Muži - Severočeská liga

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny

Tabulky

Tabulka není dostupná

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n. L. 23 28 1.0 15.8 3.1 2.6 1.6/2.6 63.9 1.7
18 Tomáš Bím BA LYNX Liberec 27 16 1.0 16.3 5.9 0.9 1.8/2.8 62.2 2.0
10 Lukáš Bartel BA LYNX Liberec 24 16 1.0 15.6 4.0 1.5 3.1/4.8 64.9 2.1
Michal Hanus Sokol BK Chrudim 25 21 1.0 11.4 3.0 1.2 1.7/2.7 63.2 1.3
Dominik Lipenský Válečníci Děčín 23 23 1.0 8.9 3.0 0.6 1.3/2.7 49.2 1.2
Pavel Trbola Válečníci Děčín 24 23 1.0 8.8 3.8 0.0 1.1/2.5 43.1 3.1
Vít Kmoch Slavoj BK Litoměřice C 24 16 1.0 11.7 4.4 0.4 1.8/3.6 50.0 2.6
Martin Janoušek Válečníci Děčín 22 18 1.0 9.9 3.0 0.3 2.9/5.6 51.5 2.9
Petr Bohuslav Slavoj BK Litoměřice C 23 18 1.0 9.0 3.1 0.4 1.4/3.2 45.6 2.4
Petr Feigl SLUNETA Ústí n.L. 40 13 1.0 11.5 3.5 0.8 2.2/4.2 53.7 2.6
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 23 20 1.0 7.3 1.3 1.4 0.5/1.0 0.0* 1.8
Antonín Pištěcký SLUNETA Ústí n.L. 37 10 1.0 14.6 4.6 0.4 4.2/7.1 59.2 1.3
Jakub Bár SLUNETA Ústí n. L. 21 28 1.0 5.1 1.2 0.7 0.8/1.3 0.0* 2.4
Pavel Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 51 9 1.0 15.1 3.1 1.8 3.6/4.9 72.7 2.1
Marek Vorlíček SLUNETA Ústí n.L. 37 12 1.0 10.8 3.9 0.1 2.7/4.8 56.1 2.8
Lukáš Bárta BA LYNX Liberec 28 12 1.0 9.8 2.6 1.3 0.9/1.7 0.0* 2.4
17 Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 33 11 1.0 10.4 3.3 0.7 1.6/2.7 60.0 2.3
Tomáš Vanický Válečníci Děčín 23 22 1.0 4.9 2.1 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.7
5 Jan Obešlo BA LYNX Liberec 26 15 1.0 7.1 1.6 1.1 0.5/0.9 0.0* 1.9
Michal Žalud SLUNETA Ústí n.L. 44 10 1.0 9.8 2.2 1.4 1.2/1.6 0.0* 2.4
6 Kryštof Jelínek BA LYNX Liberec 29 14 1.0 5.6 1.2 0.9 0.6/0.9 0.0* 1.1
Jiří Fiala SLUNETA Ústí n.L. 31 10 1.0 7.7 1.9 0.9 1.2/2.4 50.0 3.5
Pavel Andrenacci SLUNETA Ústí n.L. 46 15 1.0 4.8 1.0 0.5 1.2/2.0 60.0 3.1
Pavel Bartoš SLUNETA Ústí n.L. 39 11 1.0 6.4 1.5 0.5 2.1/3.5 59.0 2.2
16 Kryštof Lakomý BA LYNX Liberec 24 16 1.0 4.2 1.6 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.4
Patrik Vít Slavoj BK Litoměřice C 22 16 1.0 3.4 0.7 0.7 0.0/0.1 0.0* 1.3
David Břešťan Slavoj BK Litoměřice C 28 13 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.5
Jan Smeták USK Slavia Liberec 32 8 1.0 6.4 2.8 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.9
4 Michal Mejstřík BA LYNX Liberec 27 8 1.0 6.3 0.9 1.3 0.8/1.0 0.0* 1.5
Rudolf Výborný SLUNETA Ústí n.L. 43 7 1.0 5.6 1.0 0.7 1.4/3.3 43.5 2.3
15 Marek Teimer BA LYNX Liberec 29 11 1.0 3.5 1.1 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.6
Tomáš Turek Válečníci Děčín 22 22 1.0 1.4 0.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.2
Jan Pastýřík BA Louny 38 3 1.0 9.0 2.3 1.0 1.3/1.7 0.0* 2.0
Jiří Vágner SLUNETA Ústí n.L. 58 9 1.0 2.7 0.9 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.0
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 23 9 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.7
Michal Šporn Válečníci Děčín 26 12 1.0 1.9 0.4 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.5
Otto Svoboda SLUNETA Ústí n.L. 63 13 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.4
Dominik Kynzl Slavoj BK Litoměřice C 24 8 1.0 2.3 0.4 0.5 / 1.4 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lukáš Krejčí BA LYNX Liberec 28 8 1.0 1.8 0.3 0.4 0.1/0.3 0.0* 1.0
Filip Bureš Slavoj BK Litoměřice C 26 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Marek Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 46 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Filip Šimon BA LYNX Liberec 22 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pecina SLUNETA Ústí n.L. 47 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Štěpán Hanzlík Slavoj BK Litoměřice C 26 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Jeřábek SLUNETA Ústí n.L. 38 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Prokop Maxa Slavoj BK Litoměřice C 23 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sergej Babak USK Slavia Liberec 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Mraček USK Slavia Liberec 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Lehroch Slovan Varnsdorf 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Plášil USK Slavia Liberec 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zázvorka USK Slavia Liberec 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vonička USK Slavia Liberec 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bravený BK Baník Most A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šviha USK Slavia Liberec 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Porteš USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Djuliman USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Schüller BK Baník Most A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Kotiš BK Baník Most A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Voráček Slovan Varnsdorf 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Praženica BK Baník Most A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Šimůnek USK Slavia Liberec 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Blaschke USK Slavia Liberec 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Matouš USK Slavia Liberec 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítězslav Bořek USK Slavia Liberec 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Holec USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Teichmann USK Slavia Liberec 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný USK Slavia Liberec 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Janota USK Slavia Liberec 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Buchar USK Slavia Liberec 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zmeškal USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Doležal Slovan Varnsdorf 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice C 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Činka Slovan Varnsdorf 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Malý BA Louny 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Urik BA Louny 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Maršál BA Louny 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Polcar BA Louny 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vít BA Louny 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Polan BA Louny 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Wainer BA Louny 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hnátek BA Louny 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Vacek BA Louny 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Krob BA Louny 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Pecina BA Louny 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luděk Přibyl BA Louny 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pelc BA Louny 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jakeš BA Louny 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Patzak BA Louny 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Freiberg BA Louny 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Buben Slovan Varnsdorf 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zamrzla Slovan Varnsdorf 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Schilling Slovan Varnsdorf 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Vakulenko Slovan Varnsdorf 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sucharda Slovan Varnsdorf 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šišulák Slovan Varnsdorf 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Relich Slovan Varnsdorf 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexis Houngbedji Slovan Varnsdorf 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Ježek Slovan Varnsdorf 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Toth BA LYNX Liberec 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hajdu Slovan Varnsdorf 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n. L. 23 30 4 7 3 3
18 Tomáš Bím BA LYNX Liberec 27 29 11 2 4 4
10 Lukáš Bartel BA LYNX Liberec 24 34 8 4 10 4
Michal Hanus Sokol BK Chrudim 25 21 7 4 6 4
Dominik Lipenský Válečníci Děčín 23
Pavel Trbola Válečníci Děčín 24
Vít Kmoch Slavoj BK Litoměřice C 24
Martin Janoušek Válečníci Děčín 22
Petr Bohuslav Slavoj BK Litoměřice C 23
Petr Feigl SLUNETA Ústí n.L. 40 25 7 2 7 4
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 23
Antonín Pištěcký SLUNETA Ústí n.L. 37 34 15 2 7 3
Jakub Bár SLUNETA Ústí n. L. 21 19 5 1 6 2
Pavel Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 51 26 7 4 16 3
Marek Vorlíček SLUNETA Ústí n.L. 37 20 10 1 7 5
Lukáš Bárta BA LYNX Liberec 28 20 6 2 3 4
17 Jakub Hojdar BA LYNX Liberec 33 23 10 3 5 4
Tomáš Vanický Válečníci Děčín 23
5 Jan Obešlo BA LYNX Liberec 26 21 4 6 3 4
Michal Žalud SLUNETA Ústí n.L. 44 20 4 4 3 5
6 Kryštof Jelínek BA LYNX Liberec 29 11 2 2 3 4
Jiří Fiala SLUNETA Ústí n.L. 31 14 4 2 5 5
Pavel Andrenacci SLUNETA Ústí n.L. 46 12 4 3 4 6
Pavel Bartoš SLUNETA Ústí n.L. 39 17 5 2 6 5
16 Kryštof Lakomý BA LYNX Liberec 24 10 4 1 4 3
Patrik Vít Slavoj BK Litoměřice C 22
David Břešťan Slavoj BK Litoměřice C 28
Jan Smeták USK Slavia Liberec 32
4 Michal Mejstřík BA LYNX Liberec 27 12 2 4 4 4
Rudolf Výborný SLUNETA Ústí n.L. 43 14 3 2 3 5
15 Marek Teimer BA LYNX Liberec 29 11 3 2 1 3
Tomáš Turek Válečníci Děčín 22
Jan Pastýřík BA Louny 38 11 3 2 2 3
Jiří Vágner SLUNETA Ústí n.L. 58 8 2 0 4 4
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 23 7 3 0 1 3
Michal Šporn Válečníci Děčín 26
Otto Svoboda SLUNETA Ústí n.L. 63 6 3 0 2 3
Dominik Kynzl Slavoj BK Litoměřice C 24
Lukáš Krejčí BA LYNX Liberec 28 6 1 2 1 3
Filip Bureš Slavoj BK Litoměřice C 26
Marek Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 46 2 1 0 0 3
Filip Šimon BA LYNX Liberec 22 2 1 0 0 0
Martin Pecina SLUNETA Ústí n.L. 47 2 1 0 0 2
Štěpán Hanzlík Slavoj BK Litoměřice C 26
David Jeřábek SLUNETA Ústí n.L. 38 2 1 0 0 2
Prokop Maxa Slavoj BK Litoměřice C 23
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Slavia Liberec 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA LYNX Liberec 16 22.8 8.4 10.9 /17.5 62.3 15.6
Slavoj BK Litoměřice C 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Baník Most A 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Válečníci Děčín 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Teplice A 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SLUNETA Ústí n.L. 15 19.1 5.7 15.8 /27.2 58.1 20.1
BA Louny 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Varnsdorf 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Rudolf 6 5 1 0 1.3 1.2 1.3
Veselý Jiří 1 1 0 0 - 1.0 1.0
Tesárek Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šťavík Radek 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Šmíd Pavel 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Šlaj Jiří 8 2 6 0 1.0 1.2 1.1
Šikner Roman 16 15 1 0 1.0 1.2 1.1
Rosenberger Tomáš 8 6 2 0 1.4 1.0 1.2
Prchalová Simona 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Poživil Jaroslav 5 4 1 0 1.0 1.7 1.3
Pešek Lukáš 13 8 5 0 1.4 1.2 1.3
Neuman Ladislav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Milata Rostislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 8 4 4 0 1.0 1.5 1.3
Matějček Josef 6 0 6 0 1.2 1.0 1.1
Mašek Tomáš 7 3 4 0 1.0 1.1 1.0
Martinovská Michaela 1 0 1 0 - 2.5 2.5
Liška Jaroslav 5 2 3 0 1.5 1.4 1.5
Kouba Dalibor 11 6 5 0 1.1 1.3 1.2
Josefus Ondřej 5 0 5 0 1.8 1.0 1.4
Hrabáková Tereza 3 0 3 0 1.2 1.3 1.2
Hošek Václav 5 0 5 0 1.5 1.0 1.3
Hendrych Jan 6 2 4 0 1.0 1.8 1.4
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Doksanský Milan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 6 2 4 0 1.6 1.4 1.5
Bárta Lukáš 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Anton Karel 8 7 1 0 1.2 2.0 1.6
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře