Petr Vakrčka

Národnost
CZE
Ročník narození
1993 - 29 let
Aktuální klub
Slavoj BK Litoměřice C
Výška
197 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
291
Procento vítězství
58.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 muži - základní část Slavoj Litoměřice 22 - 1.2 0.3 0 0.4/0.9 47.4 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 28.4 10.6 0.6 5.5/8.2 67.0 - -
2010/11 muži - o 10. - 13. místo Slavoj Litoměřice 4 - 3.3 1.3 0.3 0/0.5 0.0 - -
2011/12 muži - základní část Slavoj Litoměřice 17 10.1 1.5 0.2 /1 0.2 0.5/0.9 60.0 0.7 1.4
2011/12 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 20 - 22.0 6.1 1.3 6.1/9.2 66.7 - -
2011/12 junioři U19 - play-off A Slavoj Litoměřice 4 - 17.0 5.5 0.8 3.8/6.3 60.0 - -
2011/12 muži - play-out Slavoj Litoměřice 3 10.0 1.7 0.7 /1.7 0 0.3/1.3 25.0 1.0 -
2011/12 junioři U19 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 17.8 5 0.8 5.5/8.5 64.7 - -
2012/13 muži - základní část Slavoj Litoměřice 16 6.9 1.1 0.2 /0.6 0.2 0.1/0.3 50.0 0.6 0.3
2012/13 muži - skupina A Baník Most 12 - 15.2 4.6 1 3/4.7 64.3 - -
2012/13 muži - play-off Slavoj Litoměřice 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 muži - základní část Slavoj Litoměřice 22 7.1 2.4 0.7 /1.5 0.2 0.5/0.8 58.8 0.3 3.0
2013/14 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 17 - 14.3 5.2 0.7 1.7/2.6 65.9 - -
2013/14 muži - Český pohár Slavoj Litoměřice 1 - 9.0 3 1 0/0 0.0 - -
2013/14 muži - play-off Slavoj Litoměřice 6 13.7 3.5 1.2 /2.5 0 1.2/1.5 77.8 1.5 3.0
2014/15 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 17 - 13.8 4.4 0.4 3.7/5.1 72.4 - -
2014/15 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 16 - 19.0 5.7 1.4 3.3/5.3 62.4 - -
2014/15 muži - Finále Stavební fakulta A 1 - 15.0 4 0 7/10 70.0 - -
2014/15 muži - Čtvrtfinále - play-off Stavební fakulta A 2 - 13.0 4.5 1 1/2.5 40.0 - -
2015/16 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 10 - 21.8 5.8 1.7 5.1/8.1 63.0 - -
2015/16 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 19 - 17.1 5.4 1 3.2/5 64.2 - -
2015/16 muži - základní část Stavební fakulta A 2 - 16.0 5.5 /5.5 1 2/4.5 44.4 3.5 10.0
2015/16 muži - Semifinále Stavební fakulta A 2 - 9.0 3 0.5 1.5/2 75.0 - -
2015/16 muži - Play-off - Čtvrtfinále Stavební fakulta A 3 - 23.7 5.7 2.3 5.3/7.3 72.7 - -
2016/17 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 14 - 14.1 4.7 0.8 2.3/3.6 64.0 - -
2016/17 muži - Základní fáze Stavební fakulta A 11 - 13.4 3.7 1.2 2.4/3.2 74.3 - -
2016/17 muži - základní část Slavoj BK Litoměřice B 1 - 20.0 7 /7 0 6/7 85.7 - 19.0
2016/17 muži - Semifinále Stavební fakulta A 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2016/17 muži - play-off Slavoj BK Litoměřice B 2 - 17.5 5.5 1.5 2/2 100.0 - -
2016/17 muži - Finále Stavební fakulta A 2 - 15.5 4.5 1.5 2/2 100.0 - -
2016/17 muži - Play-off - Čtvrtfinále Stavební fakulta A 2 - 19.5 5 1.5 5/8 62.5 - -
2016/17 muži - Play-off - Semifinále Stavební fakulta A 3 - 10.3 3.3 0.7 1.7/2 83.3 - -
2017/18 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 2 - 11.0 2 1.5 2.5/2.5 100.0 - -
2018/19 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 4 - 14.8 4.5 1.3 2/3.5 57.1 - -
2019/20 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 10 - 11.5 2.7 1 3.1/4.7 66.0 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Slavoj BK Litoměřice B 2 - 23.0 6 /6 2.5 3.5/5.5 63.6 1.0 20.0
Průměr za kariéru 29.1 1.9 12.3 3.8 0.7 2.5/3.9 222.8 1.6 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Kondoři Liberec 13. 11. 2010 2010/11
2B body 15 Kondoři Liberec 13. 11. 2010 2010/11
3B body 6 BK Klatovy 13. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 7 PLZ 2. 2. 2014 2013/14
Útočné doskoky 4 VYS 20. 11. 2013 2013/14
Doskoky celkem 8 PLZ 2. 2. 2014 2013/14
Body 46 Kondoři Liberec 13. 11. 2010 2010/11
Užitečnost 27 Sokol Písek 30. 10. 2019 2019/20
Asistence 2 ZLN 18. 9. 2011 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
VŠTJ Medicina A 10 0:00 17.9 4.9 0.0 1.4 0.0 3.9/5.8 67.2 2.2
BK Děčín 7 0:00 21.9 7.4 0.0 1.0 0.0 4.0/7.4 53.8 2.9
SKB Rokycany 7 0:00 17.9 5.6 557.1 1.1 800.0 3.3/4.9 67.6 2.6
BK Klatovy 5 0:00 21.6 6.2 0.0 1.8 0.0 3.8/6.6 57.6 1.4
Jiskra Domažlice 4 0:00 24.8 8.0 0.0 1.3 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
TJ Košíře 6 0:00 16.0 5.3 0.0 1.0 0.0 2.3/4.0 58.3 2.2
BC Benešov 10 0:43 8.4 2.6 0.0 0.6 200.0 1.4/2.5 56.0 1.7
Sokol Kbely 5 0:00 16.6 4.2 0.0 1.4 0.0 4.0/6.2 64.5 1.8
Sokol Žižkov 3 0:00 27.7 9.3 0.0 2.0 0.0 3.0/3.7 81.8 1.3
BK Kladno 3 0:00 27.0 9.3 0.0 1.0 0.0 5.3/8.3 64.0 3.0
Sršni Sokol Písek 6 0:00 13.2 3.8 287.5 0.8 166.7 3.0/4.5 66.7 1.0
Sluneta USK Ústí n.L. 5 0:00 15.4 5.4 0.0 0.6 0.0 2.8/4.0 70.0 2.0
Sokol Žižkov B - TESLA 6 0:00 12.8 4.5 0.0 0.7 0.0 1.8/2.7 68.8 2.8
Sokol Žižkov 6 0:00 12.5 4.3 0.0 0.5 0.0 2.3/4.2 56.0 1.2
Žižkov Falcons C 3 0:00 19.3 5.3 0.0 0.7 0.0 6.7/8.0 83.3 2.3
BCM Ústí n. L. 2 0:00 25.5 9.5 0.0 0.5 0.0 5.0/8.5 58.8 0.5
CTS Basket 2 0:00 25.0 6.0 0.0 2.0 0.0 7.0/9.5 73.7 2.0
Jiskra Domažlice 4 0:00 12.5 3.5 0.0 1.3 0.0 1.8/2.8 63.6 1.8
BK Medvědi Tábor 3 0:00 16.3 5.3 0.0 1.0 0.0 2.7/6.3 42.1 2.0
Sokol Pražský B 2 0:00 20.5 6.0 0.0 1.5 0.0 4.0/6.5 61.5 1.0
KK Val. Meziříčí 2 0:00 17.5 5.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Baník Most 1 0:00 34.0 14.0 0.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
BK Klatovy 2 0:00 17.0 3.0 0.0 0.5 0.0 9.5/15.0 63.3 3.0
LJH 4 12:01 8.0 2.0 114.3 0.8 100.0 1.8/2.5 70.0 1.0
TJ ČZU Praha 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
BSK Fenix Modřany A 2 0:00 15.5 3.5 0.0 2.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
BK Opava "B" 7 10:59 3.7 1.3 56.3 0.0 0.0 1.1/1.6 72.7 1.1
AŠ Mladá Boleslav 3 5:53 8.0 2.7 400.0 0.7 200.0 0.7/0.7 100.0 2.0
CBU 1 0:00 24.0 6.0 0.0 2.0 0.0 6.0/6.0 100.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 22.0 7.0 0.0 1.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
BK Tábor 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
PLZ 4 12:22 4.5 1.3 71.4 0.5 40.0 0.5/1.3 40.0 0.5
Sokol Písek B 1 0:00 17.0 2.0 0.0 1.0 0.0 10.0/11.0 90.9 2.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 2.5
VYS 7 9:10 2.3 0.7 38.5 0.1 10.0 0.4/0.6 75.0 0.9
USK Praha B 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Radotínský SK 1 0:00 15.0 4.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 -
ZLN 8 7:57 1.5 0.3 28.6 0.3 66.7 0.3/1.0 25.0 0.9
Slovan Varnsdorf 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Slovan Bohnice A 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Wolves Radotín 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 2:40 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 5 1:51 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 -
Basketbal Olomouc 2 1:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 6 6:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.3
UNL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -