Linda Přídová
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
Tygři Praha B
Výška
179 cm
Kariéra
Sezony
7
Zápasy
173
Procento vítězství
75.7%
Počet klubů
3
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha | 6 | - | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha | 18 | - | 3.4 | 1.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.4/1 | 38.9 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Základní fáze | BŠ-Tygři Praha | 3 | - | 0.7 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.7/1.3 | 50.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A" | BŠ U11(mix) | 3 | - | 2.3 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" | BŠ U11(mix) | 3 | - | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" | Tygři U13B | 2 | - | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" | Tygři U13B | 2 | - | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | - | - |
2019/20 mladší minižákyně U12 - Základní fáze | Tygři Praha | 17 | - | 0.9 | 0.4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.1/0.4 | 33.3 | - | - |
2020/21 starší minižákyně U13 - Starší minižákyně U13G | BŠ Tygři U13G | 1 | - | 0.0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina B | Tygři Praha | 10 | - | 6.5 | 2.9 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.7/1.2 | 58.3 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina A | Tygři Praha | 3 | - | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A | Tygři Praha | 5 | - | 1.0 | 0.4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.2/0.4 | 50.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga A | Tygři Praha | 12 | - | 2.7 | 1.2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/1.1 | 30.8 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR | Tygři Praha | 3 | - | 1.0 | 0.3 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 1.0 | -0.3 |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina A | Tygři Praha | 12 | - | 2.6 | 1.1 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.2/0.3 | 50.0 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina A | Tygři Praha B | 13 | - | 2.9 | 1.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.8 | 40.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga A | Tygři Praha | 13 | - | 3.9 | 1.8 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.2/0.2 | 66.7 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - play-out A | Tygři Praha B | 5 | - | 6.6 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.6/0.8 | 75.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - MČR | Tygři Praha | 3 | 10.3 | 1.0 | 0.3 | 14.3 | 0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - | 3.3 |
2023/24 kadetky U17 - Skupina A | Tygři Praha B | 14 | - | 7.7 | 2.6 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 0.5/0.9 | 53.8 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina A | BŠ Tygři Praha B | 11 | - | 3.7 | 1 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.1/0.5 | 16.7 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out A | BŠ Tygři Praha B | 6 | - | 4.3 | 1.3 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.2/0.3 | 50.0 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - play-out A | Tygři Praha B | 4 | - | 6.5 | 2.8 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3/1.3 | 20.0 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba B | Loko Trutnov | 4 | 22.3 | 5.0 | 2 /6.8 | 29.6 | 0.3 | 14.3 | 0.3/0.5 | 50.0 | 2.5 | -0.8 |
Průměr za kariéru | 24.7 | 0.7 | 3.4 | 1.4 | 20.6 | 0.1 | 2.0 | 0.3/0.6 | 133.4 | 1.3 | 0.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 3 | BCM Sokolov | 5. 11. 2023 |
2B body | 6 | BK Beroun | 10. 12. 2023 |
3B body | 2 | DBaK | 28. 1. 2024 |
Obranné doskoky | 4 | SLUNETA Ústí n. L. | 24. 2. 2024 |
Útočné doskoky | 1 | BK Loko Karlovy Vary | 16. 3. 2024 |
Doskoky celkem | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 24. 2. 2024 |
Body | 15 | SLUNETA Ústí n. L. | 24. 2. 2024 |
Užitečnost | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 24. 2. 2024 |
Asistence | 1 | Basket Slovanka | 25. 2. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 4 | BK Lvice Litoměřice | 11. 9. 2021 | 2021/22 |
2B body | 7 | BK Levhartice Chomutov | 25. 9. 2021 | 2021/22 |
3B body | 2 | BA Tygřice Louny | 2. 12. 2023 | 2023/24 |
Obranné doskoky | 4 | SLUNETA Ústí n. L. | 24. 2. 2024 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 1 | SLUNETA Ústí n. L. | 24. 2. 2024 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 24. 2. 2024 | 2023/24 |
Body | 15 | SLUNETA Ústí n. L. | 24. 2. 2024 | 2023/24 |
Užitečnost | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 24. 2. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 1 | Basket Slovanka | 25. 2. 2024 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. 9. 2023 | Skupina A | BA Tygřice Louny | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Skupina A | BK Beroun | 0:00 | 9 | 3 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | Skupina A | BC Slaný | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
8. 10. 2023 | Skupina A | BK Klatovy | 0:00 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Skupina A | DBaK | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | Skupina A | USK Praha B | 0:00 | 10 | 5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | Skupina A | BK Strakonice | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina A | BK Lvice Litoměřice | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
22. 10. 2023 | Skupina A | HB Basket B | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | Skupina A | DBaK | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | Skupina A | BCM Sokolov | 0:00 | 13 | 5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
18. 11. 2023 | Skupina A | BK Lvice Litoměřice | 0:00 | 5 | 1 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | Skupina A | BK Lvice Litoměřice | 0:00 | 9 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
2. 12. 2023 | Skupina A | BA Tygřice Louny | 0:00 | 8 | 1 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | BK Karlovy Vary | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | Skupina A | BC Slaný | 0:00 | 8 | 1 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/0 | 0 |
10. 12. 2023 | Skupina A | BK Beroun | 0:00 | 13 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
17. 12. 2023 | Skupina A | DBaK | 0:00 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
16. 12. 2023 | Skupina A | BK Klatovy | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | Skupina A | BK Strakonice | 0:00 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina A | USK Praha B | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Skupina A | HB Basket B | 0:00 | 11 | 2 | 0.0 | 2 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |
14. 1. 2024 | Skupina A | BK Lvice Litoměřice | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
20. 1. 2024 | Skupina A | BCM Sokolov | 0:00 | 14 | 3 | 0.0 | 2 | 0.0 | 2/3 | 66.7 |
21. 1. 2024 | Skupina A | DBaK | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | play-out A | BK Karlovy Vary | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
28. 1. 2024 | play-out A | DBaK | 0:00 | 6 | 0 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | play-out A | BCM Sokolov | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
11. 2. 2024 | play-out A | DBaK | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 2. 2024 | nadstavba B | SLUNETA Ústí n. L. | 24:19 | 15 | 6 | 42.9 | 1 | 25.0 | 0/0 | 0 |
25. 2. 2024 | nadstavba B | Basket Slovanka | 24:40 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
2. 3. 2024 | play-out A | BA Tygřice Louny | 0:00 | 10 | 3 | 0.0 | 1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
3. 3. 2024 | play-out A | BK Lvice Litoměřice | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | nadstavba B | BK Loko Karlovy Vary | 16:22 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | nadstavba B | BA Sparta | 23:24 | 3 | 1 | 16.7 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
17. 3. 2024 | play-out A | BC Slaný | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | play-out A | BK Lvice Litoměřice | 0:00 | 3 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |
23. 3. 2024 | play-out A | DBaK | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | play-out A | BK Karlovy Vary | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 39 | 88:45 | 221 | 75 | 277.8 | 20 | 285.7 | 11/28 | 39.3 | |
Průměr | 39 | 2:16 | 5.7 | 1.9 | 277.8 | 0.5 | 285.7 | 0.3/0.7 | 39.3 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BCM Sokolov | 7 | 0:00 | 8.1 | 3.1 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.0/1.4 | 70.0 | 1.6 |
BC Slaný | 6 | 0:00 | 6.0 | 2.2 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.2/0.7 | 25.0 | 1.3 |
BK Levhartice Chomutov | 2 | 0:00 | 13.5 | 6.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 1.5 |
SLUNETA Ústí n. L. | 3 | 8:06 | 8.3 | 3.7 | 78.6 | 0.3 | 25.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 2.3 |
DBaK | 6 | 0:00 | 3.8 | 1.2 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.5/0.7 | 75.0 | 0.8 |
USK Praha B | 5 | 0:00 | 4.4 | 2.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.4 | 0.0 | 1.8 |
BK Beroun | 2 | 0:00 | 11.0 | 4.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
BA Tygřice Louny | 3 | 0:00 | 6.7 | 1.7 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 1.7 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 9.5 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 100.0 | 2.5 |
BK Lvice Litoměřice | 3 | 0:00 | 5.7 | 2.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.7/2.0 | 33.3 | 2.0 |
BK Lvice Litoměřice | 2 | 0:00 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 2.0 |
DBaK | 4 | 0:00 | 3.5 | 1.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.8 |
BA Sparta | 3 | 0:00 | 4.3 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.3 | 75.0 | 1.7 |
BC Slaný | 4 | 0:00 | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/1.0 | 25.0 | 2.5 |
USK Praha | 4 | 0:00 | 3.3 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.8/1.0 | 75.0 | 1.3 |
Basket Slovanka | 4 | 0:00 | 3.0 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.5 | 20.0 | 0.8 |
HB Basket B | 2 | 0:00 | 5.5 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 0.5 |
DBaK | 4 | 0:00 | 2.8 | 0.3 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |
BK Klatovy | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BC Slaný | 2 | 0:00 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.5 |
BK Lvice Litoměřice | 3 | 0:00 | 3.3 | 1.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 1.7 |
BK Strakonice | 2 | 0:00 | 4.5 | 1.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Strakonice | 6 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
HB Basket | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BA Sparta | 4 | 0:00 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 0.3 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 4.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.5 | 66.7 | 1.5 |
HB Basket | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.5 |
USK Praha | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
Loko Karlovy Vary | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
Basket Slovanka | 2 | 0:00 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.5 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.5 |
BK Karlovy Vary | 3 | 0:00 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.3 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
BA Sparta | 1 | 23:24 | 3.0 | 1.0 | 16.7 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
ŠBK P-H Sadská | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Levhartice Chomutov | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sluneta Ústí n.L. | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
BK Strakonice | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.5 |
BA Sparta | 4 | 0:00 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 0.5 |
BK Bran U11B | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Loko Karlovy Vary | 1 | 16:22 | 2.0 | 1.0 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
K2 Prostějov | 1 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
USK Praha | 4 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
Studánka Pardubice | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
USK Praha | 4 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |
Basket Slovanka | 1 | 24:40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
HB Basket | 4 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |