Matěj Sichrovský

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
292
Procento vítězství
40.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Baník Most 14 - 6.9 2.9 0.1 0.9/1.7 54.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A Baník Most 8 - 3.8 1.6 0 0.5/1.5 33.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo A Baník Most 3 - 7.7 3 0 1.7/2.3 71.4 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A BK Kladno 12 - 6.8 2.1 0.5 1.2/2 58.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Baník Most 10 - 9.4 3.9 0.2 1/1.9 52.6 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BK Kladno 5 - 7.2 3 0.2 0.6/1.2 50.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo Slavoj Litoměřice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A Slavoj Litoměřice 12 - 14.1 5.1 /5.1 0.9 1.2/2.3 50.0 1.9 11.0
2015/16 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 16 - 9.1 2.4 /2.4 1.1 1/1.6 64.0 1.4 7.1
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Slavoj Litoměřice 3 18.0 9.0 3.3 /5 0 2.3/2.3 100.0 0.7 7.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo Slavoj Litoměřice 2 27.0 6.5 1.5 /6.5 1 0.5/1 50.0 2.5 5.0
2016/17 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 5 - 4.0 0.8 0.8 0/0.2 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 17 5.3 1.7 0.2 /0.9 0.4 0.2/0.3 60.0 0.2 0.8
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Lit U17 "B" 13 - 23.0 4.3 4.1 2.2/2.8 77.8 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B BK Lit U17 "B" 2 - 13.5 2 3 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 junioři U19 - finálová skupina Slavoj Litoměřice 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 1 12.0 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 1.0 5.0
2017/18 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 21 24.7 6.3 1.5 /3.8 0.8 1/1.1 87.5 1.2 4.4
2017/18 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 22 27.0 10.9 2.6 /7 1.5 1.2/1.5 79.4 2.1 8.7
2017/18 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 5 28.4 10.8 2.6 /5.6 1.6 0.8/1.2 66.7 2.0 9.6
2017/18 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 28.7 12.0 4.3 /9.7 1 0.3/0.3 100.0 2.7 6.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Slavoj Litoměřice 4 17.0 6.3 0.8 /1.3 1.5 0.3/0.5 50.0 1.0 9.3
2018/19 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 12 - 11.6 2.3 2.3 0.2/0.2 100.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 22 28.9 9.7 2 /6.1 1.7 0.6/0.8 77.8 1.9 6.1
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Slavoj Litoměřice 2 16.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 0.5 4.0
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj Litoměřice 2 12.5 5.5 0.5 /2.5 1.5 0/0 0.0 0.5 3.0
2018/19 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 5 35.6 9.2 2.8 /7.2 1 0.6/1.2 50.0 1.6 9.2
2019/20 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 13 - 6.5 1.1 1.3 0.5/0.7 66.7 - -
2019/20 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 22 26.1 8.7 1.5 /3.4 1.6 0.8/0.9 85.0 2.5 7.8
2019/20 muži - skupina Západ Slavoj Litoměřice 7 7.0 3.3 0.1 /0.1 1 0/0 0.0 0.7 4.6
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Slavoj BK Litoměřice B 1 - 6.0 0 /0 2 0/0 0.0 1.0 5.0
2019/20 junioři U19 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 2 - 8.5 0.5 2.5 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 4 - 9.5 1.3 2 1/1.5 66.7 - -
2020/21 Muži - Oblastní přebor mužů sk. B BK Baník Most B 1 - 15.0 1 4 1/2 50.0 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Baník Most B 1 - 25.0 2 7 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 30.6 11.3 8.7 2.1 1.2 0.8/1.2 189.0 1.7 4.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 BK Děčín Křešice 8. 10. 2021
3B body 7 BK Děčín Křešice 8. 10. 2021
Body 25 BK Děčín Křešice 8. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 SAM Brno 21. 1. 2018 2017/18
2B body 11 Sokol Vyšehrad 4. 10. 2015 2015/16
3B body 7 Sluneta Ústí n. L. 13. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 9 SAM Brno 4. 5. 2019 2018/19
Útočné doskoky 2 SAM Brno 6. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 10 Snakes Ostrava 15. 4. 2018 2017/18
Body 30 Sluneta Ústí n. L. 13. 11. 2016 2016/17
Užitečnost 33 SAM Brno 21. 1. 2018 2017/18
Asistence 10 YDEA KONDOR 7. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
8. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BK Děčín Křešice 25 2 7 0/0 0
Celkem 1 25 2 7 / 0.0
Průměr 1 25.0 2.0 7.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 10 27:35 10.1 2.9 45.3 1.0 22.2 1.3/1.8 72.2 2.1
SAM Brno 6 31:20 14.0 3.0 42.9 2.0 32.4 2.0/2.2 92.3 0.5
Sokol pražský 7 29:35 10.6 2.3 38.1 1.7 36.4 0.9/1.3 66.7 3.0
PCE 7 24:51 8.7 1.0 31.8 2.0 38.9 0.7/0.9 83.3 1.6
Snakes Ostrava 6 21:55 9.5 2.8 37.0 0.8 17.2 1.3/1.8 72.7 2.2
Tesla Pardubice 2 0:00 26.5 5.0 0.0 4.5 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 26.0 4.5 0.0 5.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Sokol Písek 6 28:39 8.5 2.0 40.0 1.5 31.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 24.5 4.5 0.0 5.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BCM Orli Prostějov 6 32:06 8.0 2.5 36.6 1.0 21.4 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Klatovy 4 0:00 11.8 1.8 0.0 2.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 20.0 7.5 100.0 1.0 100.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Sokol Písek 4 5:15 9.8 4.0 114.3 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 1.5
Sršni Sokol Písek 4 0:00 9.5 4.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
USK Praha 4 0:00 9.3 3.5 0.0 0.5 0.0 0.8/1.0 75.0 1.5
Snakes Ostrava 6 25:29 6.0 1.3 42.1 0.8 21.7 0.8/1.0 83.3 1.8
BA Sparta Praha 5 0:00 7.2 3.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 80.0 2.4
Sokol Žižkov C 2 0:00 17.5 3.5 0.0 3.0 0.0 1.5/1.5 100.0 0.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 17.5 8.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sokol Žižkov 3 0:00 11.3 3.7 0.0 1.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 16.5 4.0 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SKB Rokycany 3 0:00 10.7 1.7 0.0 2.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
USK 4 16:33 7.8 1.0 33.3 1.8 35.0 0.5/0.8 66.7 1.3
BA Sparta 3 0:00 10.0 3.0 0.0 0.7 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
USK 5 25:59 6.0 1.0 33.3 1.0 22.7 1.0/1.0 100.0 2.2
USK Praha 5 5:13 5.8 1.6 66.7 0.6 60.0 0.8/1.4 57.1 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 14.0 3.0 100.0 2.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.5 5.0 125.0 1.0 100.0 0.5/0.5 100.0 0.5
SAM Brno 2 25:39 13.5 4.0 36.4 1.0 33.3 2.5/2.5 100.0 0.5
BK Děčín Křešice 1 0:00 25.0 2.0 0.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jižní Supi 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 0.8
R&J EBC Mělník 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.5
Sokol Pražský 4 18:38 6.3 1.3 41.7 1.3 27.8 0.0/0.0 0.0 1.5
Sluneta USK Ústí n.L. 4 0:00 6.0 1.3 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
Sokol Písek 3 6:46 7.7 0.3 50.0 2.3 87.5 0.0/0.0 0.0 1.3
Pří 2 0:00 11.5 1.5 0.0 2.0 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
Synthesia Pardubice 3 5:58 7.3 2.3 70.0 0.7 40.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BCM Orli Prostějov 4 17:05 5.0 1.8 30.4 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Synthesia Pardubice 4 15:42 5.0 1.8 46.7 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Jiskra Domažlice 3 0:00 6.3 1.0 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
Sokol Pražský 5 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.2/1.4 14.3 2.2
Sokol Pražský 2 0:00 9.5 3.0 100.0 0.5 100.0 2.0/4.5 44.4 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 3 0:00 6.0 2.3 100.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
BK Loko Plzeň 2 19:54 8.5 3.0 60.0 0.5 25.0 1.0/1.0 100.0 3.5
Sokol Písek 3 20:24 5.3 0.0 0.0 1.7 31.3 0.3/0.3 100.0 1.7
SP BASKET 2 15:32 8.0 1.0 66.7 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Levharti Chomutov 1 0:00 15.0 1.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
VYS 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Nymburk 2 25:17 7.0 1.0 40.0 1.0 50.0 2.0/2.0 100.0 3.5
Sokol Kbely 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NH Ostrava 3 17:00 4.7 2.0 54.5 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 6.5 1.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 3 12:11 4.0 0.3 33.3 1.0 42.9 0.3/0.7 50.0 1.0
BK Děčín A 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
CBU 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ZLN 1 18:10 11.0 1.0 20.0 3.0 60.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek B 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
GBA J. Hradec 2 16:14 5.0 1.0 66.7 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BC Benešov 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
PLZ 1 11:34 9.0 0.0 0.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Sokol Pražský 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
VYS 2 17:59 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 15:07 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Wolves Radotín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 6:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 2:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 2 2:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0