Severočeská liga

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Severočeská liga 1. kolo 5
TJ Slovan Varnsdorf
BA Louny
29. 9. 2018
18:00
Sportovní hala Roman Šikner
Jaroslav Poživil
108
51
26
8
53
25
83
47
Review
Severočeská liga 1. kolo 3
BK Baník Most A
Slavoj BK Litoměřice C
28. 9. 2018
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Rudolf Výborný
Michal Tesař
82
53
22
11
39
25
58
46
Review
Severočeská liga 1. kolo 1
BK Teplice A
BK Levharti Chomutov
28. 9. 2018
20:00
Sokolovna Na Letné Tomáš Rosenberger
Jiří Veselý
71
87
26
18
45
38
55
68
Review
Severočeská liga 1. kolo 4
SLUNETA Ústí n.L.
USK Slavia Liberec
28. 9. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Ondřej Josefus
Jaroslav Pazourek
73
59
27
15
48
29
61
48
Review
Severočeská liga 1. kolo 2
Veteránské naděje Děčín
ASK Lovosice
27. 9. 2018
20:30
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Lukáš Pešek
79
72
13
18
34
32
56
54
Review
Severočeská liga 2. kolo 6
BK Levharti Chomutov
BA Louny
5. 10. 2018
18:00
Městská sportovní hala Roman Šikner
Pavel Bohata
Tomáš Mašek
123
59
25
16
53
34
92
46
Review
Severočeská liga 2. kolo 8
USK Slavia Liberec
Slavoj BK Litoměřice C
5. 10. 2018
19:30
Sportovní hala TU Jaroslav Poživil
Simona Prchalová
80
77
17
11
37
29
57
52
Review
Severočeská liga 2. kolo 7
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
5. 10. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Tomáš Rosenberger
Michal Tesař
80
57
19
17
44
33
69
44
Review
Severočeská liga 2. kolo 9
ASK Lovosice
BK Baník Most A
5. 10. 2018
20:00
Hala U Přívozu Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
78
49
20
19
36
26
62
42
Review
Severočeská liga 2. kolo 10
BK Teplice A
Veteránské naděje Děčín
5. 10. 2018
20:00
Sokolovna Na Letné Karel Anton
Jindřich Nesper
83
59
26
11
39
32
60
43
Review
Severočeská liga 3. kolo 11
Veteránské naděje Děčín
BK Levharti Chomutov
12. 10. 2018
19:30
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
Tomáš Mašek
Pavel Šmíd
56
94
16
34
30
52
42
75
Review
Severočeská liga 3. kolo 13
USK Slavia Liberec
ASK Lovosice
12. 10. 2018
19:30
Sportovní hala TU Jaroslav Poživil
Václav Hošek
86
92
11
14
29
39
56
72
Review
Severočeská liga 3. kolo 14
Slavoj BK Litoměřice C
TJ Slovan Varnsdorf
12. 10. 2018
19:30
Hala 6. ZŠ Rudolf Výborný
Dalibor Kouba
70
48
15
11
43
28
56
37
Review
Severočeská liga 3. kolo 15
BA Louny
SLUNETA Ústí n.L.
12. 10. 2018
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Jan Hendrych
Martin Buršík
71
61
16
14
34
26
52
41
Review
Severočeská liga 3. kolo 12
BK Baník Most A
BK Teplice A
12. 10. 2018
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Vladimír Kesler
Jiří Veselý
43
81
9
16
25
36
31
57
Review
Severočeská liga 4. kolo 20
Veteránské naděje Děčín
BK Baník Most A
19. 10. 2018
18:00
ARMEX Sportcentrum Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
84
56
24
7
42
27
56
38
Review
Severočeská liga 4. kolo 16
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
19. 10. 2018
19:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Tomáš Rosenberger
105
59
30
14
53
35
81
43
Review
Severočeská liga 4. kolo 17
BA Louny
Slavoj BK Litoměřice C
19. 10. 2018
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Bohata
Rudolf Výborný
96
76
24
17
43
35
75
53
Review
Severočeská liga 4. kolo 19
BK Teplice A
USK Slavia Liberec
19. 10. 2018
19:30
Sokolovna Na Letné Lukáš Pešek
Ondřej Josefus
88
43
21
10
40
21
64
32
Review
Severočeská liga 4. kolo 18
ASK Lovosice
TJ Slovan Varnsdorf
19. 10. 2018
20:00
Hala U Přívozu Tomáš Mašek
Daniel Rom
67
80
18
26
35
40
54
63
Review
Severočeská liga 5. kolo 23
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice A
27. 10. 2018
18:00
Sportovní hala Jaroslav Poživil
Rudolf Výborný
50
101
10
24
19
43
35
75
Review
Severočeská liga 5. kolo 22
USK Slavia Liberec
Veteránské naděje Děčín
26. 10. 2018
19:30
Sportovní hala TU Simona Prchalová
Roman Šikner
67
85
21
22
38
44
55
56
Review
Severočeská liga 5. kolo 24
BA Louny
ASK Lovosice
26. 10. 2018
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Eisner
Vladimír Kesler
81
74
19
17
42
38
64
55
Review
Severočeská liga 5. kolo 25
Slavoj BK Litoměřice C
SLUNETA Ústí n.L.
26. 10. 2018
19:30
Hala 6. ZŠ Tomáš Rosenberger
Jiří Veselý
67
65
17
17
39
31
53
50
Review
Severočeská liga 5. kolo 21
BK Baník Most A
BK Levharti Chomutov
26. 10. 2018
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Rudolf Výborný
Dalibor Kouba
55
102
17
19
31
42
41
74
Review
Severočeská liga 6. kolo 26
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice C
2. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Ondřej Josefus
111
61
23
20
59
32
87
50
Review
Severočeská liga 6. kolo 28
BK Teplice A
BA Louny
2. 11. 2018
19:30
Sokolovna Na Letné Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
81
38
23
18
43
26
58
32
Review
Severočeská liga 6. kolo 29
Veteránské naděje Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
2. 11. 2018
19:30
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
Antonín Ďurana
82
69
17
18
43
34
61
44
Review
Severočeská liga 6. kolo 30
BK Baník Most A
USK Slavia Liberec
2. 11. 2018
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Karel Anton
Lukáš Pešek
81
59
21
11
51
21
64
44
Review
Severočeská liga 6. kolo 27
ASK Lovosice
SLUNETA Ústí n.L.
2. 11. 2018
20:00
Hala U Přívozu Pavel Bohata
Jiří Veselý
69
105
15
26
32
48
50
72
Review
Severočeská liga 7. kolo 32
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most A
10. 11. 2018
18:00
Sportovní hala Roman Šikner
Jaroslav Poživil
79
99
18
28
39
52
68
79
Review
Severočeská liga 7. kolo 31
USK Slavia Liberec
BK Levharti Chomutov
9. 11. 2018
19:30
Sportovní hala TU Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
92
124
16
35
50
58
69
95
Review
Severočeská liga 7. kolo 33
BA Louny
Veteránské naděje Děčín
9. 11. 2018
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Dalibor Kouba
Karel Anton
75
86
23
10
34
33
60
54
Review
Severočeská liga 7. kolo 34
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice A
9. 11. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Vladimír Kesler
Jan Hendrych
59
84
14
27
26
47
43
64
Review
Severočeská liga 7. kolo 35
ASK Lovosice
Slavoj BK Litoměřice C
9. 11. 2018
20:00
Hala U Přívozu Roman Šikner
Pavel Šmíd
53
59
16
16
28
32
50
43
Review
Severočeská liga 8. kolo 36
BK Levharti Chomutov
ASK Lovosice
16. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Jiří Veselý
Jaroslav Pazourek
102
40
28
11
50
19
82
31
Review
Severočeská liga 8. kolo 37
Slavoj BK Litoměřice C
BK Teplice A
16. 11. 2018
19:30
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Karel Anton
60
77
10
18
23
46
44
60
Review
Severočeská liga 8. kolo 38
Veteránské naděje Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
16. 11. 2018
19:30
ARMEX Sportcentrum Jan Hendrych
Daniel Rom
95
85
29
19
48
53
75
74
Review
Severočeská liga 8. kolo 40
USK Slavia Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
16. 11. 2018
19:30
Sportovní hala TU Roman Šikner
Michaela Martinovská
82
68
24
11
48
29
64
48
Review
Severočeská liga 8. kolo 39
BK Baník Most A
BA Louny
16. 11. 2018
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
85
64
21
11
44
35
65
55
Review
Severočeská liga 9. kolo 42
BA Louny
USK Slavia Liberec
23. 11. 2018
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Rosenberger
Karel Anton
68
59
18
13
32
27
46
45
Review
Severočeská liga 9. kolo 44
Slavoj BK Litoměřice C
Veteránské naděje Děčín
23. 11. 2018
19:30
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Michal Tesař
52
61
13
11
23
25
37
44
Review
Severočeská liga 9. kolo 41
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levharti Chomutov
23. 11. 2018
20:00
Sportovní hala Roman Šikner
Jaroslav Poživil
58
135
6
34
20
68
40
104
Review
Severočeská liga 9. kolo 43
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most A
23. 11. 2018
20:00
Sportcentrum SLUNETA Ondřej Josefus
Martin Buršík
64
81
22
24
30
41
49
58
Review
Severočeská liga 9. kolo 45
ASK Lovosice
BK Teplice A
23. 11. 2018
20:00
Hala U Přívozu Lukáš Pešek
Daniel Rom
62
83
20
16
33
38
41
66
Review
Severočeská liga 10. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice C
BK Baník Most A
1. 12. 2018
18:00
Hala 6. ZŠ Jiří Šlaj
Jiří Veselý
82
85
16
17
28
37
47
47
69
69
77
77
Review
Severočeská liga 10. kolo 46
BK Levharti Chomutov
BK Teplice A
30. 11. 2018
19:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Daniel Rom
85
64
18
16
45
23
65
38
Review
Severočeská liga 10. kolo 49
USK Slavia Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
30. 11. 2018
19:30
Sportovní hala TU Roman Šikner
Jaroslav Poživil
60
79
25
19
40
40
45
60
Review
Severočeská liga 10. kolo 50
BA Louny
TJ Slovan Varnsdorf
30. 11. 2018
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
75
63
23
24
48
36
66
41
Review
Severočeská liga 10. kolo 47
ASK Lovosice
Veteránské naděje Děčín
30. 11. 2018
20:00
Hala U Přívozu Tomáš Mašek
Michal Tesař
61
81
17
16
33
36
50
54
Review
Severočeská liga 11. kolo 54
BK Baník Most A
ASK Lovosice
7. 12. 2018
18:30
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Bohata
Vladimír Kesler
86
58
23
9
43
24
61
42
Review
Severočeská liga 11. kolo 51
BA Louny
BK Levharti Chomutov
22. 1. 2019
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Dalibor Kouba
Michal Tesař
55
112
9
31
25
58
36
86
Review
Severočeská liga 11. kolo 53
Slavoj BK Litoměřice C
USK Slavia Liberec
7. 12. 2018
19:30
Hala 6. ZŠ Lukáš Pešek
Daniel Rom
66
32
21
12
35
19
50
25
Review
Severočeská liga 11. kolo 55
Veteránské naděje Děčín
BK Teplice A
7. 12. 2018
19:30
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Michal Tesař
58
75
19
15
32
39
41
55
Review
Severočeská liga 11. kolo 52
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
7. 12. 2018
20:00
Sportovní hala Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
71
83
23
23
53
37
59
70
Review
Severočeská liga 12. kolo 59
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice C
15. 12. 2018
18:00
Sportovní hala Jaroslav Poživil
Vladimír Kesler
82
71
26
18
43
37
64
55
Review
Severočeská liga 12. kolo 60
SLUNETA Ústí n.L.
BA Louny
14. 12. 2018
19:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hendrych
Jiří Veselý
86
66
22
16
32
35
54
53
Review
Severočeská liga 12. kolo 56
BK Levharti Chomutov
Veteránské naděje Děčín
13. 12. 2018
19:30
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
80
50
25
10
37
22
60
33
Review
Severočeská liga 12. kolo 57
BK Teplice A
BK Baník Most A
14. 12. 2018
19:30
Sokolovna Na Letné Daniel Rom
Michal Tesař
91
58
26
12
49
28
72
41
Review
Severočeská liga 12. kolo 58
ASK Lovosice
USK Slavia Liberec
14. 12. 2018
20:00
Hala U Přívozu Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
56
59
9
13
25
25
41
44
Review
Severočeská liga 13. kolo 63
TJ Slovan Varnsdorf
ASK Lovosice
5. 1. 2019
18:00
Sportovní hala Roman Šikner
Vladimír Kesler
105
70
19
14
53
36
77
53
Review
Severočeská liga 13. kolo 62
Slavoj BK Litoměřice C
BA Louny
4. 1. 2019
19:30
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Lukáš Pešek
81
36
25
4
43
23
61
32
Review
Severočeská liga 13. kolo 64
USK Slavia Liberec
BK Teplice A
4. 1. 2019
19:30
Sportovní hala TU Richard Menšík
Roman Šikner
42
74
11
19
21
36
31
56
Review
Severočeská liga 13. kolo 65
BK Baník Most A
Veteránské naděje Děčín
4. 1. 2019
19:45
Sportovní hala Most - malá hala Pavel Bohata
Karel Anton
90
66
18
18
37
33
66
53
Review
Severočeská liga 13. kolo 61
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
4. 1. 2019
20:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Šmíd
Tomáš Rosenberger
56
80
16
23
25
40
34
58
Review
Severočeská liga 14. kolo 66
BK Levharti Chomutov
BK Baník Most A
11. 1. 2019
18:00
Městská sportovní hala Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
102
65
10
17
38
27
68
43
Review
Severočeská liga 14. kolo 67
Veteránské naděje Děčín
USK Slavia Liberec
11. 1. 2019
18:00
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
Ondřej Josefus
74
69
18
16
37
34
54
47
Review
Severočeská liga 14. kolo 68
BK Teplice A
TJ Slovan Varnsdorf
11. 1. 2019
19:30
Sokolovna Na Letné Jiří Veselý
Jindřich Nesper
99
55
15
14
37
23
72
35
Review
Severočeská liga 14. kolo 69
ASK Lovosice
BA Louny
11. 1. 2019
20:00
Hala U Přívozu Karel Anton
Martin Buršík
86
87
20
21
40
42
58
60
Review
Severočeská liga 14. kolo 70
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice C
11. 1. 2019
20:00
Sportcentrum SLUNETA Tomáš Rosenberger
Daniel Rom
83
60
18
16
36
41
63
51
Review
Severočeská liga 15. kolo 71
Slavoj BK Litoměřice C
BK Levharti Chomutov
18. 1. 2019
19:30
Hala 6. ZŠ Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
49
114
18
37
29
60
42
95
Review
Severočeská liga 15. kolo 73
BA Louny
BK Teplice A
18. 1. 2019
19:30
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Rosenberger
Jan Hendrych
57
76
15
24
32
37
44
53
Review
Severočeská liga 15. kolo 75
USK Slavia Liberec
BK Baník Most A
18. 1. 2019
19:30
Sportovní hala TU Roman Šikner
Václav Hošek
76
85
18
28
40
47
59
60
Review
Severočeská liga 15. kolo 72
SLUNETA Ústí n.L.
ASK Lovosice
18. 1. 2019
20:00
Sportcentrum SLUNETA Daniel Rom
Ondřej Josefus
68
54
15
10
30
29
49
49
Review
Severočeská liga 15. kolo 74
TJ Slovan Varnsdorf
Veteránské naděje Děčín
18. 1. 2019
20:00
Sportovní hala Richard Menšík
Jaroslav Poživil
77
66
12
19
33
36
65
48
Review
Severočeská liga 16. kolo 76
BK Levharti Chomutov
USK Slavia Liberec
25. 1. 2019
18:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Natálie Horsáková
116
50
27
14
54
28
87
38
Review
Severočeská liga 16. kolo 77
BK Baník Most A
TJ Slovan Varnsdorf
25. 1. 2019
18:30
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Šlaj
Jaroslav Pazourek
70
62
13
18
32
28
48
35
Review
Severočeská liga 16. kolo 79
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L.
25. 1. 2019
19:00
Sokolovna Na Letné Jiří Veselý
Josef Matějček
97
64
23
13
41
27
68
44
Review
Severočeská liga 16. kolo 78
Veteránské naděje Děčín
BA Louny
25. 1. 2019
19:30
ARMEX Sportcentrum Michal Tesař
Richard Menšík
90
48
13
13
40
30
65
41
Review
Severočeská liga 16. kolo 80
Slavoj BK Litoměřice C
ASK Lovosice
25. 1. 2019
19:30
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jan Kout
73
50
20
16
40
25
57
39
Review
Severočeská liga 17. kolo 85
TJ Slovan Varnsdorf
USK Slavia Liberec
2. 2. 2019
18:00
Sportovní hala Roman Šikner
Michaela Martinovská
76
77
17
27
35
36
53
64
Review
Severočeská liga 17. kolo 82
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice C
1. 2. 2019
19:00
Sokolovna Na Letné Karel Anton
Vladimír Kesler
66
59
20
15
34
34
42
47
Review
Severočeská liga 17. kolo 84
BA Louny
BK Baník Most A
1. 2. 2019
19:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Dalibor Kouba
Michal Tesař
72
88
19
30
33
56
56
66
Review
Severočeská liga 17. kolo 81
ASK Lovosice
BK Levharti Chomutov
1. 2. 2019
20:00
Hala U Přívozu Pavel Šmíd
Jan Hendrych
56
122
12
35
26
64
41
90
Review
Severočeská liga 17. kolo 83
SLUNETA Ústí n.L.
Veteránské naděje Děčín
29. 1. 2019
20:00
Sportcentrum SLUNETA Roman Šikner
Jan Hendrych
Daniel Rom
70
76
15
18
29
37
47
55
Review
Severočeská liga 18. kolo 89
Veteránské naděje Děčín
Slavoj BK Litoměřice C
8. 2. 2019
18:00
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
Daniel Rom
Ondřej Josefus
89
67
25
17
50
35
75
47
Review
Severočeská liga 18. kolo 86
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
8. 2. 2019
19:00
Městská sportovní hala Jan Hendrych
Natálie Horsáková
105
50
23
23
51
32
78
44
Review
Severočeská liga 18. kolo 87
USK Slavia Liberec
BA Louny
29. 1. 2019
19:30
Sportovní hala TU Jaroslav Poživil
Ondřej Josefus
62
78
14
19
32
30
42
58
Review
Severočeská liga 18. kolo 90
BK Teplice A
ASK Lovosice
8. 2. 2019
19:30
Sokolovna Na Letné Dalibor Kouba
Michal Tesař
108
63
35
21
52
37
82
58
Review
Severočeská liga 18. kolo 88
BK Baník Most A
SLUNETA Ústí n.L.
22. 1. 2019
20:00
Sportovní hala Most - malá hala Petr Eisner
Karel Anton
74
82
18
19
39
37
54
58
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
15 Jakub Houška BK Levharti Chomutov 40 19 1.0 24.4 8.7 1.5 2.6/3.5 73.1 1.6
13 Luboš Stria BK Levharti Chomutov 41 22 1.0 21.0 4.2 3.3 2.9/3.8 75.0 1.5
9 Vladimír Dolanský BK Levharti Chomutov 25 21 1.0 16.2 3.8 2.1 2.1/2.9 73.8 0.8
4 Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 23 21 1.0 14.2 5.0 1.0 1.4/2.2 65.2 2.0
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 23 18 1.0 16.1 2.7 3.0 1.6/2.4 65.9 1.9
11 Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 23 21 1.0 11.1 3.4 1.1 1.0/2.1 46.7 1.7
David Strnad SloVarn U19 21 24 1.0 8.8 2.8 0.5 1.7/3.3 51.9 3.1
Martin Anderla SLUNETA Ústí n.L. 39 15 1.0 12.5 4.5 0.0 3.5/5.9 59.1 1.5
Jakub Bár SLUNETA Ústí n.L. 22 15 1.0 11.9 2.9 1.3 2.2/3.8 57.9 1.8
Jan Musil Baník Most 21 11 1.0 15.0 6.7 0.1 1.3/3.9 32.6 2.2
Pavel Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 52 20 1.0 8.2 1.7 0.9 2.3/3.0 78.0 1.8
Petr Feigl SLUNETA Ústí n.L. 40 17 1.0 8.4 1.6 1.2 1.4/2.9 48.0 2.9
Pavel Bartoš SLUNETA Ústí n.L. 39 17 1.0 7.2 1.8 0.3 2.7/4.7 57.5 2.5
Ondřej Sobotka SLUNETA Ústí n.L. 23 17 1.0 7.2 3.1 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.6
Vojtěch Zajíc Slavoj Litoměřice 21 16 24.1 7.3 1.7 1.1/4.0 0.5/1.1 0.0* 1.7
Jindřich Drobný Sokol Motol B 24 11 1.0 10.2 3.3 0.9 0.9/1.5 0.0* 1.7
8 Pavel Malý BK Levharti Chomutov 41 17 1.0 6.0 1.5 0.8 0.6/0.9 0.0* 1.3
Jan Jiřiček BK Levharti Chomutov 32 5 1.0 19.4 6.4 1.8 1.2/1.8 0.0* 2.0
Patrik Novák SloVarn U19 22 13 1.0 7.2 1.4 1.2 1.0/1.6 0.0* 1.5
Otakar Kodytek SloVarn U19 21 11 1.0 8.1 2.5 0.5 1.4/2.3 60.0 2.5
Daniel Kabát SloVarn U19 21 12 1.0 6.3 2.1 0.4 0.9/1.3 0.0* 2.7
Jiří Fiala SLUNETA Ústí n.L. 31 15 1.0 4.5 0.7 0.8 0.7/1.1 0.0* 2.0
Daniel Vuong SloVarn U19 22 14 1.0 4.8 1.5 0.4 0.7/1.1 0.0* 2.4
Erik Lehroch SloVarn U19 21 24 1.0 2.5 0.8 0.1 0.5/1.1 0.0* 0.9
Jan Pacák BK Levharti Chomutov 20 5 1.0 11.6 5.2 0.0 1.2/2.0 60.0 2.2
Marek Vorlíček SLUNETA Ústí n.L. 37 5 1.0 11.4 3.6 0.4 3.0/5.0 60.0 3.6
Filip Bureš Slavoj BK Litoměřice B 26 13 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.9
18 Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 21 7 1.0 7.1 3.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.9
10 Jan Hartman BK Levharti Chomutov 30 13 1.0 3.3 1.1 0.2 0.7/1.6 0.0* 1.5
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 22 2 25.0 20.5 7.0 1.5/3.0 2.0/3.5 57.1 4.0
16 Jan František Sedláček BK Levharti Chomutov 24 11 1.0 3.5 1.2 0.1 0.8/1.1 0.0* 3.5
Pavel Andrenacci SLUNETA Ústí n.L. 46 19 1.0 2.0 0.5 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.7
Michal Žalud SLUNETA Ústí n.L. 44 4 1.0 9.0 1.0 1.8 1.8/2.5 70.0 2.5
René Polák SloVarn U19 22 4 1.0 9.0 3.0 0.3 2.3/5.0 45.0 3.0
39 Jiří Lisý BK Levharti Chomutov 21 6 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/2.2 53.8 1.5
6 Daniel Hušek BK Levharti Chomutov 25 19 1.0 1.6 0.5 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.7
7 Michael Gottwald BK Levharti Chomutov 32 16 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.4
5 Jan Pavel Petrek BK Levharti Chomutov 23 8 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.4
Vít Kmoch Slavoj BK Litoměřice B 24 14 1.0 1.9 0.5 0.1 0.4/0.4 0.0* 0.9
David Břešťan Slavoj BK Litoměřice B 28 11 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 2.1
Prokop Maxa Slavoj BK Litoměřice B 23 1 1.0 19.0 5.0 2.0/2.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Jonáš Písařík Slavoj BK Litoměřice B 23 1 1.0 17.0 0.0 4.0/4.0 5.0/5.0 100.0 3.0
Jiří Vágner SLUNETA Ústí n.L. 58 7 1.0 2.4 0.9 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.3
40 Pavel Staněk BK Levharti Chomutov 45 5 1.0 3.2 0.8 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.2
Petr Ondráš BK Děčín seniorka 25 1 1.0 15.0 2.0 3.0 2.0/2.0 100.0 0.0
28 Alexis Houngbedji BK Levharti Chomutov 26 9 1.0 1.6 0.4 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.8
Jan Hálek SLUNETA Ústí n.L. 22 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.6
Tomáš Malý BA 2006 Roudnice n.L. 38 3 1.0 4.0 0.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Pavel Trbola BK Děčín seniorka 24 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
38 Radek Holuša BK Levharti Chomutov 42 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Jiří Škrába Sokol Motol B 24 3 1.0 3.3 1.0 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.3
David Jeřábek SLUNETA Ústí n.L. 38 10 1.0 0.8 0.1 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.5
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 23 2 11.5 3.0 1.0 0.0/0.5 1.0/2.5 40.0 1.0
Marek Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 46 9 1.0 0.6 0.1 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.7
Matěj Sichrovský Slavoj Litoměřice 21 2 17.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Wagner SLUNETA Ústí n.L. 23 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
6 Jan Rola BK Levharti Chomutov 22 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Milan Mraček USK Slavia Liberec 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Černý Veteránské naděje Děčín 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Maršál BA Louny 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bubeník Slavoj BK Litoměřice C 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Wiedner BK Teplice A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zázvorka USK Slavia Liberec 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vít BA Louny 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Polcar BA Louny 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Klemsa BK Teplice A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bravený BK Baník Most A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Čestmír Berčík SLUNETA Ústí n.L. 66 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pastýřík BA Louny 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubizňák BK Teplice A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Schüller BK Baník Most A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kocum BK Děčín seniorka 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Eisner BK Teplice A 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Vít Slavoj BK Litoměřice C 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Pasovský Slovan Varnsdorf 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Bahník USK Slavia Liberec 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vlček BK Teplice A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Šťovíček BK Teplice A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Žáček Veteránské naděje Děčín 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kocek BA Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Daněk Sokol Kbely B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bohuslav Slavoj Litoměřice 21 1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Kron Slavoj BK Litoměřice C 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kopřiva BK Teplice A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Zuska BK Baník Most A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Kocourek BA Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kocourek BA Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice B 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Morávek BK Levharti Chomutov 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Dominik Kučera BA Louny 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sergej Babak USK Slavia Liberec 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Staněk ASK Lovosice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Wohlfahrt BK Baník Most A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Drchal BA Louny 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristijan Belimov BK Baník Most A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Praženica BK Baník Most A 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hošek Slavoj BK Litoměřice B 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Urik BA Louny 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Kotiš BK Baník Most A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Jan Falešník BK Levharti Chomutov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Daniel Borisov BK Levharti Chomutov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Malý Veteránské naděje Děčín 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Suska BK Teplice A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Urbánek Slavoj BK Litoměřice C 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Šmíd ASK Lovosice 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kout Veteránské naděje Děčín 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Bár SLUNETA Ústí n.L. 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Peterka BA Louny 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Beran Slovan Varnsdorf 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šotnar Slavoj BK Litoměřice C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vonička USK Slavia Liberec 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hnátek BA Louny 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Puchar ASK Lovosice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jelínek SLUNETA Ústí n.L. 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Polan BA Louny 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Tůma ASK Lovosice 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Pešek BA Louny 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pecina SLUNETA Ústí n.L. 47 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Zmeškal USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šebo ASK Lovosice 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Rubeš Slavoj BK Litoměřice C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
René Konečný BK Baník Most A 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mašek BK Teplice A 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Buchar USK Slavia Liberec 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Chlupsa Slavoj BK Litoměřice C 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Veselý Slavoj BK Litoměřice C 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vrána Slavoj BK Litoměřice C 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bína SLUNETA Ústí n.L. 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Hach BK Baník Most A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štembera ASK Lovosice 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Doležal Slovan Varnsdorf 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Buben Slovan Varnsdorf 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kelich BK Teplice A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Kučera BK Teplice A 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gaisler BK Teplice A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Moravec BA Louny 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Schilling Slovan Varnsdorf 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Havelka BK Teplice A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rosenbaum BK Baník Most A 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Sička BK Baník Most A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Filev BK Teplice A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Smeták USK Slavia Liberec 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kodys Slavoj BK Litoměřice C 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Gaisler BK Teplice A 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hrubý Slavoj BK Litoměřice C 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice C 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Pištěcký SLUNETA Ústí n.L. 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hinke BK Teplice A 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čmolík BK Baník Most A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Havlovec Slavoj BK Litoměřice C 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Eisner BK Teplice A 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Mařík Veteránské naděje Děčín 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Csesznok BK Baník Most A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Patzak BA Louny 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bažant Veteránské naděje Děčín 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Inger Veteránské naděje Děčín 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bolfík Veteránské naděje Děčín 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Unar Veteránské naděje Děčín 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Lehroch Slovan Varnsdorf 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jakeš BA Louny 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Porteš USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Csesznok BK Baník Most A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mazač BK Teplice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Gabriel BK Baník Most A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Vacek BA Louny 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Zamrzla Slovan Varnsdorf 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Korous ASK Lovosice 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Zavadil Veteránské naděje Děčín 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Matouš USK Slavia Liberec 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Janoušek Slovan Varnsdorf 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Žižka ASK Lovosice 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Härting ASK Lovosice 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Beran Veteránské naděje Děčín 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Otto Svoboda SLUNETA Ústí n.L. 63 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kaplan BK Baník Most A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Liga Veteránské naděje Děčín 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Grunt Slavoj BK Litoměřice C 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Výborný SLUNETA Ústí n.L. 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Stavěl SLUNETA Ústí n.L. 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Anton ASK Lovosice 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Puchar ASK Lovosice 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šviha USK Slavia Liberec 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Puchar ASK Lovosice 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Koula USK Slavia Liberec 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kubizňák BK Teplice A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Tůma BK Baník Most A 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mudroch SLUNETA Ústí n.L. 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítězslav Bořek USK Slavia Liberec 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Pelc BA Louny 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luděk Přibyl BA Louny 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Košárek Slavoj BK Litoměřice C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Dvořák BK Baník Most A 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Totzauer ASK Lovosice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Vakulenko Slovan Varnsdorf 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rámeš Slavoj BK Litoměřice C 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Řezáč Slavoj BK Litoměřice C 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Plodek BK Baník Most A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Brisuda BK Baník Most A 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Chabera BK Teplice A 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Pecina BA Louny 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Narcis Tomášek Veteránské naděje Děčín 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Janota Veteránské naděje Děčín 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný USK Slavia Liberec 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Krob BA Louny 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Prokop Slavoj BK Litoměřice C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sucharda Slovan Varnsdorf 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zuček Veteránské naděje Děčín 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šišulák Slovan Varnsdorf 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Relich Slovan Varnsdorf 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Holec USK Slavia Liberec 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Kahánek BK Baník Most A 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amartuvshin Bulgantamir USK Slavia Liberec 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
15 Jakub Houška BK Levharti Chomutov 40 39 14 5 8 4
13 Luboš Stria BK Levharti Chomutov 41 30 9 7 11 4
9 Vladimír Dolanský BK Levharti Chomutov 25 40 8 8 8 3
4 Jakub Seifert BK Levharti Chomutov 23 29 11 3 7 4
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 23 0 0 0 0
11 Nestor Boyko BK Levharti Chomutov 23 23 9 4 3 4
David Strnad SloVarn U19 21
Martin Anderla SLUNETA Ústí n.L. 39 19 8 0 9 5
Jakub Bár SLUNETA Ústí n.L. 22 0 0 0 0
Jan Musil Baník Most 21
Pavel Zajíc SLUNETA Ústí n.L. 52 18 5 3 9 4
Petr Feigl SLUNETA Ústí n.L. 40 19 3 4 5 4
Pavel Bartoš SLUNETA Ústí n.L. 39 19 5 2 5 5
Ondřej Sobotka SLUNETA Ústí n.L. 23 0 0 0 0 0
Vojtěch Zajíc Slavoj Litoměřice 21
Jindřich Drobný Sokol Motol B 24
8 Pavel Malý BK Levharti Chomutov 41 17 3 3 4 3
Jan Jiřiček BK Levharti Chomutov 32 0 0 0
Patrik Novák SloVarn U19 22
Otakar Kodytek SloVarn U19 21
Daniel Kabát SloVarn U19 21
Jiří Fiala SLUNETA Ústí n.L. 31 14 2 3 3 5
Daniel Vuong SloVarn U19 22
Erik Lehroch SloVarn U19 21
Jan Pacák BK Levharti Chomutov 20 0 0 0
Marek Vorlíček SLUNETA Ústí n.L. 37 15 6 1 5 5
Filip Bureš Slavoj BK Litoměřice B 26
18 Ondřej Kovář BK Levharti Chomutov 21 0 0 0 0 0
10 Jan Hartman BK Levharti Chomutov 30 10 4 2 4 3
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 22 18 6 2 6 4
16 Jan František Sedláček BK Levharti Chomutov 24 13 4 1 5 5
Pavel Andrenacci SLUNETA Ústí n.L. 46 6 3 1 2 4
Michal Žalud SLUNETA Ústí n.L. 44 17 2 4 3 4
René Polák SloVarn U19 22
39 Jiří Lisý BK Levharti Chomutov 21 0 0 0 0 0
6 Daniel Hušek BK Levharti Chomutov 25 7 2 1 1 4
7 Michael Gottwald BK Levharti Chomutov 32 6 2 1 2 3
5 Jan Pavel Petrek BK Levharti Chomutov 23 8 4 1 2 3
Vít Kmoch Slavoj BK Litoměřice B 24
David Břešťan Slavoj BK Litoměřice B 28
Prokop Maxa Slavoj BK Litoměřice B 23
Jonáš Písařík Slavoj BK Litoměřice B 23
Jiří Vágner SLUNETA Ústí n.L. 58 9 3 0 3 4
40 Pavel Staněk BK Levharti Chomutov 45 4 2 1 1 3
Petr Ondráš BK Děčín seniorka 25
28 Alexis Houngbedji BK Levharti Chomutov 26 10 2 2 0 2
Jan Hálek SLUNETA Ústí n.L. 22 0 0 0 0
Tomáš Malý BA 2006 Roudnice n.L. 38
Pavel Trbola BK Děčín seniorka 24
38 Radek Holuša BK Levharti Chomutov 42 8 4 0 0 3
Jiří Škrába Sokol Motol B 24
David Jeřábek SLUNETA Ústí n.L. 38 3 1 1 2 3
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 23
Marek Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 46 3 1 1 0 3
Matěj Sichrovský Slavoj Litoměřice 21
Martin Wagner SLUNETA Ústí n.L. 23 0 0 0 0
6 Jan Rola BK Levharti Chomutov 22 0 0 0 0 0
Tomáš Bohuslav Slavoj Litoměřice 21
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice B 21
Tomáš Morávek BK Levharti Chomutov 20 0 0 0 0
Martin Hošek Slavoj BK Litoměřice B 21
Martin Pecina SLUNETA Ústí n.L. 47 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Teplice A 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Levharti Chomutov 22 32.9 10.3 12.7 /19.7 64.4 17.1
Veteránské naděje Děčín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Lovosice 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Baník Most A 8 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slavoj BK Litoměřice C 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SLUNETA Ústí n.L. 20 18.2 7.3 14.4 /24.4 58.9 19.2
USK Slavia Liberec 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Varnsdorf 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA Louny 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Rudolf 5 3 2 0 1.1 1.0 1.1
Veselý Jiří 9 3 6 0 1.1 1.1 1.1
Tesař Michal 13 1 11 1 1.4 1.3 1.3
Šmíd Pavel 5 3 1 1 1.1 1.0 1.1
Šlaj Jiří 10 3 7 0 1.0 1.1 1.1
Šikner Roman 20 18 2 0 1.0 1.0 1.0
Rosenberger Tomáš 14 8 5 1 1.1 1.2 1.2
Rom Daniel 12 2 7 3 1.2 1.1 1.1
Prchalová Simona 2 1 1 0 - 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 12 5 7 0 1.2 1.0 1.1
Pešek Lukáš 10 7 3 0 1.1 1.1 1.1
Pazourek Jaroslav 5 0 4 1 1.0 1.4 1.2
Nesper Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Menšík Richard 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Matějček Josef 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 9 6 1 2 1.2 1.0 1.1
Martinovská Michaela 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Liška Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kouba Dalibor 16 12 4 0 1.1 1.1 1.1
Kesler Vladimír 8 2 6 0 1.2 1.0 1.1
Josefus Ondřej 10 3 6 1 1.0 1.4 1.2
Hošek Václav 2 0 2 0 - 1.0 1.0
Horsáková Natálie 3 0 3 0 1.0 2.0 1.5
Hendrych Jan 14 7 7 0 1.1 1.0 1.1
Ftáčková Lucie 1 0 1 0 4.0 1.0 2.5
Eisner Petr 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Ďurana Antonín 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Martin 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Bukovský Michal 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Bohata Pavel 7 4 3 0 1.4 1.1 1.3
Anton Karel 14 9 5 0 1.1 1.2 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře