Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
28. 9. 2021
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Lejčko
Michal Dub
114
27
25
3
49
5
92
13
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Klatovy
BK Strakonice
28. 9. 2021
12:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
61
56
11
13
37
25
50
42
Review
skupina A 1. kolo 2
HB Basket Praha
Tygři Praha
5. 10. 2021
18:00
sportovní hala Zličín Pavel Šenk
František Syrovátka
48
76
12
14
24
25
36
50
Review
skupina A 2. kolo 4
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 2. kolo 5
DBaK
BK Strakonice
18. 9. 2021
13:30
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Rudolf Salvetr
Pavel Bohata
25
103
5
23
17
45
17
77
Review
skupina A 3. kolo 7
DBaK
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 3. kolo 6
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Strakonice
19. 9. 2021
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Linda Bendová
Michal Dub
44
57
13
13
17
29
34
45
Review
skupina A 4. kolo 8
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha
2. 10. 2021
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
56
69
18
19
25
36
44
58
Review
skupina A 4. kolo 9
DBaK
Tygři Praha
2. 10. 2021
10:30
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Jan Lejčko
Fedor Lysov
24
122
4
35
10
61
18
96
Review
skupina A 5. kolo 11
DBaK
HB Basket Praha
3. 10. 2021
12:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Dominik Kočovský
13
132
4
40
9
71
13
103
Review
skupina A 5. kolo 10
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Tygři Praha
3. 10. 2021
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
50
74
11
28
23
39
40
59
Review
skupina A 6. kolo 13
Tygři Praha
BK Strakonice
16. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Jeneč Petr Frána
Radek Šťavík
78
45
20
4
34
20
56
31
Review
skupina A 6. kolo 12
HB Basket Praha
BK Klatovy
16. 10. 2021
16:15
sportovní hala Zličín Roman Kejklíček
Michal Bakajsa
102
43
27
8
52
11
76
30
Review
skupina A 7. kolo 15
Tygři Praha
BK Klatovy
17. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Jeneč Daniel Hušek
Lukáš Balog
90
53
19
18
41
30
69
42
Review
skupina A 7. kolo 14
HB Basket Praha
BK Strakonice
17. 10. 2021
11:15
sportovní hala Zličín Lucie Peterková
Dominik Výborný
68
40
20
16
37
22
56
34
Review
skupina A 8. kolo 16
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
17. 11. 2021
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 8. kolo 17
Tygři Praha
HB Basket Praha
17. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 8. kolo 18
BK Strakonice
BK Klatovy
17. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 19
BK Strakonice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
6. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 20
BK Klatovy
DBaK
6. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 10. kolo 21
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
7. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 10. kolo 22
BK Strakonice
DBaK
7. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 11. kolo 23
Tygři Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 11. kolo 24
HB Basket Praha
DBaK
20. 11. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 12. kolo 25
HB Basket Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
21. 11. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 12. kolo 26
Tygři Praha
DBaK
21. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 27
BK Strakonice
HB Basket Praha
4. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 13. kolo 28
BK Klatovy
Tygři Praha
4. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 29
BK Klatovy
HB Basket Praha
5. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 30
BK Strakonice
Tygři Praha
5. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Klára Bittnerová BK Levhartice Chomutov 14 5 1.0 19.2 9.0 0.0 1.2/2.8 42.9 2.2
Denisa Bittnerová BK Strakonice 14 5 1.0 18.2 8.0 0.2 1.6/4.6 34.8 0.0
Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 14 6 1.0 13.3 5.3 0.3 1.7/2.0 83.3 1.5
Ema Bláhová HB Basket 14 5 1.0 15.2 5.2 0.8 2.4/3.6 66.7 1.4
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 14 6 1.0 12.0 5.2 0.0 1.7/3.5 47.6 2.0
Tatiana Dittrichová Sokol H. Králové 13 5 1.0 8.2 3.2 0.6 0.0/0.8 0.0* 2.6
Emma Alexandrová Basket Slovanka 14 6 1.0 6.8 3.3 0.0 0.2/2.5 6.7 2.8
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 14 2 1.0 17.5 7.0 0.5 2.0/2.5 80.0 0.5
Tereza Mašková Sluneta Ústí n.L. 14 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.3 42.9 2.0
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 14 3 1.0 9.0 3.7 0.0 1.7/2.0 83.3 4.0
Julie Drholcová Žabiny Brno 14 5 1.0 3.4 1.4 0.2 0.0/0.4 0.0* 1.0
Izabela Bönischová Loko Trutnov 14 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Barbora Baxová DBaK 13 4 1.0 3.3 1.3 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Karolína Barešová TJ Loko Krnov 13 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.4
Nela Beránková USK Praha 14 4 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.5
Eliška Bahounková OSK Olomouc 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Kristýna Antošová BK Loko K. Vary 13 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Kateřina Křišťanová Klatovy U15 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Barbora Bužgová FM 13 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vanessa Lucia Čičmancová Biž. Jablonec n. N. 13 2 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 14 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Mariana Bilanová SBŠ Ostrava 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ema Bartošová Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kostelecká KP Brno 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Bublíková BC Slaný 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sofia Krenciv BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Adoltová Tygři Praha 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patricie Baláková K2 Prostějov 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Karolína Cibáková SK Bruntál 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Doležalová Slavoj BK Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Barvíková BKHAV 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Nikol Badžgoňová BK START Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Loko Krnov 6 26.8 0.7 8.0 /22.3 35.8 15.7
BK Havířov 5 26.0 1.2 7.0 /19.2 36.5 13.0
Sokol H. Králové 5 49.0 2.8 6.8 /14.4 47.2 14.8
ŠBK P-H Sadská 3 26.0 2.3 12.0 /18.7 64.3 19.7
BK Levhartice Chomutov 6 31.3 0.7 7.8 /19.0 41.2 19.0
USK Praha 6 30.5 0.2 12.2 /23.7 51.4 17.2
Loko Trutnov 5 17.4 0.2 8.8 /15.4 57.1 14.0
BK Brandýs n. L. 3 17.0 0.0 8.0 /14.7 54.5 17.0
Žabiny Brno 5 27.2 0.6 12.4 /26.0 47.7 15.0
K2 Prostějov 5 19.4 3.8 9.0 /18.8 47.9 17.4
SK Bruntál 6 31.7 0.8 8.3 /21.3 39.1 16.3
SBŠ Ostrava 6 44.7 0.0 7.2 /16.9 42.6 17.5
KP Brno 5 16.4 1.0 7.4 /17.8 41.6 16.2
OSK Olomouc 5 25.6 4.4 5.8 /13.4 43.3 12.0
BC Slaný 6 20.2 0.3 6.3 /15.5 40.9 17.5
BA Sparta 6 13.0 0.7 6.5 /18.0 36.1 11.3
Slavoj BK Litoměřice 6 12.3 1.3 7.7 /18.5 41.4 13.3
Basket Slovanka 6 25.2 0.5 7.2 /21.5 33.3 20.7
DBaK 4 10.0 0.0 2.3 /9.3 24.3 12.5
BK Strakonice 5 24.6 0.8 8.6 /17.0 50.6 0.0
BK START Ostrava 6 8.3 0.0 1.2 /6.9 17.1 11.2
BK Frýdek-Místek 5 41.8 0.6 6.6 /13.0 50.8 16.0
BK Loko K. Vary 4 29.0 0.3 7.3 /17.3 42.0 14.8
Sluneta Ústí n.L. 6 23.3 2.5 9.8 /19.5 50.4 19.7
Basket Ostrava 6 24.0 1.0 6.8 /16.6 41.0 14.2
Studánka Pardubice 5 20.2 2.2 6.8 /16.6 41.0 17.2
Jiskra Kyjov 5 19.0 1.0 7.4 /19.4 38.1 19.8
BSK TJ Jičín 3 37.7 1.7 10.7 /18.4 58.2 13.7
Biž. Jablonec n. N. 3 9.3 0.3 5.7 /14.4 39.5 11.3
BK Klatovy 3 17.7 2.3 10.0 /22.7 44.1 15.3
HB Basket 5 32.6 3.8 7.2 /16.6 43.4 16.0
Tygři Praha 5 36.0 2.0 10.0 /24.6 40.7 18.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Vyhlídal Michal 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Výborný Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vlach Ondřej 3 3 0 0 1.8 1.8 1.8
Vildová Linda 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Veis Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Vampola Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Toboláková Barbora 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Tejček Tomáš 4 2 2 0 1.1 1.5 1.3
Šťavík Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Šenk Pavel 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Ščurek Vojtěch 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Syrovátka František 3 0 3 0 2.3 1.3 1.8
Slovák Michal 4 0 4 0 1.5 1.1 1.3
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 1.0 3.0 2.0
Račanský Martin 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Přidal Matouš 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Posker Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Poláček Vojtěch 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Podhůrský Pavel 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Peterková Lucie 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Opletal Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Nováková Bára 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Nevřela Tomáš 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Nesper Jindřich 5 3 2 0 1.2 1.3 1.3
Mycak Michael 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Moravcová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Mareš Roman 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Lunhul Vladislav 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Lejčko Jan 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Križanová Johana 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Krejčiřík Jiří 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Krčmář Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kraváček Břetislav 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Kraina Tomáš 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Kočovský Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Kesler Vladimír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Kavan Jonáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 1 1 0 0 4.0 1.0 2.5
Kalabza Lukáš 3 3 0 0 1.5 1.7 1.6
Josefus Ondřej 1 0 1 0 3.5 1.0 2.3
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jansová Kristýna 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Janík Karel 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Jakubík Petr 3 1 2 0 1.7 1.7 1.7
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hušek Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 4 2 2 0 1.4 1.0 1.2
Hejnic Jan 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Hejduk Jakub 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Havlíček Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Frintová Bára 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Frána Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ďurana Antonín 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Dub Michal 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Čížek Daniel 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Buryšek Zdeněk 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Buršík Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Bohata Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bočková Lenka 6 0 6 0 1.2 1.3 1.3
Billík Dennis 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Bendová Linda 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bakajsa Michal 1 0 1 0 1.0 3.5 2.3
Baďura Ota 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře