BK Baník Most A

Kategorie
Muži
Soutěž
Severočeská liga play-off, finále o 3.-4. | SLM, play-off semifinále 1.-4. B | Muži - Severočeská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 11. 9. 2015
Petr Hendrych
basketbalmost@seznam.cz
723 726 625

Trenér

od: 6. 9. 2016
Ladislav Kotiš
ladislav.kotis@seznam.cz
602 255 047

1. asistent trenéra

od: 6. 9. 2016
Vojtěch Csesznok
v.csesznok5@gmail.com
774 171 835

Asistent trenéra

od: 15. 8. 2018
Patrik Csesznok
p.csesznok@centrum.cz
774 171 834

Adresa

Sportovní klub basketbalu Baník Most, z. s.
tř. Budovatelů 112
43401 Most

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Jan Rosenbaum 1988 192 34 13 19.8 5.5 1.5 4.5/5.8 77.3 2.3
Patrik Csesznok 1995 190 27 12 15.7 4.5 1.1 3.4/6.5 52.6 2.1
Patrik Tůma 1982 40 10 18.3 6.9 0.2 3.9/7.3 53.4 3.7
Pavel Plodek 1984 38 13 12.7 2.9 1.8 1.5/2.1 74.1 1.9
Kristijan Belimov 1990 32 14 5.6 0.9 1.3 0.1/1.0 7.1 2.1
Petr Dvořák 1985 37 12 6.1 2.1 0.3 0.9/2.2 42.3 2.3
Tomáš Bravený 1982 40 12 4.2 1.5 0.0 1.2/2.3 50.0 2.7
Martin Čmolík 1986 36 2 18.0 5.5 0.5 5.5/8.0 68.8 3.0
Vojtěch Csesznok 1993 193 29 6 5.3 1.5 0.0 2.3/3.0 77.8 2.3
Ladislav Kotiš 1981 41 9 1.1 0.0 0.3 0.1/0.1 100.0 1.7
Martin Brisuda 1984 38 5 1.6 0.4 0.0 0.8/1.2 66.7 1.8
Ladislav Sička 1992 185 30 5 1.2 0.4 0.0 0.4/0.8 50.0 0.8
Tomáš Praženica 1979 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tomáš Gabriel 1983 39 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
René Konečný 1971 51 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Musil 2001 193 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Kuchta 1999 193 23 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
2 Severočeská liga play-off, finále o 3.-4. (Muži) Domácí 22. 4. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 108:82 34 5 25/19 56.8%
1 Severočeská liga play-off, finále o 3.-4. (Muži) Hosté 8. 4. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 48:71 22 5 12/14 46.2%
2 SLM, play-off semifinále 1.-4. B (Muži) Domácí 25. 3. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 62:88 17 7 7/5 58.3%
1 SLM, play-off semifinále 1.-4. B (Muži) Hosté 22. 3. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 86:48 14 4 8/19 29.6%
55 muži - Severočeská liga (Muži) Hosté 11. 3. 2022 SLUNETA Ústí n.L. 79:70 18 7 13/10 56.5%
34 muži - Severočeská liga (Muži) Hosté 7. 3. 2022 Slavoj BK Litoměřice C 70:89 22 8 21/13 61.8%
48 muži - Severočeská liga (Muži) Hosté 12. 2. 2022 USK Slavia Liberec 69:53 15 6 5/10 33.3%
41 muži - Severočeská liga (Muži) Domácí 4. 2. 2022 BK Kondoři Liberec 111:85 38 6 17/4 81%
50 muži - Severočeská liga (Muži) Hosté 31. 1. 2022 BK Teplice A 70:77 24 7 8/11 42.1%
40 muži - Severočeská liga (Muži) Domácí 28. 1. 2022 TJ Slovan Varnsdorf 108:100 20 11 35/14 71.4%
31 muži - Severočeská liga (Muži) Domácí 7. 1. 2022 Válečníci Děčín 80:78 23 5 19/11 63.3%
27 muži - Severočeská liga (Muži) Domácí 17. 12. 2021 SLUNETA Ústí n.L. 59:58 19 5 6/6 50%
22 muži - Severočeská liga (Muži) Domácí 10. 12. 2021 BK Teplice A 79:80 20 7 18/10 64.3%
20 muži - Severočeská liga (Muži) Domácí 26. 11. 2021 USK Slavia Liberec 65:62 23 3 10/11 47.6%
13 muži - Severočeská liga (Muži) Hosté 6. 11. 2021 BK Kondoři Liberec 82:67 21 2 19/13 59.4%
12 muži - Severočeská liga (Muži) Hosté 5. 11. 2021 TJ Slovan Varnsdorf 78:71 23 2 19/23 45.2%
6 muži - Severočeská liga (Muži) Domácí 15. 10. 2021 Slavoj BK Litoměřice C 87:62 29 7 8/6 57.1%
3 muži - Severočeská liga (Muži) Hosté 8. 10. 2021 Válečníci Děčín 50:71 16 7 18/8 69.2%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 8. 10. 2021
18:00
Válečníci Děčín
BK Baník Most A
50
71
9
13
22
34
41
56
Severočeská liga zákl. část Review
2. kolo 15. 10. 2021
19:30
BK Baník Most A
Slavoj BK Litoměřice C
87
62
20
18
39
32
58
53
Severočeská liga zákl. část Review
3. kolo 5. 11. 2021
19:00
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most A
78
71
24
12
42
38
56
59
Severočeská liga zákl. část Review
4. kolo 6. 11. 2021
14:45
BK Kondoři Liberec
BK Baník Most A
82
67
11
20
31
38
53
57
Severočeská liga zákl. část Review
5. kolo 26. 11. 2021
19:00
BK Baník Most A
USK Slavia Liberec
65
62
14
18
27
31
49
45
Severočeská liga zákl. část Review
6. kolo 10. 12. 2021
19:00
BK Baník Most A
BK Teplice A
79
80
18
18
38
41
56
59
Severočeská liga zákl. část Review
7. kolo 17. 12. 2021
19:00
BK Baník Most A
SLUNETA Ústí n.L.
59
58
19
16
39
32
49
45
Severočeská liga zákl. část Review
8. kolo 7. 1. 2022
19:00
BK Baník Most A
Válečníci Děčín
80
78
18
19
41
29
58
49
Severočeská liga zákl. část Review
10. kolo 28. 1. 2022
19:00
BK Baník Most A
TJ Slovan Varnsdorf
108
100
31
29
49
47
82
67
Severočeská liga zákl. část Review
13. kolo 31. 1. 2022
19:30
BK Teplice A
BK Baník Most A
70
77
15
15
33
32
53
51
Severočeská liga zákl. část Review
11. kolo 4. 2. 2022
19:00
BK Baník Most A
BK Kondoři Liberec
111
85
36
19
57
38
89
60
Severočeská liga zákl. část Review
12. kolo 12. 2. 2022
17:30
USK Slavia Liberec
BK Baník Most A
69
53
18
13
34
25
54
39
Severočeská liga zákl. část Review
9. kolo 7. 3. 2022
19:00
Slavoj BK Litoměřice C
BK Baník Most A
70
89
20
24
37
45
54
75
Severočeská liga zákl. část Review
14. kolo 11. 3. 2022
20:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most A
79
70
18
20
37
35
56
57
Severočeská liga zákl. část Review
1. kolo 22. 3. 2022
20:00
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most A
86
48
27
17
42
26
62
39
SLM, play-off semifinále 1.-4. B Review
1. kolo 25. 3. 2022
19:00
BK Baník Most A
SLUNETA Ústí n.L.
62
88
21
23
43
47
57
64
SLM, play-off semifinále 1.-4. B Review
1. kolo 8. 4. 2022
19:45
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most A
48
71
Severočeská liga play-off, finále o 3.-4. Review
2. kolo 22. 4. 2022
18:00
BK Baník Most A
TJ Slovan Varnsdorf
108
82
23
30
53
55
85
67
Severočeská liga play-off, finále o 3.-4. Review