Slavoj BK Litoměřice C

Kategorie
Muži
Soutěž
Muži - Severočeská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 26. 8. 2014
Rudolf Šotnar
slavojbkltm@seznam.cz
724 021 626

Trenér

od: 30. 9. 2014
Tomáš Hrubý
tomas.hruby@seznam.cz

Adresa

Slavoj Basketbalový klub Litoměřice, z.s.
U Stadionu 4
412 01 Litoměřice

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Petr Bubeník 1988 178 33
Ondřej Matuška 2003 158 18
Tomáš Hrubý 1973 196 48
Rudolf Teichert 1985 189 36
Petr Košárek 1987 34
Jaroslav Radimský 1970 188 51
Aleš Řezáč 1974 193 47
Michal Kala 2004 158 17
Tomáš Havlovec 1983 38
Tomáš Grunt 1991 200 30
Jakub Kodys 1983 189 38
Ondřej Prokop 1987 185 34
Matěj Rubeš 1987 195 34
Vojtěch Jurman 2003 160 18
Michal Daněk 1982 198 39
David Břešťan 1994 192 27
Josef Chlupsa 1974 199 47
Martin Bambas 1983 196 38
Petr Kron 1984 37
Jiří Rámeš 1986 187 35
Pavel Vrána 1980 41
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
6 muži - Severočeská liga (Muži) Hosté 15. 10. 2021 BK Baník Most A 87:62
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 8. 10. 2021
19:00
Slavoj BK Litoměřice C
TJ Slovan Varnsdorf
68
77
17
18
33
45
56
64
Severočeská liga zákl. část Review
2. kolo 15. 10. 2021
19:30
BK Baník Most A
Slavoj BK Litoměřice C
87
62
20
18
39
32
58
53
Severočeská liga zákl. část Review
3. kolo 5. 11. 2021
19:00
Slavoj BK Litoměřice C
USK Slavia Liberec
Severočeská liga zákl. část Preview
4. kolo 19. 11. 2021
00:00
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice C
Severočeská liga zákl. část Preview
5. kolo 26. 11. 2021
00:00
Slavoj BK Litoměřice C
SLUNETA Ústí n.L.
Severočeská liga zákl. část Preview
6. kolo 10. 12. 2021
00:00
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice C
Severočeská liga zákl. část Preview
7. kolo 17. 12. 2021
00:00
Slavoj BK Litoměřice C
BK Kondoři Liberec
Severočeská liga zákl. část Preview
8. kolo 7. 1. 2022
00:00
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice C
Severočeská liga zákl. část Preview
9. kolo 14. 1. 2022
00:00
Slavoj BK Litoměřice C
BK Baník Most A
Severočeská liga zákl. část Preview
10. kolo 29. 1. 2022
00:00
USK Slavia Liberec
Slavoj BK Litoměřice C
Severočeská liga zákl. část Preview
11. kolo 4. 2. 2022
00:00
Slavoj BK Litoměřice C
BK Teplice A
Severočeská liga zákl. část Preview
12. kolo 18. 2. 2022
00:00
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice C
Severočeská liga zákl. část Preview
13. kolo 25. 2. 2022
00:00
Slavoj BK Litoměřice C
Válečníci Děčín
Severočeská liga zákl. část Preview
14. kolo 11. 3. 2022
00:00
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice C
Severočeská liga zákl. část Preview