Nela Borovičková

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 16 let
Aktuální klub
ŠBK P-H Sadská
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
222
Procento vítězství
77.9%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G ŠBKSad U11G 9 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B ŠBKSad U11G 9 - 1.3 0.7 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o Národní finále ŠBK SadU11G(kv) 4 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 ŠBKSad U11G 6 - 2.0 0.8 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" Sad U12G 10 - 4.4 2.1 0.0 0 0.0 0.2/0.6 33.3 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" Sad U12G 10 - 5.7 2.7 0.0 0 0.0 0.3/0.5 60.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" ŠBKSad U11G 16 - 8.8 4.1 0.0 0 0.0 0.6/1.8 32.1 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" ŠBKSad U11G 15 - 5.2 2.5 0.0 0 0.0 0.3/0.7 36.4 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 G ŠBK Sadská U12G(kv) 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o NF U11G finále ŠBK Sadská U11G(kv-1 4 - 6.8 3.3 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 3 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 8 - 11.4 5.6 0.0 0 0.0 0.1/1 12.5 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" Sad U12G 8 - 9.8 4.8 0.0 0 0.0 0.3/0.4 66.7 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B" Sad U13G 4 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B1" Sad U13G 4 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o národní finále U12G ŠBK Sadská U12G(kv) 2 - 13.5 6 0.0 0 0.0 1.5/3.5 42.9 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G Finále ŠBK Sadská U13G 2 - 2.0 0.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-4 Sad U13G 4 - 5.5 2.8 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-2 Sad U12G 4 - 17.5 8.3 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-2 Sad U13G 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 12 - 6.3 2.7 0.0 0 0.0 0.9/2 45.8 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B" Sad U13G 8 - 13.5 6 0.0 0 0.0 1.5/3.5 42.9 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B1" Sad U13G 8 - 10.3 4.4 0.0 0 0.0 1.5/4 37.5 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o NF U13G finále ŠBK Sadská U13G 2 - 11.5 4.5 0.0 0 0.0 2.5/5 50.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5 - 5.4 2.2 0.0 0 0.0 1/2.4 41.7 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 6 - 4.3 1 0.0 0.3 0.0 1.3/2.3 57.1 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina C ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 - 8.0 3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.5 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část ŠBK P-H Sadská 11 8.3 1.5 0.7 /1.5 47.1 0 0.0 0.1/0.4 25.0 1.3 0.1
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C ŠBK P-H Sadská 10 - 15.3 5.5 0.0 0.7 0.0 2.2/3.2 68.8 - -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A ŠBK P-H Sadská 12 - 11.9 4.7 0.0 0.4 0.0 1.3/3.3 41.0 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 11 23.0 6.5 2.9 /9.2 31.7 0.1 6.7 0.4/0.8 44.4 2.5 -1.6
2022/23 juniorky U19 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 6 - 5.0 1.8 0.0 0.2 0.0 0.8/1.2 71.4 - -
Průměr za kariéru 31.7 1.5 6.9 3.0 11.3 0.1 1.0 0.6/1.5 164.4 1.5 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 B. Jablonec n. N. 6. 11. 2022
2B body 8 Basket Ostrava 8. 1. 2023
3B body 1 Loko Trutnov 3. 12. 2022
Obranné doskoky 5 Sokol H. Králové 24. 9. 2022
Útočné doskoky 2 Basket Ostrava 8. 1. 2023
Doskoky celkem 6 KP Brno 21. 1. 2023
Body 17 Basket Ostrava 8. 1. 2023
Užitečnost 10 Basket Ostrava 8. 1. 2023
Asistence 2 KP Brno 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Brandýs n. L. 17. 11. 2021 2021/22
2B body 13 ČBrU13G 12. 10. 2019 2019/20
3B body 4 BSK TJ Jičín 21. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 5 Sokol H. Králové 24. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 2 HB Basket 9. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 6 KP Brno 22. 10. 2022 2022/23
Body 26 ČBrU13G 12. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 10 Basket Ostrava 8. 1. 2023 2022/23
Asistence 2 Basket Slovanka 10. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina B Sokol H. Králové 23:56 10 5 50.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina B Loko Trutnov 18:38 3 1 12.5 0 0.0 1/1 100.0
28. 9. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 23:40 6 3 37.5 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B KP Brno 30:26 6 3 30.0 0 0.0 0/2 0.0
6. 11. 2022 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 13 3 0.0 1 0.0 4/5 80.0
17. 11. 2022 Skupina B Basketbal Sokol Horní Počernice 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 skupina B Loko Trutnov 37:36 16 6 50.0 1 25.0 1/2 50.0
7. 1. 2023 skupina B SBŠ Ostrava 17:04 2 1 12.5 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina B Basket Ostrava 27:46 17 8 47.1 0 0.0 1/2 50.0
11. 1. 2023 skupina B Sokol H. Králové 21:51 2 1 12.5 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2023 Skupina B B. Jablonec n. N. 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 1. 2023 skupina B KP Brno 24:59 5 2 28.6 0 0.0 1/2 50.0
22. 1. 2023 skupina B Žabiny Brno 27:04 4 2 15.4 0 0.0 0/0 0
Celkem 17 253:00 101 43 42.6 2 13.3 9/16 56.3
Průměr 17 14:52 5.9 2.5 42.6 0.1 13.3 0.5/0.9 56.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCBenU12G 6 0:00 12.3 5.8 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
ČBrU13G 4 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 0.5
BraU11G 11 0:00 5.1 2.4 0.0 0.0 0.0 0.4/0.9 40.0 0.7
Loko Trutnov 3 0:00 16.7 7.0 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.3
Pečky U12G 4 0:00 11.5 5.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.3
BSK TJ Jičín 3 0:00 12.7 2.7 0.0 1.7 0.0 2.3/4.0 58.3 3.7
BK Stud.Pard.U11G 10 0:00 3.3 1.6 0.0 0.0 0.0 0.1/1.2 8.3 0.8
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.5 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
BenU11G 7 0:00 4.6 2.0 0.0 0.0 0.0 0.6/1.0 57.1 0.6
HBU13G(ms) 4 0:00 7.5 2.8 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
HB Basket 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SlaU11G 4 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BK Brandýs n. L. 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BenU13G 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Kol U12G 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.8
Pastelka U12G 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
USK Praha 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
Basket Ostrava 2 17:55 9.5 4.5 47.4 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
Loko Trutnov 2 28:07 9.5 3.5 35.0 0.5 14.3 1.0/1.5 66.7 3.5
Studánka Pardubice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
KP Brno 3 20:04 5.0 2.3 35.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
Bra U12G 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 0.8
BK Strakonice 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Tygři Praha 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 1.0
Sokol H. Králové 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové 2 22:53 6.0 3.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Žabiny Brno 3 21:30 3.7 1.7 20.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
AŠMBU13G 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 12:05 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basketbal Sokol Horní Počernice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket 1 13:28 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
SBŠ Ostrava 3 8:22 0.7 0.3 10.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Žabiny Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Levhartice Chomutov 1 2:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 10:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 3:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BC Benešov U12G (kv) 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKBranU13G(kv) 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -