Jan Rola

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
BK Levharti Chomutov
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
379
Procento vítězství
50.9%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Levharti Chomutov 22 - 0.4 0.2 0 0/0.2 20.0 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo Levharti Chomutov 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 3.2 1.3 /1.3 0 0.5/1.3 37.5 0.9 1.4
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Levharti Chomutov 8 - 0.8 0.1 /0.1 0 0.5/1 50.0 0.5 -0.3
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Levharti Chomutov 3 - 2.0 0.7 /0.7 0 0.7/1.3 50.0 0.3 1.0
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Levharti Chomutov 10 - 0.9 0.4 0 0.1/0.2 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Levharti Chomutov 8 - 7.4 2.1 0.4 2/3.4 59.3 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Levharti Chomutov 10 - 0.9 0.1 0.1 0.4/0.6 66.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A Levharti Chomutov 8 - 3.5 1.3 0.1 0.6/1.8 35.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Levharti Chomutov 3 - 2.0 0.7 0 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Levharti Chomutov 14 - 2.8 1.2 0 0.4/0.6 62.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Baník Most 12 - 8.3 3.3 0 1.8/3.5 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Levharti Chomutov 16 - 1.6 0.6 0 0.3/0.6 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A Baník Most 7 - 10.3 3.9 0.1 2.1/4.4 48.4 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off A Levharti Chomutov 1 - 2.0 0 0 2/2 100.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Levharti Chomutov 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B Levharti Chomutov 3 13.0 1.0 0 0.3 0/0.7 0.0 1.3 0.7
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Levharti Chomutov 2 18.0 0.0 0 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2014/15 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 22 - 1.5 0.5 0.1 0.2/0.5 40.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B Slavoj Litoměřice 13 - 3.9 1.4 0 1.2/2 57.7 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 13 - 7.2 2.4 0.3 1.5/2.4 64.5 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 7 - 1.4 0.7 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 22 - 5.2 2 0.1 0.8/1.7 48.6 - -
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BKTepU17B 12 - 13.4 4.8 0.4 2.5/4 62.5 - -
2015/16 kadeti U17 - Skupina o 4-6 místo BKTepU17B 3 - 7.7 2.7 0.7 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Levharti Chomutov 20 6.2 0.3 0.1 /0.5 0 0.1/0.3 20.0 1.1 -0.8
2016/17 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 22 26.2 5.3 2.2 /4.6 0 1/2.1 44.7 4.2 3.3
2016/17 junioři U19 - play-out Levharti Chomutov 6 11.2 1.3 0.5 /1 0 0.3/1 33.3 1.0 1.7
2016/17 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 5 18.6 2.8 0.8 /2.2 0 1.2/2.4 50.0 3.2 1.4
2017/18 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 20 18.3 1.5 0.4 /1.5 0.1 0.4/0.9 41.2 2.8 -0.2
2017/18 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 10 - 3.8 1.1 0.3 0.7/1.3 53.8 - -
2017/18 Muži - muži - Severočeská liga BK Levharti Chomutov 9 - 2.6 0.9 0.1 0.4/1.4 30.8 - -
2017/18 Muži - SLM 1-3 BK Levharti Chomutov 3 - 4.0 1.3 0.3 0.3/0.3 100.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-out A Levharti Chomutov 8 - 4.1 1.3 0.1 1.3/2.3 55.6 - -
2017/18 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 11.8 1.7 0.8 /1.7 0 0/0 0.0 0.7 3.3
2018/19 Muži - Severočeská liga BK Levharti Chomutov 8 - 0.4 0.1 0 0.1/0.5 25.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 8.1 2.6 0.4 1.5/2.8 53.8 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 10 - 4.1 1.5 0.1 0.8/2 40.0 - -
Průměr za kariéru 42.1 3.6 3.5 1.3 0.1 0.7/1.4 175.2 1.9 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Sokol Vyšehrad 6. 1. 2013 2012/13
2B body 11 Kos.ČLU17B 31. 10. 2015 2015/16
3B body 3 VYS 14. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 5 NH Ostrava 26. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 29. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 9 BCM Orli Prostějov 29. 10. 2016 2016/17
Body 24 Kos.ČLU17B 31. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 15 BA Sparta Praha 21. 1. 2017 2016/17
Asistence 3 BC Vysočina 19. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 5 0:00 12.2 4.8 600.0 0.0 0.0 2.6/3.4 76.5 1.6
BK Děčín 5 0:00 9.2 3.0 750.0 0.8 0.0 0.8/2.6 30.8 0.8
BA Sparta Praha 7 0:00 4.6 1.9 433.3 0.0 0.0 0.9/1.7 50.0 1.7
BC Kolín 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BK Děčín 6 0:00 4.5 2.2 0.0 0.0 0.0 0.2/1.3 12.5 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 6.5 2.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.5 83.3 1.5
BK Pelhřimov 2 0:00 13.0 2.5 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Lokomotiva Plzeň 5 0:00 5.0 1.6 400.0 0.0 0.0 1.8/3.0 60.0 0.8
BKDěč U17G 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Klatovy 5 0:00 4.8 1.6 160.0 0.0 0.0 1.6/4.0 40.0 2.0
Sokol Pražský 6 0:00 3.3 1.2 0.0 0.2 0.0 0.5/0.8 60.0 1.3
BA Sparta Praha 4 13:17 5.0 1.8 70.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
ŠSK Slaný 4 0:00 4.8 1.0 0.0 0.3 0.0 2.0/3.3 61.5 2.5
BK Loko Plzeň 4 25:37 4.8 1.8 38.9 0.0 0.0 1.3/3.8 33.3 4.3
BA Sparta Praha 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 4.0
Sokol Pražský 9 0:00 2.1 0.7 0.0 0.1 0.0 0.4/1.1 40.0 0.9
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 4.0
BK Pardubice 6 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 1.8
Sokol Žižkov C 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Levharti Chomutov 7 0:00 2.4 0.7 0.0 0.3 0.0 0.1/0.6 25.0 1.0
Sokol Žižkov 7 0:00 2.3 0.4 0.0 0.3 0.0 0.6/0.9 66.7 2.9
Pod U17B 1 0:00 16.0 5.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 3.2 0.6 0.0 0.2 0.0 1.4/2.4 58.3 1.8
BC Kolín 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 3.5
VYS 3 0:00 5.0 0.3 0.0 1.3 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
NH Ostrava 3 26:07 4.7 2.0 40.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 3.3
BK Loko Plzeň 6 12:53 2.3 1.2 53.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BCM Orli Prostějov 2 27:11 6.5 2.0 40.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 4.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.5
TOROLA BT Příbor 8 0:00 1.6 0.6 0.0 0.0 0.0 0.4/0.9 42.9 2.1
BCM Orli Prostějov 4 15:01 3.3 1.0 44.4 0.3 100.0 0.5/0.8 66.7 2.5
USK Praha 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Snakes Ostrava 2 31:04 6.0 2.5 55.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Opava 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Sršni Sokol Písek 7 0:00 1.3 0.6 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 0.4
Sršni Sokol Písek 4 0:00 2.3 1.0 400.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 1.0
Synthesia Pardubice 2 26:54 4.5 2.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
Sokol Písek 2 32:38 4.5 2.0 44.4 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Sokol Pražský 2 27:33 4.0 2.0 36.4 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
USK Praha 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
Válečníci Děčín 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.8
BC Vysočina 4 13:34 1.5 0.5 40.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 0.8
Slavoj BK Litoměřice C 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
Sokol Písek 3 8:39 1.7 0.0 0.0 0.3 50.0 0.7/1.3 50.0 1.0
USK 2 21:06 2.0 0.5 14.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 -
USK 4 14:09 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
PCE 4 13:04 1.0 0.3 16.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Louny 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Č. Brod 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Jiskra Domažlice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Tábor 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol pražský 8 6:20 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 0.6
BA Sparta 5 0:00 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.2
Snakes Ostrava 4 19:43 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.8
USK Slavia Liberec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Děčín 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Válečníci Děčín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Baník Most A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Teplice A 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SAM BŠM Brno 4 6:47 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0