Vít Kmoch

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Aktuální klub
Slavoj BK Litoměřice B
Výška
195 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
224
Procento vítězství
51.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Slavoj Litoměřice 8 - 0.3 0.1 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A Sj. BK Litoměřice 12 - 2.7 1.3 /1.3 0 0.2/0.4 40.0 2.3 0.1
2011/12 žáci U15 - skupina A Slavoj Litoměřice 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - liga A Slavoj Litoměřice 4 - 1.5 0.8 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sj. BK Litoměřice 6 - 1.5 0.7 /0.7 0 0.2/0.5 33.3 1.7 -0.5
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Slavoj Litoměřice 8 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 10 - 1.1 0.4 0.1 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 16 - 3.4 1.4 0.1 0.3/0.5 62.5 - -
2013/14 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 1 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 1.0
2013/14 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 - 0.7 0.3 0 0/0.7 0.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 13 10.7 1.8 0.7 /1.8 0.1 0.2/0.5 42.9 1.0 -0.2
2014/15 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 21 - 3.3 1.1 0.1 0.6/1 57.1 - -
2014/15 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BK Lit U17 "B" 4 - 13.0 5.8 0.3 0.8/2.8 27.3 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 18 - 6.3 1.9 0.6 0.7/1.6 46.4 - -
2015/16 junioři U19 - play-off A Slavoj Litoměřice 2 - 11.0 3 1 2/4 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Slavoj Litoměřice 3 - 7.0 1.7 0 3.7/6.3 57.9 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 10 - 10.8 4.2 0.2 1.8/3.4 52.9 - -
2016/17 junioři U19 - finálová skupina Slavoj Litoměřice 6 - 13.2 4.7 0.7 1.8/4 45.8 - -
2017/18 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 17 - 3.0 0.7 0.5 0.2/0.4 50.0 - -
2017/18 muži - základní část Slavoj BK Litoměřice B 2 - 3.5 1 /1 0 1.5/2 75.0 1.0 2.0
2017/18 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 2 - 4.0 0.5 1 0/1 0.0 - -
2018/19 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 13 - 1.8 0.5 0.2 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 9 - 4.4 1.2 0.3 1/1.9 52.9 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Slavoj BK Litoměřice B 2 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 2.0 2.0
2020/21 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 4 - 2.3 1 0 0.3/0.5 50.0 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor ASK Lovosice 5 - 11.0 4.2 0.4 1.4/3.6 38.9 - -
2021/22 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 19 - 2.7 1 0 0.7/0.9 72.2 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj BK Litoměřice B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 3.0 -3.0
2021/22 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 2 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
Průměr za kariéru 18.7 0.6 3.9 1.4 0.2 0.6/1.1 79.6 1.6 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BC Vysočina 23. 4. 2016 2015/16
2B body 10 VYS 17. 12. 2016 2016/17
3B body 3 BK Děčín 13. 12. 2015 2015/16
Obranné doskoky 3 Orli Prostějov 8. 3. 2015 2014/15
Útočné doskoky 2 Sršni Sokol Písek 3. 5. 2014 2013/14
Doskoky celkem 4 Orli Prostějov 8. 3. 2015 2014/15
Body 29 VYS 17. 12. 2016 2016/17
Užitečnost 7 Sokol Vyšehrad 27. 11. 2011 2011/12
Asistence 1 JBC Brno 21. 2. 2015 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
VYS 4 0:00 12.3 4.8 0.0 0.5 0.0 1.3/2.8 45.5 2.0
ASK Lovosice 4 0:00 11.5 4.3 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Sokol Žižkov 4 0:00 11.5 4.3 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
BK Děčín 3 0:00 12.0 3.3 0.0 1.7 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
Jiskra Domažlice 8 0:00 3.9 1.1 0.0 0.3 0.0 0.9/1.5 58.3 1.8
Pří 4 0:00 7.8 2.8 0.0 0.3 0.0 1.5/1.8 85.7 2.3
Pod U17B 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
BK Klatovy 5 0:00 4.8 1.6 0.0 0.2 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
BC Vysočina 3 0:00 7.0 1.7 0.0 0.0 0.0 3.7/6.3 57.9 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BK Opava 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Klatovy 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
VYS 4 0:00 4.0 0.8 0.0 0.8 0.0 0.3/1.0 25.0 1.5
SKB Rokycany 8 0:00 2.0 0.4 0.0 0.3 0.0 0.5/0.8 66.7 0.6
Sokol Písek B 6 0:00 2.3 0.8 0.0 0.2 0.0 0.2/0.5 33.3 2.2
BK Brandýs 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 4.5
GBA Sparta Praha 3 1:46 4.0 1.7 500.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
BK Děčín 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Lions J. Hradec 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Skřivánci 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Válečníci Děčín 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
Medvědi Tábor 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
PLZ 1 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Benešov 5 0:00 1.2 0.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol pražský 1 15:03 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Žižkov C 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
CBU 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
USK 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
WBA 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 11:07 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 2 3:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Wolves Radotín 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK 2 0:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Rokycany 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SKB Zlín 1 8:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol H. Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -