Muži - Severočeská liga

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Severočeská liga zákl. část 1. kolo 3
Veteránské naděje Děčín
BK Baník Most A
8. 10. 2021
18:00
ARMEX Sportcentrum Martin Buršík
Lucie Moravcová
50
71
9
13
22
34
41
56
Review
Severočeská liga zákl. část 1. kolo 2
SLUNETA Ústí n.L.
USK Slavia Liberec
8. 10. 2021
19:00
Sportcentrum SLUNETA Jaroslav Pazourek
Jan Kout
67
48
26
14
39
22
57
35
Review
Severočeská liga zákl. část 1. kolo 4
Slavoj BK Litoměřice C
TJ Slovan Varnsdorf
8. 10. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ Antonín Ďurana
Ondřej Asztalos
68
77
17
18
33
45
56
64
Review
Severočeská liga zákl. část 1. kolo 1
BK Kondoři Liberec
BK Teplice A
8. 10. 2021
19:30
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
61
77
9
24
18
46
39
62
Review
Severočeská liga zákl. část 2. kolo 7
USK Slavia Liberec
Veteránské naděje Děčín
16. 10. 2021
16:00
Hala TJ Lokomotiva Roman Šikner
Michaela Martinovská
58
64
16
14
39
33
52
43
Review
Severočeská liga zákl. část 2. kolo 5
BK Kondoři Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
15. 10. 2021
19:30
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Jiří Šlaj
Jan Kout
78
72
29
13
48
33
68
56
Review
Severočeská liga zákl. část 2. kolo 6
BK Baník Most A
Slavoj BK Litoměřice C
15. 10. 2021
19:30
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Ondřej Asztalos
87
62
20
18
39
32
58
53
Review
Severočeská liga zákl. část 2. kolo 8
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L.
15. 10. 2021
19:30
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Tomáš Morávek
71
67
24
10
35
31
49
45
Review
Severočeská liga zákl. část 3. kolo 10
Veteránské naděje Děčín
BK Teplice A
5. 11. 2021
18:00
ARMEX Sportcentrum Vladimír Kesler
Tomáš Morávek
89
62
25
22
44
32
65
48
Review
Severočeská liga zákl. část 3. kolo 12
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most A
5. 11. 2021
19:00
Sportovní hala Vitaliy Shumskyy
Jaroslav Poživil
78
71
24
12
42
38
56
59
Review
Severočeská liga zákl. část 3. kolo 11
Slavoj BK Litoměřice C
USK Slavia Liberec
22. 11. 2021
19:30
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Daniel Hušek
71
56
25
12
46
29
62
42
Review
Severočeská liga zákl. část 3. kolo 9
SLUNETA Ústí n.L.
BK Kondoři Liberec
23. 11. 2021
20:00
Sportcentrum SLUNETA Ladislav Neuman
Jan Hendrych
93
63
18
20
44
34
71
43
Review
Severočeská liga zákl. část 4. kolo 13
BK Kondoři Liberec
BK Baník Most A
6. 11. 2021
14:45
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Jaroslav Pazourek
Jan Machálek
82
67
11
20
31
38
53
57
Review
Severočeská liga zákl. část 4. kolo 14
USK Slavia Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
20. 11. 2021
16:00
Hala TJ Lokomotiva Vitaliy Shumskyy
Ondřej Asztalos
78
107
17
25
39
45
60
78
Review
Severočeská liga zákl. část 4. kolo 15
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice C
19. 11. 2021
19:30
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Karel Anton
71
70
15
17
30
35
50
49
Review
Severočeská liga zákl. část 4. kolo 16
SLUNETA Ústí n.L.
Veteránské naděje Děčín
19. 11. 2021
20:00
Sportcentrum SLUNETA Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
74
56
16
20
42
31
62
47
Review
Severočeská liga zákl. část 5. kolo 17
Veteránské naděje Děčín
BK Kondoři Liberec
26. 11. 2021
18:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
74
53
17
18
41
24
57
44
Review
Severočeská liga zákl. část 5. kolo 19
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice A
27. 11. 2021
18:00
Sportovní hala Ondřej Asztalos
Tomáš Rosenberger
50
72
11
14
23
31
39
48
Review
Severočeská liga zákl. část 5. kolo 18
Slavoj BK Litoměřice C
SLUNETA Ústí n.L.
3. 12. 2021
19:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Vladimír Kesler
64
77
17
15
32
29
49
49
Review
Severočeská liga zákl. část 5. kolo 20
BK Baník Most A
USK Slavia Liberec
26. 11. 2021
19:00
Sportovní hala Most - malá hala Michal Bukovský
Jiří Veselý
65
62
14
18
27
31
49
45
Review
Severočeská liga zákl. část 6. kolo 22
BK Baník Most A
BK Teplice A
10. 12. 2021
19:00
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Pavel Poliček
79
80
18
18
38
41
56
59
Review
Severočeská liga zákl. část 6. kolo 21
BK Kondoři Liberec
USK Slavia Liberec
10. 12. 2021
19:30
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Michaela Martinovská
Jaroslav Poživil
71
67
16
21
42
36
55
49
Review
Severočeská liga zákl. část 6. kolo 24
Veteránské naděje Děčín
Slavoj BK Litoměřice C
10. 12. 2021
19:30
ARMEX Sportcentrum Michal Bukovský
Petr Frána
82
71
22
20
39
34
60
53
Review
Severočeská liga zákl. část 6. kolo 23
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
11. 2. 2022
20:00
Sportcentrum SLUNETA Jaroslav Pazourek
Petr Frána
72
81
19
17
34
30
50
59
Review
Severočeská liga zákl. část 7. kolo 28
USK Slavia Liberec
BK Teplice A
28. 11. 2021
11:00
Hala TJ Lokomotiva Dennis Billík
Ondřej Vlach
66
67
18
18
31
33
53
52
Review
Severočeská liga zákl. část 7. kolo 25
Slavoj BK Litoměřice C
BK Kondoři Liberec
21. 2. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Vladimír Kesler
73
54
26
12
43
29
59
44
Review
Severočeská liga zákl. část 7. kolo 26
TJ Slovan Varnsdorf
Veteránské naděje Děčín
21. 1. 2022
19:00
Sportovní hala Tomáš Mašek
Michaela Martinovská
75
66
18
19
39
34
56
52
Review
Severočeská liga zákl. část 7. kolo 27
BK Baník Most A
SLUNETA Ústí n.L.
17. 12. 2021
19:00
Sportovní hala Most - malá hala Michal Bukovský
Petr Frána
59
58
19
16
39
32
49
45
Review
Severočeská liga zákl. část 8. kolo 30
USK Slavia Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
8. 1. 2022
14:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek
73
69
18
22
38
35
53
49
Review
Severočeská liga zákl. část 8. kolo 29
BK Teplice A
BK Kondoři Liberec
8. 1. 2022
17:00
Sokolovna Na Letné Antonín Ďurana
Tomáš Rosenberger
88
50
17
7
41
31
70
44
Review
Severočeská liga zákl. část 8. kolo 31
BK Baník Most A
Veteránské naděje Děčín
7. 1. 2022
19:00
Sportovní hala Most - malá hala Jaroslav Pazourek
Petr Frána
80
78
18
19
41
29
58
49
Review
Severočeská liga zákl. část 8. kolo 32
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice C
8. 1. 2022
19:15
Sportovní hala Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek
40
81
11
10
23
35
29
62
Review
Severočeská liga zákl. část 9. kolo 34
Slavoj BK Litoměřice C
BK Baník Most A
7. 3. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Daniel Hušek
70
89
20
24
37
45
54
75
Review
Severočeská liga zákl. část 9. kolo 35
Veteránské naděje Děčín
USK Slavia Liberec
14. 1. 2022
19:30
ARMEX Sportcentrum Jindřich Nesper
Ondřej Asztalos
78
62
16
12
35
28
53
46
Review
Severočeská liga zákl. část 9. kolo 33
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kondoři Liberec
14. 1. 2022
19:45
Sportovní hala Antonín Ďurana
Jan Kout
81
61
26
8
47
20
65
41
Review
Severočeská liga zákl. část 9. kolo 36
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice A
15. 2. 2022
20:00
Sportcentrum SLUNETA Michal Tesař
Jan Kout
53
75
6
19
23
37
38
59
Review
Severočeská liga zákl. část 10. kolo 39
USK Slavia Liberec
Slavoj BK Litoměřice C
29. 1. 2022
15:30
Hala TJ Lokomotiva Václav Hošek
Michaela Martinovská
61
65
11
13
24
31
39
54
Review
Severočeská liga zákl. část 10. kolo 38
BK Teplice A
Veteránské naděje Děčín
2. 3. 2022
19:00
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Tomáš Morávek
82
53
25
17
42
36
64
46
Review
Severočeská liga zákl. část 10. kolo 40
BK Baník Most A
TJ Slovan Varnsdorf
28. 1. 2022
19:00
Sportovní hala Most - malá hala Petr Eisner
Tomáš Morávek
108
100
31
29
49
47
82
67
Review
Severočeská liga zákl. část 10. kolo 37
BK Kondoři Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
4. 3. 2022
19:30
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Tomáš Mašek
Vladislav Lunhul
62
80
15
24
33
47
46
66
Review
Severočeská liga zákl. část 11. kolo 41
BK Baník Most A
BK Kondoři Liberec
4. 2. 2022
19:00
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Poliček
Antonín Ďurana
111
85
36
19
57
38
89
60
Review
Severočeská liga zákl. část 11. kolo 42
TJ Slovan Varnsdorf
USK Slavia Liberec
4. 3. 2022
19:00
Sportovní hala Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
92
78
18
21
43
43
63
57
Review
Severočeská liga zákl. část 11. kolo 43
Slavoj BK Litoměřice C
BK Teplice A
4. 2. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Vladimír Kesler
49
79
15
21
26
44
42
62
Review
Severočeská liga zákl. část 11. kolo 44
Veteránské naděje Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
4. 2. 2022
20:00
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Michal Tesař
49
73
10
22
26
38
39
59
Review
Severočeská liga zákl. část 12. kolo 48
USK Slavia Liberec
BK Baník Most A
12. 2. 2022
17:30
Hala TJ Lokomotiva Fedor Lysov
Jan Machálek
69
53
18
13
34
25
54
39
Review
Severočeská liga zákl. část 12. kolo 47
BK Teplice A
TJ Slovan Varnsdorf
18. 2. 2022
19:30
Sokolovna Na Letné Jan Hendrych
Pavel Poliček
85
58
25
23
47
39
69
53
Review
Severočeská liga zákl. část 12. kolo 46
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice C
18. 2. 2022
20:00
Sportcentrum SLUNETA Martin Buršík
Tomáš Rosenberger
65
76
30
19
42
43
50
64
Review
Severočeská liga zákl. část 12. kolo 45
BK Kondoři Liberec
Veteránské naděje Děčín
8. 3. 2022
21:00
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Vitaliy Shumskyy
Jaroslav Poživil
57
80
11
25
28
58
46
75
Review
Severočeská liga zákl. část 13. kolo 49
USK Slavia Liberec
BK Kondoři Liberec
16. 3. 2022
19:00
Hala TJ Lokomotiva Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
75
85
21
19
36
44
59
61
Review
Severočeská liga zákl. část 13. kolo 51
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
2. 3. 2022
19:00
Sportovní hala Petr Frána
Fedor Lysov
77
94
14
31
46
51
60
72
Review
Severočeská liga zákl. část 13. kolo 52
Slavoj BK Litoměřice C
Veteránské naděje Děčín
25. 2. 2022
19:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Morávek
Daniel Hušek
72
77
14
23
36
42
56
61
Review
Severočeská liga zákl. část 13. kolo 50
BK Teplice A
BK Baník Most A
31. 1. 2022
19:30
Sokolovna Na Letné Jaroslav Pazourek
Jan Hendrych
70
77
15
15
33
32
53
51
Review
Severočeská liga zákl. část 14. kolo 53
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice C
11. 3. 2022
19:30
Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou Michal Dub
Petr Frána
74
81
17
27
36
45
53
60
Review
Severočeská liga zákl. část 14. kolo 54
Veteránské naděje Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
11. 3. 2022
19:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Vladislav Lunhul
81
90
23
27
43
50
57
65
Review
Severočeská liga zákl. část 14. kolo 56
BK Teplice A
USK Slavia Liberec
11. 3. 2022
19:30
Sokolovna Na Letné Jaroslav Pazourek
Ondřej Asztalos
69
51
16
14
31
28
49
42
Review
Severočeská liga zákl. část 14. kolo 55
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most A
11. 3. 2022
20:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Bohata
Michal Bukovský
79
70
18
20
37
35
56
57
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Lehroch Slovan Varnsdorf 28 14 1.0 24.5 6.1 2.4 5.3/8.1 64.9 2.5
Jan Rosenbaum BK Baník Most A 34 13 1.0 19.8 5.5 1.5 4.5/5.8 77.3 2.3
