Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
TJ Sokol Kbely
BK Kladno
12. 6. 2021
09:00
Sportovní hala Kbely Michal Perlík
Miloslav Jon
86
49
25
10
47
24
67
38
Review
skupina A 1. kolo 5
BK Kladno
Jižní Supi B
13. 6. 2021
09:00
Sportovní hala Kbely Marek Vondráček
Jakub Hejduk
46
70
10
18
22
38
37
52
Review
skupina A 1. kolo 2
SKB Rokycany
Jižní Supi B
12. 6. 2021
11:00
Sportovní hala Kbely Michal Perlík
Miloslav Jon
42
89
10
26
24
44
32
70
Review
skupina A 1. kolo 6
SKB Rokycany
TJ Sokol Kbely
13. 6. 2021
11:00
Sportovní hala Kbely Marek Vondráček
Jakub Hejduk
69
93
16
33
24
64
44
73
Review
skupina A 1. kolo 3
Jižní Supi B
TJ Sokol Kbely
12. 6. 2021
15:30
Sportovní hala Kbely Marek Vondráček
Jakub Hejduk
77
72
24
14
41
36
58
53
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Kladno
SKB Rokycany
12. 6. 2021
17:30
Sportovní hala Kbely Marek Vondráček
Jakub Hejduk
57
53
12
10
22
30
41
44
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Ouředník BK Mariánské Lázně 18 3 1.0 25.0 9.0 1.3 3.0/6.0 50.0 3.0
Ondřej Franěk BK Klatovy 16 3 1.0 19.7 5.0 2.0 3.7/4.7 78.6 1.3
Samuel Macht BK Jiskra Domažlice 16 3 1.0 18.3 7.3 0.7 1.7/2.7 62.5 3.0
Ondřej Petržík BK Jiskra Domažlice 17 3 1.0 16.3 5.0 1.0 3.3/5.0 66.7 2.0
Vojtěch Hajič Jižní Supi B 17 3 1.0 15.7 5.0 1.0 2.7/4.3 61.5 3.0
Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 17 3 1.0 15.0 4.0 1.0 4.0/5.7 70.6 1.7
Jindřich Dennison BK Mariánské Lázně 19 3 1.0 14.7 4.3 1.3 2.0/3.3 60.0 2.0
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 18 3 1.0 14.0 1.3 3.3 1.3/3.3 40.0 1.3
Robert Lízálek Jižní Supi B 17 3 1.0 13.7 6.0 0.3 0.7/4.0 16.7 2.0
Petr Poláček BK Klatovy 16 3 1.0 13.7 3.3 1.3 3.0/3.3 90.0 0.7
Pavel Poláček BK Klatovy 16 3 1.0 13.3 3.7 1.7 1.0/1.7 0.0* 1.7
Filip Votípka TJ Sokol Kbely 18 3 1.0 13.3 4.0 0.3 4.3/6.3 68.4 1.3
Michal Uldrych SKB Rokycany 19 3 1.0 13.0 5.7 0.0 1.7/5.0 33.3 3.0
Štěpán Heřman BK Klatovy 19 3 1.0 13.0 4.7 1.0 0.7/3.3 20.0 3.0
Jan Čapek Jižní Supi B 17 3 1.0 12.7 2.7 1.3 3.3/5.3 62.5 2.0
Jan Haman BK NAPOS Vysoká n. L. 19 3 1.0 11.7 2.0 1.7 2.7/3.0 88.9 1.3
Josef Gebert SKB Rokycany 19 3 1.0 11.7 4.7 0.3 1.3/3.0 44.4 4.3
Michal Matejka TJ Sokol Kbely 17 3 1.0 11.3 5.0 0.0 1.3/1.7 0.0* 2.7
Jan Šidlichovský BK NAPOS Vysoká n. L. 19 3 1.0 11.0 3.7 0.7 1.7/2.7 62.5 1.7
Petr Bašta Jižní Supi B 18 3 1.0 10.7 3.0 1.3 0.7/2.7 25.0 3.0
Tomáš Blažek Jižní Supi B 19 3 1.0 10.7 4.0 0.3 1.7/3.7 45.5 1.3
Vojtěch Bartoška TJ Sokol Kbely 18 3 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.3 42.9 2.3
Robin Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 3 1.0 10.3 3.7 0.7 1.0/3.3 30.0 2.7
Tomáš Petrák BK Mariánské Lázně 18 3 1.0 10.0 4.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Jan Podubecký BK Kladno 18 3 1.0 9.7 4.0 0.3 0.7/2.3 28.6 1.7
Václav Faust BK Klatovy 17 3 1.0 9.3 3.7 0.3 1.0/1.3 0.0* 2.3
Matěj Kudrlička BK Klatovy 17 3 1.0 9.0 2.3 1.3 0.3/1.0 0.0* 1.3
Patrik Piskač BK NAPOS Vysoká n. L. 18 3 1.0 9.0 2.7 1.0 0.7/2.0 33.3 2.3
Jiří Lešák SKB Rokycany 19 3 1.0 8.7 3.0 0.0 2.7/4.0 66.7 1.7
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 18 3 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/3.0 44.4 4.3
Petr Hladík SKB Rokycany 19 3 1.0 7.7 3.3 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Alex Mašek BK Kladno 18 3 1.0 7.7 3.7 0.0 0.3/3.7 9.1 0.7
Ondřej Patejdl BK Klatovy 18 3 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/3.3 40.0 0.3
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 3 1.0 7.3 1.7 1.3 0.0/0.7 0.0* 0.0
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 17 3 1.0 7.3 1.7 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.7
David Vosyka BK Kladno 18 3 1.0 6.7 1.7 0.7 1.3/3.3 40.0 2.3
Michal Hrdlička BK NAPOS Vysoká n. L. 18 3 1.0 6.7 2.0 0.3 1.7/3.0 55.6 1.3
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 3 1.0 6.7 2.0 0.3 1.7/2.7 62.5 3.0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 18 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/3.3 20.0 1.0
Tony Martin BK NAPOS Vysoká n. L. 18 3 1.0 5.7 1.3 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Michal Kastl SKB Rokycany 19 3 1.0 5.3 1.7 0.7 0.0/0.3 0.0* 3.3
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 3.0
Štěpán Chaloupka BK Kladno 18 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.7
12 Michael Hejzlar Tesla Pardubice 19 1 1.0 14.0 5.0 1.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Hynek Švejnoha TJ Sokol Kbely 18 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.0
Vojtěch Janota Jižní Supi B 17 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
22 Jan Šindelář Tesla Pardubice 19 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Jakub Singer BK Kladno 16 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.7
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 17 3 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/1.7 0.0* 3.7
Jakub Švéda BK Kladno 17 3 1.0 4.3 0.7 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
7 Dan Tesař Tesla Pardubice 18 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Filip Korch Jižní Supi B 17 3 1.0 4.0 1.0 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.3
Kryštof Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/4.5 22.2 1.5
Matouš Obruča Jižní Supi B 19 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.3
Adam Drahovzal TJ Sokol Kbely 18 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Tomáš Halámek BK Klatovy 18 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Lukáš Scholz Opava B 17 1 1.0 10.0 2.0 2.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
23 Tomáš Fidler Tesla Pardubice 19 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Petr Brada BK Klatovy 19 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alex Čandas Opava B 17 1 1.0 9.0 2.0 1.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Lukáš Pokorný BK NAPOS Vysoká n. L. 18 3 1.0 3.0 0.3 0.7 0.3/1.3 0.0* 3.3
Matěj Baldík BK NAPOS Vysoká n. L. 18 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan Bezděk BK Klatovy 19 3 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Martin Suchánek BK Kladno 16 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 18 3 1.0 2.7 0.7 0.0 1.3/1.3 0.0* 1.3
Lazizbek Amrillaev TJ Sokol Kbely 19 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
Oliver Provost BK NAPOS Vysoká n. L. 18 3 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/1.7 0.0* 1.7
Marek Blahovec SKB Rokycany 18 3 1.0 2.3 0.7 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.3
Jiří Křička BK NAPOS Vysoká n. L. 19 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.0
Michal Žák BK Kladno 18 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/2.7 25.0 2.7
Jakub Žák BK Kladno 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 18 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 17 3 1.0 2.0 0.3 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.7
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 17 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kamil Vavrečka Opava B 18 1 1.0 5.0 0.0 1.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Lukáš Zídek SKB Rokycany 19 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.3
Karel Mora BK Mariánské Lázně 16 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Jan Vaník SKB Rokycany 19 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Jan Křesťan Opava B 17 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
21 Tomáš Hřebík Tesla Pardubice 17 1 1.0 5.0 0.0 1.0 2.0/2.0 100.0 2.0
35 Adam Vondráček Tesla Pardubice 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Robin Klapetek Opava B 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Filip Lukeš Jižní Supi B 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Josef Hornák BK Mariánské Lázně 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Tomáš Gabriel BK Klatovy 18 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michal Kreisel Opava B 18 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Dominik Berisha SKB Rokycany 17 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Radim Novák Opava B 18 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Samuel Šnor BK Klatovy 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.7
Daniel Dvořák TJ Sokol Kbely 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Filip Long BK Mariánské Lázně 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Hrbáč Opava B 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
16 Vojtěch Kvapil Tesla Pardubice 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
Mathias Brabec TJ Sokol Kbely 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Steiner Jižní Supi B 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Slanina Opava B 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Miličič TJ Sokol Kbely 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Svojtka Jižní Supi B 18 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Karel Albrecht Jižní Supi B 18 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jakub Kojzar BK Jiskra Domažlice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Červený BK Jiskra Domažlice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Pavlovič BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vlášek BK Jiskra Domažlice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rajčan Opava B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Tuček SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Schuster BK Mariánské Lázně 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Bruk SKB Rokycany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dennison BK Mariánské Lázně 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Franěk BK Jiskra Domažlice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Kostiha Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mach BK Jiskra Domažlice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Příbek BK Jiskra Domažlice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Aubus BK NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Brill BK Mariánské Lázně 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Brill BK Mariánské Lázně 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Brož BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fabián Neuman SKB Rokycany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Franta Jižní Supi B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Michal BK Jiskra Domažlice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Bábíček Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Stehlík BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mirek Poslušný TJ Sokol Kbely 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ali Daher Jižní Supi B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Thurnwald BK Jiskra Domažlice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný Jižní Supi B 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
13 Adam Dvořák Tesla Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Koutník BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Grozman BK Příbor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pierník Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Fládr Opava B 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Synáček BK NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Zelinka Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Čajánek Tesla Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Koštál SKB Rokycany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hackl BK Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Groll BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Blažek BK Klatovy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Laušman BK Mariánské Lázně 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Strachota BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Burian BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nový BK Kladno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Vrbica BK NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kaupovský BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Novotný BK Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fridrich BK Kladno 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Drastík Opava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Adam Rejda Tesla Pardubice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
19 Ondřej Bareš Tesla Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Uchytil TJ Sokol Kbely 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Hejlek SKB Rokycany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Šimeček Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Říha BK NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jancur BK NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čajka Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Čajka Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Behenský SKB Rokycany 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 František Horák Tesla Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Šindler BK Jiskra Domažlice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Hrdý SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kubečka BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Daniel Pešek Tesla Pardubice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Adam Honyš Tesla Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bedlek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pokorný BK NAPOS Vysoká n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Koch Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Klička BK Jiskra Domažlice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Machala BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Radim Fülle Tesla Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hanzelka BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Peterek SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Škarda BK Jiskra Domažlice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Grössl BK Jiskra Domažlice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Michna BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Čiko BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Blaštík Opava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pietsch Jižní Supi B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Lampa Jižní Supi B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Michalík Jižní Supi B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Slovák BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl Šulc Jižní Supi B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pekárek BK Klatovy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Tomáš Jablonský Tesla Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Petr Lachman Tesla Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kalabza SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Jan Škoda Tesla Pardubice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
David Lašák Jižní Supi B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Fleisig BK Klatovy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Kohout BK Klatovy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šurý BK Klatovy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Franěk BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Slovák BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Jan Franěk Jižní Supi B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Škoda Jižní Supi B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Louda Jižní Supi B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Jirák SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Ženíšek SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Petrmichl BK Klatovy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Vlnas BK Klatovy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Havel BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Christos Liakos Jižní Supi B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Zlámalová BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kušnierik BK Jiskra Domažlice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Štěnička Opava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hurta BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pustějovský BK Příbor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Příkazský Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anthony Dennis Adamec BK NAPOS Vysoká n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Bulák BK NAPOS Vysoká n. L. 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Knejp BK NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Reithar BK Jiskra Domažlice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tom Sosna Opava B 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Filip Klepek Opava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Gabzdyl BK Příbor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Svoboda Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
48 Jan Sádovský Tesla Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gibala SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hajdúk BK Klatovy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Adamec Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kudela Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oldřich Ouda BK Klatovy 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Červený BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kubík Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hanzlík BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bordovský BK Příbor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zahout SKB Rokycany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Fridrich Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Maléř BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Celerin BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šmolík SKB Rokycany 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Neubauer Jižní Supi B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mořický Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Beránek BK NAPOS Vysoká n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Hemelík BK NAPOS Vysoká n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Skočdopole BK Kladno 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Šimon Flajzar Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Gruber Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Muntág BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Adamec Opava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Michal Bílek Tesla Pardubice 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Zapletal Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bavlnka Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pletánek Tesla Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Háp BK NAPOS Vysoká n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bureš BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kraml BK Klatovy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Niesporek BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Steinbrücker BK Mariánské Lázně 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jakub Ouředník BK Mariánské Lázně 18 35 13 3 5 3
Ondřej Franěk BK Klatovy 16 26 7 3 5 3
Samuel Macht BK Jiskra Domažlice 16 20 8 1 2 4
Ondřej Petržík BK Jiskra Domažlice 17 19 6 2 5 4
Vojtěch Hajič Jižní Supi B 17 22 7 1 5 4
Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 17 22 6 1 7 2
Jindřich Dennison BK Mariánské Lázně 19 19 6 2 5 3
Lukáš Zvolánek BK Jiskra Domažlice 18 20 3 4 2 2
Robert Lízálek Jižní Supi B 17 23 11 1 1 4
Petr Poláček BK Klatovy 16 18 7 2 4 1
Pavel Poláček BK Klatovy 16 19 6 2 2 2
Filip Votípka TJ Sokol Kbely 18 19 7 1 8 4
Michal Uldrych SKB Rokycany 19 22 9 0 4 4
Štěpán Heřman BK Klatovy 19 21 7 2 1 4
Jan Čapek Jižní Supi B 17 18 5 3 5 3
Jan Haman BK NAPOS Vysoká n. L. 19 19 3 3 7 2
Josef Gebert SKB Rokycany 19 20 8 1 4 5
Michal Matejka TJ Sokol Kbely 17 12 5 0 2 3
Jan Šidlichovský BK NAPOS Vysoká n. L. 19 12 5 1 2 3
Petr Bašta Jižní Supi B 18 22 5 4 2 5
Tomáš Blažek Jižní Supi B 19 11 5 1 2 2
Vojtěch Bartoška TJ Sokol Kbely 18 21 10 0 1 3
Robin Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 20 7 2 3 3
Tomáš Petrák BK Mariánské Lázně 18 12 6 0 1 3
Jan Podubecký BK Kladno 18 11 5 1 1 3
Václav Faust BK Klatovy 17 10 5 1 3 3
Matěj Kudrlička BK Klatovy 17 13 3 3 1 2
Patrik Piskač BK NAPOS Vysoká n. L. 18 24 7 3 1 3
Jiří Lešák SKB Rokycany 19 16 5 0 6 3
Matyáš Prettl BK Jiskra Domažlice 18 12 6 0 2 5
Petr Hladík SKB Rokycany 19 9 4 0 1 4
Alex Mašek BK Kladno 18 12 6 0 1 2
Ondřej Patejdl BK Klatovy 18 12 5 0 2 1
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 12 3 2 0 0
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 17 15 3 3 0 1
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 9 4 0 1 4
David Vosyka BK Kladno 18 7 3 1 2 4
Michal Hrdlička BK NAPOS Vysoká n. L. 18 9 4 1 4 2
Jáchym Schveinert BK Kladno 18 11 3 1 3 3
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 18 7 3 0 1 2
Tony Martin BK NAPOS Vysoká n. L. 18 7 2 2 0 1
Michal Kastl SKB Rokycany 19 6 3 1 0 4
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 16 9 3 1 0 4
Štěpán Chaloupka BK Kladno 18 8 4 0 0 4
12 Michael Hejzlar Tesla Pardubice 19 14 5 1 1 4
Hynek Švejnoha TJ Sokol Kbely 18 10 4 0 2 0
Vojtěch Janota Jižní Supi B 17 10 5 0 0 2
22 Jan Šindelář Tesla Pardubice 19 14 6 0 2 0
Jakub Singer BK Kladno 16 9 4 0 1 4
Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 17 7 3 0 2 5
Jakub Švéda BK Kladno 17 8 1 2 0 1
7 Dan Tesař Tesla Pardubice 18 12 6 0 0 4
Filip Korch Jižní Supi B 17 8 2 2 0 3
Kryštof Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 8 3 0 2 2
Matouš Obruča Jižní Supi B 19 6 2 0 2 1
Adam Drahovzal TJ Sokol Kbely 18 6 3 0 1 2
Tomáš Halámek BK Klatovy 18 4 2 0 0 3
Lukáš Scholz Opava B 17 10 2 2 0 1
23 Tomáš Fidler Tesla Pardubice 19 10 5 0 0 2
Petr Brada BK Klatovy 19 8 4 0 0 1
Alex Čandas Opava B 17 9 2 1 2 0
Lukáš Pokorný BK NAPOS Vysoká n. L. 18 9 1 2 1 4
Matěj Baldík BK NAPOS Vysoká n. L. 18 5 1 1 0 4
Jan Bezděk BK Klatovy 19 6 0 2 0 1
Martin Suchánek BK Kladno 16 5 2 0 1 3
Vojtěch Ticháček BK Jiskra Domažlice 18 6 2 0 2 2
Lazizbek Amrillaev TJ Sokol Kbely 19 8 2 1 1 1
Oliver Provost BK NAPOS Vysoká n. L. 18 5 1 1 1 4
Marek Blahovec SKB Rokycany 18 4 1 0 2 4
Jiří Křička BK NAPOS Vysoká n. L. 19 7 3 0 1 3
Michal Žák BK Kladno 18 2 1 0 2 5
Jakub Žák BK Kladno 18 4 2 0 0 3
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 18 6 1 1 1 0
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 17 4 1 1 1 4
Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 17 6 3 0 0 3
Kamil Vavrečka Opava B 18 5 0 1 2 5
Lukáš Zídek SKB Rokycany 19 3 1 1 0 1
Karel Mora BK Mariánské Lázně 16 5 1 1 0 0
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 2 1 0 1 2
Jan Vaník SKB Rokycany 19 4 2 0 1 1
Jan Křesťan Opava B 17 5 1 1 0 0
21 Tomáš Hřebík Tesla Pardubice 17 5 0 1 2 2
35 Adam Vondráček Tesla Pardubice 17 4 2 0 0 1
Robin Klapetek Opava B 18 4 2 0 0 2
Filip Lukeš Jižní Supi B 18 2 1 0 0 1
Josef Hornák BK Mariánské Lázně 18 2 1 0 0 3
Tomáš Gabriel BK Klatovy 18 3 0 1 0 1
Michal Kreisel Opava B 18 3 0 1 0 3
Dominik Berisha SKB Rokycany 17 2 1 0 1 2
Radim Novák Opava B 18 3 1 0 1 0
Samuel Šnor BK Klatovy 19 2 1 0 0 5
Daniel Dvořák TJ Sokol Kbely 19 2 1 0 0 3
Filip Long BK Mariánské Lázně 19 2 1 0 0 0
Kamil Hrbáč Opava B 17 2 1 0 0 5
16 Vojtěch Kvapil Tesla Pardubice 19 2 1 0 0 5
Mathias Brabec TJ Sokol Kbely 17 2 1 0 0 0
Adam Steiner Jižní Supi B 19 2 1 0 0 1
Ondřej Slanina Opava B 17 2 1 0 0 0
Marko Miličič TJ Sokol Kbely 19 2 1 0 0 0
Lukáš Svojtka Jižní Supi B 18 1 0 0 1 2
Karel Albrecht Jižní Supi B 18 1 0 0 1 2
Jakub Rajčan Opava B 17 0 0 0 0 0
Jan Altynski BK Jiskra Domažlice 18 0 0 0 0 1
Tomáš Novotný Jižní Supi B 17 0 0 0 0 2
Daniel Fládr Opava B 18 0 0 0 0 2
Adam Fridrich BK Kladno 18 0 0 0 0 0
15 Adam Rejda Tesla Pardubice 19 0 0 0 0 1
6 Daniel Pešek Tesla Pardubice 19 0 0 0 0 0
18 Jan Škoda Tesla Pardubice 19 0 0 0 0 1
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 16 0 0 0 0 0
Dominik Bulák BK NAPOS Vysoká n. L. 18 0 0 0 0 0
Tom Sosna Opava B 18 0 0 0 0 2
Oldřich Ouda BK Klatovy 17 0 0 0 0 2
Ondřej Skočdopole BK Kladno 18 0 0 0 0 2
8 Michal Bílek Tesla Pardubice 17 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH %
TJ Sokol Kbely 3 31.0 2.3 14.7 /26.7 55.0
BK Kladno 3 19.0 2.3 5.7 /17.4 32.7
Tesla Pardubice 1 26.0 3.0 6.0 /16.0 37.5
Opava B 1 10.0 6.0 5.0 /10.0 50.0
Jižní Supi B 3 26.7 5.0 10.3 /23.6 43.7
BK Mariánské Lázně 3 22.3 3.3 6.7 /15.4 43.5
BK NAPOS Vysoká n. L. 3 14.7 6.0 7.7 /14.7 52.3
SKB Rokycany 3 21.0 1.3 8.7 /18.4 47.3
BK Jiskra Domažlice 3 26.3 8.0 10.0 /18.7 53.6
BK Klatovy 3 29.3 9.0 11.0 /18.7 58.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vondráček Marek 4 4 0 0 - - -
Syrovátka František 4 4 0 0 - - -
Svoboda Martin 1 0 1 0 - - -
Podhůrský Pavel 2 1 1 0 - - -
Perlík Michal 2 2 0 0 - - -
Kult Michal 1 1 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 2 1 1 0 - - -
Jon Miloslav 2 0 2 0 - - -
Hejduk Jakub 4 0 4 0 - - -
Bakajsa Michal 4 0 4 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře