SLUNETA Ústí n.L.

Kategorie
Muži
Soutěž
Muži - Severočeská liga

Základní informace

Asistent trenéra

od: 17. 8. 2015
Miroslav Bár
bar.miroslav@seznam.cz
777 202 999

Asistent trenéra

od: 3. 9. 2019
Petr Feigl
flajboj@seznam.cz
475 621 394

Asistent trenéra

od: 2. 10. 2017
Ing. Martin Pecina
martin_pecina@seznam.cz
724 941 463

Asistent trenéra

od: 2. 10. 2017
Pavel Zajíc
pavel.zajic@rwe.cz
724 811 235

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2021
Ing. Martin Pecina
martin_pecina@seznam.cz
724 941 463

Trenér

od: 5. 10. 2021
Martin Stavěl
stavel.martin@gmail.com

Asistent trenéra

od: 5. 10. 2021
Michal Sedlák
michal.sedlak.sedlo@gmail.com
606 110 199

Asistent trenéra

od: 5. 10. 2021
Rudolf Výborný
rudolf.excelent@gmail.com

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Martin Anderla 1983 198 38
Jiří Vágner 1964 191 57
Pavel Bartoš 1983 183 38
Martin Wagner 1999 200 22
Petr Bína 1970 196 51
Michal Žalud 1978 185 43
Tomáš Jelínek 1966 186 55
Ondřej Sobotka 1999 190 22
Martin Pecina 1975 196 46
Martin Stavěl 1976 195 45
Miroslav Bár 1971 190 50
Rudolf Výborný 1979 189 42
Ondřej Bína 2002 187 19
Marek Zikmund 1976 186 45
Pavel Houška P 1984 203 37
Michal Sedlák 1999 187 22
Jan Mudroch 1967 180 54
Jakub Ševcovic 1985 36
Petr Přibyl 2002 184 19
Pavel Andrenacci 1976 195 45
Marek Vorlíček 1985 202 36
Čestmír Berčík 1956 183 65
Pavel Zajíc 1970 193 51
Petr Feigl 1982 189 39
Jakub Bár R/K 2000 190 21
David Jeřábek 1984 37
Jakub Němec 1986 180 35
Antonín Pištěcký 1984 195 37
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 8. 10. 2021
19:00
SLUNETA Ústí n.L.
USK Slavia Liberec
67
48
26
14
39
22
57
35
Severočeská liga zákl. část Review
2. kolo 15. 10. 2021
19:30
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L.
71
67
24
10
35
31
49
45
Severočeská liga zákl. část Review
3. kolo 5. 11. 2021
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Kondoři Liberec
Severočeská liga zákl. část Preview
4. kolo 19. 11. 2021
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
Severočeská liga zákl. část Preview
5. kolo 26. 11. 2021
00:00
Slavoj BK Litoměřice C
SLUNETA Ústí n.L.
Severočeská liga zákl. část Preview
6. kolo 10. 12. 2021
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
Severočeská liga zákl. část Preview
7. kolo 17. 12. 2021
00:00
BK Baník Most A
SLUNETA Ústí n.L.
Severočeská liga zákl. část Preview
8. kolo 8. 1. 2022
00:00
USK Slavia Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
Severočeská liga zákl. část Preview
9. kolo 14. 1. 2022
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice A
Severočeská liga zákl. část Preview
10. kolo 28. 1. 2022
00:00
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
Severočeská liga zákl. část Preview
11. kolo 4. 2. 2022
00:00
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
Severočeská liga zákl. část Preview
12. kolo 18. 2. 2022
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice C
Severočeská liga zákl. část Preview
13. kolo 25. 2. 2022
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
Severočeská liga zákl. část Preview
14. kolo 11. 3. 2022
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most A
Severočeská liga zákl. část Preview