Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
25. 9. 2021
14:00
Kotlina Tomáš Duben
Martin Havrda
67
59
25
17
37
33
50
47
Review
základní 1. kolo 1
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
25. 9. 2021
16:30
Městská hala Litomyšl Petr Dočkal
Jan Kovář
65
68
16
18
26
36
51
47
Review
základní 1. kolo 4
BK Loko Trutnov
TJ Tesla Pardubice "B"
25. 9. 2021
17:00
3. ZŠ Libor Lukeš
Jaroslav Kolář
82
61
15
15
44
31
51
38
Review
základní 1. kolo 6
Draci Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
25. 9. 2021
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Antonín Beran
47
58
8
6
23
25
35
41
Review
základní 1. kolo 5
TJ Turnov
BK Přelouč
25. 9. 2021
17:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
90
71
35
15
46
31
64
53
Review
základní 1. kolo 2
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Hořice
25. 9. 2021
19:30
hala TJ Sokol Chrudim Dominik Štancl
Radek Cibulka
76
78
19
14
38
31
57
45
68
68
Review
základní 2. kolo 11
TJ Turnov
TJ Tesla Pardubice "B"
26. 9. 2021
08:30
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
Jan Zima
93
74
26
23
50
40
70
50
Review
základní 2. kolo 9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Hořice
26. 9. 2021
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Duben
53
77
13
27
27
39
40
57
Review
základní 2. kolo 10
BK Loko Trutnov
BK Přelouč
26. 9. 2021
11:15
3. ZŠ Lukáš Hartig
Michaela Bubeníčková
92
54
26
10
43
27
68
39
Review
základní 2. kolo 8
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
26. 9. 2021
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Pavel Theodor
Štěpán Pokorný
68
63
25
14
37
28
49
44
Review
základní 2. kolo 12
Draci Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
26. 9. 2021
13:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Brandejs
Marek Kohout
71
75
17
15
37
42
48
60
Review
základní 3. kolo 15
TJ Tesla Pardubice "B"
Draci Vysoké Mýto
9. 10. 2021
14:00
SH ZŠ Studánka Jaroslav Kolář
Antonín Beran
64
73
19
19
38
37
54
52
Review
základní 3. kolo 17
TJ Jiskra Hořice
BK Loko Trutnov
9. 10. 2021
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jan Zima
Otto Jarolímek
57
49
11
14
31
28
45
45
Review
základní 3. kolo 18
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
9. 10. 2021
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Tomáš Roubiček
58
64
19
23
29
33
40
48
Review
základní 3. kolo 19
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
9. 10. 2021
17:00
Městská hala Litomyšl Marek Kohout
Tomáš Brandejs
39
64
6
14
18
27
34
44
Review
základní 3. kolo 14
BK Bizoni Náchod
Kanonýři Josefov
9. 10. 2021
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Libor Lukeš
40
38
7
10
24
17
35
26
Review
základní 3. kolo 20
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 10. 2021
18:00
SH Na Střelnici David Schmidt
Tomáš Duben
92
53
30
11
50
20
73
37
Review
základní 4. kolo 23
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
10. 10. 2021
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Marek Kohout
59
68
13
17
28
29
43
52
Review
základní 4. kolo 24
Sokol Nová Paka
BK Loko Trutnov
10. 10. 2021
10:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
David Schmidt
79
55
17
15
43
32
66
40
Review
základní 4. kolo 26
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
10. 10. 2021
11:00
SH Na Střelnici Jan Zima
Tomáš Duben
81
32
20
14
40
18
54
21
Review
základní 4. kolo 25
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 10. 2021
13:30
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Karel Němec
88
38
20
9
50
20
71
25
Review
základní 4. kolo 22
BK Přelouč
Draci Vysoké Mýto
10. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Přelouč Radek Cibulka
Tomáš Brandejs
73
69
21
10
38
24
55
46
Review
základní 5. kolo 27
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23. 10. 2021
14:30
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Pavel Theodor
Martin Svoboda
74
62
20
15
39
27
65
41
Review
základní 5. kolo 33
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
23. 10. 2021
16:45
Tělocvična SŠŘ Otto Jarolímek
Tomáš Brandejs
79
59
23
11
46
32
61
48
Review
základní 5. kolo 30
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
23. 10. 2021
17:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Polda
Karel Němec
77
75
12
17
30
32
52
51
69
69
Review
základní 5. kolo 32
BK Bizoni Náchod
TJ Tesla Pardubice "B"
23. 10. 2021
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Kvoch
Jaroslav Kolář
100
42
31
7
47
20
74
27
Review
základní 5. kolo 29
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
23. 10. 2021
19:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Libor Lukeš
98
89
26
25
55
45
80
66
Review
základní 5. kolo 28
BK Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
25. 2. 2022
19:30
3. ZŠ Libor Lukeš
Martin Havrda
61
55
16
11
26
28
43
42
Review
základní 6. kolo 36
Draci Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
24. 10. 2021
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Marek Kohout
Jan Kvoch
77
74
9
12
27
31
39
41
62
62
Review
základní 6. kolo 38
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
24. 10. 2021
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Polda
Libor Lukeš
103
56
28
15
60
27
83
42
Review
základní 6. kolo 39
Kanonýři Josefov
TJ Tesla Pardubice "B"
24. 10. 2021
10:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Tomáš Roubiček
83
77
17
25
33
34
50
63
71
71
Review
základní 6. kolo 35
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
21. 11. 2021
11:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
Jan Zima
75
65
17
14
40
27
61
42
Review
základní 6. kolo 34
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
24. 10. 2021
11:15
3. ZŠ Dominik Štancl
Richard Menšík
55
59
16
16
26
30
47
48
Review
základní 7. kolo 45
TJ Sokol BK Chrudim
BK Loko Trutnov
13. 11. 2021
15:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Martin Havrda
Antonín Beran
73
59
17
17
28
34
47
22
Review
základní 7. kolo 43
ADFORS Basket Litomyšl
Draci Vysoké Mýto
13. 11. 2021
16:30
Městská hala Litomyšl Jan Zima
Marek Kohout
69
75
15
19
30
36
50
53
Review
základní 7. kolo 40
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Přelouč
13. 11. 2021
17:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Jan Kovář
67
66
19
24
32
40
46
50
Review
základní 7. kolo 41
TJ Jiskra Hořice
BK Bizoni Náchod
13. 11. 2021
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Otto Jarolímek
75
68
13
20
27
43
54
55
Review
základní 7. kolo 42
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
13. 11. 2021
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Brandejs
Tomáš Roubiček
73
63
17
10
29
25
52
48
Review
základní 7. kolo 46
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
13. 11. 2021
17:00
Hala TJ Petr Dočkal
Karel Němec
44
83
11
14
25
32
33
54
Review
základní 8. kolo 47
TJ Jiskra Hořice
Kanonýři Josefov
14. 11. 2021
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Radek Cibulka
80
73
20
16
34
35
55
51
Review
základní 8. kolo 48
Sokol Nová Paka
BK Bizoni Náchod
14. 11. 2021
10:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
Marek Kohout
77
80
17
20
38
40
54
57
Review
základní 8. kolo 50
Basketbal TJ Svitavy
Draci Vysoké Mýto
14. 11. 2021
10:00
SH Na Střelnici Tomáš Brandejs
Jan Zima
79
54
17
16
44
22
59
36
Review
základní 8. kolo 52
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
14. 11. 2021
10:00
Hala TJ Tomáš Polda
Antonín Beran
47
54
11
18
24
24
35
38
Review
základní 8. kolo 51
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Turnov
14. 11. 2021
11:00
hala TJ Sokol Chrudim Marek Vaníček
Martin Veis
42
64
17
15
33
25
37
45
Review
základní 9. kolo 59
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
27. 11. 2021
13:00
Sportovní hala Přelouč David Schmidt
Radek Cibulka
65
90
17
30
38
49
52
71
Review
základní 9. kolo 58
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Hořice
27. 11. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Libor Lukeš
Jaroslav Kolář
59
75
19
22
39
33
46
52
Review
základní 9. kolo 57
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
27. 11. 2021
16:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Petr Dočkal
63
69
14
16
27
30
48
56
Review
základní 9. kolo 53
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
27. 11. 2021
17:00
3. ZŠ Martin Svoboda
Lukáš Hartig
47
60
13
18
25
32
29
41
Review
základní 9. kolo 54
Draci Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
27. 11. 2021
17:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Brandejs
Jan Zima
78
55
26
9
42
24
63
35
Review
základní 9. kolo 56
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
14. 1. 2022
19:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Brandejs
Marek Kohout
80
54
24
17
37
32
64
38
Review
základní 10. kolo 60
Draci Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
28. 11. 2021
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Kvoch
Tomáš Polda
84
54
23
16
41
24
71
35
Review
základní 10. kolo 64
TJ Tesla Pardubice "B"
Sokol Nová Paka
28. 11. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Jan Zima
David Schmidt
54
91
19
27
34
47
36
68
Review
základní 10. kolo 62
BK Bizoni Náchod
Basketbal TJ Svitavy
27. 2. 2022
15:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Brandejs
Petr Jiříček
68
55
20
14
34
35
46
38
Review
základní 10. kolo 65
BK Přelouč
TJ Jiskra Hořice
28. 11. 2021
17:00
Sportovní hala Přelouč David Schmidt
Radek Cibulka
76
84
25
23
47
41
62
64
Review
základní 10. kolo 63
Kanonýři Josefov
ADFORS Basket Litomyšl
11. 2. 2022
19:15
Tělocvična SŠŘ Jan Zima
Libor Lukeš
92
65
26
13
46
38
67
52
Review
základní 11. kolo 69
TJ Sokol BK Chrudim
BK Bizoni Náchod
11. 12. 2021
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Petr Dočkal
Jan Zima
58
91
18
21
32
39
46
61
Review
základní 11. kolo 66
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
11. 12. 2021
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Antonín Beran
Tomáš Brandejs
63
70
10
23
35
37
46
46
Review
základní 11. kolo 70
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kanonýři Josefov
11. 12. 2021
17:00
Hala TJ Jaroslav Kolář
Karel Němec
59
98
14
19
24
37
34
64
Review
základní 11. kolo 68
Basketbal TJ Svitavy
BK Přelouč
11. 12. 2021
18:00
SH Na Střelnici Jan Zima
Petr Dočkal
82
72
22
18
44
30
66
44
Review
základní 11. kolo 71
BK Loko Trutnov
Draci Vysoké Mýto
11. 12. 2021
19:00
3. ZŠ Libor Lukeš
Tomáš Roubiček
86
65
30
18
48
40
73
49
Review
základní 11. kolo 67
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Tesla Pardubice "B"
11. 12. 2021
19:30
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Jan Kvoch
61
73
12
8
34
29
50
51
Review
základní 12. kolo 78
TJ Turnov
Draci Vysoké Mýto
12. 12. 2021
09:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Roubiček
102
48
33
6
54
18
81
32
Review
základní 12. kolo 74
Basketbal TJ Svitavy
TJ Tesla Pardubice "B"
12. 12. 2021
10:00
SH Na Střelnici Tomáš Polda
Marek Kohout
79
70
25
16
47
39
60
55
Review
základní 12. kolo 75
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
12. 12. 2021
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Libor Lukeš
Radek Cibulka
36
95
5
24
14
44
21
72
Review
základní 12. kolo 76
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Bizoni Náchod
12. 12. 2021
12:00
Hala TJ Jan Zima
Jan Kvoch
52
77
9
27
24
41
35
64
Review
základní 12. kolo 73
ADFORS Basket Litomyšl
BK Přelouč
12. 12. 2021
16:15
Městská hala Litomyšl Martin Havrda
David Schmidt
72
80
12
29
35
44
52
64
Review
základní 13. kolo 82
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Sokol BK Chrudim
18. 12. 2021
15:00
SH ZŠ Studánka Petr Havlíček
Jan Kovář
77
62
9
18
33
34
58
49
Review
základní 13. kolo 84
TJ Jiskra Hořice
ADFORS Basket Litomyšl
18. 12. 2021
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jaroslav Kolář
Libor Lukeš
77
56
23
14
33
30
53
45
Review
základní 13. kolo 85
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
18. 12. 2021
17:00
SH ZŠ Nová Paka Martin Havrda
Tomáš Roubiček
48
62
14
14
24
31
37
49
Review
základní 13. kolo 80
BK Bizoni Náchod
BK Loko Trutnov
18. 12. 2021
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Marek Kohout
Tomáš Brandejs
85
60
29
11
45
22
60
47
Review
základní 13. kolo 81
Kanonýři Josefov
TJ Turnov
24. 3. 2022
18:15
Sport.areál, O.Španiela 817 Marek Kohout
Libor Lukeš
61
81
23
19
33
40
43
60
Review
základní 13. kolo 83
BK Přelouč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18. 12. 2021
19:30
Sportovní hala Přelouč David Schmidt
Petr Dočkal
99
65
26
7
46
33
70
49
Review
základní 14. kolo 86
BK Bizoni Náchod
TJ Turnov
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
20
0
*
Review
základní 14. kolo 89
BK Přelouč
TJ Sokol BK Chrudim
19. 12. 2021
10:00
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Petr Dočkal
82
50
24
14
40
23
60
27
Review
základní 14. kolo 90
TJ Jiskra Hořice
Basketbal TJ Svitavy
19. 12. 2021
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Brandejs
Marek Kohout
83
56
22
7
57
26
77
37
Review
základní 14. kolo 91
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
19. 12. 2021
10:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Jan Zima
70
60
28
17
44
33
58
49
Review
základní 14. kolo 88
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 12. 2021
12:00
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
Michal Šafařík
99
77
28
26
53
46
76
60
Review
základní 14. kolo 87
Kanonýři Josefov
BK Loko Trutnov
17. 12. 2021
19:15
Tělocvična SŠŘ Jan Zima
Tomáš Polda
70
55
18
9
37
17
48
42
Review
základní 15. kolo 95
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Turnov
8. 1. 2022
14:41
SH ZŠ Studánka Radek Michlík
Antonín Beran
71
80
14
18
35
44
51
61
Review
základní 15. kolo 96
Kanonýři Josefov
Draci Vysoké Mýto
8. 1. 2022
16:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Jan Kvoch
73
65
27
10
32
31
47
45
Review
základní 15. kolo 94
BK Přelouč
BK Loko Trutnov
8. 1. 2022
16:30
Sportovní hala Přelouč Petr Dočkal
Tomáš Polda
78
61
11
15
37
25
56
45
Review
základní 15. kolo 92
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
8. 1. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Jaroslav Kolář
Marek Kohout
62
46
12
9
22
20
38
34
Review
základní 15. kolo 93
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
8. 1. 2022
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Roubiček
Jan Zima
70
49
23
15
43
27
57
37
Review
základní 16. kolo 98
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
9. 1. 2022
10:00
SH Na Střelnici Petr Dočkal
Karel Němec
78
48
20
7
39
28
66
38
Review
základní 16. kolo 99
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim
9. 1. 2022
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Brandejs
Marek Kohout
100
57
29
12
48
24
75
44
Review
základní 16. kolo 100
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 1. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Tomáš Polda
68
49
18
19
31
29
49
44
Review
základní 16. kolo 102
BK Přelouč
TJ Turnov
9. 1. 2022
10:00
Sportovní hala Přelouč Jan Zima
Radek Michlík
58
73
16
18
32
38
41
55
Review
základní 16. kolo 103
BK Bizoni Náchod
Draci Vysoké Mýto
9. 1. 2022
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Kvoch
Antonín Beran
70
66
21
9
35
33
56
46
Review
základní 16. kolo 101
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Loko Trutnov
9. 1. 2022
12:00
SH ZŠ Studánka Jaroslav Kolář
Roman Mareš
86
91
24
15
38
43
57
59
84
84
Review
základní 17. kolo 109
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ADFORS Basket Litomyšl
27. 2. 2022
10:00
Hala TJ Martin Růžička
Martin Havrda
69
65
16
13
38
25
53
42
Review
základní 17. kolo 108
BK Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
22. 1. 2022
17:00
3. ZŠ Antonín Beran
Radek Cibulka
52
55
3
19
20
28
32
42
Review
základní 17. kolo 106
Draci Vysoké Mýto
BK Přelouč
22. 1. 2022
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Radek Michlík
Marek Kohout
95
81
17
20
40
45
67
61
Review
základní 17. kolo 107
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
22. 1. 2022
19:00
Sportovní hala TJ Libor Lukeš
Tomáš Roubiček
84
65
20
10
42
40
68
52
Review
základní 17. kolo 110
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
18. 3. 2022
19:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Zima
Tomáš Polda
51
70
5
26
21
37
37
51
Review
základní 18. kolo 115
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
23. 1. 2022
09:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Libor Lukeš
75
67
16
18
37
31
54
46
Review
základní 18. kolo 114
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Hořice
23. 1. 2022
10:00
3. ZŠ Tomáš Brandejs
Tomáš Roubiček
73
71
9
20
28
37
48
55
Review
základní 18. kolo 112
Draci Vysoké Mýto
TJ Tesla Pardubice "B"
23. 1. 2022
13:00
Sportovní hala TSVM Karel Svoboda
Marek Kohout
87
52
23
9
56
19
77
34
Review
základní 18. kolo 117
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
22. 1. 2022
17:00
Hala TJ Tomáš Polda
Jan Kvoch
72
74
10
23
27
32
46
48
61
61
Review
základní 18. kolo 116
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
1. 4. 2022
19:00
hala TJ Sokol Chrudim Martin Růžička
Radek Cibulka
73
60
25
14
45
30
63
44
Review
základní 18. kolo 111
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
28. 1. 2022
19:30
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Jan Zima
65
79
15
22
33
37
48
60
Review
základní 19. kolo 119
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl 0
20
*
Review
základní 19. kolo 122
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
5. 2. 2022
15:30
Sportovní hala Přelouč Libor Lukeš
Antonín Beran
69
85
10
19
33
34
53
62
Review
základní 19. kolo 120
Sokol Nová Paka
Draci Vysoké Mýto
5. 2. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Tomáš Polda
69
75
11
11
25
22
33
35
51
51
66
66
Review
základní 19. kolo 123
TJ Tesla Pardubice "B"
Kanonýři Josefov
5. 2. 2022
17:00
SH ZŠ Studánka Jakub Kmošek
Jan Kvoch
71
72
20
21
30
36
50
53
Review
základní 19. kolo 118
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
5. 2. 2022
18:00
SH Na Střelnici Tomáš Brandejs
Jan Zima
103
54
23
17
42
23
67
40
Review
základní 20. kolo 127
TJ Jiskra Hořice
Draci Vysoké Mýto
6. 2. 2022
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Roubiček
Libor Lukeš
85
71
20
19
40
38
62
54
Review
základní 20. kolo 125
ADFORS Basket Litomyšl
BK Loko Trutnov
6. 2. 2022
11:15
Městská hala Litomyšl Linda Vildová
Vladislav Trmač
60
64
8
18
25
32
48
45
Review
základní 20. kolo 129
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Bizoni Náchod
6. 2. 2022
12:00
SH ZŠ Studánka Jan Kvoch
Jakub Kmošek
38
72
8
16
23
32
28
60
Review
základní 20. kolo 124
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim
6. 2. 2022
16:00
Hala TJ Tomáš Polda
Marek Kohout
75
63
21
15
34
29
54
49
Review
základní 20. kolo 130
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
11. 3. 2022
18:30
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Radek Cibulka
58
94
11
25
31
51
47
72
Review
základní 20. kolo 126
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
19. 3. 2022
19:00
SH Na Střelnici Vladislav Trmač
Jan Špaček
76
62
9
19
26
28
42
42
Review
základní 21. kolo 131
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Hořice
19. 2. 2022
16:00
Tělocvična SŠŘ Libor Lukeš
Michaela Bubeníčková
59
72
11
23
29
37
39
59
Review
základní 21. kolo 136
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 2. 2022
16:15
3. ZŠ Tomáš Roubiček
Tomáš Polda
93
61
17
6
43
23
70
39
Review
základní 21. kolo 134
Draci Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
19. 2. 2022
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Brandejs
Marek Kohout
82
75
18
19
41
27
54
62
68
68
Review
základní 21. kolo 132
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
19. 2. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Kvoch
Karel Svoboda
81
58
27
17
43
32
63
45
Review
základní 21. kolo 135
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim
19. 2. 2022
19:00
Sportovní hala TJ Jan Zima
Otto Jarolímek
87
62
26
19
48
35
59
46
Review
základní 22. kolo 139
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
20. 2. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Radek Michlík
75
63
22
17
44
38
59
52
Review
základní 22. kolo 140
Draci Vysoké Mýto
ADFORS Basket Litomyšl
20. 2. 2022
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jan Kvoch
Jan Zima
73
63
17
13
36
26
54
45
Review
základní 22. kolo 143
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 2. 2022
10:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
Karel Svoboda
87
62
24
15
57
27
72
46
Review
základní 22. kolo 142
BK Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
20. 2. 2022
11:15
3. ZŠ Libor Lukeš
Otto Jarolímek
71
52
18
20
35
29
53
38
71
52
Review
základní 22. kolo 138
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Hořice
20. 2. 2022
15:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Otto Jarolímek
Tomáš Brandejs
92
65
23
11
43
27
67
48
Review
základní 22. kolo 137
BK Přelouč
TJ Tesla Pardubice "B"
18. 2. 2022
18:30
Sportovní hala Přelouč Tomáš Polda
Tomáš Brandejs
82
71
18
17
41
30
64
53
Review
základní 23. kolo 149
TJ Jiskra Hořice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
20
0
*
Review
základní 23. kolo 144
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Draci Vysoké Mýto
5. 3. 2022
17:00
Hala TJ David Schmidt
Jan Zima
59
78
15
22
28
39
44
65
Review
základní 23. kolo 146
Basketbal TJ Svitavy
BK Bizoni Náchod
5. 3. 2022
17:00
SH Na Střelnici Tomáš Polda
Martin Havrda
38
50
13
13
19
28
28
39
Review
základní 23. kolo 148
Sokol Nová Paka
TJ Tesla Pardubice "B"
5. 3. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
80
76
16
19
33
31
52
49
72
72
Review
základní 23. kolo 147
ADFORS Basket Litomyšl
Kanonýři Josefov
5. 3. 2022
18:00
Městská hala Litomyšl Radek Michlík
Tomáš Brandejs
55
73
17
17
31
40
45
63
Review
základní 24. kolo 150
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
6. 3. 2022
10:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Libor Lukeš
89
71
10
22
33
31
64
51
Review
základní 24. kolo 151
TJ Sokol BK Chrudim
Draci Vysoké Mýto
6. 3. 2022
10:00
hala TJ Sokol Chrudim Marek Kohout
David Schmidt
61
76
20
12
33
35
50
58
Review
základní 24. kolo 153
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
6. 3. 2022
10:00
Městská hala Litomyšl Martin Havrda
Jakub Kmošek
67
80
16
23
35
44
53
66
Review
základní 24. kolo 155
TJ Jiskra Hořice
TJ Tesla Pardubice "B"
6. 3. 2022
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Tomáš Roubiček
Jan Zima
83
77
13
18
33
37
55
54
71
71
Review
základní 24. kolo 154
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
6. 3. 2022
11:30
SH Na Střelnici Vladislav Trmač
Radek Michlík
74
68
18
13
37
25
54
47
Review
základní 24. kolo 156
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
18. 3. 2022
20:00
SH ZŠ Nová Paka Marek Kohout
Libor Lukeš
77
38
17
8
35
21
53
34
Review
základní 25. kolo 158
TJ Tesla Pardubice "B"
Basketbal TJ Svitavy
12. 3. 2022
10:00
SH ZŠ Studánka Antonín Beran
Jan Zima
66
70
13
19
33
30
42
57
Review
základní 25. kolo 159
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
12. 3. 2022
16:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
73
43
16
10
31
20
50
32
Review
základní 25. kolo 160
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 3. 2022
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Jan Zima
81
56
13
12
41
26
59
41
Review
základní 25. kolo 157
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
23. 3. 2022
18:00
Sportovní hala Přelouč Jan Zima
Tomáš Polda
83
78
22
28
46
49
68
67
Review
základní 25. kolo 162
Draci Vysoké Mýto
TJ Turnov
12. 3. 2022
18:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Marek Kohout
Tomáš Brandejs
69
68
13
11
35
26
49
49
Review
základní 26. kolo 163
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
13. 3. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Roubiček
Tomáš Polda
64
78
15
25
32
39
51
64
Review
základní 26. kolo 165
BK Přelouč
Basketbal TJ Svitavy
13. 3. 2022
10:00
Sportovní hala Přelouč Karel Svoboda
Antonín Beran
76
74
9
21
31
42
57
58
Review
základní 26. kolo 167
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 3. 2022
10:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Brandejs
Otto Jarolímek
75
53
14
14
37
29
61
37
Review
základní 26. kolo 168
Draci Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
13. 3. 2022
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Marek Kohout
Jan Zima
65
49
18
11
32
18
52
36
Review
základní 26. kolo 166
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol BK Chrudim
13. 3. 2022
14:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Libor Lukeš
Radek Michlík
72
52
18
12
39
24
59
38
Review
základní 26. kolo 164
TJ Tesla Pardubice "B"
ADFORS Basket Litomyšl
26. 4. 2022
19:00
SH ZŠ Studánka Martin Růžička
David Schmidt
61
66
15
20
30
38
44
51
Review
základní 27. kolo 175
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl 0
20
*
Review
základní 27. kolo 173
TJ Sokol BK Chrudim
BK Přelouč
26. 3. 2022
15:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Jaroslav Kolář
Marek Kohout
52
61
22
16
33
30
40
51
Review
základní 27. kolo 171
BK Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
26. 3. 2022
16:15
3. ZŠ Jan Zima
Libor Lukeš
49
62
17
13
25
26
46
49
Review
základní 27. kolo 170
TJ Turnov
BK Bizoni Náchod
26. 3. 2022
17:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
71
77
16
17
39
37
59
59
Review
základní 27. kolo 172
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Tesla Pardubice "B"
26. 3. 2022
17:00
Hala TJ Radek Michlík
Karel Svoboda
63
58
16
11
21
27
42
40
55
55
Review
základní 27. kolo 174
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Hořice
26. 3. 2022
17:00
SH Na Střelnici Tomáš Polda
Milan Jaroš
77
85
19
26
33
46
54
71
Review
základní 28. kolo 181
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Hořice
Bude upřesněno
-
Městská hala Litomyšl 0
20
*
Review
základní 28. kolo 180
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
27. 3. 2022
09:00
Hala TJ Tomáš Polda
Antonín Beran
73
64
13
16
29
30
56
47
Review
základní 28. kolo 177
BK Loko Trutnov
BK Bizoni Náchod
27. 3. 2022
10:00
3. ZŠ Marek Kohout
Libor Lukeš
47
60
7
14
14
30
36
43
Review
základní 28. kolo 179
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Tesla Pardubice "B"
27. 3. 2022
10:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Karel Svoboda
Radek Michlík
64
83
17
13
32
36
49
55
Review
základní 28. kolo 178
TJ Turnov
Kanonýři Josefov
27. 3. 2022
14:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
71
75
16
23
35
35
56
56
Review
základní 28. kolo 182
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Nová Paka
27. 3. 2022
14:00
SH Na Střelnici Milan Jaroš
Jan Zima
69
63
19
14
38
29
53
46
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Bizoni Náchod 24 23 1 1.769 1.306 47
2. TJ Turnov 24 19 5 1.745 1.431 43
3. TJ Jiskra Hořice 24 18 6 1.697 1.484 42
4. Sokol Vysoké Mýto 6 3 3 414 419 9
5. Basketbal TJ Svitavy 24 17 7 1.749 1.538 41
6. Kanonýři Josefov 24 16 8 1.754 1.518 40
7. TJ Spartak Rychnov n. Kněžnou 0 0 0
8. Draci Vysoké Mýto 24 15 9 1.720 1.669 39
9. Sokol Nová Paka 24 12 12 1.598 1.492 36
10. BK Loko Trutnov 24 10 14 1.530 1.607 34
11. BK Přelouč 24 9 15 1.601 1.796 33
12. TJ Tesla Pardubice "B" 24 5 19 1.627 1.852 29
13. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 5 19 1.412 1.860 29
14. TJ Sokol BK Chrudim 24 5 19 1.366 1.759 29
15. ADFORS Basket Litomyšl 24 2 22 1.311 1.567 26
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Sarpong BK Bizoni Náchod 30 26 1.0 27.4 9.4 1.3 4.7/7.6 62.4 2.0
Lukáš Vrťátko TJ Jiskra Hořice 23 22 1.0 28.5 4.4 4.3 6.8/9.0 75.8 2.0
Radim Konvalina BK Přelouč 38 22 1.0 24.0 8.6 0.8 4.4/5.8 75.8 2.5
Dominik Mach BK Loko Trutnov 22 26 1.0 17.1 5.3 1.2 2.8/4.6 60.0 1.9
Jakub Nejedlo TJ Turnov 32 24 1.0 17.5 7.2 0.2 2.5/4.4 56.6 2.4
Vojtěch Čermák BK Bizoni Náchod 38 23 1.0 18.1 5.0 2.2 1.5/2.4 61.8 1.7
Milan Jaroš Sokol Vysoké Mýto 31 25 1.0 15.6 6.4 0.0 2.8/3.7 75.3 1.8
Michal Balcar Sokol Vysoké Mýto 22 25 1.0 15.4 3.6 1.6 3.5/4.9 71.5 2.2
Jiří Svojanovský TJ Svitavy 19 13 1.0 28.8 6.2 3.9 4.6/6.1 75.9 1.6
7 Jakub Šrámek TJ Tesla Pardubice "B" 20 24 1.0 13.6 3.5 1.8 1.3/3.2 40.8 2.9
Ladislav Vích TJ Turnov 28 25 1.0 13.0 4.4 0.4 2.9/4.0 72.7 1.8
Vojtěch Janata TJ Svitavy 22 25 1.0 12.3 2.6 1.6 2.3/5.0 46.4 2.5
Ondřej Prokop TJ Svitavy 20 23 1.0 13.1 1.6 3.0 1.0/1.7 0.0* 1.5
Jan Hašek Kanonýři Josefov 44 25 1.0 11.8 1.5 2.6 1.0/1.4 0.0* 1.7
Jan Jirsák Kanonýři Josefov 33 19 1.0 15.4 5.5 0.5 3.0/5.2 58.2 2.5
Jakub Coufal TJ Jiskra Havlíčkův 26 11 1.0 25.2 8.6 1.5 3.5/6.0 59.1 2.6
44 Philip Stryka TJ Tesla Pardubice "B" 21 20 1.0 13.7 5.4 0.3 2.2/4.4 50.0 3.2
Jakub Kačenga TJ Svitavy 30 26 1.0 10.4 3.2 0.7 2.0/3.5 55.4 3.2
16 Vojtěch Kvapil TJ Tesla Pardubice "B" 19 24 1.0 11.3 2.8 1.1 2.4/4.3 55.3 3.1
Vojtěch Skalický Sokol Nová Paka 22 22 1.0 12.3 3.0 1.1 2.9/4.0 71.6 1.9
Filip Rais TJ Jiskra Hořice 32 24 1.0 11.0 1.2 2.5 1.1/1.5 0.0* 3.0
Jakub Jeníček TJ Turnov 31 18 1.0 13.9 3.8 1.5 1.7/2.4 70.5 1.6
Filip Hladík TJ Jiskra Havlíčkův 22 20 1.0 12.2 5.7 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.8
17 Petr Lachman TJ Tesla Pardubice "B" 20 24 1.0 10.2 1.3 2.3 0.8/1.3 0.0* 2.8
Richard Král TJ Sokol BK Chrudim 22 23 1.0 10.5 2.9 0.9 2.0/3.7 54.8 2.1
Michal Hanus Sokol Vysoké Mýto 25 19 1.0 12.6 3.1 1.6 1.6/2.7 60.8 1.8
Adam Šuhajda BK Loko Trutnov 22 21 1.0 11.1 4.1 0.6 1.1/2.5 45.3 2.0
Martin Tondr BK Bizoni Náchod 30 21 1.0 11.0 2.4 1.2 2.7/4.4 60.2 2.5
Ondřej Víšek TJ Sokol BK Chrudim 25 19 1.0 12.2 2.1 1.9 2.3/3.7 60.6 1.7
Pavel Moučka TJ Sokol BK Chrudim 24 14 1.0 16.2 5.7 0.9 2.2/4.1 54.4 2.3
Filip Suchomel ADFORS Basket Litomy 18 13 1.0 17.2 4.6 1.8 2.4/4.6 51.7 2.4
Martin Lepold TJ Svitavy 39 18 1.0 11.9 1.9 2.4 0.9/1.3 0.0* 2.4
Tobiáš Plíšek TJ Sokol BK Chrudim 25 21 1.0 10.2 2.0 1.8 0.7/1.6 0.0* 2.7
Jakub Tegel Sokol Nová Paka 22 18 1.0 11.8 4.7 0.2 1.7/4.3 39.0 0.9
Kryštof Baťa Sokol Vysoké Mýto 22 10 1.0 19.6 5.9 0.8 5.4/7.4 73.0 2.9
Martin Růžička Kanonýři Josefov 35 23 1.0 8.5 1.6 1.5 0.8/1.3 0.0* 1.5
Dominik Škarda BK Přelouč 21 20 1.0 9.6 1.2 2.3 0.4/0.7 0.0* 1.3
Aleš Dědek TJ Jiskra Hořice 38 18 1.0 10.6 4.6 0.0 1.4/2.2 65.0 1.4
Rostislav Bambuškar TJ Jiskra Hořice 37 18 1.0 10.4 4.0 0.0 2.4/3.6 66.2 2.8
Radek Vejražka Kanonýři Josefov 41 25 1.0 7.5 2.4 0.4 1.7/2.6 65.6 1.9
Ondřej Plocek Sokol Nová Paka 20 18 1.0 10.3 4.1 0.0 2.1/3.2 63.8 2.4
Jakub Šimon BK Přelouč 29 14 1.0 13.1 4.9 0.0 3.4/6.1 55.8 1.6
Tomáš Duben TJ Jiskra Havlíčkův 27 19 1.0 9.6 1.5 2.2 0.2/0.5 0.0* 1.5
Adam Štěpánský BK Loko Trutnov 19 26 1.0 6.9 1.7 1.0 0.7/1.4 0.0* 3.5
Petr Kouba BK Přelouč 19 19 1.0 9.4 2.5 0.9 1.5/2.8 53.7 2.9
Ondřej Špetlík TJ Turnov 26 23 1.0 7.3 3.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Kamil Hubka BK Bizoni Náchod 27 25 1.0 6.7 2.6 0.2 1.0/1.6 0.0* 2.5
Štěpán Čeněk Kanonýři Josefov 44 22 1.0 7.6 3.0 0.1 1.2/2.5 49.1 2.9
Jiří Halamka TJ Sokol BK Chrudim 26 22 1.0 7.2 3.1 0.0 0.9/1.8 0.0* 0.9
Jiří Hrubý Kanonýři Josefov 42 23 1.0 6.8 2.2 0.5 1.0/1.7 0.0* 3.3
Pavel Kaplan Sokol Vysoké Mýto 21 19 1.0 7.8 2.0 0.9 1.1/2.0 55.3 1.5
Ondřej Krejčí TJ Turnov 24 22 1.0 6.7 2.4 0.3 0.9/1.9 0.0* 2.3
Jan Pidima Sokol Vysoké Mýto 30 16 1.0 9.0 1.3 2.0 0.5/0.9 0.0* 2.3
Tobiáš Mikula BK Loko Trutnov 23 6 1.0 23.8 7.7 1.5 4.0/6.3 63.2 0.8
Petr Lukeš Sokol Nová Paka 33 21 1.0 6.7 1.2 1.3 0.4/0.4 0.0* 1.2
Michal Vaněček BK Bizoni Náchod 36 25 1.0 5.6 1.2 0.8 0.7/1.6 0.0* 2.7
Ondřej Berlan ADFORS Basket Litomy 26 13 1.0 10.3 3.1 1.2 0.5/0.7 0.0* 1.5
Štěpán Žďárek Kanonýři Josefov 37 14 1.0 9.3 2.1 0.9 2.2/2.9 75.6 2.6
Robert Paulíček Kanonýři Josefov 42 16 1.0 8.1 3.1 0.1 1.7/2.5 67.5 2.3
Vojtěch Pour Sokol Nová Paka 23 17 1.0 7.6 2.1 0.9 0.8/1.5 0.0* 2.0
Pavel Holeček TJ Jiskra Hořice 29 23 1.0 5.5 2.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 3.0
Ondřej Klimek BK Bizoni Náchod 36 27 1.0 4.6 0.7 1.0 0.4/0.7 0.0* 2.1
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 20 16 1.0 7.6 2.1 0.6 1.6/3.1 50.0 2.1
Matěj Sádovský ADFORS Basket Litomy 19 18 1.0 6.7 2.6 0.2 1.1/3.1 36.4 1.9
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 20 10 1.0 11.9 2.1 2.4 0.5/1.0 0.0* 2.5
Hugo Sekot Sokol Nová Paka 20 21 1.0 5.7 1.7 0.5 0.7/1.2 0.0* 1.9
Michal Krista Kanonýři Josefov 39 12 1.0 9.5 1.3 1.9 1.3/1.8 0.0* 2.8
Václav Gottštein Sokol Nová Paka 53 16 1.0 7.0 2.0 0.6 1.1/1.7 0.0* 2.8
Petr Jiříček BK Loko Trutnov 23 16 1.0 6.8 2.1 0.4 1.5/3.1 49.0 2.7
Ladislav Malý BK Loko Trutnov 38 7 1.0 15.4 4.1 1.9 1.6/2.3 68.8 1.0
Marek Vích TJ Turnov 24 18 1.0 5.9 1.5 0.7 0.9/1.3 0.0* 1.6
Lukáš Jeníček TJ Turnov 27 16 1.0 6.7 1.5 0.9 0.9/1.4 0.0* 0.9
Petr Kučera TJ Turnov 25 16 1.0 6.4 1.6 0.8 0.8/1.4 0.0* 2.1
Martin Šindelář BK Přelouč 18 17 1.0 6.1 1.7 0.7 0.5/1.1 0.0* 2.1
Michal Valšík TJ Turnov 37 21 1.0 4.8 1.7 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.6
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 19 22 1.0 4.6 2.0 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.1
Tomáš Kotěra ADFORS Basket Litomy 20 19 1.0 5.2 1.3 0.7 0.5/1.1 0.0* 1.9
Tomáš Kmoníček Sokol Nová Paka 28 14 1.0 7.0 2.4 0.6 0.6/1.4 0.0* 2.5
Michal Zavřel TJ Jiskra Hořice 31 14 1.0 6.9 2.0 0.4 1.6/3.1 53.5 3.5
Jan Krajcigr TJ Jiskra Havlíčkův 26 17 1.0 5.5 1.8 0.1 1.5/3.9 38.8 2.7
David Zeman TJ Jiskra Hořice 33 22 1.0 4.2 0.7 0.9 0.2/0.7 0.0* 2.2
Petr Černý Sokol Vysoké Mýto 18 24 1.0 3.8 1.4 0.2 0.4/0.7 0.0* 2.5
Tomáš Rossi TJ Sokol BK Chrudim 19 15 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.7
14 František Horák TJ Tesla Pardubice "B" 20 15 1.0 5.7 2.5 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.4
Vojtěch Plecháč Kanonýři Josefov 23 21 1.0 4.0 1.0 0.4 0.9/1.4 0.0* 1.8
Bedřich Paseka TJ Sokol BK Chrudim 19 24 1.0 3.5 1.2 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.0
Lukáš Harašta TJ Svitavy 33 26 1.0 3.2 0.7 0.4 0.6/1.2 0.0* 2.0
David Líška TJ Jiskra Havlíčkův 22 11 1.0 7.5 3.2 0.0 1.1/2.4 46.2 1.6
24 Tomáš Jablonský TJ Tesla Pardubice "B" 20 17 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/2.1 27.8 3.1
Nikita Egorov ADFORS Basket Litomy 32 11 1.0 7.5 1.9 0.7 1.5/2.1 69.6 2.5
David Jiruše ADFORS Basket Litomy 36 13 1.0 6.3 1.5 1.0 0.2/0.7 0.0* 2.1
Radek Žďánský BK Přelouč 41 17 1.0 4.7 1.6 0.2 1.0/1.2 0.0* 1.9
Michal Ropek Sokol Vysoké Mýto 18 19 1.0 4.1 0.8 0.7 0.4/0.7 0.0* 1.9
Jiří Nádvorník Sokol Nová Paka 39 6 1.0 13.0 5.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Štěpán Kostka TJ Svitavy 22 5 1.0 15.2 3.8 1.6 2.8/4.2 66.7 3.0
Viktor Brožek BK Bizoni Náchod 30 22 1.0 3.4 1.4 0.0 0.5/1.2 0.0* 3.0
Antonín Mojsl TJ Turnov 27 20 1.0 3.7 0.4 1.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 19 16 1.0 4.6 1.6 0.3 0.6/1.2 0.0* 2.6
Tomáš Folta ADFORS Basket Litomy 17 4 1.0 17.8 4.8 1.5 3.8/7.3 51.7 4.0
Jan Novotný TJ Jiskra Havlíčkův 22 9 1.0 7.9 2.6 0.3 1.8/3.0 59.3 2.7
Michal Priessnitz BK Přelouč 19 21 1.0 3.4 1.2 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.5
Ladislav Cejp Sokol Vysoké Mýto 20 17 1.0 4.2 1.6 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.1
Martin Tomik ADFORS Basket Litomy 44 13 1.0 5.4 2.2 0.0 1.1/2.3 46.7 2.7
Stanislav David BK Loko Trutnov 29 14 1.0 4.9 1.9 0.1 0.9/2.0 42.9 2.4
Jan Coufal TJ Jiskra Havlíčkův 26 10 1.0 6.9 2.7 0.1 1.2/3.1 38.7 2.7
Jiří Klápště TJ Turnov 40 15 1.0 4.5 1.6 0.2 0.7/1.1 0.0* 2.9
Martin Šorf ADFORS Basket Litomy 37 7 1.0 9.4 2.3 1.4 0.6/1.3 0.0* 1.0
Jindřich Nohal TJ Svitavy 38 24 1.0 2.7 1.0 0.2 0.2/0.6 0.0* 3.0
Martin Kopecký ADFORS Basket Litomy 37 6 1.0 10.3 3.2 0.8 1.5/2.5 60.0 2.7
Jan Beránek TJ Jiskra Hořice 23 12 1.0 5.1 2.0 0.1 0.8/3.3 25.6 1.9
Martin Chvojka BK Bizoni Náchod 27 11 1.0 5.5 1.5 0.7 0.3/0.4 0.0* 0.9
Jan Štěpánský BK Loko Trutnov 28 16 1.0 3.8 0.4 0.9 0.4/1.3 0.0* 1.6
Tomáš Bešina BK Loko Trutnov 26 13 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.4 41.9 2.8
Martin Kamitz BK Loko Trutnov 18 14 1.0 4.2 0.8 0.6 0.7/1.2 0.0* 1.1
Petr Pála BK Přelouč 35 13 1.0 4.5 1.7 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.8
12 Michael Hejzlar TJ Tesla Pardubice "B" 19 4 1.0 14.8 3.0 1.5 4.3/7.3 58.6 2.5
Pavel Mňuk BK Přelouč 24 8 1.0 7.1 3.1 0.1 0.5/1.9 0.0* 2.1
Šimon Fanta Sokol Nová Paka 17 4 1.0 14.3 5.3 0.8 1.5/2.0 75.0 1.8
Lukáš Cupal TJ Svitavy 27 15 1.0 3.8 1.1 0.4 0.3/1.3 0.0* 1.3
Martin Vacek TJ Jiskra Havlíčkův 19 4 1.0 14.0 5.5 0.3 2.3/3.0 75.0 1.8
Ondřej Holub TJ Turnov 34 17 1.0 3.2 0.8 0.4 0.3/0.4 0.0* 1.2
Vít Eisenvort TJ Jiskra Havlíčkův 21 9 1.0 6.0 1.0 1.2 0.3/0.6 0.0* 1.6
Václav Jelínek Sokol Nová Paka 20 14 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.5 0.0* 2.0
13 Adam Dvořák TJ Tesla Pardubice "B" 19 15 1.0 3.5 0.6 0.7 0.1/0.6 0.0* 1.4
Lukáš Kvapil TJ Svitavy 29 9 1.0 5.8 1.1 0.9 0.9/1.7 0.0* 2.7
Lukáš Boháček TJ Tesla Pardubice "B" 21 3 1.0 17.3 4.0 2.3 2.3/4.3 53.8 1.3
Milan Alexa TJ Svitavy 30 27 1.0 1.9 0.4 0.2 0.6/0.9 0.0* 1.1
Martin Svojanovský ADFORS Basket Litomy 48 4 1.0 12.5 4.3 0.5 2.5/3.5 71.4 1.8
Jakub Kočí Sokol Vysoké Mýto 31 18 1.0 2.6 1.1 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.7
Jan Alexa TJ Svitavy 23 23 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Petr Bartoš Sokol Nová Paka 32 20 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.7 0.0* 2.4
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 48 23 1.0 2.0 0.1 0.5 0.3/0.7 0.0* 1.7
Daniel Pevný TJ Jiskra Havlíčkův 21 6 1.0 7.3 2.5 0.5 0.8/2.2 38.5 3.2
Daniel Toufar TJ Sokol BK Chrudim 29 16 1.0 2.7 0.9 0.0 0.8/2.1 38.2 0.9
Daniel Barták Sokol Vysoké Mýto 21 25 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.6
Ondřej Holešák TJ Jiskra Havlíčkův 20 5 1.0 8.4 2.8 0.6 1.0/1.6 0.0* 1.2
21 Matěj Šindelář TJ Tesla Pardubice "B" 21 21 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
Jiří Hartman TJ Jiskra Havlíčkův 26 16 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.7
Michal Šindelář BK Přelouč 30 16 1.0 2.4 0.8 0.3 0.0/0.1 0.0* 2.0
David Nepraš TJ Jiskra Havlíčkův 19 15 1.0 2.5 0.7 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.1
Filip Pokorný TJ Jiskra Havlíčkův 25 12 1.0 3.1 1.0 0.0 1.1/1.5 0.0* 2.9
Dušan Sabol TJ Svitavy 55 9 1.0 4.0 0.1 1.1 0.4/0.9 0.0* 1.0
Jan Kefurt TJ Jiskra Hořice 30 5 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/1.0 0.0* 1.8
Denis Kusko TJ Jiskra Hořice 32 6 1.0 5.8 0.8 1.3 0.2/0.7 0.0* 3.2
Jakub Čejka TJ Svitavy 22 2 1.0 17.0 3.0 3.5 0.5/0.5 0.0* 0.5
Tomáš Faltýnek Kanonýři Josefov 37 8 1.0 4.3 1.6 0.3 0.3/1.1 0.0* 0.9
22 Jan Šindelář TJ Tesla Pardubice "B" 19 3 1.0 11.0 2.3 1.7 1.3/2.0 66.7 2.3
Michael Weber TJ Jiskra Havlíčkův 27 10 1.0 3.3 1.3 0.1 0.4/1.8 0.0* 2.6
Erwin Gottštein Sokol Nová Paka 28 13 1.0 2.5 0.8 0.1 0.6/1.8 0.0* 2.2
Kryštof Grujbár ADFORS Basket Litomy 16 6 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/1.7 0.0* 1.8
Josef Chlup ADFORS Basket Litomy 18 3 1.0 11.0 3.3 1.0 1.3/2.3 57.1 2.7
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomy 17 11 1.0 2.8 0.8 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.6
Ondřej Letáček TJ Sokol BK Chrudim 23 15 1.0 2.1 0.5 0.3 0.1/0.1 0.0* 1.7
4 David Schmidt TJ Tesla Pardubice "B" 22 2 1.0 15.5 4.5 2.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Lukáš Semelka TJ Jiskra Hořice 23 17 1.0 1.7 0.5 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.3
Jan Bartoš TJ Jiskra Hořice 38 16 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 3.3
Filip Dašek BK Přelouč 25 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Adam Bielko ADFORS Basket Litomy 17 2 1.0 13.5 3.0 1.0 4.5/7.5 60.0 1.5
Matouš Bedrník BK Loko Trutnov 20 18 1.0 1.5 0.2 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.2
Jan Jelínek Sokol Nová Paka 18 15 1.0 1.7 0.6 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.5
Jan Haman Kanonýři Josefov 19 7 1.0 3.6 1.0 0.3 0.7/1.1 0.0* 0.6
Radim Kubát BK Přelouč 35 8 1.0 3.1 0.6 0.3 1.1/1.8 0.0* 1.8
Matyáš Krejčí TJ Turnov 20 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 3.0
Petr Weis TJ Svitavy 30 12 1.0 1.9 0.3 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.7
Michal Kutlvašr TJ Jiskra Havlíčkův 20 12 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.9
Petr Pavlišta BK Bizoni Náchod 32 18 1.0 1.2 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jakub Hrdý TJ Jiskra Hořice 35 15 1.0 1.5 0.1 0.4 0.0/0.0 0.0* 2.0
Štěpán Jansa Kanonýři Josefov 21 5 1.0 4.4 1.4 0.4 0.4/0.4 0.0* 1.2
Martin Jecha Kanonýři Josefov 25 5 1.0 4.0 1.4 0.0 1.2/2.4 50.0 2.2
Petr Siegel Sokol Nová Paka 35 4 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Tony Martin Kanonýři Josefov 18 6 1.0 3.2 0.7 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.7
Vojtěch Pecháček ADFORS Basket Litomy 30 5 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.8 0.0* 2.0
Ondřej Prokop BK Bizoni Náchod 31 13 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
9 David Dymák TJ Tesla Pardubice "B" 21 18 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.6
Vojtěch Petrů TJ Jiskra Havlíčkův 19 15 1.0 1.1 0.3 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.7
Matouš Plíšek TJ Sokol BK Chrudim 21 3 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/2.0 33.3 3.3
23 Tomáš Fidler TJ Tesla Pardubice "B" 19 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 3.0
Michal Vosáhlo BK Loko Trutnov 18 11 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Jaroslav Jelínek BK Přelouč 21 17 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Michal Zouhar TJ Sokol BK Chrudim 24 10 1.0 1.4 0.2 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.8
Kryštof Košťál TJ Jiskra Hořice 22 12 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Aleš Kysilka BK Přelouč 17 3 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Uuganbaatar Munkh - Amidral BK Bizoni Náchod 29 6 1.0 2.3 0.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.3
Matěj Tomanec TJ Svitavy 25 9 1.0 1.4 0.2 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.1
Vít Šiller ADFORS Basket Litomy 30 4 1.0 3.3 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 3.0
11 Dominik Procházka TJ Tesla Pardubice "B" 18 4 1.0 3.3 0.5 0.5 0.8/1.5 0.0* 1.3
Tomáš Priessnitz BK Přelouč 40 2 1.0 5.5 0.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Adam Prokopec BK Loko Trutnov 21 6 1.0 1.8 0.3 0.2 0.7/1.7 0.0* 1.8
Ondřej Svoboda Sokol Nová Paka 19 11 1.0 1.0 0.1 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.5
Marek Martiník ADFORS Basket Litomy 49 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.3
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomy 16 3 1.0 3.3 0.7 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.0
10 Antonín Hlaváček TJ Tesla Pardubice "B" 29 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Filip Mareček TJ Sokol BK Chrudim 24 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
6 Daniel Pešek TJ Tesla Pardubice "B" 19 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/2.0 0.0 2.0
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 23 2 1.0 4.5 0.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Milan Poprašič BK Bizoni Náchod 38 9 1.0 0.9 0.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.8
Daniel Uchytil BK Přelouč 16 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emiel Buitendijk BK Loko Trutnov 30 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Martin Zakouřil TJ Sokol BK Chrudim 24 8 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
7 Dan Tesař TJ Tesla Pardubice "B" 18 2 1.0 3.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
4 Matěj Votruba TJ Tesla Pardubice "B" 21 12 1.0 0.4 0.1 0.1 0.0/0.3 0.0* 1.3
Jakub Kredvík TJ Svitavy 35 2 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Jan Bašta TJ Turnov 21 2 1.0 2.5 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 1.0