Adéla Bednářová
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
K2 Prostějov
Výška
170 cm
Kariéra
Sezony
4
Zápasy
131
Procento vítězství
56.5%
Počet klubů
1
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina E | K2 Prostějov | 4 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/0.5 | 0.0 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina D | K2 Prostějov | 9 | - | 3.6 | 1.7 | 0 | 0.2/1.6 | 14.3 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina E | K2 Prostějov | 8 | - | 11.4 | 5.3 | 0 | 0.9/2.8 | 31.8 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga B | K2 Prostějov | 10 | - | 2.5 | 1.2 | 0 | 0.1/0.4 | 25.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga B | K2 Prostějov | 10 | - | 4.0 | 1.7 | 0.1 | 0.3/1.6 | 18.8 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina D | K2 Prostějov | 11 | - | 16.0 | 7.1 | 0.4 | 0.7/1.9 | 38.1 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina C | K2 Prostějov | 12 | - | 7.7 | 3.3 | 0.3 | 0.4/1.8 | 22.7 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina E | SK K2 Prostějov | 1 | - | 22.0 | 10 | 0 | 2/2 | 100.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga B | K2 Prostějov | 14 | - | 7.6 | 3 | 0.3 | 0.7/2.9 | 25.0 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina | K2 Prostějov | 9 | - | 4.8 | 1.7 | 0.4 | 0.1/0.7 | 16.7 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - MČR | K2 Prostějov | 3 | 35.0 | 6.3 | 1.7 | 1 | 0/0.7 | 0.0 | 2.7 | 3.7 |
2023/24 kadetky U17 - skupina B | K2 Prostějov | 14 | 26.7 | 4.4 | 1.5 /4.3 | 0.4 | 0.3/0.7 | 40.0 | 4.1 | -0.1 |
2023/24 juniorky U19 - Skupina C | K2 Prostějov | 14 | - | 7.5 | 2.2 | 0.8 | 0.7/1.3 | 55.6 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out C | K2 Prostějov | 6 | - | 7.5 | 2.7 | 0.7 | 0.2/0.3 | 50.0 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba B | K2 Prostějov | 6 | 20.0 | 6.3 | 1.3 /3.7 | 1 | 0.7/1.3 | 50.0 | 3.5 | 3.3 |
Průměr za kariéru | 32.8 | 4.6 | 6.9 | 2.7 | 0.3 | 0.4/1.4 | 122.0 | 2.9 | 0.2 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 3 | Studánka Pardubice | 21. 10. 2023 |
2B body | 5 | Studánka Pardubice | 14. 1. 2024 |
3B body | 3 | Sokol Hradec Králové B | 13. 1. 2024 |
Obranné doskoky | 6 | Žabiny Brno | 16. 1. 2024 |
Útočné doskoky | 6 | Sokol H. Králové | 15. 10. 2023 |
Doskoky celkem | 8 | Žabiny Brno | 16. 1. 2024 |
Body | 20 | Studánka Pardubice | 14. 1. 2024 |
Užitečnost | 8 | BSK TJ Jičín | 30. 9. 2023 |
Asistence | 2 | SLUNETA Ústí n. L. | 17. 3. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 3 | BK Mohelnice | 11. 11. 2021 | 2021/22 |
2B body | 12 | BK Mohelnice | 6. 11. 2022 | 2022/23 |
3B body | 3 | Sokol Hradec Králové B | 13. 1. 2024 | 2023/24 |
Obranné doskoky | 6 | Žabiny Brno | 16. 1. 2024 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 6 | Sokol H. Králové | 15. 10. 2023 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 8 | Sokol H. Králové | 15. 10. 2023 | 2023/24 |
Body | 25 | BK Mohelnice | 6. 11. 2022 | 2022/23 |
Užitečnost | 8 | BSK TJ Jičín | 30. 9. 2023 | 2023/24 |
Asistence | 2 | ŠBK P-H Sadská | 1. 10. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | Skupina C | FASTAV Zlín | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 9. 2023 | Skupina C | Basket Vlamez | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | skupina B | BSK TJ Jičín | 29:19 | 7 | 2 | 66.7 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina B | ŠBK P-H Sadská | 29:25 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Skupina C | Basket Ostrava | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/1 | 0.0 |
8. 10. 2023 | Skupina C | BK Frýdek-Místek | 0:00 | 5 | 1 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | skupina B | Loko Trutnov | 11:52 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | skupina B | Sokol H. Králové | 26:21 | 2 | 1 | 16.7 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina C | Studánka Pardubice | 0:00 | 7 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/3 | 100.0 |
22. 10. 2023 | Skupina C | Sokol Hradec Králové B | 0:00 | 9 | 3 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
4. 11. 2023 | skupina B | KP Brno | 22:58 | 3 | 1 | 16.7 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
5. 11. 2023 | skupina B | Žabiny Brno | 24:33 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
11. 11. 2023 | Skupina C | Žabiny Brno B | 0:00 | 6 | 1 | 0.0 | 1 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
12. 11. 2023 | Skupina C | Žabiny Brno B | 0:00 | 10 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
18. 11. 2023 | skupina B | SBŠ Ostrava | 38:14 | 6 | 3 | 37.5 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | skupina B | SBŠ Ostrava | 33:16 | 4 | 2 | 40.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
2. 12. 2023 | Skupina C | Basket Vlamez | 0:00 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina C | FASTAV Zlín | 0:00 | 8 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
9. 12. 2023 | skupina B | ŠBK P-H Sadská | 25:40 | 6 | 1 | 25.0 | 1 | 100.0 | 1/2 | 50.0 |
10. 12. 2023 | skupina B | BSK TJ Jičín | 19:25 | 4 | 2 | 66.7 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
16. 12. 2023 | Skupina C | BK Frýdek-Místek | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
17. 12. 2023 | Skupina C | Basket Ostrava | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | skupina B | Sokol H. Králové | 20:39 | 4 | 2 | 66.7 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | skupina B | Loko Trutnov | 26:17 | 7 | 2 | 50.0 | 1 | 33.3 | 0/0 | 0 |
13. 1. 2024 | Skupina C | Sokol Hradec Králové B | 0:00 | 16 | 3 | 0.0 | 3 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |
14. 1. 2024 | Skupina C | Studánka Pardubice | 0:00 | 20 | 5 | 0.0 | 3 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
16. 1. 2024 | skupina B | Žabiny Brno | 36:27 | 3 | 1 | 33.3 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
21. 1. 2024 | skupina B | KP Brno | 29:19 | 12 | 3 | 60.0 | 2 | 40.0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | play-out C | Sokol Hradec Králové B | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
28. 1. 2024 | play-out C | Studánka Pardubice | 0:00 | 16 | 5 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | nadstavba B | SLUNETA Ústí n. L. | 19:19 | 5 | 0 | 0.0 | 1 | 20.0 | 2/2 | 100.0 |
11. 2. 2024 | nadstavba B | Basket Slovanka | 19:34 | 8 | 2 | 40.0 | 1 | 25.0 | 1/4 | 25.0 |
17. 2. 2024 | play-out C | Basket Vlamez | 0:00 | 11 | 2 | 0.0 | 2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
24. 2. 2024 | nadstavba B | BA Sparta | 15:19 | 5 | 2 | 33.3 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
25. 2. 2024 | nadstavba B | BK Loko Karlovy Vary | 22:10 | 10 | 2 | 50.0 | 2 | 40.0 | 0/0 | 0 |
2. 3. 2024 | play-out C | FASTAV Zlín | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | nadstavba B | Basket Slovanka | 20:46 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | nadstavba B | SLUNETA Ústí n. L. | 23:06 | 7 | 2 | 50.0 | 1 | 16.7 | 0/0 | 0 |
23. 3. 2024 | play-out C | Studánka Pardubice | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | play-out C | Sokol Hradec Králové B | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 40 | 493:59 | 249 | 76 | 92.7 | 26 | 48.1 | 19/38 | 50.0 | |
Průměr | 40 | 12:20 | 6.2 | 1.9 | 92.7 | 0.7 | 48.1 | 0.5/1.0 | 50.0 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Studánka Pardubice | 4 | 0:00 | 11.8 | 3.5 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 1.0/1.3 | 80.0 | 2.5 |
Žabiny Brno | 6 | 0:00 | 6.3 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/4.3 | 30.8 | 3.2 |
KP Brno | 4 | 0:00 | 8.3 | 3.8 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0/2.3 | 0.0 | 2.8 |
Sokol Hradec Králové B | 4 | 0:00 | 7.8 | 2.3 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.3/1.5 | 16.7 | 1.5 |
OSK Olomouc | 5 | 0:00 | 5.0 | 1.8 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.2/0.8 | 25.0 | 3.0 |
SLUNETA Ústí n. L. | 4 | 10:36 | 6.0 | 2.0 | 114.3 | 0.5 | 18.2 | 0.5/0.5 | 100.0 | 3.8 |
Studánka Pardubice | 4 | 0:00 | 6.0 | 2.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.5 | 20.0 | 2.0 |
SBŠ Ostrava | 4 | 0:00 | 5.8 | 2.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.0/1.8 | 57.1 | 3.8 |
BSK TJ Jičín | 3 | 0:00 | 7.7 | 3.3 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.3 |
BSK TJ Jičín | 4 | 12:11 | 5.5 | 1.5 | 100.0 | 0.8 | 150.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 3.0 |
FASTAV Zlín | 3 | 0:00 | 6.7 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.7/0.7 | 100.0 | 3.3 |
Žabiny Brno | 4 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.5 | 40.0 | 4.5 |
OSK Olomouc | 2 | 0:00 | 9.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.5 |
Basket Vlamez | 3 | 0:00 | 5.3 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 1.3 |
Žabiny Brno B | 2 | 0:00 | 8.0 | 2.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 3.5 |
FASTAV Zlín | 1 | 0:00 | 16.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
KP Brno | 2 | 26:08 | 7.5 | 2.0 | 36.4 | 1.0 | 40.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 4.5 |
Loko Karlovy Vary | 2 | 0:00 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 1.5 |
FASTAV Zlín | 1 | 0:00 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | 2.0 |
Žabiny Brno B | 1 | 0:00 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | 4.0 |
BK Havířov | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 3.5 |
Basket Ostrava | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 4.5 |
Basket Slovanka | 2 | 20:10 | 5.5 | 1.0 | 40.0 | 1.0 | 33.3 | 0.5/2.0 | 25.0 | 3.0 |
Sokol H. Králové | 4 | 0:00 | 2.5 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.8 | 0.0 | 1.5 |
SBŠ Ostrava | 2 | 35:45 | 5.0 | 2.5 | 38.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 3.5 |
BK Loko Karlovy Vary | 1 | 22:10 | 10.0 | 2.0 | 50.0 | 2.0 | 40.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
Loko Trutnov | 2 | 19:04 | 4.5 | 1.5 | 50.0 | 0.5 | 20.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 5.0 |
BK Frýdek-Místek | 2 | 0:00 | 4.5 | 1.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.5 |
FASTAV Zlín | 2 | 0:00 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 3.0 |
OSK Olomouc | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.5 |
SKB Tišnov | 1 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
SK Bruntál | 1 | 0:00 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.0 |
Žabiny Brno B | 3 | 0:00 | 2.3 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/2.0 | 16.7 | 2.3 |
ŠBK P-H Sadská | 2 | 27:32 | 3.0 | 0.5 | 11.1 | 0.5 | 50.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 3.5 |
Jiskra Kyjov | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 5.0 |
Sokol H. Králové | 2 | 23:30 | 3.0 | 1.5 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.5 |
SBŠ Ostrava | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 5.0 |
BA Sparta | 1 | 15:19 | 5.0 | 2.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
Studánka Pardubice | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 3.5 |
Žabiny Brno | 2 | 30:30 | 2.0 | 0.5 | 16.7 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 4.0 |
Studánka Pardubice | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
BK Strakonice | 1 | 0:00 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BK Frýdek-Místek | 1 | 0:00 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol H. Králové | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/3.0 | 16.7 | 2.5 |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.0 |
KP Brno | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |