Laura Grzonka

Národnost
CZE
Ročník narození
2009 - 15 let
Aktuální klub
ŠBK P-H Sadská
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
202
Procento vítězství
63.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" SlaU11G 11 - 4.5 2.2 0 0.1/0.2 50.0 - -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1" SlaU11G 11 - 3.8 1.8 0 0.2/0.6 28.6 - -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 SlaU11G 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" SlaU11G 7 - 17.3 7.9 0.1 1.1/2.7 42.1 - -
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1" SlaU11G 7 - 14.1 6.7 0.1 0.3/1.3 22.2 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" Sla U13G 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" Sla U13G 3 - 4.7 2 0 0.7/1 66.7 - -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o národní finále U11G BC Sla U11G (kv) 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina B BC Slaný 5 - 10.4 5 0 0.4/2 20.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" BCSlaU12G 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" BCSlaU12G 2 - 1.0 0.5 0 0/1 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 7-8 BCSlaU12G 4 - 3.0 1.5 0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" BCSlaU12G 6 - 6.3 3 0 0.3/0.8 40.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1" BCSlaU12G 6 - 5.3 2.7 0 0/0.5 0.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12G(kv) semifinále BC SlaU12G(kv) 2 - 11.0 5 0 1/1 100.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12G(kv) finále BC SlaU12G(kv) 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o NF U11G(kv) finále ŠBK SadU11G(kv) 2 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší minižákyně U13 - Základní fáze BC Slaný 2 - 11.5 5 0 1.5/2 75.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina B BC Slaný 10 - 11.6 5.7 0 0.2/0.4 50.0 - -
2021/22 starší minižákyně U13 - Středočeský přebor starších minižákyň U13G Sla U13G 13 - 21.7 9.8 0 2/2.9 68.4 - -
2021/22 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o NF ŠBK Sadská U13G(kv) 2 - 20.5 9.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 starší žákyně U15 - liga A BC Slaný 3 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga A BC Slaný 14 - 8.1 3.4 0 1.4/2.6 52.8 - -
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina B BC Slaný 10 - 12.5 5.5 0.2 0.9/1.8 50.0 - -
2022/23 mladší žákyně U14 - Skupina C ŠBK Parker-Hannifin Sadská 9 - 22.3 9.6 0 3.2/5.9 54.7 - -
2022/23 mladší žákyně U14 - liga A BC Slaný 1 - 30.0 15 0 0/0 0.0 - -
2022/23 mladší žákyně U14 - extraliga A ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 - 19.5 6.5 1.1 3.1/5.4 56.6 - -
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga A BC Slaný 12 - 12.6 4.8 0.2 2.6/4 64.6 - -
2022/23 mladší žákyně U14 - MČR ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 24.7 14.0 5 0.3 3/7.7 39.1 2.3 11.3
2023/24 kadetky U17 - Skupina A BC Slaný 9 - 12.3 4.6 0.4 1.9/3.9 48.6 - -
2023/24 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 10 - 19.5 8.4 0.4 1.5/2.3 65.2 - -
2023/24 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 6 10.8 4.2 1.3 /2.8 0.3 0.5/1.5 33.3 1.3 2.3
2023/24 kadetky U17 - nadstavba B ŠBK P-H Sadská 1 19.0 11.0 3 /10 1 2/2 100.0 2.0 7.0
2023/24 kadetky U17 - play-out A BC Slaný 1 - 17.0 7 1 0/2 0.0 - -
2023/24 starší žákyně U15 - Extraliga A ŠBK P-H Sadská 4 - 21.3 9.3 0.5 1.3/2.5 50.0 - -
Průměr za kariéru 20.2 0.8 11.7 5.0 0.2 1.2/2.2 128.8 1.8 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 TJ Sokol Kladno 23. 9. 2023
2B body 15 KraJ 27. 1. 2024
3B body 2 BCM Sokolov 14. 10. 2023
Obranné doskoky 3 Sokol H. Králové 4. 11. 2023
Útočné doskoky 3 SLUNETA Ústí n. L. 11. 2. 2024
Doskoky celkem 4 SLUNETA Ústí n. L. 11. 2. 2024
Body 30 KraJ 27. 1. 2024
Užitečnost 7 SLUNETA Ústí n. L. 11. 2. 2024
Asistence 1 KP Brno 15. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 USK Praha 21. 1. 2023 2022/23
2B body 21 BK Brandýs n.L. 23. 10. 2022 2022/23
3B body 4 Tygři Praha 8. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 3 Sokol H. Králové 4. 11. 2023 2023/24
Útočné doskoky 3 SLUNETA Ústí n. L. 11. 2. 2024 2023/24
Doskoky celkem 4 KP Brno 15. 10. 2023 2023/24
Body 43 BK Brandýs n.L. 23. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 7 SLUNETA Ústí n. L. 11. 2. 2024 2023/24
Asistence 1 KP Brno 15. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 Skupina B TJ Sokol Kladno 0:00 20 7 0.0 0 0.0 6/6 100.0
24. 9. 2023 Skupina B Tygři Praha 0:00 16 7 0.0 0 0.0 2/2 100.0
30. 9. 2023 Skupina A BK Lvice Litoměřice 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/5 40.0
1. 10. 2023 Skupina A Tygři Praha B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0
7. 10. 2023 Skupina B Sluneta Ústí n.L. 0:00 18 6 0.0 2 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0:00 20 9 0.0 0 0.0 2/4 50.0
14. 10. 2023 Skupina A BCM Sokolov 0:00 27 8 0.0 2 0.0 5/9 55.6
14. 10. 2023 skupina B Žabiny Brno 0:00 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2023 skupina B KP Brno 18:39 2 1 14.3 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina B KraJ 0:00 23 11 0.0 0 0.0 1/2 50.0
4. 11. 2023 skupina B Sokol H. Králové 19:28 6 2 40.0 0 0.0 2/4 50.0
5. 11. 2023 Skupina A USK Praha B 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/7 42.9
11. 11. 2023 Skupina B Basket Slovanka 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/2 0.0
12. 11. 2023 Skupina B Basket Slovanka 0:00 27 12 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina B BSK TJ Jičín 0:00 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 skupina B BSK TJ Jičín 14:14 6 0 0.0 2 50.0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina B Tygři Praha 0:00 15 4 0.0 1 0.0 4/6 66.7
10. 12. 2023 Skupina A BK Lvice Litoměřice 0:00 16 6 0.0 0 0.0 4/5 80.0
17. 12. 2023 Skupina A BK Beroun 0:00 20 8 0.0 1 0.0 1/1 100.0
6. 1. 2024 Skupina A DBaK 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 1. 2024 Skupina B BK Lvice Litoměřice 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/1 0.0
20. 1. 2024 skupina B Loko Trutnov 12:29 0 0 0.0 0 0.0 0/3 0.0
20. 1. 2024 Skupina A USK Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
21. 1. 2024 Skupina A BK Strakonice 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
27. 1. 2024 Skupina B KraJ 0:00 30 15 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba B SLUNETA Ústí n. L. 19:22 11 3 30.0 1 25.0 2/2 100.0
10. 2. 2024 play-out A BK Lvice Litoměřice 0:00 17 7 0.0 1 0.0 0/2 0.0
17. 2. 2024 Extraliga A USK Praha 0:00 22 7 0.0 2 0.0 2/4 50.0
18. 2. 2024 Extraliga A HB Basket 0:00 20 9 0.0 0 0.0 2/2 100.0
3. 3. 2024 Extraliga A BK Strakonice 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/1 0.0
2. 3. 2024 Extraliga A DBaK 0:00 27 13 0.0 0 0.0 1/3 33.3
Celkem 31 84:12 444 180 666.7 14 140.0 42/81 51.9
Průměr 31 2:42 14.3 5.8 666.7 0.5 140.0 1.4/2.6 51.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Lvice Litoměřice 7 0:00 21.0 9.4 0.0 0.3 0.0 1.3/3.0 42.9 1.9
Basket Slovanka 7 0:00 13.9 5.9 0.0 0.1 0.0 1.7/2.7 63.2 2.7
Tygři Praha 6 0:00 15.2 4.7 0.0 0.7 0.0 3.8/6.2 62.2 3.2
Basket Slovanka 4 0:00 21.3 8.3 0.0 0.3 0.0 4.0/6.5 61.5 2.3
USK Praha 5 0:00 13.6 5.0 0.0 0.6 0.0 1.8/3.4 52.9 2.6
HB Basket 4 0:00 14.5 6.5 0.0 0.3 0.0 0.8/0.8 100.0 2.0
KraJ 2 0:00 26.5 13.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BaŘíč U11G 4 0:00 13.0 5.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
USK Praha 4 0:00 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/6.0 58.3 2.8
Tygři Praha 4 0:00 12.0 4.5 0.0 0.3 0.0 2.3/3.5 64.3 2.0
BK Strakonice 5 0:00 9.0 2.6 0.0 0.8 0.0 1.4/3.8 36.8 2.6
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 15.0 6.0 0.0 0.3 0.0 2.0/4.0 50.0 2.7
DBaK 2 0:00 22.5 7.5 0.0 1.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 43.0 21.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Válečnice Děčín 2 0:00 20.5 7.5 0.0 0.0 0.0 5.5/10.5 52.4 2.5
TJ Sokol Kladno U13G(kv) 2 0:00 20.5 9.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
KlS U13G 3 0:00 13.3 5.7 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BC KolU11G 6 0:00 6.5 3.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.7
BK Strakonice 3 0:00 12.7 5.0 0.0 0.3 0.0 1.7/2.0 83.3 2.0
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 12.7 6.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 11.3 4.3 0.0 0.7 0.0 0.7/2.3 28.6 2.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
HBU13G(ms) 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BASlov U13 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 0.7
BSK TJ Jičín 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.5
BCM Sokolov 1 0:00 27.0 8.0 0.0 2.0 0.0 5.0/9.0 55.6 3.0
DBaK 1 0:00 27.0 13.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Junior U13G 1 0:00 27.0 13.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BKKraljunU11G(ms) 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 -
HB Basket 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Beroun 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
TJ Sokol Kladno 1 0:00 20.0 7.0 0.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BraU11G 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
KlaU11G(kv) 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha B 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
AŠ MB U12 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Bra U12G 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
ŠBK Sadská U13G 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sad U12G 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
Pečky U12G 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 7:07 6.0 1.5 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SLUNETA Ústí n. L. 1 19:22 11.0 3.0 30.0 1.0 25.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol H. Králové 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 4.0
ŠBKSad U11G 5 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.8
DBaK 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové 1 19:28 6.0 2.0 40.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
KP Brno 1 18:39 2.0 1.0 14.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ŠSK Příb U12G 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKla U12G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 12:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0