Severočeská liga

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Severočeská liga mužů sk. A 1. kolo 2
BK Teplice A
BA 2006 Roudnice n.L.
20. 9. 2019
19:30
Sokolovna Na Letné Daniel Rom
Michal Tesař
84
31
23
9
44
18
64
26
Review
Severočeská liga mužů sk. A 1. kolo 1
BK Baník Most A
BA Louny
20. 9. 2019
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Martin Buršík
Michal Bukovský
89
72
24
22
47
40
64
54
Review
Severočeská liga mužů sk. A 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most B
28. 9. 2019
20:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Daniel Rom
72
39
18
6
40
22
60
33
Review
Severočeská liga mužů sk. A 2. kolo 5
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
5. 10. 2019
18:00
BK Real Jiří Veselý
Josef Matějček
76
49
14
18
41
25
62
42
Review
Severočeská liga mužů sk. A 2. kolo 6
BK Baník Most A
BK Teplice A
4. 10. 2019
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Jaroslav Pazourek
80
57
14
12
34
34
64
47
Review
Severočeská liga mužů sk. A 2. kolo 4
BA Louny
BK Baník Most B
4. 10. 2019
20:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Bohata
Tomáš Rosenberger
96
41
21
10
44
14
66
28
Review
Severočeská liga mužů sk. A 3. kolo 8
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most A
12. 10. 2019
19:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jiří Šlaj
40
102
14
24
25
50
37
76
Review
Severočeská liga mužů sk. A 3. kolo 7
BK Teplice A
BA Louny
11. 10. 2019
19:30
Sokolovna Na Letné Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
87
82
17
24
43
40
66
56
Review
Severočeská liga mužů sk. A 3. kolo 9
BK Baník Most B
BA 2006 Roudnice n.L.
11. 10. 2019
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Daniel Rom
Jindřich Nesper
72
82
17
19
38
37
59
61
Review
Severočeská liga mužů sk. A 4. kolo 12
BK Teplice A
BK Levharti Chomutov
25. 10. 2019
19:30
Sokolovna Na Letné Jan Kout
Jiří Šlaj
92
39
25
10
49
21
75
37
Review
Severočeská liga mužů sk. A 4. kolo 11
BK Baník Most A
BK Baník Most B
25. 10. 2019
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Karel Anton
Josef Matějček
117
46
30
10
58
31
86
35
Review
Severočeská liga mužů sk. A 4. kolo 10
BA Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
25. 10. 2019
20:00
Hala ZŠ Přemyslovců Daniel Rom
Michal Tesař
106
78
23
18
51
33
79
55
Review
Severočeská liga mužů sk. A 5. kolo 15
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Baník Most A
2. 11. 2019
18:00
BK Real Vladimír Kesler
Jan Machálek
64
80
15
24
31
46
45
61
Review
Severočeská liga mužů sk. A 5. kolo 14
BK Baník Most B
BK Teplice A
1. 11. 2019
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
50
76
19
23
28
49
38
67
Review
Severočeská liga mužů sk. A 5. kolo 13
BK Levharti Chomutov
BA Louny
1. 11. 2019
20:00
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
54
89
15
28
22
53
39
70
Review
Severočeská liga mužů sk. A 6. kolo 17
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Teplice A
15. 11. 2019
18:00
BK Real Daniel Rom
Vladimír Kesler
60
84
18
21
30
39
41
61
Review
Severočeská liga mužů sk. A 6. kolo 18
BK Baník Most B
BK Levharti Chomutov
16. 11. 2019
18:30
Sportovní hala Most - malá hala Vladimír Kesler
Nicole Šeferová
73
54
23
16
36
32
52
40
Review
Severočeská liga mužů sk. A 6. kolo 16
BA Louny
BK Baník Most A
15. 11. 2019
20:00
Hala ZŠ Přemyslovců Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
65
75
15
21
28
38
44
53
Review
Severočeská liga mužů sk. A 7. kolo 21
BK Teplice A
BK Baník Most A
22. 11. 2019
19:30
Sokolovna Na Letné Lukáš Pešek
Karel Anton
65
48
16
9
32
25
47
37
Review
Severočeská liga mužů sk. A 7. kolo 19
BK Baník Most B
BA Louny
22. 11. 2019
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
42
104
13
24
22
49
30
76
Review
Severočeská liga mužů sk. A 7. kolo 20
BK Levharti Chomutov
BA 2006 Roudnice n.L.
22. 11. 2019
20:00
Městská sportovní hala Daniel Rom
Michal Tesař
65
46
18
15
38
25
44
36
Review
Severočeská liga mužů sk. A 8. kolo 24
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Baník Most B
29. 11. 2019
18:00
BK Real Martin Buršík
Jaroslav Pazourek
102
47
33
16
54
28
86
39
Review
Severočeská liga mužů sk. A 8. kolo 23
BK Baník Most A
BK Levharti Chomutov
6. 12. 2019
19:30
Sportovní hala Most - malá hala Karel Anton
Josef Matějček
111
68
29
19
57
34
76
49
Review
Severočeská liga mužů sk. A 8. kolo 22
BA Louny
BK Teplice A
6. 12. 2019
20:00
Hala ZŠ Přemyslovců Michal Dub
Jiří Pavýza
66
64
21
10
36
26
51
46
Review
Severočeská liga mužů sk. A 9. kolo 25
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Louny
13. 12. 2019
18:15
BK Real Jiří Pavýza
Josef Matějček
58
98
17
30
30
55
44
72
Review
Severočeská liga mužů sk. A 9. kolo 26
BK Baník Most B
BK Baník Most A
13. 12. 2019
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
50
89
11
28
32
51
43
64
Review
Severočeská liga mužů sk. A 9. kolo 27
BK Levharti Chomutov
BK Teplice A
13. 12. 2019
20:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Lucie Moravcová
55
103
9
25
25
47
38
68
Review
Severočeská liga mužů sk. A 10. kolo 29
BK Teplice A
BK Baník Most B
10. 1. 2020
19:30
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Jindřich Nesper
105
44
30
9
57
20
86
32
Review
Severočeská liga mužů sk. A 10. kolo 30
BK Baník Most A
BA 2006 Roudnice n.L.
10. 1. 2020
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Martin Buršík
Pavel Bohata
94
61
24
11
50
32
71
39
Review
Severočeská liga mužů sk. A 10. kolo 28
BA Louny
BK Levharti Chomutov
10. 1. 2020
20:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Šmíd
Karel Anton
104
64
24
20
54
30
81
51
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Jakeš BA Louny 36 10 1.0 21.6 2.1 4.7 3.3/4.5 73.3 1.5
Martin Čmolík BK Baník Most A 35 8 1.0 13.0 5.4 0.4 1.1/1.6 0.0* 3.1
Pavel Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 51 8 1.0 2.3 0.5 0.0 1.3/1.5 0.0* 0.3
Lukáš Mařík Válečníci Děčín 31 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Jan Rola BK Levharti Chomutov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Hach BK Baník Most B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Janoušek Válečníci Děčín 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šebo ASK Lovosice 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Říha BK REAL Roudnice n.L. 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Lehroch Slovan Varnsdorf 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kobera BK Děčín Křešice 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Smeták USK Slavia Liberec 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Tesař BK Česká Lípa 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kodys Slavoj BK Litoměřice C 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mikulenka Skřivánci 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Gaisler BK Teplice A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Novák BA 2006 Roudnice n.L. 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Baník Most A 10 29.1 6.5 10.8 /17.5 61.7 19.6
BA Louny 10 24.2 9.0 12.8 /22.1 57.9 15.4
BK Teplice A 10 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA 2006 Roudnice n.L. 10 21.0 4.0 11.8 /22.0 53.6 18.7
BK Levharti Chomutov 10 16.0 5.5 7.5 /16.1 46.6 16.3
BK Baník Most B 10 16.3 3.9 6.1 /14.2 43.0 15.5
BK Děčín juniorka 10 20.8 5.4 10.7 /19.2 55.7 19.2
USK Slavia Liberec 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Děčín Křešice 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Česká Lípa 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Varnsdorf 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SLUNETA Ústí n.L. 7 22.9 6.6 11.3 /21.9 51.6 14.7
Skřivánci 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavoj BK Litoměřice C 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK REAL Roudnice n.L. 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Lovosice 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín 10 23.8 6.5 8.7 /16.2 53.7 18.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Tesař Michal 9 3 6 0 1.0 1.4 1.2
Šmíd Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 8 1 7 0 1.0 1.1 1.0
Šikner Roman 14 11 3 0 1.0 1.1 1.0
Šeferová Nicole 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 2.0 - 2.0
Rosenberger Tomáš 4 2 2 0 1.0 1.4 1.2
Rom Daniel 9 7 2 0 1.3 1.4 1.4
Prchalová Simona 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Poživil Jaroslav 8 7 1 0 1.1 1.1 1.1
Petrák Jakub 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Pešek Lukáš 6 6 0 0 1.0 1.2 1.1
Pazourek Jaroslav 9 5 4 0 1.2 1.1 1.1
Pavýza Jiří 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Neuman Ladislav 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Nesper Jindřich 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Moravcová Lucie 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 10 4 6 0 1.2 1.2 1.2
Matějček Josef 7 0 7 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 9 6 3 0 1.1 1.0 1.0
Martinovská Michaela 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Málek Jan 1 0 1 0 - 2.0 2.0
Machálek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 8 2 6 0 1.3 1.2 1.2
Lahovská Barbora 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 6 3 2 1 1.3 1.0 1.2
Kouba Dalibor 7 4 3 0 1.0 1.1 1.0
Kopecká Barbora 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Kesler Vladimír 8 5 3 0 1.0 1.0 1.0
Hušek Daniel 1 0 1 0 2.0 3.5 2.8
Hošek Václav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 6 3 2 1 1.1 1.0 1.0
Frána Petr 2 1 1 0 - 2.0 2.0
Eisner Petr 1 0 0 1 1.5 1.0 1.3
Dub Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Martin 4 4 0 0 1.5 1.1 1.3
Bukovský Michal 3 0 3 0 1.8 1.0 1.4
Bohata Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Boček Martin 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Anton Karel 8 6 2 0 1.0 1.2 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře