Jan František Sedláček

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BK Levharti Chomutov
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
271
Procento vítězství
59%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Levharti Chomutov 20 - 3.5 1.6 0 0.4/1.5 23.3 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo Levharti Chomutov 8 - 4.0 1.8 0 0.5/3 16.7 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 14.4 6.3 /6.3 0 1.9/4.8 40.4 3.0 8.6
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Levharti Chomutov 8 - 15.8 6.5 /6.5 0 2.8/7.4 37.3 3.3 7.9
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Levharti Chomutov 2 - 14.0 5.5 /5.5 0 3/6.5 46.2 3.0 7.5
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Levharti Chomutov 14 - 11.9 4.9 0 2.2/4.2 52.5 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Levharti Chomutov 16 - 15.3 5.9 0.1 3.1/5.1 61.0 - -
2013/14 junioři U19 - skupina A Baník Most 2 - 2.0 0.5 0 1/2 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 5 - 17.2 7 0.2 2.6/5.4 48.1 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 - 14.0 5 0 4/6 66.7 - -
2014/15 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 20 - 9.1 3.5 0.1 2/3.3 61.5 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 22 - 11.2 4.4 0 2.5/5.3 46.2 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 16 - 13.8 5.4 0.1 2.9/5.5 52.3 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 - 6.3 2.3 0 1.7/3.3 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Levharti Chomutov 5 - 16.8 7.4 0 2/4 50.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-off Levharti Chomutov 3 - 9.0 2 0 5/6.7 75.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 18 - 14.5 5.6 0.1 3.1/6.1 50.9 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Levharti Chomutov 5 - 5.6 1.8 0 2/3.8 52.6 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 2 - 6.0 3 0 0/0.5 0.0 - -
2016/17 muži - skupina A Thermia K. Vary 11 - 5.8 1.7 0.5 0.7/1.4 53.3 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Levharti Chomutov 20 25.2 8.8 3.2 /7.8 0.2 1.9/2.6 73.1 2.7 6.4
2016/17 muži - základní část Thermia K. Vary 1 - 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 4.0 -1.0
2017/18 Muži - muži - Severočeská liga BK Levharti Chomutov 10 - 4.8 1.8 0 1.2/2.1 57.1 - -
2017/18 Muži - SLM 1-3 BK Levharti Chomutov 4 - 4.0 1.3 0.3 0.8/1 75.0 - -
2018/19 Muži - Severočeská liga BK Levharti Chomutov 10 - 3.5 1.3 0 0.9/1.2 75.0 - -
2018/19 Muži - SLM - play off, semifinále BK Levharti Chomutov 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2019/20 Muži - Severočeská liga mužů sk. A BK Levharti Chomutov 8 - 12.8 3.9 0.4 3.9/7 55.4 - -
2019/20 Muži - Severočeská Liga 13. - 18 BK Levharti Chomutov 5 - 21.2 7.2 0.6 5/7.2 69.4 - -
2020/21 Muži - Oblastní přebor mužů sk. B BK Levharti Chomutov 1 - 7.0 3 0 1/6 16.7 - -
Průměr za kariéru 23.2 2.0 10.2 3.9 0.1 2.1/4.0 123.2 3.1 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Kondoři Liberec 27. 9. 2014 2014/15
2B body 14 BK Klatovy 15. 10. 2011 2011/12
3B body 2 Jiskra Kyjov 12. 1. 2013 2012/13
Obranné doskoky 6 Sokol Písek 23. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 24. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 9 BCM Orli Prostějov 24. 2. 2017 2016/17
Body 29 BK Klatovy 15. 10. 2011 2011/12
Užitečnost 26 BK Klatovy 15. 10. 2011 2011/12
Asistence 5 Sokol Písek 28. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SAM BŠM Brno 5 0:00 16.8 7.4 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.4
Válečníci Děčín 5 0:00 15.4 6.8 0.0 0.0 0.0 1.8/5.2 34.6 4.2
SAM BŠM Brno 7 9:14 7.4 2.4 89.5 0.0 0.0 2.6/4.3 60.0 2.9
Thermia K. Vary - MS 3 0:00 17.0 5.7 0.0 0.3 0.0 4.7/6.7 70.0 3.7
BC Vysočina 5 11:00 9.8 3.4 77.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Sokol Žižkov 4 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 47.1 4.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 15.3 6.0 0.0 0.0 0.0 3.3/7.0 47.6 4.0
BK Děčín 4 0:00 11.3 4.0 0.0 0.0 0.0 3.3/4.3 76.5 2.5
Sršni Sokol Písek 4 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 2.8
Jiskra Kyjov 2 0:00 21.5 7.0 0.0 1.0 0.0 4.5/10.0 45.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 21.5 10.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Sokol H. Králové 4 0:00 10.8 3.8 0.0 0.0 0.0 3.3/8.0 40.6 3.5
Královští Sokoli 3 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
TOROLA BT Příbor 4 0:00 10.3 4.5 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 3.0
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 13.7 5.7 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 1.7
BA Louny 5 0:00 8.2 2.4 0.0 0.4 0.0 2.2/3.0 73.3 4.2
BK Loko Plzeň 4 14:07 10.3 3.5 107.7 0.5 66.7 1.8/3.8 46.7 4.0
USK Praha 2 0:00 20.0 7.5 100.0 0.0 0.0 5.0/11.0 45.5 2.5
BK Teplice A 5 0:00 7.6 2.0 0.0 0.4 0.0 2.4/4.0 60.0 2.0
BK Děčín 2 0:00 19.0 7.5 100.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
Sokol Žižkov C 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/11.5 43.5 3.5
BK Baník Most A 5 0:00 6.4 1.8 0.0 0.2 0.0 2.2/4.4 50.0 4.0
VYS 2 0:00 16.0 5.5 0.0 0.0 0.0 5.0/10.5 47.6 4.0
Sokol Pražský 4 0:00 7.5 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.5
ASK Lovosice 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/12.0 37.5 4.0
BK Baník Most B 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.3 0.0 2.0/5.7 35.3 4.0
Sokol pražský 2 25:57 14.5 3.5 63.6 1.0 66.7 4.5/5.5 81.8 4.5
BK Tábor 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.0 6.5 100.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 3.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 27.0 12.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.0
Snakes Ostrava 2 15:52 13.5 5.5 57.9 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 13.5 6.5 100.0 0.0 0.0 0.5/4.5 11.1 4.5
BK Levharti Chomutov 6 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 71.4 3.3
BK Pardubice 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.5 81.8 3.5
Sokol Písek 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 3.5
USK 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 5.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
WBA 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 12.0 4.0 100.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 2.0
Skřivánci 1 0:00 23.0 6.0 0.0 1.0 0.0 8.0/10.0 80.0 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 3.5
USK Praha 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
BK Česká Lípa 1 0:00 21.0 6.0 0.0 0.0 0.0 9.0/10.0 90.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 10.5 4.0 100.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.5
BK Děčín Křešice 1 0:00 21.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.5
BK Loko Plzeň 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 4.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 4.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.5 10.0 3.3
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.5
BCM Orli Prostějov 2 34:25 9.0 3.5 33.3 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
Sokol Písek 2 29:42 8.5 2.5 35.7 0.5 16.7 2.0/3.0 66.7 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BC Benešov 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.5
BK Č. Brod 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 5.0
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BC Benešov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK 2 21:06 3.5 1.5 30.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
Sokol Kbely 2 0:00 3.5 0.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Královští Sokoli 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BC Nový Jičín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Slavoj BK Litoměřice C 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 3.3
USK Slavia Liberec 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
SKB Rokycany 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Válečníci Děčín 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
PCE 1 0:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -