Muži - Severočeská liga

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
muži - Severočeská liga 1. kolo 4
SLUNETA Ústí n.L.
BA Louny
29. 9. 2017
19:00
Sportcentrum SLUNETA Martin Buršík
Michal Bukovský
43
76
9
22
18
38
32
56
Review
muži - Severočeská liga 1. kolo 1
USK Slavia Liberec
BK Levharti Chomutov
29. 9. 2017
19:30
Sportovní hala TU Roman Šikner
David Sutr
52
108
14
34
27
56
37
86
Review
muži - Severočeská liga 1. kolo 2
Slavoj BK Litoměřice C
BK Baník Most A
29. 9. 2017
19:30
Hala 6. ZŠ Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
49
63
19
10
29
29
37
44
Review
muži - Severočeská liga 1. kolo 3
BK Teplice A
Válečníci Děčín
19. 10. 2017
19:30
Sokolovna Na Letné Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
89
72
31
24
56
37
69
56
Review
muži - Severočeská liga 2. kolo 8
TJ Slovan Varnsdorf
USK Slavia Liberec
7. 10. 2017
17:00
Sportovní hala Roman Šikner
David Sutr
70
67
16
11
42
33
58
50
Review
muži - Severočeská liga 2. kolo 7
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice C
7. 10. 2017
18:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Lukáš Pešek
78
52
27
18
47
33
61
40
Review
muži - Severočeská liga 2. kolo 5
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
6. 10. 2017
19:30
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
David Sutr
73
58
22
15
41
32
56
44
Review
muži - Severočeská liga 2. kolo 6
BK Baník Most A
BK Teplice A
6. 10. 2017
19:30
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Lukáš Pešek
57
66
14
13
34
32
45
44
Review
muži - Severočeská liga 3. kolo 10
BK Teplice A
BK Levharti Chomutov
13. 10. 2017
19:00
Sokolovna Na Letné Karel Anton
Jiří Šlaj
71
94
21
27
31
45
52
66
Review
muži - Severočeská liga 3. kolo 9
Slavoj BK Litoměřice C
TJ Slovan Varnsdorf
13. 10. 2017
19:30
Hala 6. ZŠ Pavel Šmíd
Vladimír Kesler
81
53
28
11
50
30
70
42
Review
muži - Severočeská liga 3. kolo 11
BK Baník Most A
SLUNETA Ústí n.L.
13. 10. 2017
19:30
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Bohata
Milan Doksanský
90
83
13
18
28
43
61
66
Review
muži - Severočeská liga 3. kolo 12
BA Louny
Válečníci Děčín
13. 10. 2017
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Málek
Michal Bukovský
85
83
24
20
43
40
60
62
Review
muži - Severočeská liga 4. kolo 15
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice A
21. 10. 2017
18:15
Sportovní hala David Sutr
Václav Hošek
63
100
17
15
37
45
56
65
Review
muži - Severočeská liga 4. kolo 13
BK Baník Most A
BA Louny
20. 10. 2017
19:30
Sportovní hala Most - malá hala Rudolf Výborný
Vladimír Kesler
70
80
19
19
29
37
44
57
Review
muži - Severočeská liga 4. kolo 14
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
20. 10. 2017
19:30
Městská sportovní hala Martin Buršík
Jan Hendrych
76
39
19
12
30
27
55
35
Review
muži - Severočeská liga 4. kolo 16
USK Slavia Liberec
Slavoj BK Litoměřice C
20. 10. 2017
19:30
Sportovní hala TU Roman Šikner
Jaroslav Poživil
66
52
17
9
37
31
46
48
Review
muži - Severočeská liga 5. kolo 17
BK Teplice A
USK Slavia Liberec
3. 11. 2017
19:20
Sportovní hala Teplice Pavel Šmíd
Karel Anton
80
60
29
15
43
35
60
44
Review
muži - Severočeská liga 5. kolo 19
BA Louny
BK Levharti Chomutov
24. 11. 2017
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Martin Buršík
Michal Bukovský
96
68
28
16
46
29
71
51
Review
muži - Severočeská liga 5. kolo 20
Válečníci Děčín
BK Baník Most A
3. 11. 2017
19:30
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
David Sutr
81
59
17
22
38
34
58
41
Review
muži - Severočeská liga 5. kolo 18
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
3. 11. 2017
20:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Bohata
Richard Menšík
97
72
17
16
44
35
77
57
Review
muži - Severočeská liga 6. kolo 22
BA Louny
TJ Slovan Varnsdorf
10. 11. 2017
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Rudolf Výborný
Lukáš Pešek
85
72
24
9
46
27
63
52
Review
muži - Severočeská liga 6. kolo 23
USK Slavia Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
10. 11. 2017
19:30
Sportovní hala TU Roman Šikner
Richard Menšík
79
108
24
26
36
55
56
77
Review
muži - Severočeská liga 6. kolo 24
Slavoj BK Litoměřice C
BK Teplice A
10. 11. 2017
19:30
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Vladimír Kesler
53
78
19
26
34
40
43
57
Review
muži - Severočeská liga 6. kolo 21
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
10. 11. 2017
20:30
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Tomáš Rosenberger
77
50
17
16
30
35
58
42
Review
muži - Severočeská liga 7. kolo 27
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
17. 11. 2017
19:00
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
Michal Tesař
93
59
21
13
40
35
66
45
Review
muži - Severočeská liga 7. kolo 26
BA Louny
USK Slavia Liberec
17. 11. 2017
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Jindřich Nesper
Milan Doksanský
84
57
29
11
45
25
65
38
Review
muži - Severočeská liga 7. kolo 28
BK Baník Most A
BK Levharti Chomutov
16. 11. 2017
19:30
Sportovní hala Most - malá hala Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
70
73
18
15
33
37
50
52
Review
muži - Severočeská liga 7. kolo 25
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice C
14. 11. 2017
20:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hendrych
Vladimír Kesler
56
85
13
21
24
37
41
64
Review
muži - Severočeská liga 8. kolo 29
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most A
2. 12. 2017
18:00
Sportovní hala Jaroslav Liška
David Sutr
79
72
16
17
37
36
59
58
Review
muži - Severočeská liga 8. kolo 30
USK Slavia Liberec
Válečníci Děčín
1. 12. 2017
19:30
Sportovní hala TU David Sutr
Richard Menšík
92
96
18
21
41
37
54
60
81
81
88
88
Review
muži - Severočeská liga 8. kolo 31
Slavoj BK Litoměřice C
BA Louny
1. 12. 2017
19:30
Hala 6. ZŠ Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
51
68
13
26
26
44
39
55
Review
muži - Severočeská liga 8. kolo 32
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L.
1. 12. 2017
19:30
Sokolovna Na Letné Jindřich Nesper
Vladimír Kesler
97
90
31
21
53
43
76
58
Review
muži - Severočeská liga 9. kolo 36
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
8. 12. 2017
18:00
Městská sportovní hala Jiří Veselý
Milan Doksanský
86
57
17
16
46
29
67
46
Review
muži - Severočeská liga 9. kolo 33
BA Louny
BK Teplice A
8. 12. 2017
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
69
63
22
26
32
41
51
55
Review
muži - Severočeská liga 9. kolo 34
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice C
8. 12. 2017
19:30
ARMEX Sportcentrum Michael Linka
Roman Šikner
64
49
21
2
27
18
50
28
Review
muži - Severočeská liga 9. kolo 35
BK Baník Most A
USK Slavia Liberec
8. 12. 2017
19:30
Sportovní hala Most - malá hala Michal Bukovský
Josef Matějček
80
70
13
21
31
37
59
58
Review
muži - Severočeská liga 10. kolo 38
BK Baník Most A
Slavoj BK Litoměřice C
16. 12. 2017
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Milan Doksanský
Vladimír Kesler
68
49
14
15
28
24
45
37
Review
muži - Severočeská liga 10. kolo 37
BK Levharti Chomutov
USK Slavia Liberec
15. 12. 2017
19:30
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Daniel Rom
76
53
23
16
40
38
53
48
Review
muži - Severočeská liga 10. kolo 40
BA Louny
SLUNETA Ústí n.L.
15. 12. 2017
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Tomáš Rosenberger
88
66
27
13
50
27
66
47
Review
muži - Severočeská liga 10. kolo 39
Válečníci Děčín
BK Teplice A
15. 12. 2017
20:15
ARMEX Sportcentrum Antonín Ďurana
Roman Šikner
66
69
16
10
38
33
49
49
Review
muži - Severočeská liga 11. kolo 42
BK Teplice A
BK Baník Most A
5. 1. 2018
19:20
Sokolovna Na Letné Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
72
63
18
17
34
32
54
42
Review
muži - Severočeská liga 11. kolo 43
Slavoj BK Litoměřice C
BK Levharti Chomutov
5. 1. 2018
19:30
Hala 6. ZŠ Rudolf Výborný
Dalibor Kouba
79
74
17
16
44
30
60
48
Review
muži - Severočeská liga 11. kolo 44
USK Slavia Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
5. 1. 2018
19:30
Sportovní hala TU David Sutr
Roman Šikner
78
61
24
11
39
29
54
47
Review
muži - Severočeská liga 11. kolo 41
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
5. 1. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hendrych
Martin Buršík
83
54
14
13
35
26
64
43
Review
muži - Severočeská liga 12. kolo 45
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice C
13. 1. 2018
17:00
Sportovní hala David Sutr
Ondřej Josefus
80
57
23
16
44
27
64
43
Review
muži - Severočeská liga 12. kolo 46
BK Levharti Chomutov
BK Teplice A
12. 1. 2018
19:30
Městská sportovní hala Dalibor Kouba
Tomáš Rosenberger
82
63
18
21
33
40
61
47
Review
muži - Severočeská liga 12. kolo 48
Válečníci Děčín
BA Louny
12. 1. 2018
19:30
ARMEX Sportcentrum Rudolf Výborný
Michal Tesař
73
75
21
19
43
44
55
63
Review
muži - Severočeská liga 12. kolo 47
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most A
12. 1. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Roman Šikner
David Sutr
104
76
28
27
57
39
81
54
Review
muži - Severočeská liga 13. kolo 51
BK Teplice A
TJ Slovan Varnsdorf
19. 1. 2018
19:20
Sokolovna Na Letné Pavel Šmíd
Lukáš Pešek
90
54
22
8
43
26
70
40
Review
muži - Severočeská liga 13. kolo 49
BA Louny
BK Baník Most A
19. 1. 2018
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Vladimír Kesler
Michal Bukovský
88
75
20
13
40
33
61
53
Review
muži - Severočeská liga 13. kolo 52
Slavoj BK Litoměřice C
USK Slavia Liberec
19. 1. 2018
19:30
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Josef Matějček
68
64
14
10
24
17
48
40
Review
muži - Severočeská liga 13. kolo 50
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
19. 1. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Richard Menšík
David Sutr
69
61
20
25
41
41
56
53
Review
muži - Severočeská liga 14. kolo 54
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
26. 1. 2018
19:15
Sportovní hala Roman Šikner
Pavel Šmíd
71
62
22
19
46
27
52
42
Review
muži - Severočeská liga 14. kolo 53
USK Slavia Liberec
BK Teplice A
26. 1. 2018
19:30
Sportovní hala TU Richard Menšík
David Sutr
65
75
8
24
21
42
40
54
Review
muži - Severočeská liga 14. kolo 56
BK Baník Most A
Válečníci Děčín
2. 2. 2018
19:30
Sportovní hala Most - malá hala Martin Buršík
Matej Kovačovič
75
85
17
30
42
58
59
71
Review
muži - Severočeská liga 14. kolo 55
BK Levharti Chomutov
BA Louny
27. 1. 2018
20:00
Městská sportovní hala Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
70
77
10
17
33
37
56
50
Review
muži - Severočeská liga 15. kolo 58
TJ Slovan Varnsdorf
BA Louny
2. 2. 2018
19:15
Sportovní hala Tomáš Mašek
David Sutr
68
91
19
19
34
52
54
75
Review
muži - Severočeská liga 15. kolo 60
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice C
9. 2. 2018
19:20
Sokolovna Na Letné Karel Anton
Josef Matějček
79
57
24
17
40
33
56
43
Review
muži - Severočeská liga 15. kolo 59
SLUNETA Ústí n.L.
USK Slavia Liberec
9. 2. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Bohata
Jan Hendrych
82
61
24
18
44
36
62
41
Review
muži - Severočeská liga 15. kolo 57
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
23. 2. 2018
20:15
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Ondřej Josefus
55
53
10
11
25
18
36
40
Review
muži - Severočeská liga 16. kolo 63
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
17. 2. 2018
17:00
Sportovní hala Vladimír Kesler
Ondřej Josefus
85
95
11
15
27
42
52
58
79
79
Review
muži - Severočeská liga 16. kolo 61
Slavoj BK Litoměřice C
SLUNETA Ústí n.L.
16. 2. 2018
19:30
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Tomáš Rosenberger
70
59
21
16
40
35
58
52
Review
muži - Severočeská liga 16. kolo 62
USK Slavia Liberec
BA Louny
16. 2. 2018
19:30
Sportovní hala TU Tomáš Mašek
Richard Menšík
58
78
15
19
31
42
47
56
Review
muži - Severočeská liga 16. kolo 64
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most A
16. 2. 2018
19:30
Městská sportovní hala Milan Doksanský
Lukáš Pešek
96
46
23
8
40
22
72
32
Review
muži - Severočeská liga 17. kolo 65
BK Baník Most A
TJ Slovan Varnsdorf
2. 3. 2018
19:30
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
92
57
18
17
38
30
57
45
Review
muži - Severočeská liga 17. kolo 67
BA Louny
Slavoj BK Litoměřice C
2. 3. 2018
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Milan Doksanský
Tomáš Rosenberger
85
57
29
10
54
20
73
33
Review
muži - Severočeská liga 17. kolo 68
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice A
2. 3. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Michal Tesař
Daniel Rom
74
79
15
16
32
40
46
55
Review
muži - Severočeská liga 17. kolo 66
Válečníci Děčín
USK Slavia Liberec
2. 3. 2018
20:15
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
Michael Linka
74
56
16
19
39
29
56
44
Review
muži - Severočeská liga 18. kolo 72
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levharti Chomutov
10. 3. 2018
17:00
Sportovní hala Jan Kout
Roman Šikner
63
73
11
15
27
38
43
54
Review
muži - Severočeská liga 18. kolo 71
USK Slavia Liberec
BK Baník Most A
9. 3. 2018
19:30
Sportovní hala TU Tomáš Mašek
Jaroslav Liška
81
66
25
10
41
34
61
50
Review
muži - Severočeská liga 18. kolo 69
BK Teplice A
BA Louny
9. 3. 2018
20:00
Sokolovna Na Letné Milan Doksanský
Tomáš Rosenberger
81
74
14
15
32
33
48
56
Review
muži - Severočeská liga 18. kolo 70
Slavoj BK Litoměřice C
Válečníci Děčín
9. 3. 2018
20:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Michal Tesař
57
54
13
11
29
30
43
38
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 22 35 1.0 20.8 4.8 2.5 3.7/5.2 72.4 2.5
Jan Musil BK Baník Most A 21 17 1.0 20.5 8.4 0.2 3.1/7.5 41.4 2.6
Dominik Lipenský Válečníci Děčín 23 23 1.0 15.0 5.7 0.6 1.9/3.4 54.4 1.4
41 Jan Karlovský DEC 22 18 1.6 18.0 5.4 1.5 / 0.2 2.7/3.8 71.0 2.8
Michal Sedlák Sluneta USK Ústí n.L. 23 25 1.0 11.7 2.1 2.2 0.8/1.1 0.0* 1.9
Jakub Bár SLUNETA Ústí n. L. 21 37 1.0 7.4 1.9 0.8 1.0/1.9 0.0* 1.8
Jiří Fiala SLUNETA Ústí n.L. 31 20 1.0 13.4 2.3 2.3 2.1/3.3 62.1 3.3
Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 23 22 1.0 11.6 3.4 1.0 / 2.2 1.7/3.0 58.5 2.2
Pavel Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 51 18 1.0 13.6 3.4 0.8 4.2/5.6 75.0 2.1
René Polák Slovan Varnsdorf 22 13 1.0 16.7 6.5 0.5 2.4/3.8 62.0 1.6
Jakub Unar Válečníci Děčín 32 15 1.0 13.3 4.5 0.0 4.3/6.0 72.2 2.9
Jan Kout Válečníci Děčín 27 19 1.0 9.5 3.4 0.2 2.3/3.8 59.7 3.4
Jan Hálek SLUNETA Ústí n. L. 22 28 1.0 6.4 2.4 0.0 1.5/2.6 55.4 2.8
Pavel Malý BK Levharti Chomutov 40 15 1.0 11.3 1.7 2.1 1.7/2.4 72.2 2.3
Pavel Trbola Válečníci Děčín 24 24 1.0 7.0 2.9 0.0 1.2/3.3 36.3 2.8
Petr Ondráš Válečníci Děčín 25 17 1.0 9.6 2.1 1.0 2.5/3.5 70.0 1.2
Daniel Kabát Slovan Varnsdorf 21 14 1.0 10.7 4.6 0.1 1.1/3.2 35.6 3.7
Jakub Kopřiva BK Teplice A 22 10 1.0 14.2 5.8 0.2 2.0/4.1 48.8 2.2
Jan Pavel Petrek BK Levharti Chomutov 23 32 1.0 4.4 1.1 0.5 0.6/1.3 0.0* 2.8
Stanislav Šťovíček BK Teplice A 23 11 1.0 12.1 5.5 0.0 1.2/2.3 52.0 3.7
Lukáš Žáček Válečníci Děčín 33 10 1.0 13.1 2.6 2.1 1.6/2.6 61.5 2.4
Tomáš Janota Válečníci Děčín 35 15 1.0 8.5 2.7 0.6 1.2/1.4 0.0* 2.1
Jan Hartman BK Levharti Chomutov 29 12 1.0 10.2 2.8 0.5 3.2/6.3 50.0 3.0
David Strnad Slovan Varnsdorf 21 10 1.0 11.4 3.7 0.8 1.6/3.9 41.0 3.0
Martin Anderla SLUNETA Ústí n.L. 39 8 1.0 14.3 4.9 0.0 4.5/6.0 75.0 1.5
Tomáš Bažant Válečníci Děčín 30 19 1.0 5.5 1.1 0.9 0.5/0.7 0.0* 2.3
Pavel Bartoš SLUNETA Ústí n.L. 39 20 1.0 5.2 1.1 0.5 1.7/3.7 46.6 2.8
Vít Fiala Válečníci Děčín 28 22 1.0 4.2 1.1 0.3 1.1/1.5 0.0* 1.6
Marek Vorlíček SLUNETA Ústí n.L. 37 8 1.0 11.4 4.1 0.0 3.1/5.1 61.0 2.6
Vojtěch Inger Válečníci Děčín 31 16 1.0 5.5 1.8 0.2 1.3/2.8 46.7 2.1
Jan Černý Válečníci Děčín 44 14 1.0 5.6 2.4 0.1 0.6/0.8 0.0* 1.9
Michal Žalud SLUNETA Ústí n.L. 44 7 1.0 10.9 1.9 1.3 3.3/4.3 76.7 2.1
Jan Rola BK Levharti Chomutov 22 38 1.0 1.9 0.7 0.1 / 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.2
Narcis Tomášek Válečníci Děčín 32 11 1.0 6.3 0.9 1.2 0.9/1.9 0.0* 2.5
Daniel Vuong Slovan Varnsdorf 22 11 1.0 6.2 2.5 0.0 1.1/2.8 38.7 2.6
Václav Pova BK Levharti Chomutov 23 31 1.0 2.2 0.7 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.1
Jan František Sedláček BK Levharti Chomutov 24 14 1.0 4.6 1.6 0.1 1.1/1.8 0.0* 3.4
Patrik Novák Válečníci Děčín 22 12 1.0 5.2 1.1 0.8 0.5/0.7 0.0* 1.1
Tomáš Eisner BK Levharti Chomutov 45 4 1.0 14.8 3.5 1.8 2.5/4.0 62.5 1.3
Pavel Bosák BK Levharti Chomutov 39 3 1.0 17.7 5.0 1.0 4.7/5.0 93.3 2.7
7 Martin Klouda DEC 22 10 1.5 5.3 1.1 0.6 / 0.1 1.3/2.0 65.0 3.0
Pavel Freiberg BK Levharti Chomutov 44 5 1.0 10.2 4.4 0.0 1.4/2.0 70.0 1.0
Vilém Vilikus Válečníci Děčín 27 7 1.0 7.3 3.1 0.1 0.6/1.3 0.0* 2.4
Daniel Hušek BK Levharti Chomutov 25 16 1.0 2.9 0.9 0.1 0.7/1.6 0.0* 2.0
Tomáš Beran Válečníci Děčín 28 13 1.0 3.3 1.2 0.3 0.1/0.2 0.0* 2.5
Martin Jakeš BA Louny 36 2 1.0 20.5 3.5 3.5 3.0/4.0 75.0 1.0
Zdeněk Pešek BA Louny 34 2 1.0 20.0 4.5 2.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Ondřej Bolfík Válečníci Děčín 31 12 1.0 3.3 1.1 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.5
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 23 7 1.0 4.4 1.9 0.0 0.7/1.6 0.0* 3.4
Petr Zuska BK Baník Most A 21 16 1.0 1.9 0.3 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.9
Ondřej Malý Válečníci Děčín 34 7 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/0.9 0.0* 3.3
Jiří Vágner SLUNETA Ústí n.L. 58 9 1.0 3.2 1.3 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.2
Jonáš Čapek Slovan Varnsdorf 22 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/1.4 0.0* 0.7
Pavel Andrenacci SLUNETA Ústí n.L. 46 13 1.0 1.9 0.5 0.2 0.4/1.5 0.0* 2.2
Jiří Vít BA Louny 41 2 1.0 12.5 4.5 0.0 3.5/6.5 53.8 3.0
Martin Pecina SLUNETA Ústí n.L. 47 14 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.9
Rudolf Výborný SLUNETA Ústí n.L. 43 8 1.0 2.6 0.6 0.3 0.6/1.1 0.0* 1.8
Jakub Hnátek BA Louny 39 2 1.0 10.0 0.5 3.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Petr Feigl SLUNETA Ústí n.L. 40 3 1.0 6.7 1.0 0.3 3.7/6.7 55.0 2.3
Dominik Kynzl Slavoj BK Litoměřice C 24 2 1.0 10.0 1.0 2.5 / 2.5 0.5/1.0 0.0* 1.0
Jindřich Drobný BK Levharti Chomutov 24 7 1.0 2.6 0.7 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.3
Ondřej Matýs BK Levharti Chomutov 32 5 1.0 3.2 1.0 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.8
David Jeřábek SLUNETA Ústí n.L. 38 12 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.5
Tomáš Peterka BA Louny 38 2 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.5
Tomáš Havlovec Slavoj BK Litoměřice C 39 3 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/3.0 33.3 2.3
David Břešťan Slavoj BK Litoměřice C 28 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 3.5
Eduard Heluz BK Levharti Chomutov 46 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.7
Simil Turay BA Louny 37 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Marek Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 46 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.4
Tomáš Kocum Válečníci Děčín 27 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.3
Vít Kmoch Slavoj BK Litoměřice C 24 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Jan Mudroch SLUNETA Ústí n.L. 55 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice C 24 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Petr Hammerle Válečníci Děčín 24 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Petr Běloušek BK Levharti Chomutov 53 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Filip Bureš Slavoj BK Litoměřice C 26 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michal Vacek BA Louny 37 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jakub Liga Válečníci Děčín 25 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Lukáš Zavadil Válečníci Děčín 34 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Vít Slavoj BK Litoměřice C 22 1 1.0 3.0 0.0 1.0 / 7.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Pavel Báťa BA Louny 39 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Lukáš Mařík Válečníci Děčín 31 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michael Gottwald BK Levharti Chomutov 32 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Maršál BA Louny 33 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Daniel Borisov BK Levharti Chomutov 29 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Vlastimil Krob BA Louny 34 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kamil Patzak BA Louny 29 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Denis Djuliman USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šviha USK Slavia Liberec 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Koula USK Slavia Liberec 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Mraček USK Slavia Liberec 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Blaschke USK Slavia Liberec 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítězslav Bořek USK Slavia Liberec 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Holec USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Buchar USK Slavia Liberec 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pastýřík BA Louny 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Bahník USK Slavia Liberec 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zmeškal USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Urik BA Louny 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kuchta BK Baník Most A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 22 26 9 3 6 5
Jan Musil BK Baník Most A 21
Dominik Lipenský Válečníci Děčín 23 0 0 0 0 4
41 Jan Karlovský DEC 22 64 30 8 14 10
Michal Sedlák Sluneta USK Ústí n.L. 23 60 14 12 8 8
Jakub Bár SLUNETA Ústí n. L. 21 44 10 8 14 10
Jiří Fiala SLUNETA Ústí n.L. 31 29 6 5 8 5
Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 23 26 9 2 4 5
Pavel Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 51 24 6 4 9 5
René Polák Slovan Varnsdorf 22
Jakub Unar Válečníci Děčín 32 30 11 0 13 5
Jan Kout Válečníci Děčín 27 23 7 2 11 5
Jan Hálek SLUNETA Ústí n. L. 22 28 12 2 4 10
Pavel Malý BK Levharti Chomutov 40 19 4 4 6 5
Pavel Trbola Válečníci Děčín 24 18 7 0 5 5
Petr Ondráš Válečníci Děčín 25 24 6 3 10 4
Daniel Kabát Slovan Varnsdorf 21
Jakub Kopřiva BK Teplice A 22
Jan Pavel Petrek BK Levharti Chomutov 23 9 3 1 1 4
Stanislav Šťovíček BK Teplice A 23
Lukáš Žáček Válečníci Děčín 33 22 5 4 6 5
Tomáš Janota Válečníci Děčín 35 18 6 2 4 5
Jan Hartman BK Levharti Chomutov 29 21 6 1 6 4
David Strnad Slovan Varnsdorf 21
Martin Anderla SLUNETA Ústí n.L. 39 20 6 0 8 4
Tomáš Bažant Válečníci Děčín 30 19 4 4 2 5
Pavel Bartoš SLUNETA Ústí n.L. 39 17 6 2 6 5
Vít Fiala Válečníci Děčín 28 8 4 1 3 5
Marek Vorlíček SLUNETA Ústí n.L. 37 22 8 0 6 5
Vojtěch Inger Válečníci Děčín 31 12 6 2 4 5
Jan Černý Válečníci Děčín 44 13 6 1 2 5
Michal Žalud SLUNETA Ústí n.L. 44 20 4 3 9 4
Jan Rola BK Levharti Chomutov 22 6 2 1 2 5
Narcis Tomášek Válečníci Děčín 32 18 3 4 4 5
Daniel Vuong Slovan Varnsdorf 22
Václav Pova BK Levharti Chomutov 23 4 1 1 2 3
Jan František Sedláček BK Levharti Chomutov 24 16 6 1 4 5
Patrik Novák Válečníci Děčín 22
Tomáš Eisner BK Levharti Chomutov 45 46 12 6 10 4
Pavel Bosák BK Levharti Chomutov 39 24 7 3 5 4
7 Martin Klouda DEC 22 32 6 6 8 10
Pavel Freiberg BK Levharti Chomutov 44 18 7 0 4 3
Vilém Vilikus Válečníci Děčín 27 13 6 1 2 5
Daniel Hušek BK Levharti Chomutov 25 9 4 1 2 5
Tomáš Beran Válečníci Děčín 28 10 3 2 1 5
Martin Jakeš BA Louny 36 21 5 5 4 1
Zdeněk Pešek BA Louny 34 24 5 3 7 2
Ondřej Bolfík Válečníci Děčín 31 8 3 1 1 4
Martin Wagner Sluneta USK Ústí n.L. 23 16 8 0 8 10
Petr Zuska BK Baník Most A 21
Ondřej Malý Válečníci Děčín 34 13 5 0 3 5
Jiří Vágner SLUNETA Ústí n.L. 58 9 4 0 2 2
Jonáš Čapek Slovan Varnsdorf 22
Pavel Andrenacci SLUNETA Ústí n.L. 46 6 2 1 1 4
Jiří Vít BA Louny 41 14 6 0 5 4
Martin Pecina SLUNETA Ústí n.L. 47 5 2 0 3 5
Rudolf Výborný SLUNETA Ústí n.L. 43 11 3 1 2 3
Jakub Hnátek BA Louny 39 17 1 5 0 1
Petr Feigl SLUNETA Ústí n.L. 40 12 2 1 7 3
Dominik Kynzl Slavoj BK Litoměřice C 24
Jindřich Drobný BK Levharti Chomutov 24 8 2 1 4 2
Ondřej Matýs BK Levharti Chomutov 32 0 0 0 0 1
David Jeřábek SLUNETA Ústí n.L. 38 6 3 0 1 3
Tomáš Peterka BA Louny 38 8 3 0 4 4
Tomáš Havlovec Slavoj BK Litoměřice C 39
David Břešťan Slavoj BK Litoměřice C 28
Eduard Heluz BK Levharti Chomutov 46 8 3 0 2 3
Simil Turay BA Louny 37 6 2 0 2 1
Marek Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 46 6 2 0 2 4
Tomáš Kocum Válečníci Děčín 27 5 2 0 1 1
Vít Kmoch Slavoj BK Litoměřice C 24
Jan Mudroch SLUNETA Ústí n.L. 55 4 2 1 0 1
David Bělohlávek Slavoj BK Litoměřice C 24
Petr Hammerle Válečníci Děčín 24 6 2 0 2 1
Petr Běloušek BK Levharti Chomutov 53 3 1 1 0 3
Filip Bureš Slavoj BK Litoměřice C 26
Michal Vacek BA Louny 37 4 2 0 0 3
Jakub Liga Válečníci Děčín 25 2 1 0 0 1
Lukáš Zavadil Válečníci Děčín 34 4 2 0 0 0
Patrik Vít Slavoj BK Litoměřice C 22
Pavel Báťa BA Louny 39 3 0 1 0 2
Lukáš Mařík Válečníci Děčín 31 2 1 0 0 2
Michael Gottwald BK Levharti Chomutov 32 2 1 0 0 3
Martin Maršál BA Louny 33 2 0 0 2 2
Daniel Borisov BK Levharti Chomutov 29 2 1 0 0 3
Vlastimil Krob BA Louny 34 1 0 0 1 1
Kamil Patzak BA Louny 29 1 0 0 1 2
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
USK Slavia Liberec 6 4.2 1.0 1.3 /1.6 80.0 3.2
BK Levharti Chomutov 20 10.3 2.9 8.1 /12.8 63.5 11.6
Slavoj BK Litoměřice C 10 2.5 0.5 1.3 /2.1 61.9 2.0
BK Baník Most A 6 3.8 2.2 1.8 /3.3 55.0 3.2
BK Teplice A 8 5.6 1.8 3.0 /4.6 64.9 4.3
Válečníci Děčín 20 23.1 4.5 13.6 /23.4 58.2 24.7
SLUNETA Ústí n.L. 20 17.9 6.8 16.1 /27.0 59.7 22.1
BA Louny 8 9.0 4.3 7.3 /12.7 57.4 11.3
Slovan Varnsdorf 6 4.0 1.3 2.3 /3.6 63.6 3.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Rudolf 7 7 0 0 1.1 1.8 1.4
Veselý Jiří 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Tesař Michal 4 1 3 0 1.0 2.1 1.6
Šmíd Pavel 4 3 1 0 1.1 1.0 1.1
Šlaj Jiří 11 0 11 0 1.0 1.2 1.1
Šikner Roman 15 11 4 0 1.1 1.2 1.2
Sutr David 13 4 9 0 1.4 1.5 1.4
Rosenberger Tomáš 7 0 7 0 1.1 1.2 1.1
Rom Daniel 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Prchalová Simona 1 0 1 0 - 2.0 2.0
Poživil Jaroslav 1 0 1 0 - 1.0 1.0
Pešek Lukáš 14 7 7 0 1.1 1.1 1.1
Nesper Jindřich 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Menšík Richard 9 2 7 0 1.0 1.4 1.2
Matějček Josef 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Mašek Tomáš 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Málek Jan 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Liška Jaroslav 3 2 1 0 2.0 1.5 1.8
Linka Michael 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Kout Jan 2 1 1 0 1.3 1.5 1.4
Kouba Dalibor 7 6 1 0 1.0 1.4 1.2
Kesler Vladimír 11 4 7 0 1.1 1.5 1.3
Josefus Ondřej 4 0 4 0 1.5 1.0 1.3
Hošek Václav 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Hendrych Jan 8 6 2 0 1.0 1.3 1.2
Eisner Petr 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Ďurana Antonín 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Doksanský Milan 14 8 6 0 1.2 1.2 1.2
Buršík Martin 6 5 1 0 1.3 1.4 1.3
Bukovský Michal 5 1 4 0 1.4 2.0 1.7
Bohata Pavel 4 4 0 0 1.3 1.7 1.5
Anton Karel 7 6 1 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře