Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Oblastní přebor 1. kolo 3
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín Křešice
21. 9. 2018
18:30
SPŠ spojů Daniel Rom
Michal Tesař
84
66
24
17
45
39
68
52
Review
Oblastní přebor 1. kolo 1
BK Děčín juniorka
BK REAL Roudnice n.L.
26. 10. 2018
19:30
ARMEX Sportcentrum Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
66
44
21
15
32
23
47
32
Review
Oblastní přebor 1. kolo 2
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Česká Lípa
21. 9. 2018
19:30
BK Real Jan Hendrych
Tomáš Rosenberger
85
78
16
30
41
45
64
63
Review
Oblastní přebor 2. kolo 6
BK Děčín juniorka
BA 2006 Roudnice n.L.
28. 9. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Lukáš Pešek
Dalibor Kouba
80
45
19
18
39
29
56
43
Review
Oblastní přebor 2. kolo 4
BK REAL Roudnice n.L.
BK Děčín Křešice
5. 10. 2018
19:30
BK Real Rudolf Výborný
Daniel Rom
87
46
22
9
41
24
58
33
Review
Oblastní přebor 2. kolo 5
BK Česká Lípa
Skřivánci Ústí n.L.
28. 9. 2018
19:30
ZŠ Slovanka Jan Kout
Jaroslav Liška
77
75
15
18
31
39
60
64
Review
Oblastní přebor 3. kolo 8
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín juniorka
12. 10. 2018
18:30
SPŠ spojů Jiří Šlaj
Michal Tesař
59
61
16
13
25
30
49
44
Review
Oblastní přebor 3. kolo 7
BA 2006 Roudnice n.L.
BK REAL Roudnice n.L.
12. 10. 2018
19:30
BK Real Karel Anton
Josef Matějček
52
73
11
12
36
29
47
53
Review
Oblastní přebor 3. kolo 9
BK Děčín Křešice
BK Česká Lípa
12. 10. 2018
20:00
Sportovní hala Křešice Jaroslav Liška
Ondřej Josefus
70
87
16
16
45
37
54
63
Review
Oblastní přebor 4. kolo 12
Skřivánci Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
19. 10. 2018
18:30
SPŠ spojů Michal Tesař
Jaroslav Liška
84
73
18
16
33
25
59
40
Review
Oblastní přebor 4. kolo 10
BK REAL Roudnice n.L.
BK Česká Lípa
19. 10. 2018
19:30
BK Real Jiří Veselý
Jaroslav Pazourek
59
66
10
20
22
35
43
48
Review
Oblastní přebor 4. kolo 11
BK Děčín juniorka
BK Děčín Křešice
19. 10. 2018
20:00
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
64
53
11
9
27
26
41
46
Review
Oblastní přebor 5. kolo 15
BK Česká Lípa
BK Děčín juniorka
3. 11. 2018
15:00
ZŠ Slovanka Jaroslav Poživil
Jaroslav Liška
84
81
24
23
42
41
64
58
Review
Oblastní přebor 5. kolo 13
Skřivánci Ústí n.L.
BK REAL Roudnice n.L.
2. 11. 2018
18:30
SPŠ spojů Jaroslav Liška
Michal Tesař
50
72
6
17
18
35
32
55
Review
Oblastní přebor 5. kolo 14
BK Děčín Křešice
BA 2006 Roudnice n.L.
2. 11. 2018
20:00
Sportovní hala Křešice Daniel Rom
Jan Kout
66
71
18
16
42
32
55
53
Review
Oblastní přebor 6. kolo 16
BK REAL Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
16. 11. 2018
19:30
BK Real Josef Matějček
Michal Tesař
53
75
15
15
34
34
42
59
Review
Oblastní přebor 6. kolo 17
BK Česká Lípa
BA 2006 Roudnice n.L.
9. 11. 2018
19:30
ZŠ Slovanka Jan Kout
Jaroslav Liška
71
46
21
14
42
26
59
38
Review
Oblastní přebor 6. kolo 18
BK Děčín Křešice
Skřivánci Ústí n.L.
9. 11. 2018
20:00
Sportovní hala Křešice Daniel Rom
Ondřej Josefus
62
50
13
13
33
22
48
34
Review
Oblastní přebor 7. kolo 20
Skřivánci Ústí n.L.
BK Česká Lípa
23. 11. 2018
18:30
SPŠ spojů Jiří Šlaj
Ondřej Asztalos
51
64
11
12
22
28
39
43
Review
Oblastní přebor 7. kolo 21
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
23. 11. 2018
19:30
BK Real Jiří Veselý
Jaroslav Pazourek
71
83
19
25
36
47
49
62
Review
Oblastní přebor 7. kolo 19
BK Děčín Křešice
BK REAL Roudnice n.L.
23. 11. 2018
20:00
Sportovní hala Křešice Vladimír Kesler
Jaroslav Liška
65
78
20
12
38
33
49
54
Review
Oblastní přebor 8. kolo 24
BK Česká Lípa
BK Děčín Křešice
1. 12. 2018
17:00
ZŠ Slovanka Jaroslav Poživil
Jaroslav Liška
83
76
18
16
36
49
66
61
Review
Oblastní přebor 8. kolo 22
BK REAL Roudnice n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
30. 11. 2018
19:30
BK Real Ondřej Josefus
Jiří Veselý
80
53
19
10
42
14
61
41
Review
Oblastní přebor 8. kolo 23
BK Děčín juniorka
Skřivánci Ústí n.L.
30. 11. 2018
19:30
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Ondřej Asztalos
71
58
15
17
27
27
49
42
Review
Oblastní přebor 9. kolo 25
BK Česká Lípa
BK REAL Roudnice n.L.
15. 1. 2019
18:15
ZŠ Slovanka Jaroslav Liška
Václav Hošek
80
54
19
14
42
34
58
44
Review
Oblastní přebor 9. kolo 27
BA 2006 Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
14. 12. 2018
19:30
BK Real Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
85
83
19
25
47
42
67
67
Review
Oblastní přebor 9. kolo 26
BK Děčín Křešice
BK Děčín juniorka
14. 12. 2018
20:00
Sportovní hala Křešice Jan Kout
Ondřej Josefus
62
69
14
15
29
26
42
45
Review
Oblastní přebor 10. kolo 29
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín Křešice
11. 1. 2019
18:30
BK Real Josef Matějček
Jaroslav Pazourek
90
73
18
17
42
30
70
51
Review
Oblastní přebor 10. kolo 28
BK REAL Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
4. 1. 2019
19:30
BK Real Jiří Veselý
Josef Matějček
89
60
22
9
43
29
69
45
Review
Oblastní přebor 10. kolo 30
BK Děčín juniorka
BK Česká Lípa
11. 1. 2019
20:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Roman Šikner
70
61
7
13
22
39
40
45
58
58
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Gabriel SLUNETA Ústí n. L. 19 17 1.0 5.9 1.4 0.9 0.4/0.6 0.0* 1.6
Tomáš Tesař BK Česká Lípa 37 7 1.0 10.9 3.6 0.6 2.0/3.6 56.0 2.3
Matěj Kunst Válečníci Děčín 21 15 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.1
Jakub Teršl BK Děčín juniorka 34 12 1.0 5.2 1.7 0.5 0.3/0.8 0.0* 1.8
Jiří Nýdr BA 2006 Roudnice n.L. 40 8 1.0 7.1 1.6 1.1 0.5/1.0 0.0* 1.4
Ondřej Fichtner Slavoj Litoměřice 20 11 16.2 2.9 0.8 0.2 / 0.8 0.7/1.6 0.0* 1.3
Michal Šporn Stavební fakulta A 25 7 1.0 3.0 0.6 0.4 0.6/1.3 0.0* 2.4
14 Filip Jiřík BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 21 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Martin Vaněk Skřivánci 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Linka Sokol I. Smíchov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Korpala Měl 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Nožička Slavoj BK Litoměřice B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Malčík Slezi Basket 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Říha BK REAL Roudnice n.L. 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kobera BK Děčín Křešice 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Franěk BK REAL Roudnice n.L. 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Děčín juniorka 14 20.4 7.1 8.9 /17.6 50.4 18.0
BK REAL Roudnice n.L. 7 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA 2006 Roudnice n.L. 14 20.2 5.4 10.2 /18.8 54.2 17.6
BK Česká Lípa 11 15.9 4.8 9.2 /16.7 54.9 11.7
Skřivánci 9 4.2 1.9 0.9 /1.6 57.1 5.2
BK Děčín Křešice 9 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Rudolf 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Veselý Jiří 6 4 2 0 1.0 1.3 1.1
Tesař Michal 5 1 4 0 1.3 1.0 1.1
Šlaj Jiří 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Šikner Roman 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Rosenberger Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Rom Daniel 5 4 1 0 1.4 1.0 1.2
Poživil Jaroslav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pešek Lukáš 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 4 0 4 0 1.0 1.2 1.1
Menšík Richard 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Matějček Josef 7 4 3 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Liška Jaroslav 9 3 6 0 1.3 1.1 1.2
Kout Jan 4 3 1 0 1.3 1.0 1.1
Kouba Dalibor 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 4 2 2 0 1.0 1.2 1.1
Josefus Ondřej 9 4 5 0 1.1 1.5 1.3
Hošek Václav 2 1 1 0 1.5 - 1.5
Hendrych Jan 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Asztalos Ondřej 4 1 3 0 1.3 1.5 1.4
Anton Karel 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře