Loko Liberec

Kategorie
Juniorky U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Trenér

od: 3. 8. 2020
Ing. Michal Bouda
michal.basketbal@seznam.cz
603 502 137

Statistika

od: 25. 9. 2020
Ing. Michal Bouda
michal.basketbal@seznam.cz
603 502 137

1. asistent trenéra

od: 1. 9. 2022
Ing. Markéta Petříková
marketa1.petrikova@gmail.com
605 314 861

Adresa

Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s.
Jablonecká 21
46001 Liberec

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Laura Barthová 2006 155 17 12 17.3 5.6 1.3 2.2/4.3 50.0 1.8
Eliška Kubečková 2004 178 19 11 15.2 5.8 0.2 3.0/5.7 52.4 3.4
Veronika Šímová 2007 180 16 13 9.2 3.9 0.0 1.4/3.3 41.9 1.2
Markéta Andrlová 2004 163 19 12 6.3 1.5 0.8 0.8/1.9 43.5 1.6
Alena Šímová 2004 170 19 9 7.1 1.9 0.9 0.7/1.3 50.0 1.4
Alžběta Stránská 2006 163 17 12 4.7 2.1 0.0 0.5/1.3 40.0 1.0
Zuzana Lajžnerová 2007 165 16 11 3.2 1.5 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
Tereza Kuntošová 2004 169 19 12 2.3 0.6 0.3 0.4/1.0 41.7 1.7
Karin Šmídová 2006 165 17 11 0.5 0.2 0.0 0.1/0.2 50.0 1.2
Magdaléna Špačková 2007 160 16 13 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 1.0
Karolina Pyvovar 2006 17 1 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Jitka Victoria Jankujová 2005 170 18 9 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Eliška Kropíková 2007 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Linda Brzobohatá 2003 163 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Nidrlová 2003 174 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Jurčová 2007 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nikola Chundelová 2003 180 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristýna Kadlecová 2007 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jana Švarcová 2007 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sára Pevná 2006 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Elisabeth Sýkorová 2004 169 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Andrlová 2003 168 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ema Taleski 2003 176 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktorie Hromková 2003 175 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Ševčíková 2005 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sára Petráková 2006 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Suchá 2003 174 20 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
60 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 30. 4. 2023 TJ Lokomotiva Liberec : 0 /0 %
53 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 16. 4. 2023 BC Kolín : 0 /0 %
52 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 15. 4. 2023 SKB Česká Třebová : 0 /0 %
48 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 26. 3. 2023 TJ Lokomotiva Liberec : 0 /0 %
46 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 25. 3. 2023 TJ Lokomotiva Liberec : 0 /0 %
34 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 18. 3. 2023 BCBenU19G : 0 /0 %
41 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 18. 2. 2023 Válečnice Děčín : 0 /0 %
40 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 29. 1. 2023 SKB Česká Třebová 59:51 14 4 11/23 47.8%
37 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 28. 1. 2023 BC Kolín 57:61 23 2 9/22 40.9%
32 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 14. 1. 2023 BC Slaný 52:57 17 3 9/19 47.4%
30 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 11. 12. 2022 Válečnice Děčín 27:69 25 3 10/27 37%
10 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 27. 11. 2022 SKB Česká Třebová 43:54 16 5 7/10 70%
23 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 20. 11. 2022 BC Kolín 54:50 16 3 13/18 72.2%
22 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 19. 11. 2022 SKB Česká Třebová 68:81 20 6 10/22 45.5%
18 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 6. 11. 2022 BC Slaný 53:63 28 1 4/12 33.3%
16 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 5. 11. 2022 BCBenU19G 58:56 21 2 8/19 42.1%
11 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 15. 10. 2022 Válečnice Děčín 57:34 23 2 5/14 35.7%
7 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 1. 10. 2022 BC Kolín 64:56 22 2 6/14 42.9%
4 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 18. 9. 2022 BCBenU19G 59:48 25 1 6/15 40%
2 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 17. 9. 2022 BC Slaný 63:65 18 5 12/19 63.2%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 17. 9. 2022
17:00
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
63
65
18
15
30
36
48
50
skupina A Review
2. kolo 18. 9. 2022
12:00
TJ Lokomotiva Liberec
BC Benešov U19G
59
48
13
13
31
26
48
35
skupina A Review
3. kolo 1. 10. 2022
15:00
BC Kolín
TJ Lokomotiva Liberec
64
56
9
18
33
27
52
44
64
56
skupina A Review
5. kolo 15. 10. 2022
15:00
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
57
34
16
7
29
18
43
23
skupina A Review
7. kolo 5. 11. 2022
16:00
BC Benešov U19G
TJ Lokomotiva Liberec
58
56
14
16
30
26
48
34
skupina A Review
8. kolo 6. 11. 2022
11:00
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
53
63
16
12
28
28
42
48
skupina A Review
9. kolo 19. 11. 2022
11:00
TJ Lokomotiva Liberec
SKB Česká Třebová
68
81
17
12
48
34
56
61
skupina A Review
10. kolo 20. 11. 2022
10:00
TJ Lokomotiva Liberec
BC Kolín
54
50
13
6
23
16
39
30
skupina A Review
4. kolo 27. 11. 2022
14:00
SKB Česká Třebová
TJ Lokomotiva Liberec
43
54
8
12
22
26
32
34
skupina A Review
12. kolo 11. 12. 2022
13:45
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
27
69
8
21
17
43
23
54
skupina A Review
13. kolo 14. 1. 2023
14:00
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
52
57
15
5
27
28
35
47
skupina A Review
15. kolo 28. 1. 2023
10:00
BC Kolín
TJ Lokomotiva Liberec
57
61
12
18
30
24
39
49
skupina A Review
16. kolo 29. 1. 2023
13:30
SKB Česká Třebová
TJ Lokomotiva Liberec
59
51
18
17
31
27
44
43
skupina A Review
17. kolo 18. 2. 2023
00:00
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
skupina A Preview
14. kolo 18. 3. 2023
15:00
TJ Lokomotiva Liberec
BC Benešov U19G
skupina A Preview
19. kolo 25. 3. 2023
00:00
BC Benešov U19G
TJ Lokomotiva Liberec
skupina A Preview
20. kolo 26. 3. 2023
00:00
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
skupina A Preview
21. kolo 15. 4. 2023
00:00
TJ Lokomotiva Liberec
SKB Česká Třebová
skupina A Preview
22. kolo 16. 4. 2023
00:00
TJ Lokomotiva Liberec
BC Kolín
skupina A Preview
24. kolo 30. 4. 2023
00:00
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 4 14