Severočeská Liga 7. - 12.

Základní informace

Kategorie
Muži
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Severočeská Liga 7. - 12. 1. kolo 2
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
17. 1. 2020
18:15
BK Real Daniel Rom
Michal Tesař
74
82
13
17
30
41
54
65
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 1. kolo 3
BK Děčín juniorka
TJ Slovan Varnsdorf
17. 1. 2020
19:30
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Jan Kout
60
66
24
15
36
36
52
51
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 1. kolo 1
BA Louny
BK REAL Roudnice n.L.
17. 1. 2020
20:00
Hala ZŠ Přemyslovců Josef Matějček
Fedor Lysov
85
62
33
14
50
28
61
45
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 2. kolo 4
BK REAL Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
24. 1. 2020
19:30
BK Real Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
88
57
26
16
47
28
68
43
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 2. kolo 5
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
6. 3. 2020
19:30
ARMEX Sportcentrum Roman Šikner
Tomáš Mašek
Jan Kout
70
85
16
20
31
26
53
60
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 2. kolo 6
BA Louny
BA 2006 Roudnice n.L.
31. 1. 2020
20:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karel Anton
Michal Tesař
83
54
28
15
44
28
60
43
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 3. kolo 8
TJ Slovan Varnsdorf
BA Louny
8. 2. 2020
19:00
Sportovní hala Jaroslav Poživil
Richard Menšík
91
83
22
26
44
50
67
74
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 3. kolo 7
BA 2006 Roudnice n.L.
BK REAL Roudnice n.L.
7. 2. 2020
19:30
BK Real Karel Anton
Michal Tesař
43
70
8
8
17
28
29
52
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 3. kolo 9
BK Děčín juniorka
Válečníci Děčín
7. 2. 2020
19:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Vladimír Kesler
63
44
15
11
31
23
42
33
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 4. kolo 12
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
21. 2. 2020
18:00
BK Real Vladimír Kesler
Jiří Šlaj
71
81
18
27
39
48
57
71
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 4. kolo 10
BK REAL Roudnice n.L.
Válečníci Děčín
21. 2. 2020
20:00
BK Real Jiří Šlaj
Vladimír Kesler
85
60
26
13
43
28
68
42
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 4. kolo 11
BA Louny
BK Děčín juniorka
21. 2. 2020
20:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karel Anton
Jan Hendrych
96
57
22
16
44
25
66
39
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 5. kolo 15
Válečníci Děčín
BA Louny
Bude upřesněno
-
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 5. kolo 13
TJ Slovan Varnsdorf
BK REAL Roudnice n.L.
15. 2. 2020
18:00
Sportovní hala Jaroslav Liška
Vitaliy Shumskyy
97
66
21
13
50
33
74
48
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 5. kolo 14
BK Děčín juniorka
BA 2006 Roudnice n.L.
28. 2. 2020
20:00
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Michal Tesař
76
71
18
8
38
24
56
49
Review
Severočeská Liga 7. - 12. 6. kolo 16
BK REAL Roudnice n.L.
BA Louny
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 6. kolo 17
Válečníci Děčín
BA 2006 Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 6. kolo 18
TJ Slovan Varnsdorf
BK Děčín juniorka
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 7. kolo 19
BK Děčín juniorka
BK REAL Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 7. kolo 20
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 7. kolo 21
BA 2006 Roudnice n.L.
BA Louny
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 8. kolo 22
BK REAL Roudnice n.L.
BA 2006 Roudnice n.L.
Bude upřesněno
-
BK Real
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 8. kolo 23
BA Louny
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 8. kolo 24
Válečníci Děčín
BK Děčín juniorka
Bude upřesněno
-
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 9. kolo 25
Válečníci Děčín
BK REAL Roudnice n.L.
17. 4. 2020
-
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 9. kolo 26
BK Děčín juniorka
BA Louny
17. 4. 2020
-
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 9. kolo 27
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
17. 4. 2020
-
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 10. kolo 28
BK REAL Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
24. 4. 2020
-
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 10. kolo 29
BA 2006 Roudnice n.L.
BK Děčín juniorka
24. 4. 2020
-
Preview
Severočeská Liga 7. - 12. 10. kolo 30
BA Louny
Válečníci Děčín
10. 4. 2020
20:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview

Data nejsou momentálně dostupná.

Data nejsou momentálně dostupná.

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BA Louny 4 22.3 10.3 11.5 /21.8 52.9 18.8
BK REAL Roudnice n.L. 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BA 2006 Roudnice n.L. 5 20.2 3.8 10.8 /17.8 60.7 16.8
Válečníci Děčín 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Děčín juniorka 4 17.8 5.8 9.0 /16.3 55.4 18.5
Slovan Varnsdorf 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Tesař Michal 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Šikner Roman 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 2.0 - 2.0
Rom Daniel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Menšík Richard 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Matějček Josef 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Mašek Tomáš 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Lysov Fedor 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Liška Jaroslav 1 1 0 0 1.0 - 1.0
Kout Jan 3 1 1 1 1.0 1.3 1.1
Kouba Dalibor 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kesler Vladimír 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Hendrych Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře