22
6
36
22
52
30
Review
Oblastní přebor, základní část 10. kolo 37
BK Děčín juniorka
ASK Lovosice
13. 1. 2017
20:30
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
Pavel Šmíd
79
73
22
12
38
31
60
47
Review
Oblastní přebor, základní část 11. kolo 44
Skřivánci Ústí n.L.
ASK Lovosice
20. 1. 2017
18:30
SPŠ spojů Lukáš Pešek
Ondřej Josefus
46
93
13
15
24
46
37
69
Review
Oblastní přebor, základní část 11. kolo 43
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
27. 1. 2017
19:00
BK Real Rudolf Výborný
Josef Matějček
75
58
17
12
32
23
53
39
Review
Oblastní přebor, základní část 11. kolo 41
BK Česká Lípa
BK Děčín juniorka
20. 1. 2017
19:30
ZŠ Slovanka Richard Menšík
Jaroslav Liška
73
80
18
23
35
46
50
64
Review
Oblastní přebor, základní část 12. kolo 45
BK Děčín juniorka
Skřivánci Ústí n.L.
3. 2. 2017
19:30
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Daniel Rom
82
62
22
25
39
37
57
47
Review
Oblastní přebor, základní část 12. kolo 46
ASK Lovosice
BK Levharti Chomutov
3. 2. 2017
19:30
Hala U Přívozu Karel Anton
Josef Matějček
102
78
21
27
42
44
69
67
Review
Oblastní přebor, základní část 12. kolo 48
BK Česká Lípa
TJ Slovan Varnsdorf "B"
3. 2. 2017
19:30
ZŠ Slovanka Jaroslav Liška
Lukáš Pešek
115
64
27
12
64
28
88
50
Review
Oblastní přebor, základní část 13. kolo 49
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BK Děčín juniorka
11. 2. 2017
17:30
Sportovní hala Lukáš Bárta
Václav Hošek
61
79
6
28
27
51
42
63
Review
Oblastní přebor, základní část 13. kolo 50
BK Česká Lípa
BA 2006 Roudnice n.L.
10. 2. 2017
19:30
ZŠ Slovanka Richard Menšík
Jaroslav Liška
87
63
19
23
39
34
58
46
Review
Oblastní přebor, základní část 13. kolo 52
BK Levharti Chomutov
Skřivánci Ústí n.L.
10. 2. 2017
20:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Karel Anton
68
79
22
12
30
34
42
54
Review
Oblastní přebor, základní část 14. kolo 56
TJ Slovan Varnsdorf "B"
BA 2006 Roudnice n.L.
25. 2. 2017
17:30
Sportovní hala Václav Hošek
Jaroslav Liška
85
61
27
15
41
30
64
47
Review
Oblastní přebor, základní část 14. kolo 53
BK Děčín juniorka
BK Levharti Chomutov
24. 2. 2017
19:30
ARMEX Sportcentrum Richard Menšík
108
45
30
11
56
19
86
29
Review
Oblastní přebor, základní část 14. kolo 55
ASK Lovosice
BK Česká Lípa
24. 2. 2017
19:30
Hala U Přívozu Dalibor Kouba
Lukáš Pešek
67
57
17
18
32
33
53
45
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Petr Hammerle BK Děčín juniorka 24 2 1.0 4.5 2.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Pavel Malý 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Krištof BA 2006 Roudnice n.L. 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Škrába BK Levharti Chomutov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Ježek Slovan Varnsdorf B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BA 2006 Roudnice n.L. 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Děčín juniorka 12 28.8 5.2 12.5 /20.8 60.2 18.2
ASK Lovosice 12 23.7 6.5 12.1 /20.4 59.4 16.7
Slovan Varnsdorf B 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Skřivánci 11 18.1 5.8 7.8 /15.0 52.1 17.5
BK Česká Lípa 7 7.4 1.0 1.9 /2.8 68.4 2.1
BK Levharti Chomutov 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Tax Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Šmíd Pavel 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Šlaj Jiří 6 3 3 0 1.0 1.1 1.0
Šikner Roman 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Šedivý Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Rosenberger Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Rom Daniel 5 0 5 0 1.1 1.5 1.3
Pešek Lukáš 8 5 3 0 1.1 1.1 1.1
Nesper Jindřich 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Menšík Richard 4 3 1 0 1.3 1.1 1.2
Matějček Josef 4 1 3 0 1.1 1.3 1.2
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Liška Jaroslav 7 2 5 0 1.5 1.0 1.3
Kovačiková Denisa 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Kout Jan 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Kouba Dalibor 7 5 2 0 1.4 1.1 1.3
Kohout Radomír 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Josefus Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Hrabáková Tereza 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Hošek Václav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 4 2 2 0 1.0 1.8 1.4
Eisner Petr 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Doksanský Milan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Bohata Pavel 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Bárta Lukáš 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 5 4 1 0 1.3 1.3 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře