Tatiana Dittrichová

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Sokol H. Králové
Výška
167 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
284
Procento vítězství
64.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2020/21 starší minižáci U13 - základní VPI Sokol Hradec Králové 2 - 14.5 6.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - základní Sokol Hradec 6 - 1.2 0.5 0.0 0 0.0 0.2/0.5 33.3 - -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - základní Sokol Hradec 5 - 8.2 3.6 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - základní Sokol Hradec 4 - 6.0 2.5 0.0 0 0.0 1/2.5 40.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever Sokol Hradec "B" 18 - 6.1 2.3 0.0 0.2 0.0 1/3.3 30.5 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever 4-6 Sokol Hradec "B" 2 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2020/21 mladší žáci U14 - základní Sokol Hradec "B" 2 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - skupina sever Sokol Hradec 10 - 4.8 2 0.0 0 0.0 0.8/1.6 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - sever, jih 7-8 Sokol Hradec 6 - 7.3 3.5 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - jih Sokol Hradec 20 - 9.1 4.3 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - o 9.-12.místo Sokol Hradec 1 - 11.0 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - o 9.místo Sokol Hradec 1 - 8.0 3 0.0 0 0.0 2/4 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - skupina B Sokol Hradec "B" 24 - 1.3 0.5 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - o 13. -16. místo Sokol Hradec "B" 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP II Sokol Hradec 18 - 1.4 0.5 0.0 0 0.0 0.4/1.1 35.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPII Sokol Hradec 16 - 6.8 3.1 0.0 0 0.0 0.6/1.4 43.5 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII play-off Sokol Hradec 2 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII o 5.-8.místo Sokol Hradec 1 - 4.0 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII o 5.místo Sokol Hradec 1 - 12.0 5 0.0 0 0.0 2/6 33.3 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - základní VPI Sokol Hradec 20 - 7.1 3 0.0 0 0.0 1.2/2.6 46.2 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina D Sokol H. Králové 12 - 14.8 6.1 0.0 0.6 0.0 0.9/2 45.8 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C Sokol H. Králové 10 - 7.8 2.9 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga B Sokol H. Králové 11 - 5.6 2.1 0.0 0.2 0.0 0.9/1.9 47.6 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga B Sokol H. Králové 13 - 8.3 3.4 0.0 0.1 0.0 1.3/2.5 53.1 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR Sokol H. Králové 3 - 13.3 5 100.0 0.3 100.0 2.3/3.3 70.0 1.0 11.3
2021/22 starší žákyně U15 - MČR Sokol H. Králové 3 - 2.0 0 0.0 0.7 100.0 0/0.7 0.0 1.0 0.3
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C Sokol H. Králové 9 - 10.2 4 0.0 0.4 0.0 0.9/1.6 57.1 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina B BSK TJ Jičín 12 - 10.1 2.5 0.0 1.3 0.0 1.3/3.2 42.1 - -
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga B Sokol H. Králové 13 - 9.3 2.2 0.0 1.4 0.0 0.7/1.2 60.0 - -
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina BSK TJ Jičín 9 - 7.0 1.3 0.0 1.2 0.0 0.7/0.9 75.0 - -
2022/23 starší žákyně U15 - MČR Sokol H. Králové 3 21.3 8.3 2.7 28.6 0.7 12.5 1/1.3 75.0 1.0 1.7
2023/24 juniorky U19 - Skupina C Sokol Hradec Králové B 6 - 15.7 3.2 0.0 2.5 0.0 1.8/3.2 57.9 - -
2023/24 kadetky U17 - skupina B Sokol H. Králové 14 18.1 7.5 1.9 /4.1 45.6 1.1 23.5 0.4/1 35.7 1.6 8.9
2023/24 juniorky U19 - play-out C Sokol Hradec Králové B 1 - 14.0 4 0.0 2 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadetky U17 - nadstavba A Sokol H. Králové 2 23.0 6.0 1.5 /2.5 60.0 1 16.7 0/0 0.0 0.5 3.5
2023/24 juniorky U19 - základní část Sokol H. Králové 2 9.5 5.0 1 /1 100.0 1 25.0 0/0 0.0 - 6.5
Průměr za kariéru 20.3 1.3 7.0 2.5 23.9 0.4 19.8 0.8/1.7 103.4 1.6 0.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Žabiny Brno B 14. 1. 2024
2B body 5 Basket Ostrava 24. 9. 2023
3B body 4 Žabiny Brno B 14. 1. 2024
Obranné doskoky 6 BSK TJ Jičín 20. 1. 2024
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 7. 1. 2024
Doskoky celkem 8 SBŠ Ostrava 7. 1. 2024
Body 17 K2 Prostějov 22. 10. 2023
Užitečnost 18 K2 Prostějov 15. 10. 2023
Asistence 6 K2 Prostějov 15. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Studánka Pardubice 23. 10. 2021 2021/22
2B body 13 ADFORS Basket Litomy 13. 10. 2018 2018/19
3B body 4 Bižuterie Jablonec n.N. 12. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 6 BSK TJ Jičín 20. 1. 2024 2023/24
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 7. 1. 2024 2023/24
Doskoky celkem 8 SBŠ Ostrava 7. 1. 2024 2023/24
Body 26 ADFORS Basket Litomy 13. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 18 K2 Prostějov 15. 10. 2023 2023/24
Asistence 6 K2 Prostějov 15. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2023 Skupina C Basket Ostrava 0:00 17 5 0.0 2 0.0 1/3 33.3
30. 9. 2023 skupina B Žabiny Brno 15:20 3 0 0.0 1 25.0 0/2 0.0
1. 10. 2023 skupina B KP Brno 14:34 6 3 33.3 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 Skupina C FASTAV Zlín 0:00 15 2 0.0 3 0.0 2/2 100.0
14. 10. 2023 skupina B SBŠ Ostrava 16:10 13 2 66.7 3 42.9 0/0 0
15. 10. 2023 skupina B K2 Prostějov 22:06 8 3 100.0 0 0.0 2/4 50.0
21. 10. 2023 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 13 3 0.0 2 0.0 1/2 50.0
22. 10. 2023 Skupina C K2 Prostějov 0:00 17 4 0.0 3 0.0 0/1 0.0
4. 11. 2023 skupina B ŠBK P-H Sadská 19:25 5 1 25.0 1 25.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina B BSK TJ Jičín 16:07 12 3 100.0 2 66.7 0/0 0
14. 11. 2023 skupina B Loko Trutnov 17:07 5 1 25.0 1 20.0 0/0 0
24. 11. 2023 Skupina C Studánka Pardubice 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/5 60.0
5. 12. 2023 skupina B Loko Trutnov 17:54 14 4 57.1 2 28.6 0/0 0
9. 12. 2023 skupina B KP Brno 14:42 6 3 42.9 0 0.0 0/1 0.0
10. 12. 2023 skupina B Žabiny Brno 18:12 10 2 33.3 2 33.3 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B K2 Prostějov 24:03 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B SBŠ Ostrava 23:10 8 0 0.0 2 28.6 2/4 50.0
14. 1. 2024 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 16 0 0.0 4 0.0 4/6 66.7
20. 1. 2024 skupina B BSK TJ Jičín 17:28 2 1 33.3 0 0.0 0/1 0.0
21. 1. 2024 skupina B ŠBK P-H Sadská 16:57 11 2 50.0 2 33.3 1/2 50.0
10. 2. 2024 nadstavba A HB Basket 25:54 7 2 66.7 1 12.5 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba A Tygři Praha 20:19 5 1 50.0 1 25.0 0/0 0
17. 2. 2024 play-out C Studánka Pardubice 0:00 14 4 0.0 2 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 základní část Sluneta Ústí n.L. 4:10 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 3. 2024 základní část BK Strakonice 14:39 8 1 100.0 2 28.6 0/0 0
Celkem 25 318:17 235 54 84.4 37 42.0 16/33 48.5
Průměr 25 12:43 9.4 2.2 84.4 1.5 42.0 0.6/1.3 48.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ADFORS Basket Litomy 9 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.4/1.6 28.6 1.4
Studánka Pardubice 4 0:00 13.5 4.3 0.0 0.8 0.0 2.8/4.8 57.9 2.0
BC Benešov 2 0:00 23.0 10.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BSK TJ Jičín 7 0:00 6.4 2.1 0.0 0.4 0.0 0.9/1.6 54.5 2.3
BK NAPOS Vysoká n.L. 4 0:00 10.3 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.8
BK Bizoni Náchod 3 0:00 11.7 5.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 3.0
TJ Svitavy 6 0:00 5.5 2.7 0.0 0.0 0.0 0.2/1.0 16.7 1.0
OSK Olomouc 4 0:00 8.3 2.3 0.0 1.0 0.0 0.8/1.3 60.0 2.0
Loko Trutnov 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BK Pardub 4 0:00 8.0 2.8 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.3
Bižuterie Jablonec n.N. 2 0:00 15.5 3.0 0.0 3.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Studánka Pardubice 4 0:00 7.8 1.3 0.0 1.3 0.0 1.5/3.8 40.0 1.5
Studánka Pardubice 2 0:00 15.0 4.5 0.0 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Sokol Hradec "B" 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 2 0:00 14.5 1.5 0.0 3.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Žabiny Brno 4 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.3
Studánka Pardubice 4 0:00 6.5 1.8 0.0 0.8 0.0 0.8/1.8 42.9 2.5
Královští Sokoli 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/4.8 15.8 1.8
K2 Prostějov 4 11:32 6.3 2.0 133.3 0.5 33.3 0.8/1.5 50.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 6 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.8
SŠB Pardubice 6 0:00 3.8 1.7 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 2.2
SK Bruntál 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
KMČR 6 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.2 28.6 1.2
OSK Olomouc 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 19:40 10.5 1.0 66.7 2.5 35.7 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 -
BLNP 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Loko Trutnov 2 17:30 9.5 2.5 45.5 1.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/0.8 100.0 1.8
Basket Ostrava 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
K2 Prostějov 1 0:00 17.0 4.0 0.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
USK Praha 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
KP Brno 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 18:11 8.0 1.5 37.5 1.5 30.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Nová Paka 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 3.5
Žabiny Brno 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
FASTAV Zlín 1 0:00 15.0 2.0 0.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Žabiny Brno B 2 0:00 7.0 1.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 14.0 1.0 0.0 3.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BSK TJ Jičín 2 16:47 7.0 2.0 66.7 1.0 20.0 0.0/0.5 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 6.5 0.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Žabiny Brno 2 16:46 6.5 1.0 28.6 1.5 30.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Loko Trutnov "B" 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KP Brno 2 14:38 6.0 3.0 37.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
FASTAV Zlín 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Studánka Pardubic 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
Sokol Hradec Králové 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Loko Trutnov 3 0:00 3.0 0.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L 3 0:00 2.7 0.7 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 1.7
BK Strakonice 1 14:39 8.0 1.0 100.0 2.0 28.6 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 25:54 7.0 2.0 66.7 1.0 12.5 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
K2 Prostějov 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 20:19 5.0 1.0 50.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK TJ JIčín 4 0:00 0.8 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.3
BK Přelouč 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 4:10 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0