Patrik Csesznok

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 27 let
Aktuální klub
BK Baník Most A
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
154
Procento vítězství
38.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 junioři U18 - skupina A Baník Most 20 - 4.9 1.8 0.3 0.6/2.1 29.3 - -
2011/12 kadeti U17 - základní část WBA 20 - 7.1 1.9 0.3 2.4/5 48.5 - -
2011/12 junioři U19 - Finále Baník Most 1 - 16.0 5 1 3/6 50.0 - -
2011/12 kadeti U17 - play-out WBA 4 - 6.8 2.5 0 1.8/4.5 38.9 - -
2011/12 junioři U19 - play-out BA Sparta Praha 1 15.0 0.0 0 /4 0 0/0 0.0 5.0 -9.0
2012/13 junioři U19 - základní část BA Sparta Praha 22 16.4 5.7 1.6 /4.1 0.6 0.7/1.1 62.5 2.0 3.4
2012/13 junioři U19 - play-out BA Sparta Praha 6 17.2 3.5 1.2 /3.8 0.2 0.7/1.7 40.0 2.2 -0.2
2013/14 muži - skupina A Baník Most 19 - 11.5 3.3 0.9 2.3/3.5 66.7 - -
2013/14 junioři U19 - skupina A Baník Most 20 - 22.9 7.5 1.7 2.9/4.7 62.4 - -
2013/14 muži - Český pohár Baník Most 1 - 6.0 2 0 2/2 100.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off Baník Most 2 - 20.0 5 1.5 5.5/9 61.1 - -
2014/15 muži - skupina A Baník Most 22 - 13.0 3.4 1.2 2.7/3.6 75.0 - -
2014/15 muži - základní část Baník Most 1 - 3.0 1 /1 0 1/2 50.0 3.0 -1.0
2019/20 Muži - Severočeská liga mužů sk. A BK Baník Most A 7 - 10.3 3.3 0.7 1.6/2.9 55.0 - -
2019/20 Muži - Severočeská Liga 1. - 6. BK Baník Most A 2 - 10.5 2 2 0.5/1 50.0 - -
2021/22 Muži - Severočeská liga zákl. část BK Baník Most A 6 - 11.8 4 0.5 2.3/5.5 42.4 - -
Průměr za kariéru 22.0 3.1 10.4 3.1 0.8 1.9/3.3 118.8 2.3 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 USK Slavia Liberec 26. 11. 2021
2B body 6 SLUNETA Ústí n.L. 17. 12. 2021
3B body 2 Válečníci Děčín 8. 10. 2021
Body 16 USK Slavia Liberec 26. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Kladno 11. 10. 2014 2014/15
2B body 14 BK Kladno 13. 10. 2013 2013/14
3B body 5 Pří 23. 11. 2013 2013/14
Obranné doskoky 3 BC Vysočina 10. 2. 2013 2012/13
Útočné doskoky 3 VYS 18. 11. 2012 2012/13
Doskoky celkem 4 BC Vysočina 10. 2. 2013 2012/13
Body 45 BK Kladno 13. 10. 2013 2013/14
Užitečnost 16 BK Loko Plzeň 10. 3. 2013 2012/13
Asistence 4 BC Vysočina 10. 2. 2013 2012/13
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
8. 10. 2021 Severočeská liga zákl. část Válečníci Děčín 15 3 2 3/5 60.0
6. 11. 2021 Severočeská liga zákl. část BK Kondoři Liberec 4 2 0 0/2 0.0
5. 11. 2021 Severočeská liga zákl. část Slovan Varnsdorf 14 6 0 2/10 20.0
26. 11. 2021 Severočeská liga zákl. část USK Slavia Liberec 16 4 1 5/8 62.5
17. 12. 2021 Severočeská liga zákl. část SLUNETA Ústí n.L. 12 6 0 0/2 0.0
7. 1. 2022 Severočeská liga zákl. část Válečníci Děčín 10 3 0 4/6 66.7
Celkem 6 71 24 3 14/33 42.4
Průměr 6 11.8 4.0 0.5 2.3/5.5 42.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Kladno 4 0:00 21.3 6.8 0.0 2.0 0.0 1.8/3.5 50.0 1.8
Slavoj BK Litoměřice B 4 0:00 14.8 3.0 0.0 2.0 0.0 2.8/3.8 73.3 2.3
AŠ Mladá Boleslav U19B 2 0:00 26.0 8.5 0.0 2.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.5
Sršni Sokol Písek 4 0:00 13.0 2.8 0.0 2.0 0.0 1.5/2.8 54.5 2.8
Sokol Žižkov 2 0:00 25.0 8.0 0.0 1.0 0.0 6.0/6.5 92.3 3.5
Sokol Žižkov 4 0:00 11.0 4.5 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 38.5 2.8
BK Děčín 4 0:00 10.3 3.5 0.0 0.5 0.0 1.8/2.5 70.0 2.8
BC Nový Jičín 2 0:00 20.0 5.0 0.0 1.5 0.0 5.5/9.0 61.1 2.0
SKB Rokycany 4 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.3
BK Levharti Chomutov 2 0:00 15.5 4.0 0.0 1.0 0.0 4.5/6.0 75.0 1.5
BC Nový Jičín 3 0:00 10.0 3.7 0.0 0.0 0.0 2.7/7.3 36.4 3.0
BC Vysočina 4 13:36 7.5 1.5 40.0 1.0 57.1 1.5/2.5 60.0 3.5
BK Klatovy 1 0:00 29.0 10.0 0.0 1.0 0.0 6.0/9.0 66.7 4.0
Válečníci Děčín 2 0:00 14.0 1.5 0.0 2.0 0.0 5.0/6.5 76.9 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.7 2.3 0.0 0.7 0.0 2.0/5.0 40.0 3.3
Válečníci Děčín 2 0:00 12.5 3.0 0.0 1.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
Jiskra Domažlice 2 0:00 12.5 3.0 0.0 1.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.0
BK Baník Most B 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 2 18:57 9.0 2.0 30.8 1.5 75.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 3.5
USK Slavia Liberec 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Slovan Varnsdorf 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/10.0 20.0 3.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 7.0 1.5 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 23:03 6.5 3.0 85.7 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
BK Pardubice 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
PCE 2 14:43 5.0 0.5 25.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BCM Ústí n. L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
Proton Zlín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.0
BA Louny 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Teplice A 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
VYS 4 18:49 1.8 0.5 11.8 0.3 16.7 0.0/0.8 0.0 3.3
Slavoj BK Litoměřice C 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol pražský 2 13:08 3.0 1.0 40.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
USK 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Kondoři Liberec 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK 2 19:33 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0