BC Slaný

Kategorie
Juniorky U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 27. 5. 2021
Ing. Jiří Pospíšil
jipospisil@csob.cz
603 800 319

Asistent trenéra

od: 5. 6. 2021
Luboš Fric
lubosfric@seznam.cz
312 524 595

Technický zápis

od: 13. 10. 2021
Lenka Jánská
janskal@post.cz

Vedoucí družstva

od: 13. 10. 2021
Alena Bendáková
bendakova@dopos.cz

Asistent trenéra

od: 8. 9. 2022 do 12. 10. 2022
František Hubáček
hubacek.frantisek.gm@gmail.com
606 888 308

Asistent trenéra

od: 12. 10. 2022
Ing. Rostislav Nič
rnic@kpk-displays.com
724 118 811

Trenér

od: 12. 10. 2022
Ing. Jiří Pospíšil
jipospisil@csob.cz
603 800 319

Adresa

Basketbalový klub Slaný z.s.
Lacinova 1720
27401 Slaný

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Nela Sadílková 2004 179 19 9 17.0 6.7 0.7 1.7/2.4 68.2 2.8
Nikola Samcová 2005 171 18 8 17.8 7.5 0.0 2.8/5.1 53.7 2.8
Anna Pospíšilová 2004 170 19 11 12.5 4.2 0.8 1.7/3.5 48.7 2.9
Johanka Kindermannová 2004 169 19 11 12.4 5.5 0.0 1.5/2.6 55.2 1.8
Petra Havlínová 2005 165 18 6 13.0 4.0 0.2 4.5/6.8 65.9 3.3
Natálie Hejčová 2007 167 16 8 5.1 2.0 0.3 0.4/0.9 42.9 1.8
Karolína Kolaříková 2007 176 16 7 5.1 2.4 0.0 0.3/0.6 50.0 2.3
Anna Hrubiková 2007 166 16 12 2.1 0.9 0.0 0.3/0.7 37.5 0.6
Martina Benetková 2004 19 5 4.4 1.6 0.0 1.2/2.0 60.0 2.8
Adéla Pluchová 2004 165 19 7 2.4 0.9 0.1 0.3/0.7 40.0 1.3
Petra Kovářová 2007 164 16 4 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Magdaléna Neradová 2005 168 18 2 3.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0 1.0
Tereza Honická 2004 165 19 8 0.8 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.9
Michaela Kučerová 2005 170 18 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Aneta Dítětová 2005 18 8 0.3 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.4
Markéta Bublíková 2007 168 16 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Adéla Jarošová 2003 180 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Nováková 2006 182 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Zůzová 2004 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Marie Hůlová 2005 168 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Julie Gončárová 2004 174 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ema Kolibačová 2004 162 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Szentesiová 2003 171 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Malá 2004 165 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Pluchová 2005 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
58 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 30. 4. 2023 BC Slaný : 0 /0 %
56 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 29. 4. 2023 BC Slaný : 0 /0 %
55 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 16. 4. 2023 BC Slaný : 0 /0 %
48 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 26. 3. 2023 TJ Lokomotiva Liberec : 0 /0 %
47 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 25. 3. 2023 Válečnice Děčín : 0 /0 %
42 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 18. 2. 2023 BC Kolín : 0 /0 %
26 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 31. 1. 2023 SKB Česká Třebová 59:48 20 0 8/13 61.5%
36 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 28. 1. 2023 BCBenU19G 75:60 32 0 11/19 57.9%
35 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 15. 1. 2023 Válečnice Děčín 41:65 25 3 6/13 46.2%
32 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 14. 1. 2023 TJ Lokomotiva Liberec 52:57 23 2 5/12 41.7%
28 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 11. 12. 2022 BC Kolín 97:54 18 3 9/15 60%
25 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 20. 11. 2022 BCBenU19G 74:69 19 1 28/40 70%
18 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 6. 11. 2022 TJ Lokomotiva Liberec 53:63 23 1 4/9 44.4%
17 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 5. 11. 2022 Válečnice Děčín 72:57 31 2 4/17 23.5%
14 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 16. 10. 2022 SKB Česká Třebová 65:72 27 1 8/14 57.1%
12 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 15. 10. 2022 BC Kolín 50:59 18 1 11/18 61.1%
6 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 1. 10. 2022 BCBenU19G 75:61 24 3 18/25 72%
5 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 18. 9. 2022 Válečnice Děčín 43:65 27 2 5/9 55.6%
2 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 17. 9. 2022 TJ Lokomotiva Liberec 63:65 30 1 2/8 25%
44 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí SKB Česká Třebová : 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
18. kolo
00:00
BC Slaný
SKB Česká Třebová
skupina A Preview
1. kolo 17. 9. 2022
17:00
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
63
65
18
15
30
36
48
50
skupina A Review
2. kolo 18. 9. 2022
14:00
Válečnice Děčín
BC Slaný
43
65
10
17
21
34
31
48
skupina A Review
3. kolo 1. 10. 2022
15:30
BC Slaný
BC Benešov U19G
75
61
19
14
32
32
55
49
skupina A Review
5. kolo 15. 10. 2022
15:30
BC Slaný
BC Kolín
50
59
13
14
29
28
43
46
skupina A Review
6. kolo 16. 10. 2022
09:00
BC Slaný
SKB Česká Třebová
65
72
18
16
37
35
52
49
skupina A Review
7. kolo 5. 11. 2022
17:00
BC Slaný
Válečnice Děčín
72
57
18
6
34
21
55
37
skupina A Review
8. kolo 6. 11. 2022
11:00
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
53
63
16
12
28
28
42
48
skupina A Review
10. kolo 20. 11. 2022
13:00
BC Benešov U19G
BC Slaný
74
69
19
17
31
37
50
48
skupina A Review
12. kolo 11. 12. 2022
09:00
BC Kolín
BC Slaný
97
54
19
9
40
17
68
40
skupina A Review
13. kolo 14. 1. 2023
14:00
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
52
57
15
5
27
28
35
47
skupina A Review
14. kolo 15. 1. 2023
11:00
Válečnice Děčín
BC Slaný
41
65
9
15
23
29
28
51
skupina A Review
15. kolo 28. 1. 2023
14:15
BC Slaný
BC Benešov U19G
75
60
16
21
31
32
60
43
skupina A Review
11. kolo 31. 1. 2023
18:00
SKB Česká Třebová
BC Slaný
59
48
19
9
31
19
46
26
skupina A Review
17. kolo 18. 2. 2023
09:00
BC Slaný
BC Kolín
skupina A Preview
19. kolo 25. 3. 2023
00:00
BC Slaný
Válečnice Děčín
skupina A Preview
20. kolo 26. 3. 2023
00:00
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
skupina A Preview
22. kolo 16. 4. 2023
00:00
BC Benešov U19G
BC Slaný
skupina A Preview
23. kolo 29. 4. 2023
15:30
SKB Česká Třebová
BC Slaný
skupina A Preview
24. kolo 30. 4. 2023
00:00
BC Kolín
BC Slaný
skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 4 19
2021/22 kvalifikace o ligu 3 2

články