Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 63
BC Slaný
BK Baník Most
2. 10. 2021
12:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Petr Frána
66
59
15
13
30
36
51
49
Review
skupina A 1. kolo 61
DBaK B
BŠ Tygři Praha B
2. 10. 2021
13:00
Tělocvična 25. ZŠ Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
56
67
17
21
32
35
46
47
Review
skupina A 1. kolo 62
BK Mariánské Lázně
BA Tygřice Louny
2. 10. 2021
17:00
Městská sportovní hala Petr Hovorka
Vladimír Koranda
51
63
13
12
25
25
35
45
Review
skupina A 2. kolo 66
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK B
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 2. kolo 65
BŠ Tygři Praha B
BK Mariánské Lázně
31. 10. 2021
10:00
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 2. kolo 64
BA Tygřice Louny
BC Slaný
16. 10. 2021
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců 45
63
12
15
22
31
37
44
Review
skupina A 3. kolo 68
BC Slaný
BŠ Tygři Praha B
6. 11. 2021
12:15
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 3. kolo 67
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Karlovy Vary
6. 11. 2021
17:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Matěj Heřman
Preview
skupina A 3. kolo 69
BK Baník Most
BA Tygřice Louny
15. 10. 2021
17:45
Sportovní hala Most - malá hala Michal Tesař
Ondřej Asztalos
57
79
8
29
28
47
41
59
Review
skupina A 4. kolo 70
BŠ Tygři Praha B
BK Baník Most
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 4. kolo 71
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Slaný
20. 11. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 4. kolo 72
DBaK B
BK Mariánské Lázně
20. 11. 2021
-
Preview
skupina A 5. kolo 73
BC Slaný
DBaK B
4. 12. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 74
BK Baník Most
BK Lokomotiva Karlovy Vary
4. 12. 2021
-
Sportovní hala Most - malá hala
Preview
skupina A 5. kolo 75
BA Tygřice Louny
BŠ Tygři Praha B
4. 12. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 6. kolo 76
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BA Tygřice Louny
18. 12. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 6. kolo 77
DBaK B
BK Baník Most
18. 12. 2021
-
Preview
skupina A 6. kolo 78
BK Mariánské Lázně
BC Slaný
18. 12. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 7. kolo 79
BK Baník Most
BK Mariánské Lázně
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Most - malá hala
Preview
skupina A 7. kolo 80
BA Tygřice Louny
DBaK B
15. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 7. kolo 81
BŠ Tygři Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 8. kolo 82
BŠ Tygři Praha B
DBaK B
29. 1. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 8. kolo 83
BA Tygřice Louny
BK Mariánské Lázně
29. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 8. kolo 84
BK Baník Most
BC Slaný
29. 1. 2022
-
Sportovní hala Most - malá hala
Preview
skupina A 9. kolo 85
BC Slaný
BA Tygřice Louny
19. 2. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 86
BK Mariánské Lázně
BŠ Tygři Praha B
19. 2. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 87
DBaK B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 2. 2022
-
Preview
skupina A 10. kolo 88
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
5. 3. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 10. kolo 89
BŠ Tygři Praha B
BC Slaný
5. 3. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 10. kolo 90
BA Tygřice Louny
BK Baník Most
5. 3. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 11. kolo 91
BK Baník Most
BŠ Tygři Praha B
19. 3. 2022
-
Sportovní hala Most - malá hala
Preview
skupina A 11. kolo 92
BC Slaný
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 3. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 11. kolo 93
BK Mariánské Lázně
DBaK B
19. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 94
DBaK B
BC Slaný
2. 4. 2022
-
Preview
skupina A 12. kolo 95
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Baník Most
2. 4. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 12. kolo 96
BŠ Tygři Praha B
BA Tygřice Louny
2. 4. 2022
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 97
BA Tygřice Louny
BK Lokomotiva Karlovy Vary
23. 4. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 13. kolo 98
BK Baník Most
DBaK B
23. 4. 2022
-
Sportovní hala Most - malá hala
Preview
skupina A 13. kolo 99
BC Slaný
BK Mariánské Lázně
23. 4. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 100
BK Mariánské Lázně
BK Baník Most
7. 5. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 101
DBaK B
BA Tygřice Louny
7. 5. 2022
-
Preview
skupina A 14. kolo 102
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BŠ Tygři Praha B
7. 5. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Tygřice Louny 3 2 1 187 171 5
2. BC Slaný 2 2 0 129 104 4
3. Baník Most 2 0 2 116 145 2
4. BŠ Tygři Praha B 1 1 0 67 56 2
5. BK M. Lázně 1 0 1 51 63 1
6. DBaK B 1 0 1 56 67 1
7. Loko Karlovy Vary 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michaela Tomšů BK Ústí n. O. 15 2 1.0 9.5 2.0 1.5 1.0/2.0 50.0 0.0
Leontina Barvíková BK Příbor 18 4 1.0 4.0 0.5 0.5 1.5/2.0 75.0 1.3
Linda Havlíková BK M. Lázně 18 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
71 Emma Fořtová BŠ Tygři Praha B 18 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Aneta Frýdová DBaK B 17 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Barbora Andrlová Loko Liberec 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Doležalová Baník Most 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bednářová Renocar Podolí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Hozáková SLUNETA Ústí n. L. B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Beránková BK Vyškov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marta Bajčíková Basket Vlamez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Benetková BC Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Adamová Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Hopková TJ Sokol Stěžery 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lada Dvořáková BK Brandýs n/L B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Čermáková BŠ Tygři Praha C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Ústí n. O. 4 18.8 2.8 5.5 /13.0 42.3 10.8
BK Vyškov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
DBaK B 1 22.0 1.0 9.0 /19.0 47.4 23.0
BŠ Tygři Praha B 1 23.0 1.0 18.0 /32.0 56.3 16.0
BK Příbor 2 21.5 1.0 10.5 /15.0 70.0 11.0
Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Slaný 2 26.5 2.0 5.5 /13.5 40.7 13.5
Baník Most 2 23.0 1.5 7.5 /14.5 51.7 13.0
BK M. Lázně 1 18.0 0.0 15.0 /25.0 60.0 13.0
Tygřice Louny 3 25.0 1.7 7.3 /15.6 46.8 15.3
Basket Vlamez 2 23.0 2.5 9.5 /16.5 57.6 16.0
Loko Liberec 1 29.0 4.0 9.0 /22.0 40.9 11.0
Válečnice Děčín 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ASK Lovosice 1 17.0 1.0 2.0 /11.0 18.2 15.0
SLUNETA Ústí n. L. B 1 46.0 1.0 9.0 /22.0 40.9 13.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Tesař Michal 1 1 0 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 - - -
Sehnal Jiří 2 2 0 0 - - -
Polák Richard 2 0 2 0 - - -
Nesper Jindřich 1 1 0 0 - - -
Němec Karel 2 1 1 0 - - -
Koranda Vladimír 1 0 1 0 - - -
Keslerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Kavka Radim 2 0 2 0 - - -
Jodl Jiří 1 1 0 0 - - -
Jelínek Matouš 2 1 1 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hawiger Matyáš 1 0 1 0 - - -
Frána Petr 1 0 1 0 - - -
Dolinek Ivo 2 2 0 0 - - -
Bill Marek 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře