BC Slaný

Kategorie
Juniorky U19
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 27. 5. 2021
Ing. Jiří Pospíšil
jipospisil@csob.cz
603 800 319

Trenér

od: 5. 6. 2021
Ing. Rostislav Nič
rnic@kpk-displays.com
724 118 811

1. asistent trenéra

od: 5. 6. 2021
Ing. Jiří Pospíšil
jipospisil@csob.cz
603 800 319

Asistent trenéra

od: 5. 6. 2021
Luboš Fric
lubosfric@seznam.cz
312 524 595

Vedoucí družstva

od: 5. 6. 2021 do 13. 10. 2021
Ing. Jiří Pospíšil
jipospisil@csob.cz
603 800 319

Technický zápis

od: 13. 10. 2021
Lenka Jánská
janskal@post.cz

Vedoucí družstva

od: 13. 10. 2021
Alena Bendáková
bendakova@dopos.cz

Adresa

Basketbalový klub Slaný z.s.
Lacinova 1720
27401 Slaný

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Martina Benetková 2004 17
Barbora Pešatová 2003 140 18
Ema Kolibačová 2004 162 17
Anna Marie Hůlová 2005 0 16
Magdaléna Neradová 2005 168 16
Nela Sadílková 2004 178 17
Barbora Dudáčková 2003 146 18
Štěpánka Marková 2003 148 18
Johanka Kindermannová 2004 141 17
Klára Szentesiová 2003 159 18
Tereza Malá 2004 165 17
Anna Pospíšilová 2004 161 17
Aneta Zůzová 2004 17
Simona Chárová 2003 141 18
Petra Havlínová 2005 163 16
Marie Žabkovská 2003 140 18
Michaela Kučerová 2005 0 16
Tereza Honická 2004 165 17
Adéla Pluchová 2005 140 16
Nikola Samcová 2005 144 16
Julie Gončárová 2004 150 17
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
64 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 16. 10. 2021 BA Tygřice Louny 45:63 24 3 6/7 46.2% 9
63 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 2. 10. 2021 BK Baník Most 66:59 29 1 5/9 35.7% 18
7 kvalifikace o ligu (juniorky U19) Domácí 12. 6. 2021 ŠBK P-H Sadská 37:139 13 1 8/2 80% 13
6 kvalifikace o ligu (juniorky U19) Hosté 12. 6. 2021 Válečnice Děčín 79:47 18 2 5/7 41.7% 14
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 12. 6. 2021
13:30
Válečnice Děčín
BC Slaný
79
47
27
15
41
25
55
38
skupina B Review
1. kolo 12. 6. 2021
09:00
BC Slaný
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
37
139
15
33
22
62
32
99
skupina B Review
1. kolo 2. 10. 2021
12:00
BC Slaný
BK Baník Most
66
59
15
13
30
36
51
49
skupina A Review
2. kolo 16. 10. 2021
13:00
BA Tygřice Louny
BC Slaný
45
63
12
15
22
31
37
44
skupina A Review
3. kolo 6. 11. 2021
12:15
BC Slaný
BŠ Tygři Praha B
skupina A Preview
4. kolo 20. 11. 2021
00:00
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Slaný
skupina A Preview
5. kolo 4. 12. 2021
00:00
BC Slaný
DBaK B
skupina A Preview
6. kolo 18. 12. 2021
00:00
BK Mariánské Lázně
BC Slaný
skupina A Preview
8. kolo 29. 1. 2022
00:00
BK Baník Most
BC Slaný
skupina A Preview
9. kolo 19. 2. 2022
00:00
BC Slaný
BA Tygřice Louny
skupina A Preview
10. kolo 5. 3. 2022
00:00
BŠ Tygři Praha B
BC Slaný
skupina A Preview
11. kolo 19. 3. 2022
00:00
BC Slaný
BK Lokomotiva Karlovy Vary
skupina A Preview
12. kolo 2. 4. 2022
00:00
DBaK B
BC Slaný
skupina A Preview
13. kolo 23. 4. 2022
00:00
BC Slaný
BK Mariánské Lázně
skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o ligu 3 2