Leontina Poňuchálková
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
165 cm
Kariéra
Sezony
4
Zápasy
115
Procento vítězství
73%
Počet klubů
3
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina B | Loko Karlovy Vary | 4 | - | 5.8 | 2.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.8/1 | 75.0 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina A | BK Loko K. Vary | 7 | - | 9.9 | 4.6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.7/1.7 | 41.7 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina A | Loko Karlovy Vary | 8 | - | 9.5 | 4.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2.3 | 44.4 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - liga A | BK Loko K. Vary | 7 | - | 8.1 | 3.9 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.4/0.6 | 75.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga A | Loko Karlovy Vary | 12 | - | 14.2 | 5.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3.5/6.4 | 54.5 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina A | Tygři Praha | 8 | - | 16.6 | 7.9 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.9/1.1 | 77.8 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina A | Loko Karlovy Vary | 13 | - | 11.3 | 5.1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.2/1.8 | 62.5 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga A | Tygři Praha | 12 | - | 11.8 | 5.1 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.2/1.7 | 70.0 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina | Loko Karlovy Vary | 7 | - | 11.1 | 4.9 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.6/1.1 | 50.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - MČR | Tygři Praha | 3 | 26.3 | 9.7 | 4 | 33.3 | 0 | 0.0 | 1.7/3.3 | 50.0 | 1.3 | 8.3 |
2023/24 kadetky U17 - kvalifikace o extraligu | Loko Karlovy Vary | 3 | 28.7 | 9.3 | 4 /11 | 36.4 | 0.3 | 33.3 | 0.3/0.3 | 100.0 | 1.0 | 11.3 |
2023/24 juniorky U19 - Skupina A | BK Karlovy Vary | 9 | - | 14.0 | 5.3 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 1.3/1.6 | 85.7 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - skupina A | Tygři Praha | 14 | 22.8 | 11.1 | 4.8 /9.6 | 49.6 | 0.4 | 18.5 | 0.5/0.9 | 53.8 | 1.2 | 11.1 |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba A | Tygři Praha | 3 | 17.0 | 8.0 | 2.7 /7 | 38.1 | 0.3 | 16.7 | 1.7/3 | 55.6 | 1.0 | 7.3 |
2023/24 juniorky U19 - základní část | Tygři Praha | 4 | 20.0 | 7.0 | 3.5 /6.5 | 53.8 | 0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | 1.5 | 5.8 |
2023/24 juniorky U19 - play-off | Tygři Praha | 1 | 15.0 | 6.0 | 3 /7 | 42.9 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | 2.0 | 3.0 |
Průměr za kariéru | 28.8 | 5.5 | 11.2 | 4.8 | 63.5 | 0.1 | 17.1 | 1.1/2.0 | 224.0 | 1.2 | 2.3 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 4 | BK Klatovy | 22. 10. 2023 |
2B body | 12 | HB Basket B | 8. 10. 2023 |
3B body | 3 | BK Klatovy | 22. 10. 2023 |
Obranné doskoky | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 12. 2023 |
Útočné doskoky | 5 | Basket Slovanka | 1. 10. 2023 |
Doskoky celkem | 9 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 12. 2023 |
Body | 28 | HB Basket B | 8. 10. 2023 |
Užitečnost | 29 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 12. 2023 |
Asistence | 4 | Levhartice Chomutov | 3. 3. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 6 | BSK TJ Jičín | 9. 1. 2022 | 2021/22 |
2B body | 15 | HB Basket | 10. 12. 2022 | 2022/23 |
3B body | 3 | BK Klatovy | 22. 10. 2023 | 2023/24 |
Obranné doskoky | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 12. 2023 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 5 | Basket Slovanka | 1. 10. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 9 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 12. 2023 | 2023/24 |
Body | 30 | HB Basket | 10. 12. 2022 | 2022/23 |
Užitečnost | 29 | SLUNETA Ústí n. L. | 10. 12. 2023 | 2023/24 |
Asistence | 4 | BK Loko Karlovy Vary | 21. 1. 2024 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | SLUNETA Ústí n. L. | 23:53 | 6 | 3 | 25.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
27. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | BSK TJ Jičín | 31:18 | 5 | 1 | 10.0 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
28. 5. 2023 | kvalifikace o extraligu | BK Strakonice | 30:55 | 17 | 8 | 72.7 | 0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
23. 9. 2023 | Skupina A | BŠ Tygři Praha B | 0:00 | 11 | 4 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 9. 2023 | Skupina A | Sokol Nusle | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 25:28 | 14 | 7 | 58.3 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina A | Basket Slovanka | 22:34 | 16 | 5 | 41.7 | 2 | 50.0 | 0/2 | 0.0 |
8. 10. 2023 | Skupina A | HB Basket B | 0:00 | 28 | 12 | 0.0 | 1 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
14. 10. 2023 | skupina A | USK Praha | 26:16 | 4 | 2 | 33.3 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | skupina A | BA Sparta | 17:10 | 8 | 4 | 66.7 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina A | DBaK | 0:00 | 15 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
22. 10. 2023 | Skupina A | BK Klatovy | 0:00 | 23 | 5 | 0.0 | 3 | 0.0 | 4/4 | 100.0 |
4. 11. 2023 | skupina A | BK Loko Karlovy Vary | 21:24 | 6 | 3 | 50.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | skupina A | Levhartice Chomutov | 23:27 | 12 | 5 | 55.6 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
18. 11. 2023 | skupina A | HB Basket | 20:50 | 5 | 2 | 22.2 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
19. 11. 2023 | skupina A | HB Basket | 30:45 | 19 | 8 | 72.7 | 1 | 25.0 | 0/0 | 0 |
2. 12. 2023 | Skupina A | Sokol Nusle | 0:00 | 16 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 4/5 | 80.0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | BŠ Tygři Praha B | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | skupina A | Basket Slovanka | 22:37 | 7 | 3 | 20.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
10. 12. 2023 | skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 28:22 | 22 | 10 | 66.7 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
6. 1. 2024 | skupina A | BA Sparta | 16:07 | 9 | 3 | 60.0 | 1 | 100.0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | skupina A | USK Praha | 21:57 | 8 | 4 | 36.4 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Skupina A | BK Klatovy | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina A | DBaK | 0:00 | 15 | 6 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | skupina A | Levhartice Chomutov | 18:09 | 13 | 6 | 60.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
21. 1. 2024 | skupina A | BK Loko Karlovy Vary | 23:44 | 13 | 5 | 62.5 | 1 | 25.0 | 0/1 | 0.0 |
10. 2. 2024 | nadstavba A | SBŠ Ostrava | 2:54 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | nadstavba A | Sokol H. Králové | 24:01 | 15 | 5 | 50.0 | 1 | 33.3 | 2/5 | 40.0 |
18. 2. 2024 | základní část | KP Brno | 26:05 | 6 | 3 | 33.3 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
24. 2. 2024 | nadstavba A | Žabiny Brno | 24:03 | 9 | 3 | 30.0 | 0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
2. 3. 2024 | základní část | Sluneta Ústí n.L. | 23:15 | 8 | 4 | 57.1 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
3. 3. 2024 | základní část | Levhartice Chomutov | 20:21 | 8 | 4 | 80.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | základní část | Loko Trutnov | 9:55 | 6 | 3 | 60.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
28. 3. 2024 | play-off | USK Praha | 15:16 | 6 | 3 | 42.9 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 34 | 550:46 | 368 | 152 | 68.5 | 13 | 30.2 | 25/41 | 61.0 | |
Průměr | 34 | 16:11 | 10.8 | 4.5 | 68.5 | 0.4 | 30.2 | 0.7/1.2 | 61.0 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SLUNETA Ústí n. L. | 6 | 12:57 | 13.2 | 6.2 | 94.9 | 0.0 | 0.0 | 0.8/1.0 | 83.3 | 1.7 |
BK Strakonice | 5 | 0:00 | 11.4 | 4.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.6/4.0 | 65.0 | 0.6 |
HB Basket | 3 | 0:00 | 18.7 | 9.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BC Slaný | 4 | 0:00 | 12.5 | 5.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 1.8 |
Basket Slovanka | 4 | 0:00 | 12.5 | 5.8 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 1.5 |
DBaK | 4 | 0:00 | 11.5 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 0.5 |
BK Strakonice | 4 | 0:00 | 11.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/4.8 | 63.2 | 2.0 |
BC Slaný | 3 | 0:00 | 12.7 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.7/5.3 | 50.0 | 0.3 |
BK Levhartice Chomutov | 2 | 0:00 | 17.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 1.0 |
USK Praha | 4 | 0:00 | 8.3 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.3/4.8 | 47.4 | 2.3 |
Tygři Praha | 2 | 0:00 | 15.5 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.5/4.5 | 55.6 | 1.0 |
DBaK | 2 | 0:00 | 15.5 | 7.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
DBaK | 2 | 0:00 | 15.0 | 6.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.0 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 2 | 0:00 | 14.5 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.5/8.0 | 56.3 | 1.5 |
Žabiny Brno B | 2 | 0:00 | 14.5 | 6.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
HB Basket B | 1 | 0:00 | 28.0 | 12.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
BK Klatovy | 2 | 0:00 | 13.5 | 3.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.5 |
Levhartice Chomutov | 2 | 20:48 | 12.5 | 5.5 | 57.9 | 0.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 1.0 |
Sokol Nusle | 2 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.5 | 80.0 | 2.0 |
HB Basket | 2 | 25:47 | 12.0 | 5.0 | 50.0 | 0.5 | 20.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
Basket Slovanka | 2 | 22:35 | 11.5 | 4.0 | 29.6 | 1.0 | 33.3 | 0.5/2.0 | 25.0 | 1.0 |
K2 Prostějov | 2 | 0:00 | 11.5 | 4.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
USK Praha B | 2 | 0:00 | 11.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 11.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
DBaK | 2 | 0:00 | 11.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Tygři Praha B | 2 | 0:00 | 10.5 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
BK Loko Karlovy Vary | 2 | 22:34 | 9.5 | 4.0 | 57.1 | 0.5 | 25.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 2.0 |
ŠBK P-H Sadská | 2 | 0:00 | 9.5 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
BA Sparta Praha | 1 | 0:00 | 18.0 | 9.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/3.0 | 0.0 | 1.0 |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 18.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 3.0 |
BSK TJ Jičín | 1 | 0:00 | 18.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.0/12.0 | 50.0 | 3.0 |
Klatovy U15 | 3 | 0:00 | 5.7 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.3 | 25.0 | 0.3 |
BŠ Tygři Praha B | 2 | 0:00 | 8.5 | 3.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BA Sparta | 2 | 16:38 | 8.5 | 3.5 | 63.6 | 0.5 | 33.3 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Strakonice | 1 | 30:55 | 17.0 | 8.0 | 72.7 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
Sokol H. Králové | 1 | 24:01 | 15.0 | 5.0 | 50.0 | 1.0 | 33.3 | 2.0/5.0 | 40.0 | 2.0 |
BC Slaný | 2 | 0:00 | 7.5 | 3.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
USK Praha | 2 | 24:06 | 6.0 | 3.0 | 35.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BA Sparta | 1 | 0:00 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BCM Sokolov | 1 | 0:00 | 11.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 1.0 |
BSK TJ Jičín | 2 | 15:39 | 5.5 | 2.0 | 40.0 | 0.5 | 100.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 9.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 1.0 |
Žabiny Brno | 1 | 24:03 | 9.0 | 3.0 | 30.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | 1.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 2.0 |
Levhartice Chomutov | 1 | 20:21 | 8.0 | 4.0 | 80.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sluneta Ústí n.L. | 1 | 23:15 | 8.0 | 4.0 | 57.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Basket Slovanka | 1 | 0:00 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
Loko Trutnov | 1 | 9:55 | 6.0 | 3.0 | 60.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
USK Praha | 1 | 15:16 | 6.0 | 3.0 | 42.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
KP Brno | 1 | 26:05 | 6.0 | 3.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Levhartice Chomutov | 1 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | - |
HB Basket | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
SBŠ Ostrava | 1 | 2:54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BC Benešov | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |