Muži - Oblastní přebor, základní část

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
muži - Oblastní přebor, základní část 1. kolo 3
BK Děčín juniorka
BK Česká Lípa
28. 9. 2017
17:00
ARMEX Sportcentrum Lukáš Pešek
Michal Tesař
58
57
14
8
26
23
40
38
54
54
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 1. kolo 2
Skřivánci Ústí n.L.
BK REAL Roudnice n.L.
29. 9. 2017
18:30
SPŠ spojů Jaroslav Liška
Daniel Rom
73
76
21
17
36
35
52
58
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 1. kolo 1
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín Křešice
29. 9. 2017
19:45
BK Real Karel Anton
Pavel Šmíd
84
58
23
14
45
30
59
46
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 2. kolo 4
BK REAL Roudnice n.L.
BK Česká Lípa
6. 10. 2017
19:30
BK Real Pavel Bohata
Karel Anton
72
63
18
15
39
33
55
52
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 2. kolo 6
ASK Lovosice
BA 2006 Roudnice n.L.
6. 10. 2017
19:30
Hala U Přívozu Tomáš Rosenberger
Vladimír Kesler
71
58
18
14
34
31
47
48
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 2. kolo 5
BK Děčín Křešice
Skřivánci Ústí n.L.
6. 10. 2017
20:00
Sportovní hala Křešice Rudolf Výborný
Jiří Šlaj
81
63
11
9
27
25
49
47
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 3. kolo 7
Skřivánci Ústí n.L.
ASK Lovosice
20. 10. 2017
18:30
SPŠ spojů Tomáš Rosenberger
Michal Tesař
53
74
13
22
27
37
54
66
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 3. kolo 8
BK Česká Lípa
BK Děčín Křešice
20. 10. 2017
19:30
ZŠ Slovanka Lukáš Pešek
Michael Linka
58
67
16
14
29
25
42
39
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 3. kolo 9
BK Děčín juniorka
BK REAL Roudnice n.L.
20. 10. 2017
19:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Richard Menšík
57
72
19
21
34
39
43
56
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 4. kolo 10
BK Děčín Křešice
BK Děčín juniorka
27. 10. 2017
19:00
Sportovní hala Křešice Jan Kout
Ondřej Josefus
51
76
11
19
31
46
37
62
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 4. kolo 11
ASK Lovosice
BK Česká Lípa
27. 10. 2017
19:30
Hala U Přívozu Vladimír Kesler
Karel Anton
83
61
28
9
37
32
60
48
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 4. kolo 12
BA 2006 Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
27. 10. 2017
19:45
BK Real Rudolf Výborný
Lukáš Pešek
57
77
21
21
41
38
51
60
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 5. kolo 13
BK Česká Lípa
BA 2006 Roudnice n.L.
11. 11. 2017
19:30
ZŠ Slovanka Jan Kout
Lukáš Bárta
80
75
17
17
35
36
59
54
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 5. kolo 14
BK Děčín juniorka
ASK Lovosice
10. 11. 2017
19:30
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Daniel Rom
77
67
20
13
42
32
58
47
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 5. kolo 15
BK REAL Roudnice n.L.
BK Děčín Křešice
3. 11. 2017
19:45
BK Real Josef Matějček
Vladimír Kesler
83
54
27
14
42
30
61
44
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 6. kolo 18
Skřivánci Ústí n.L.
BK Česká Lípa
17. 11. 2017
18:30
SPŠ spojů Lukáš Pešek
Tomáš Rosenberger
61
71
23
11
34
27
45
48
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 6. kolo 17
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
17. 11. 2017
19:00
BK Real Jiří Šlaj
Michael Linka
82
83
28
10
52
30
66
56
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 6. kolo 16
ASK Lovosice
BK REAL Roudnice n.L.
17. 11. 2017
19:30
Hala U Přívozu Rudolf Výborný
Jan Hendrych
65
68
12
24
30
35
50
49
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 7. kolo 20
BK REAL Roudnice n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
1. 12. 2017
19:45
BK Real Josef Matějček
Tomáš Rosenberger
57
28
17
8
28
23
57
28
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 7. kolo 19
BK Děčín juniorka
Skřivánci Ústí n.L.
1. 12. 2017
20:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Ondřej Josefus
74
45
16
12
31
30
50
36
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 7. kolo 21
BK Děčín Křešice
ASK Lovosice
1. 12. 2017
20:00
Sportovní hala Křešice Michal Tesař
Tomáš Mašek
60
89
22
24
34
39
51
65
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 8. kolo 24
BK Česká Lípa
BK Děčín juniorka
8. 12. 2017
19:30
ZŠ Slovanka Pavel Velda
Miloš Nesvadba
63
73
21
14
40
30
51
57
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 8. kolo 23
BK REAL Roudnice n.L.
Skřivánci Ústí n.L.
8. 12. 2017
19:45
BK Real Vladimír Kesler
Daniel Rom
90
46
22
13
55
27
73
36
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 8. kolo 22
BK Děčín Křešice
BA 2006 Roudnice n.L.
8. 12. 2017
20:00
Sportovní hala Křešice Jaroslav Liška
Ondřej Josefus
68
55
16
9
28
20
55
39
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 9. kolo 26
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín Křešice
15. 12. 2017
18:30
SPŠ spojů Lukáš Pešek
Vladimír Kesler
64
81
12
18
36
35
38
57
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 9. kolo 25
BK Česká Lípa
BK REAL Roudnice n.L.
5. 1. 2018
19:30
ZŠ Slovanka Richard Menšík
Jaroslav Liška
63
47
11
10
27
23
46
35
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 9. kolo 27
BA 2006 Roudnice n.L.
ASK Lovosice
5. 1. 2018
19:45
BK Real Karel Anton
Josef Matějček
62
108
12
29
31
52
45
79
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 10. kolo 28
ASK Lovosice
Skřivánci Ústí n.L.
12. 1. 2018
19:30
Hala U Přívozu Karel Anton
Vladimír Kesler
75
39
19
14
38
27
62
28
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 10. kolo 30
BK REAL Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
12. 1. 2018
19:45
BK Real Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
79
80
19
18
37
32
56
60
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 10. kolo 29
BK Děčín Křešice
BK Česká Lípa
12. 1. 2018
20:00
Sportovní hala Křešice Jaroslav Liška
Ondřej Josefus
56
85
14
14
36
34
48
61
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 11. kolo 33
Skřivánci Ústí n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
26. 1. 2018
18:30
SPŠ spojů Daniel Rom
Lukáš Pešek
67
48
14
15
28
29
47
38
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 11. kolo 31
BK Děčín juniorka
BK Děčín Křešice
26. 1. 2018
19:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
81
53
16
17
38
28
60
43
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 11. kolo 32
BK Česká Lípa
ASK Lovosice
26. 1. 2018
19:30
ZŠ Slovanka Tomáš Mašek
Jaroslav Liška
84
89
27
15
42
43
64
65
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 12. kolo 35
ASK Lovosice
BK Děčín juniorka
2. 2. 2018
19:30
Hala U Přívozu Milan Doksanský
Tomáš Rosenberger
69
78
24
14
46
38
54
56
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 12. kolo 34
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Česká Lípa
2. 2. 2018
19:45
BK Real Karel Anton
Josef Matějček
60
87
19
26
28
36
44
66
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 12. kolo 36
BK Děčín Křešice
BK REAL Roudnice n.L.
2. 2. 2018
20:00
Sportovní hala Křešice Pavel Bohata
Jiří Šlaj
47
66
6
20
18
37
35
50
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 13. kolo 38
BK Děčín juniorka
BA 2006 Roudnice n.L.
16. 2. 2018
19:00
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Simona Bachmanová
66
55
21
5
31
24
45
38
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 13. kolo 39
BK Česká Lípa
Skřivánci Ústí n.L.
16. 2. 2018
19:30
ZŠ Slovanka Jan Kout
Jaroslav Liška
87
56
22
19
43
34
67
43
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 13. kolo 37
BK REAL Roudnice n.L.
ASK Lovosice
9. 2. 2018
19:45
BK Real Lukáš Pešek
Jiří Šlaj
79
62
20
15
47
34
65
49
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 14. kolo 40
Skřivánci Ústí n.L.
BK Děčín juniorka
23. 2. 2018
18:30
SPŠ spojů Jiří Šlaj
Pavel Šmíd
47
64
6
21
22
33
33
48
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 14. kolo 41
BA 2006 Roudnice n.L.
BK REAL Roudnice n.L.
20. 2. 2018
19:30
BK Real Jan Hendrych
Karel Anton
67
77
19
20
38
44
55
60
Review
muži - Oblastní přebor, základní část 14. kolo 42
ASK Lovosice
BK Děčín Křešice
23. 2. 2018
19:30
Hala U Přívozu Karel Anton
Pavel Bohata
90
53
22
11
41
23
73
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
9 Petr Krištof BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 21 13 1.0 19.0 6.2 0.8 4.2/6.2 66.7 1.7
Martin Janoušek Válečníci Děčín 22 22 1.0 10.7 3.5 0.6 1.9/4.2 44.1 2.1
Jan Šebo ASK Lovosice 38 10 1.0 11.4 4.8 0.1 1.5/2.9 51.7 1.2
Jonáš Písařík Slavoj Litoměřice 22 15 22.7 6.3 1.1 1.1 / 4.3 0.9/1.7 0.0* 2.3
Jan Korpala Měl 23 9 1.0 4.2 1.3 0.2 0.9/1.3 0.0* 2.0
Pavel Říha BK REAL Roudnice n.L. 45 2 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Tomáš Havlovec 38 3 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0
Michael Linka Sokol I. Smíchov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Fujera BK Děčín juniorka 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Paudera BA 2006 Roudnice n.L. 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vaněk Skřivánci 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Tesař BK Česká Lípa 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Jezbera BK Děčín Křešice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BA 2006 Roudnice n.L. 9 1.7 0.4 1.7 /2.7 62.5 1.4
BK Děčín Křešice 7 5.1 0.0 1.6 /2.3 68.8 0.1
Skřivánci 14 18.4 5.6 7.3 /13.4 54.5 20.4
BK REAL Roudnice n.L. 12 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Děčín juniorka 16 19.9 6.5 11.4 /19.3 59.1 20.0
BK Česká Lípa 7 3.3 0.3 1.6 /4.0 39.3 2.0
ASK Lovosice 15 22.4 5.5 9.7 /16.2 59.9 16.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Výborný Rudolf 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Velda Pavel 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Tesař Michal 4 1 3 0 1.3 1.4 1.3
Šmíd Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 8 2 6 0 1.1 1.1 1.1
Rosenberger Tomáš 5 2 3 0 1.7 1.0 1.4
Rom Daniel 5 1 4 0 1.0 1.0 1.0
Pešek Lukáš 10 7 3 0 1.1 1.1 1.1
Neuman Ladislav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Menšík Richard 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Matějček Josef 7 2 5 0 1.1 1.4 1.3
Mašek Tomáš 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Liška Jaroslav 6 3 3 0 1.2 1.1 1.1
Linka Michael 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Kout Jan 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kouba Dalibor 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Kesler Vladimír 8 4 4 0 1.1 1.0 1.0
Josefus Ondřej 7 1 6 0 1.5 1.1 1.3
Hendrych Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Doksanský Milan 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Buršík Martin 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Bohata Pavel 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Bárta Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bachmanová Simona 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Anton Karel 10 6 4 0 1.0 1.4 1.2
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře