Jan Nožička

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
BK Česká Lípa
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
223
Procento vítězství
51.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 žáci U15 - divize B BK Č. Lípa 10 - 6.2 1.5 0 3.2/6.9 46.4 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BK Děčín A 12 - 1.2 0.4 0 0.3/2.3 14.3 - -
2013/14 žáci U15 - divize B final BK Č. Lípa 4 - 2.5 0.8 0 1/2.5 40.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BK Děčín A 8 - 4.3 1.6 0 1/4 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Kondoři Liberec 4 - 10.8 4.3 0.3 1.5/3 50.0 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BK Č.L.U15 13 - 12.2 5.2 0.2 1.1/2.8 37.8 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Kondoři Liberec 14 - 0.6 0.3 0 0/0.1 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Kondoři Liberec 6 - 8.7 3.8 0 1/3.3 30.0 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BK Č.L.U15 6 - 11.8 4 0 3.8/6.3 60.5 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Kondoři Liberec 3 1.0 0.0 0 0 0/0 0.0 0.3 -0.7
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Kondoři Liberec 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 8.8 3.4 /3.4 0.4 1/2.1 48.3 1.8 5.9
2015/16 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U17 BKČesLípU17B 17 - 10.5 3.8 0.2 2.5/4.3 57.5 - -
2015/16 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 16 - 7.2 2.3 /2.3 0.5 1.1/1.8 58.6 2.1 4.4
2015/16 kadeti U17 - Skupina o 4-6 místo BKČesLípU17B 4 - 8.0 3 0.3 1.3/4.3 29.4 - -
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Slavoj Litoměřice 3 22.3 3.7 1.3 /3.3 0.3 0/0.7 0.0 1.3 3.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 1.-4. místo Slavoj Litoměřice 2 34.5 4.5 1.5 /4 0.5 0/1.5 0.0 3.0 4.5
2016/17 junioři U19 - skupina A Slavoj Litoměřice 8 - 3.9 1.3 0.4 0.3/0.4 66.7 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 14 8.5 1.9 0.6 /1.1 0.1 0.4/0.5 71.4 0.9 2.2
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Lit U17 "B" 9 - 11.9 4 0.9 1.2/2.7 45.8 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out B BK Lit U17 "B" 4 - 17.0 6.8 0 3.5/3.8 93.3 - -
2016/17 junioři U19 - finálová skupina Slavoj Litoměřice 4 - 4.0 1.3 0.5 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out Slavoj Litoměřice 4 22.0 6.5 3 /4.5 0 0.5/2.3 22.2 2.3 6.5
2017/18 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 9 14.9 3.2 1.4 /2.7 0 0.3/0.9 37.5 1.3 2.4
2017/18 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 20 22.3 7.2 2.8 /4.4 0.3 0.9/1.8 47.2 2.2 8.8
2017/18 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 16.3 2.0 0.7 /1.8 0.2 0.2/0.3 50.0 1.0 1.5
2017/18 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 21.3 7.0 3 /6.3 0.3 0/2 0.0 3.7 4.3
2018/19 Muži - Oblastní přebor BK Česká Lípa 2 - 8.0 3.5 0 1/2 50.0 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Česká Lípa 2 - 8.0 3 0.5 0.5/2 25.0 - -
Průměr za kariéru 31.9 4.9 6.4 2.4 0.2 1.0/2.3 143.8 2.1 2.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021
2B body 4 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021
3B body 1 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021
Body 12 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BKTepU17B 3. 10. 2015 2015/16
2B body 12 Sokol Žižkov C 29. 10. 2016 2016/17
3B body 5 Sokol Žižkov C 8. 1. 2017 2016/17
Obranné doskoky 8 BCM Orli Prostějov 10. 2. 2018 2017/18
Útočné doskoky 5 Synthesia Pardubice 27. 1. 2018 2017/18
Doskoky celkem 10 Synthesia Pardubice 27. 1. 2018 2017/18
Body 29 BKTepU17B 3. 10. 2015 2015/16
Užitečnost 30 BCM Orli Prostějov 10. 2. 2018 2017/18
Asistence 4 Synthesia Pardubice 5. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BK Levharti Chomutov 12 4 1 1/4 25.0
8. 10. 2021 muži - Oblastní přebor BA 2006 Roudnice n.L. 4 2 0 0/0 0
Celkem 2 16 6 1 1/4 25.0
Průměr 2 8.0 3.0 0.5 0.5/2.0 25.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
NH Ostrava 6 18:42 9.0 3.5 72.4 0.2 10.0 1.5/3.3 45.0 2.7
Sokol Žižkov C 2 0:00 26.0 8.0 0.0 2.5 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
Snakes Ostrava 7 18:06 5.4 2.1 45.5 0.3 22.2 0.3/1.4 20.0 2.9
BKDěč U17G 2 0:00 16.0 5.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 4.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 2.3
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 10.3 3.7 0.0 0.3 0.0 2.0/4.3 46.2 2.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 7.0 3.3 108.3 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.8
BK Teplice 2 0:00 13.5 4.0 0.0 0.0 0.0 5.5/10.0 55.0 3.5
USK Praha 6 5:51 4.0 1.0 60.0 0.5 50.0 0.5/0.8 60.0 1.2
BK Klatovy 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 19:26 7.7 3.0 81.8 0.3 50.0 0.7/2.7 25.0 2.3
Tesla Pardubice 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 -
BK Loko Plzeň 4 16:47 5.0 1.8 63.6 0.3 20.0 0.8/1.5 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 16:38 9.0 3.5 63.6 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
R&J EBC Mělník 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 8.5 3.5 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Nová Paka 4 0:00 4.0 0.8 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
Sokol Písek 4 15:21 3.8 1.0 80.0 0.5 22.2 0.3/0.3 100.0 1.5
BARoun.l. U17B 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 6 4:38 2.3 0.8 83.3 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.5
BA Sparta Praha 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
TOROLA Snakes Ostrava 5 0:00 2.4 0.6 100.0 0.2 100.0 0.6/1.4 42.9 1.6
Basket Poděbrady 4 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
BA Sparta Praha 3 15:45 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín juniorka 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Synthesia Pardubice 4 7:20 2.5 0.8 50.0 0.3 50.0 0.3/0.5 50.0 2.3
Snakes Ostrava 1 17:21 10.0 5.0 83.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 2 25:15 4.5 2.0 44.4 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
BK Loko Plzeň 2 16:50 4.5 2.0 57.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.3
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
Skřivánci 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U17B 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Válečníci Děčín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
SAM Brno 2 15:13 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 3 11:32 1.0 0.3 50.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Sokol pražský 2 21:53 1.5 0.0 0.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 3 0:00 1.0 0.3 100.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
VYS 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 1 12:57 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 1 7:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 6:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SAM Brno 1 4:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0