Vojtěch Csesznok

Národnost
CZE
Ročník narození
1993 - 29 let
Aktuální klub
BK Baník Most A
Výška
193 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
143
Procento vítězství
41.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 junioři U18 - skupina A Baník Most 18 - 21.5 8.2 0.3 4.1/6.7 60.8 - -
2011/12 junioři U19 - základní část BA Sparta Praha 17 22.4 7.5 2.7 /6.2 0.1 1.9/3.1 62.3 3.2 5.9
2011/12 muži - základní část BA Sparta 1 6.0 0.0 0 /0 0 0/2 0.0 2.0 -4.0
2011/12 junioři U19 - play-out BA Sparta Praha 5 25.6 10.2 3.6 /6.8 0.6 1.2/2.2 54.5 3.0 8.2
2012/13 muži - Český pohár Baník Most 1 - 8.0 2 0 4/6 66.7 - -
2012/13 muži - skupina A Baník Most 20 - 7.0 2.3 0.3 1.5/2.2 67.4 - -
2013/14 muži - skupina A Baník Most 21 - 8.7 2.2 0.6 2.5/3.3 74.3 - -
2013/14 muži - Český pohár Baník Most 1 - 11.0 0 3 2/2 100.0 - -
2014/15 muži - skupina A Baník Most 18 - 11.9 3.3 1.2 1.9/3.1 60.7 - -
2014/15 muži - základní část Baník Most 1 - 20.0 4 /4 3 3/3 100.0 2.0 18.0
2014/15 muži - Základní fáze BA Sparta B Revival 12 - 17.9 5.4 1.6 2.3/3.8 60.9 - -
2019/20 Muži - Severočeská liga mužů sk. A BK Baník Most A 8 - 13.1 4.8 0.6 1.8/2.8 63.6 - -
2019/20 Muži - Severočeská Liga 1. - 6. BK Baník Most A 5 - 10.6 4 0.6 0.8/1.2 66.7 - -
2021/22 Muži - Severočeská liga zákl. část BK Baník Most A 6 - 5.3 1.5 0 2.3/3 77.8 - -
Průměr za kariéru 19.1 3.8 11.5 3.7 0.6 2.2/3.4 130.8 2.8 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BC Nový Jičín 16. 4. 2011 2010/11
2B body 14 Sokol Žižkov 28. 11. 2010 2010/11
3B body 5 Sokol Písek 8. 11. 2014 2014/15
Obranné doskoky 6 BCM Nymburk 25. 2. 2012 2011/12
Útočné doskoky 5 Kondoři Liberec 26. 2. 2012 2011/12
Doskoky celkem 9 PCE 10. 3. 2012 2011/12
Body 32 Sokol Žižkov 28. 11. 2010 2010/11
Užitečnost 19 BCM Nymburk 25. 2. 2012 2011/12
Asistence 3 Kondoři Liberec 19. 11. 2011 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Ústí n. L. 5 0:00 21.8 8.2 0.0 0.8 0.0 3.0/4.6 65.2 3.8
SKB Rokycany 6 0:00 11.3 2.7 0.0 1.3 0.0 2.0/3.3 60.0 2.0
BC Nový Jičín 4 0:00 15.3 3.8 0.0 0.3 0.0 7.0/8.0 87.5 3.5
Sokol Žižkov 2 0:00 30.0 11.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.5 76.9 4.0
Sršni Sokol Písek 5 0:00 9.0 1.6 0.0 1.2 0.0 2.2/2.6 84.6 3.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 20.0 5.5 0.0 1.0 0.0 6.0/9.0 66.7 5.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 20.0 6.5 0.0 0.5 0.0 5.5/7.0 78.6 3.5
BK Tábor 2 0:00 19.5 5.5 0.0 1.0 0.0 5.5/7.5 73.3 3.5
BK Beroun 4 0:00 9.0 2.5 0.0 0.8 0.0 1.8/2.0 87.5 2.8
Sokol Motol B 2 0:00 17.0 5.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
VYS 4 23:24 8.0 3.0 41.4 0.3 33.3 1.3/1.8 71.4 4.0
BK Baník Most B 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BC Vysočina 2 27:21 13.5 5.0 47.6 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.0 3.5 0.0 2.0 0.0 0.0/3.5 0.0 1.5
BK Děčín 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 4.5
BK Teplice A 3 0:00 8.3 2.0 0.0 1.0 0.0 1.3/2.7 50.0 3.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
SK Hradčany 1 0:00 24.0 9.0 0.0 2.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice C 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Slavoj BK Litoměřice B 4 0:00 5.3 1.8 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 2.5
Sokol Žižkov 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Spoje Praha 1 0:00 19.0 5.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
BCM Loko Plzeň 2 29:17 9.5 3.5 53.8 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Benešov 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
USK Slavia Liberec 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol pražský 2 18:25 7.0 2.0 57.1 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 2.0
USK 2 26:52 6.5 3.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol Košíře 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
BK Kladno 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
BA Louny 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Veteránské naděje Děčín 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
PCE 1 28:05 6.0 2.0 16.7 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 12:54 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava "B" 1 6:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0