Dominik Maščuch Slovan Varnsdorf 18 11 1.0 18.5 3.1 2.9 3.6/5.1 71.4 1.4
Patrik Csesznok BK Baník Most A 27 12 1.0 15.7 4.5 1.1 3.4/6.5 52.6 2.1
Patrik Tůma BK Baník Most A 40 10 1.0 18.3 6.9 0.2 3.9/7.3 53.4 3.7
Tomáš Janota Veteránské naděje Děčín 35 14 1.0 12.3 2.9 1.6 1.7/2.9 60.0 1.4
Pavel Plodek BK Baník Most A 38 13 1.0 12.7 2.9 1.8 1.5/2.1 74.1 1.9
Petr Ondráš Veteránské naděje Děčín 25 10 1.0 13.2 2.2 2.6 1.0/1.9 0.0* 1.5
Lukáš Žáček Veteránské naděje Děčín 33 8 1.0 13.1 2.8 2.0 1.6/2.5 65.0 2.1
Jakub Schilling Slovan Varnsdorf 37 14 1.0 7.2 1.3 1.4 0.6/0.7 0.0* 1.2
Jakub Unar Veteránské naděje Děčín 32 11 1.0 8.5 3.1 0.1 2.0/2.9 68.8 2.5
Kristijan Belimov BK Baník Most A 32 14 1.0 5.6 0.9 1.3 0.1/1.0 0.0* 2.1
Pavel Trbola Veteránské naděje Děčín 24 11 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.7
Petr Dvořák BK Baník Most A 37 12 1.0 6.1 2.1 0.3 0.9/2.2 42.3 2.3
Lukáš Mařík Veteránské naděje Děčín 32 6 1.0 11.0 2.0 2.2 0.5/1.5 0.0* 2.7
Petr Buben Slovan Varnsdorf 43 7 1.0 8.7 2.1 1.0 1.4/2.4 58.8 3.3
Petr Steško Slovan Varnsdorf 18 10 1.0 6.0 1.7 0.5 1.1/2.2 50.0 1.3
Ondřej Malý Veteránské naděje Děčín 34 12 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.9
Michal Turek Veteránské naděje Děčín 33 8 1.0 6.6 2.4 0.4 0.8/1.9 0.0* 2.5
Tomáš Bravený BK Baník Most A 40 12 1.0 4.2 1.5 0.0 1.2/2.3 50.0 2.7
Tomáš Vanický Veteránské naděje Děčín 23 9 1.0 5.4 2.0 0.0 1.4/2.9 50.0 2.0
Jakub Liga Veteránské naděje Děčín 25 12 1.0 3.8 1.3 0.3 0.4/1.5 0.0* 1.5
Patrik Novák Slovan Varnsdorf 22 12 1.0 3.6 0.7 0.6 0.5/1.0 0.0* 1.8
Tomáš Bažant Veteránské naděje Děčín 30 5 1.0 7.8 1.4 1.6 0.2/0.8 0.0* 2.2
Erik Lehroch Slovan Varnsdorf 21 8 1.0 4.8 1.1 0.8 0.3/0.3 0.0* 0.9
Jan Šišulák Slovan Varnsdorf 40 8 1.0 4.6 1.1 0.3 1.6/2.1 76.5 2.5
Michael Owen Kenney JR Slovan Varnsdorf 26 9 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.8
Martin Čmolík BK Baník Most A 36 2 1.0 18.0 5.5 0.5 5.5/8.0 68.8 3.0
Vladimír Vakulenko Slovan Varnsdorf 47 8 1.0 4.1 0.6 0.8 0.6/1.5 0.0* 2.8
Vojtěch Csesznok BK Baník Most A 29 6 1.0 5.3 1.5 0.0 2.3/3.0 77.8 2.3
Vojtěch Inger Veteránské naděje Děčín 31 7 1.0 4.1 1.3 0.3 0.7/2.4 29.4 2.3
Jiří Beran Slovan Varnsdorf 39 11 1.0 2.5 0.6 0.3 0.4/0.7 0.0* 3.5
Ondřej Bolfík Veteránské naděje Děčín 31 7 1.0 3.7 1.0 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.9
Radek Pasovský Slovan Varnsdorf 24 3 1.0 8.3 2.0 0.3 3.3/4.7 71.4 3.3
Tomáš Doležal Slovan Varnsdorf 38 5 1.0 3.8 0.4 0.8 0.6/1.2 0.0* 3.6
Pavel Houška SLUNETA Ústí n.L. 38 1 1.0 15.0 3.0 2.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Jakub Ševcovic SLUNETA Ústí n.L. 37 1 1.0 14.0 3.0 1.0 5.0/7.0 71.4 2.0
Jan Freiberg Veteránské naděje Děčín 21 7 1.0 1.9 0.4 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.1
Dominik Lipenský Veteránské naděje Děčín 23 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Martin Stavěl SLUNETA Ústí n.L. 46 1 1.0 13.0 2.0 2.0 3.0/3.0 100.0 5.0
Martin Janoušek Slovan Varnsdorf 31 8 1.0 1.5 0.5 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.6
Ondřej Sobotka SLUNETA Ústí n.L. 23 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
David Strnad Slovan Varnsdorf 21 4 1.0 2.8 0.5 0.5 0.3/2.0 12.5 3.3
Pavel Bartoš SLUNETA Ústí n.L. 39 1 1.0 10.0 0.0 1.0 7.0/12.0 58.3 4.0
Jan Kuník Slovan Varnsdorf 40 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.7 0.0* 3.5
Ladislav Kotiš BK Baník Most A 41 9 1.0 1.1 0.0 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.7
Jakub Bár SLUNETA Ústí n.L. 22 1 1.0 10.0 3.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Martin Brisuda BK Baník Most A 38 5 1.0 1.6 0.4 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.8
Michal Zuček Veteránské naděje Děčín 37 1 1.0 8.0 2.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Ladislav Sička BK Baník Most A 30 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
Ondřej Buben Slovan Varnsdorf 17 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Tomáš Sucharda Slovan Varnsdorf 35 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Alexis Houngbedji Slovan Varnsdorf 26 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Pavel Andrenacci SLUNETA Ústí n.L. 46 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavel Kozák Slovan Varnsdorf 20 4 1.0 0.8 0.0 0.0 0.8/1.0 0.0* 0.3
Michal Svoboda Slovan Varnsdorf 39 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Adam Suda Veteránské naděje Děčín 28 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Šťovíček BK Teplice A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sergej Babak USK Slavia Liberec 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kuchta BK Baník Most A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jelínek SLUNETA Ústí n.L. 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Bár SLUNETA Ústí n.L. 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Janoušek BK Kondoři Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Adamec Slavoj BK Litoměřice C 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Přibyl SLUNETA Ústí n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice C 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Matuška Slavoj BK Litoměřice C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Svatek Slovan Varnsdorf 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Vonička USK Slavia Liberec 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kout Veteránské naděje Děčín 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Veselý BK Teplice A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Urbánek Slavoj BK Litoměřice C 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Suska BK Teplice A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Vlasák BK Kondoři Liberec 53 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Mauric Slovan Varnsdorf 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Ježek BK Kondoři Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Mikeš Vlasák BK Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Vrobel BK Teplice A 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Krejčí BK Kondoři Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Klíma BK Kondoři Liberec 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Luh Slovan Varnsdorf 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bína SLUNETA Ústí n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Lacina BK Teplice A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kala Slavoj BK Litoměřice C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Wagner SLUNETA Ústí n.L. 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vomáčka BK Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Vomáčka BK Kondoři Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kneifl BK Teplice A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Havel BK Kondoři Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Holman BK Teplice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Jan Sembdner BK Kondoři Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Jeřábek SLUNETA Ústí n.L. 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Hofman BK Kondoři Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Albert Váňa BK Teplice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Musil BK Baník Most A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Zikmund Čech BK Teplice A 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Krejčí BK Kondoři Liberec 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Písařík Veteránské naděje Děčín 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bašta BK Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jurman Slavoj BK Litoměřice C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kron Slavoj BK Litoměřice C 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Polák Slovan Varnsdorf 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Daněk Slavoj BK Litoměřice C 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vonášek BK Teplice A 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vízek BK Teplice A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Praženica BK Baník Most A 43 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Pospíšil BK Kondoři Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 52 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marek Vorlíček SLUNETA Ústí n.L. 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Chlupsa Slavoj BK Litoměřice C 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Žaloudek BK Teplice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mazač BK Teplice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Havelka BK Teplice A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gaisler BK Teplice A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Hirschner BK Teplice A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Kučera BK Teplice A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kelich BK Teplice A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Teichert Slavoj BK Litoměřice C 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bambas Slavoj BK Litoměřice C 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vágner SLUNETA Ústí n.L. 58 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bína SLUNETA Ústí n.L. 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pecina SLUNETA Ústí n.L. 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vrána Slavoj BK Litoměřice C 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Veselý Slavoj BK Litoměřice C 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mašek BK Teplice A 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Gabriel BK Baník Most A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Havlovec Slavoj BK Litoměřice C 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kodys Slavoj BK Litoměřice C 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Gaisler BK Teplice A 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hrubý Slavoj BK Litoměřice C 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice C 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Žalud SLUNETA Ústí n.L. 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Pištěcký SLUNETA Ústí n.L. 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Eisner BK Teplice A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Konečný BK Baník Most A 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Smeták USK Slavia Liberec 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hammerle Veteránské naděje Děčín 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Fiala SLUNETA Ústí n.L. 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zmeškal USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Bruzl Slavoj BK Litoměřice C 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Rubeš Slavoj BK Litoměřice C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Filev BK Teplice A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vakrčka Slavoj BK Litoměřice C 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Čestmír Berčík SLUNETA Ústí n.L. 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Mraček USK Slavia Liberec 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bubeník Slavoj BK Litoměřice C 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Bureš Slavoj BK Litoměřice C 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hodač Slavoj BK Litoměřice C 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Wiedner BK Teplice A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Minčák USK Slavia Liberec 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zbořil USK Slavia Liberec 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dunka USK Slavia Liberec 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Feigl SLUNETA Ústí n.L. 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Anderla SLUNETA Ústí n.L. 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Bahník USK Slavia Liberec 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Eisner BK Teplice A 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubizňák BK Teplice A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kubizňák BK Teplice A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šviha USK Slavia Liberec 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Košárek Slavoj BK Litoměřice C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Narcis Tomášek Veteránské naděje Děčín 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rámeš Slavoj BK Litoměřice C 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Řezáč Slavoj BK Litoměřice C 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Prokop Slavoj BK Litoměřice C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Relich Slovan Varnsdorf 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Holec USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Němec SLUNETA Ústí n.L. 36 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Grunt Slavoj BK Litoměřice C 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zych Slavoj BK Litoměřice C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mudroch SLUNETA Ústí n.L. 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Zavadil Veteránské naděje Děčín 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleksandr Stys Slavoj BK Litoměřice C 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Břešťan Slavoj BK Litoměřice C 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Čonka Veteránské naděje Děčín 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Výborný SLUNETA Ústí n.L. 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Klemsa BK Teplice A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Vojtěch Lehroch Slovan Varnsdorf 28 43 14 5 14 5
Jan Rosenbaum BK Baník Most A 34 34 8 4 12 4
Dominik Maščuch Slovan Varnsdorf 18 35 5 6 8 4
Patrik Csesznok BK Baník Most A 27 23 8 4 8 4
Patrik Tůma BK Baník Most A 40 30 11 1 11 5
Tomáš Janota Veteránské naděje Děčín 35 29 5 4 9 3
Pavel Plodek BK Baník Most A 38 32 8 6 5 4
Petr Ondráš Veteránské naděje Děčín 25 24 3 5 5 3
Lukáš Žáček Veteránské naděje Děčín 33 17 5 4 4 5
Jakub Schilling Slovan Varnsdorf 37 18 4 5 2 3
Jakub Unar Veteránské naděje Děčín 32 17 6 1 5 4
Kristijan Belimov BK Baník Most A 32 10 3 3 1 4
Pavel Trbola Veteránské naděje Děčín 24 18 9 0 3 5
Petr Dvořák BK Baník Most A 37 19 6 2 3 4
Lukáš Mařík Veteránské naděje Děčín 32 16 3 4 2 5
Petr Buben Slovan Varnsdorf 43 18 5 4 5 5
Petr Steško Slovan Varnsdorf 18 12 4 2 3 3
Ondřej Malý Veteránské naděje Děčín 34 13 6 0 4 5
Michal Turek Veteránské naděje Děčín 33 15 4 2 5 5
Tomáš Bravený BK Baník Most A 40 13 5 0 3 5
Tomáš Vanický Veteránské naděje Děčín 23 15 6 0 4 4
Jakub Liga Veteránské naděje Děčín 25 9 4 1 2 3
Patrik Novák Slovan Varnsdorf 22 8 1 2 2 4
Tomáš Bažant Veteránské naděje Děčín 30 13 2 3 1 4
Erik Lehroch Slovan Varnsdorf 21 11 3 3 2 3
Jan Šišulák Slovan Varnsdorf 40 10 2 1 4 5
Michael Owen Kenney JR Slovan Varnsdorf 26 8 4 0 2 5
Martin Čmolík BK Baník Most A 36 22 7 1 8 3
Vladimír Vakulenko Slovan Varnsdorf 47 8 3 2 2 7
Vojtěch Csesznok BK Baník Most A 29 10 3 0 6 4
Vojtěch Inger Veteránské naděje Děčín 31 7 2 1 2 4
Jiří Beran Slovan Varnsdorf 39 5 2 1 2 6
Ondřej Bolfík Veteránské naděje Děčín 31 8 4 2 0 4
Radek Pasovský Slovan Varnsdorf 24 16 3 1 7 4
Tomáš Doležal Slovan Varnsdorf 38 7 1 2 2 5
Pavel Houška SLUNETA Ústí n.L. 38 15 3 2 3 3
Jakub Ševcovic SLUNETA Ústí n.L. 37 14 3 1 5 2
Jan Freiberg Veteránské naděje Děčín 21 5 1 1 1 4
Dominik Lipenský Veteránské naděje Děčín 23 7 2 1 0 2
Martin Stavěl SLUNETA Ústí n.L. 46 13 2 2 3 5
Martin Janoušek Slovan Varnsdorf 31 4 2 1 1 3
Ondřej Sobotka SLUNETA Ústí n.L. 23 12 5 0 2 2
David Strnad Slovan Varnsdorf 21 7 2 1 1 4
Pavel Bartoš SLUNETA Ústí n.L. 39 10 0 1 7 4
Jan Kuník Slovan Varnsdorf 40 6 3 0 0 5
Ladislav Kotiš BK Baník Most A 41 4 0 1 1 4
Jakub Bár SLUNETA Ústí n.L. 22 10 3 0 4 2
Martin Brisuda BK Baník Most A 38 4 1 0 2 4
Michal Zuček Veteránské naděje Děčín 37 8 2 0 4 3
Ladislav Sička BK Baník Most A 30 5 2 0 1 2
Ondřej Buben Slovan Varnsdorf 17 3 1 0 1 2
Tomáš Sucharda Slovan Varnsdorf 35 4 2 0 0 3
Alexis Houngbedji Slovan Varnsdorf 26 2 1 0 0 5
Pavel Andrenacci SLUNETA Ústí n.L. 46 3 0 1 0 1
Pavel Kozák Slovan Varnsdorf 20 2 0 0 2 1
Michal Svoboda Slovan Varnsdorf 39 2 1 0 0 1
Adam Suda Veteránské naděje Děčín 28 2 1 0 0 0
Matyáš Svatek Slovan Varnsdorf 16 0 0 0 0 1
Vít Mauric Slovan Varnsdorf 16 0 0 0 0 0
Ondřej Luh Slovan Varnsdorf 17 0 0 0 0 0
René Polák Slovan Varnsdorf 22 0 0 0 0 0
Tomáš Praženica BK Baník Most A 43 0 0 0 0 1
Pavel Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 52 0 0 0 0 2
Jakub Němec SLUNETA Ústí n.L. 36 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F+
Veteránské naděje Děčín 14 19.6 7.2 8.9 /17.5 50.6 0.0
BK Baník Most A 14 22.2 5.9 15.4 /26.1 59.0 0.0
Slavoj BK Litoměřice C 7 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
USK Slavia Liberec 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Kondoři Liberec 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Varnsdorf 14 17.7 9.1 14.1 /23.3 60.6 19.5
BK Teplice A 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SLUNETA Ústí n.L. 7 2.3 1.0 3.4 /5.0 68.6 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vlach Ondřej 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Veselý Jiří 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Tesař Michal 3 2 1 0 1.7 1.0 1.3
Šlaj Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šikner Roman 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Shumskyy Vitaliy 7 3 4 0 2.6 1.9 2.2
Rosenberger Tomáš 3 0 3 0 2.5 1.3 1.9
Poživil Jaroslav 7 4 3 0 2.2 1.1 1.7
Poliček Pavel 3 1 2 0 1.0 2.3 1.7
Pešek Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Pazourek Jaroslav 7 6 1 0 1.1 1.8 1.4
Neuman Ladislav 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Nesper Jindřich 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Morávek Tomáš 7 1 6 0 1.3 1.3 1.3
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Martinovská Michaela 4 1 3 0 2.5 1.8 2.2
Machálek Jan 2 0 2 0 1.5 2.5 2.0
Lysov Fedor 2 1 1 0 1.3 2.0 1.6
Lunhul Vladislav 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Kout Jan 5 1 4 0 1.4 1.4 1.4
Kesler Vladimír 4 1 3 0 1.0 1.3 1.1
Hušek Daniel 3 0 3 0 1.0 1.5 1.3
Hošek Václav 1 1 0 0 3.0 - 3.0
Hendrych Jan 7 5 2 0 1.0 1.4 1.2
Frána Petr 6 1 5 0 1.4 1.4 1.4
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Ďurana Antonín 4 3 1 0 1.0 1.6 1.3
Dub Michal 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Buršík Martin 2 2 0 0 2.5 1.0 1.8
Bukovský Michal 4 3 1 0 1.1 1.3 1.2
Bohata Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Asztalos Ondřej 8 3 5 0 1.9 1.5 1.7
Anton Karel 4 3 1 0 1.0 1.4 1.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře