Tomáš Bažant

Národnost
CZE
Ročník narození
1992 - 30 let
Aktuální klub
Veteránské naděje Děčín
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
161
Procento vítězství
50.9%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2009/10 junioři U18 - základní část BCM Ústí n. L. 1 - 2.0 0 0 2/2 100.0 - -
2011/12 muži - skupina A KraA 9 - 6.9 2 0.6 1.2/1.7 73.3 - -
2012/13 muži - základní část BK Kondoři Liberec 6 0.3 0.5 0.2 /0.2 0 0.2/0.3 50.0 - 0.5
2012/13 muži - Český pohár BK Kondoři Liberec 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 muži - skupina A BK Teplice 19 - 3.9 1.1 0.4 0.5/0.8 60.0 - -
2013/14 muži - Český pohár BK Teplice 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
2013/14 muži - play-off A BK Teplice 1 - 2.0 0 0 2/2 100.0 - -
2014/15 muži - skupina A Válečníci Děčín 20 - 7.0 1.3 1.4 0.2/0.8 26.7 - -
2014/15 muži - základní část Válečníci Děčín 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 3.5 -3.5
2014/15 Muži - Severočeská liga Veteránské naděje Děčín 9 - 6.9 1.7 1.1 0.2/0.4 50.0 - -
2014/15 Muži - play-off čvrtfinále Veteránské naděje Děčín 2 - 7.5 1 1 2.5/3.5 71.4 - -
2015/16 muži - skupina A Válečníci Děčín 16 - 3.4 0.8 0.6 0.1/0.3 40.0 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A KARA Trutnov 10 7.9 1.2 0.2 /0.6 0.2 0.2/0.4 50.0 1.2 1.0
2015/16 muži - základní část Válečníci Děčín 3 - 1.7 0.3 /0.3 0 1/1.7 60.0 0.7 1.3
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo KARA Trutnov 6 11.7 2.3 0.3 /1.5 0.5 0.2/0.3 50.0 1.7 2.0
2017/18 Muži - muži - Severočeská liga Veteránské naděje Děčín 15 - 5.7 1.1 1 0.4/0.7 60.0 - -
2017/18 Muži - SLM 4.- 6. Veteránské naděje Děčín 4 - 5.0 1 0.8 0.8/1 75.0 - -
2019/20 Muži - Severočeská liga mužů sk. C Veteránské naděje Děčín 10 - 9.5 2.1 1.5 0.8/1.2 66.7 - -
2019/20 Muži - Severočeská Liga 1. - 6. Veteránské naděje Děčín 4 - 6.5 1.5 1 0.5/1.8 28.6 - -
2020/21 Muži - Severočeská liga mužů Veteránské naděje Děčín 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2021/22 Muži - Severočeská liga zákl. část Veteránské naděje Děčín 5 - 7.8 1.4 1.6 0.2/0.8 25.0 - -
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 8 - 6.5 0.9 1.5 0.3/0.5 50.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 1 - 6.0 0 2 0/0 0.0 3.0 3.0
2021/22 Muži - Severočeská liga play-off, finále o 5.-6. Veteránské naděje Děčín 2 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2022/23 Muži - Muži severočeská liga Veteránské naděje Děčín 4 - 4.5 1.5 0.5 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 14.5 0.9 5.0 1.1 0.8 0.4/0.8 107.9 1.9 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 BK Baník Most A 30. 9. 2022
3B body 1 BK Baník Most A 30. 9. 2022
Body 7 BK Baník Most A 30. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Sokolov U 23 5. 2. 2012 2011/12
2B body 4 SKB Rokycany 22. 1. 2012 2011/12
3B body 5 BK Kladno 1. 2. 2015 2014/15
Obranné doskoky 5 Basket Košíře 8. 1. 2016 2015/16
Útočné doskoky 3 STHAV 3. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 7 Basket Košíře 8. 1. 2016 2015/16
Body 19 BK Levharti Chomutov 10. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 14 Basket Košíře 8. 1. 2016 2015/16
Asistence 3 Basket Košíře 8. 1. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
30. 9. 2022 Muži severočeská liga BK Baník Most A 7 2 1 0/0 0
7. 10. 2022 Muži severočeská liga USK Slavia Liberec 4 2 0 0/0 0
21. 10. 2022 Muži severočeská liga Slovan Varnsdorf 5 1 1 0/0 0
11. 11. 2022 Muži severočeská liga BK Teplice A 2 1 0 0/0 0
Celkem 4 18 6 2 / 0.0
Průměr 4 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj BK Litoměřice C 11 0:00 5.3 1.0 0.0 0.8 0.0 0.8/1.4 60.0 2.4
SKB Rokycany 6 0:00 7.0 1.7 0.0 1.2 0.0 0.2/0.3 50.0 2.0
USK Slavia Liberec 5 0:00 8.2 2.0 0.0 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BK Teplice A 7 0:00 5.7 1.3 0.0 1.0 0.0 0.1/0.4 33.3 1.7
Sokol Žižkov 4 0:00 8.3 2.0 800.0 1.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.3
Skřivánci 2 0:00 13.5 2.0 0.0 3.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Jiskra Domažlice 3 0:00 9.0 1.3 0.0 2.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.7
SLUNETA Ústí n.L. 6 0:00 4.5 1.0 0.0 0.7 0.0 0.5/1.3 37.5 2.5
Sršni Sokol Písek 6 0:49 4.3 0.3 0.0 1.2 350.0 0.2/0.3 50.0 1.8
BA Louny 4 0:00 6.0 1.8 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.8
ASK Lovosice 2 0:00 12.0 2.5 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Levharti Chomutov 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Slavoj BK Litoměřice B 6 0:00 2.7 0.5 0.0 0.5 0.0 0.2/0.5 33.3 2.5
BK Klatovy 4 0:00 4.0 1.3 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.8
Sokol Kbely 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slovan Varnsdorf 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 3 0:00 3.3 0.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Baník Most A 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Beroun 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.8
BK Sokolov U 23 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BC Benešov 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Wolves Radotín 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pří 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BC Vysočina 1 12:45 4.0 0.0 0.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Slavoj Litoměřice 3 2:47 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
USK 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
PLZ 2 2:47 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Pražský 1 9:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha B 1 7:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0