Východočeská liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Nová Paka
25. 9. 2021
14:00
Kotlina Tomáš Duben
Martin Havrda
67
59
25
17
37
33
50
47
Review
základní 1. kolo 1
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
25. 9. 2021
16:30
Městská hala Litomyšl Petr Dočkal
Jan Kovář
65
68
16
18
26
36
51
47
Review
základní 1. kolo 4
BK Loko Trutnov
TJ Tesla Pardubice "B"
25. 9. 2021
17:00
3. ZŠ Libor Lukeš
Jaroslav Kolář
82
61
15
15
44
31
51
38
Review
základní 1. kolo 6
Sokol Vysoké Mýto
BK Bizoni Náchod
25. 9. 2021
17:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Tomáš Polda
Antonín Beran
47
58
8
6
23
25
35
41
Review
základní 1. kolo 5
TJ Turnov
BK Přelouč
25. 9. 2021
17:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
90
71
35
15
46
31
64
53
Review
základní 1. kolo 2
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Hořice
25. 9. 2021
19:30
hala TJ Sokol Chrudim Dominik Štancl
Radek Cibulka
76
78
19
14
38
31
57
45
68
68
Review
základní 2. kolo 11
TJ Turnov
TJ Tesla Pardubice "B"
26. 9. 2021
08:30
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
Jan Zima
93
74
26
23
50
40
70
50
Review
základní 2. kolo 9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Hořice
26. 9. 2021
10:00
Hala TJ Petr Dočkal
Tomáš Duben
53
77
13
27
27
39
40
57
Review
základní 2. kolo 10
BK Loko Trutnov
BK Přelouč
26. 9. 2021
11:15
3. ZŠ Lukáš Hartig
Michaela Bubeníčková
92
54
26
10
43
27
68
39
Review
základní 2. kolo 8
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
26. 9. 2021
11:30
hala TJ Sokol Chrudim Pavel Theodor
Štěpán Pokorný
68
63
25
14
37
28
49
44
Review
základní 2. kolo 12
Sokol Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
26. 9. 2021
13:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Brandejs
Marek Kohout
71
75
17
15
37
42
48
60
Review
základní 3. kolo 15
TJ Tesla Pardubice "B"
Sokol Vysoké Mýto
9. 10. 2021
14:00
SH ZŠ Studánka Jaroslav Kolář
Antonín Beran
64
73
19
19
38
37
54
52
Review
základní 3. kolo 17
TJ Jiskra Hořice
BK Loko Trutnov
9. 10. 2021
17:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Jan Zima
Otto Jarolímek
57
49
11
14
31
28
45
45
Review
základní 3. kolo 18
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
9. 10. 2021
17:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Polda
Tomáš Roubiček
58
64
19
23
29
33
40
48
Review
základní 3. kolo 19
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol BK Chrudim
9. 10. 2021
17:00
Městská hala Litomyšl Marek Kohout
Tomáš Brandejs
39
64
6
14
18
27
34
44
Review
základní 3. kolo 14
BK Bizoni Náchod
Kanonýři Josefov
9. 10. 2021
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Petr Dočkal
Libor Lukeš
40
38
7
10
24
17
35
26
Review
základní 3. kolo 20
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 10. 2021
18:00
SH Na Střelnici David Schmidt
Tomáš Duben
92
53
30
11
50
20
73
37
Review
základní 4. kolo 23
TJ Jiskra Hořice
TJ Turnov
10. 10. 2021
10:00
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081 Libor Lukeš
Marek Kohout
59
68
13
17
28
29
43
52
Review
základní 4. kolo 24
Sokol Nová Paka
BK Loko Trutnov
10. 10. 2021
10:00
SH ZŠ Nová Paka Petr Dočkal
David Schmidt
79
55
17
15
43
32
66
40
Review
základní 4. kolo 26
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
10. 10. 2021
11:00
SH Na Střelnici Jan Zima
Tomáš Duben
81
32
20
14
40
18
54
21
Review
základní 4. kolo 25
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 10. 2021
13:30
Městská hala Litomyšl Tomáš Polda
Karel Němec
88
38
20
9
50
20
71
25
Review
základní 4. kolo 22
BK Přelouč
Sokol Vysoké Mýto
10. 10. 2021
15:00
Sportovní hala Přelouč Radek Cibulka
Tomáš Brandejs
73
69
21
10
38
24
55
46
Review
základní 5. kolo 27
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
23. 10. 2021
14:30
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Pavel Theodor
Martin Svoboda
Preview
základní 5. kolo 33
Kanonýři Josefov
BK Přelouč
23. 10. 2021
16:45
Tělocvična SŠŘ Karel Svoboda
Tomáš Brandejs
Preview
základní 5. kolo 30
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Hořice
23. 10. 2021
17:00
Sportovní hala TSVM Tomáš Polda
Jan Kvoch
Preview
základní 5. kolo 32
BK Bizoni Náchod
TJ Tesla Pardubice "B"
23. 10. 2021
17:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jakub Kmošek
Jaroslav Kolář
Preview
základní 5. kolo 28
BK Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2021
19:00
3. ZŠ Jan Zima
Tomáš Roubiček
Preview
základní 5. kolo 29
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
23. 10. 2021
19:00
Sportovní hala TJ Petr Dočkal
Libor Lukeš
Preview
základní 6. kolo 35
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
24. 10. 2021
09:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Jan Zima
Preview
základní 6. kolo 36
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
24. 10. 2021
10:00
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto Jakub Kmošek
Jan Kvoch
Preview
základní 6. kolo 38
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
24. 10. 2021
10:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Polda
Libor Lukeš
Preview
základní 6. kolo 39
Kanonýři Josefov
TJ Tesla Pardubice "B"
24. 10. 2021
10:00
Tělocvična SŠŘ Petr Dočkal
Tomáš Roubiček
Preview
základní 6. kolo 34
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
24. 10. 2021
11:15
3. ZŠ Dominik Štancl
Richard Menšík
Preview
základní 7. kolo 40
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Přelouč
13. 11. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 7. kolo 41
TJ Jiskra Hořice
BK Bizoni Náchod
13. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 7. kolo 43
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Vysoké Mýto
13. 11. 2021
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 7. kolo 46
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
13. 11. 2021
-
Hala TJ
Preview
základní 7. kolo 45
TJ Sokol BK Chrudim
BK Loko Trutnov
13. 11. 2021
15:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205
Preview
základní 7. kolo 42
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
13. 11. 2021
17:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 8. kolo 47
TJ Jiskra Hořice
Kanonýři Josefov
14. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 8. kolo 52
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
14. 11. 2021
-
Hala TJ
Preview
základní 8. kolo 48
Sokol Nová Paka
BK Bizoni Náchod
14. 11. 2021
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 8. kolo 50
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Vysoké Mýto
14. 11. 2021
10:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 8. kolo 51
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Turnov
14. 11. 2021
11:00
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
základní 9. kolo 54
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
27. 11. 2021
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 9. kolo 56
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
27. 11. 2021
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 9. kolo 57
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
27. 11. 2021
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 9. kolo 58
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Hořice
27. 11. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 9. kolo 59
BK Přelouč
Sokol Nová Paka
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 9. kolo 53
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
27. 11. 2021
17:00
3. ZŠ
Preview
základní 10. kolo 60
Sokol Vysoké Mýto
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
28. 11. 2021
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 10. kolo 62
BK Bizoni Náchod
Basketbal TJ Svitavy
28. 11. 2021
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 10. kolo 63
Kanonýři Josefov
ADFORS Basket Litomyšl
28. 11. 2021
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 10. kolo 64
TJ Tesla Pardubice "B"
Sokol Nová Paka
28. 11. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 10. kolo 65
BK Přelouč
TJ Jiskra Hořice
28. 11. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 11. kolo 66
TJ Jiskra Hořice
Sokol Nová Paka
11. 12. 2021
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 11. kolo 67
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Tesla Pardubice "B"
11. 12. 2021
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 11. kolo 70
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kanonýři Josefov
11. 12. 2021
-
Hala TJ
Preview
základní 11. kolo 69
TJ Sokol BK Chrudim
BK Bizoni Náchod
11. 12. 2021
10:00
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
základní 11. kolo 71
BK Loko Trutnov
Sokol Vysoké Mýto
11. 12. 2021
11:15
3. ZŠ
Preview
základní 11. kolo 68
Basketbal TJ Svitavy
BK Přelouč
11. 12. 2021
18:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 12. kolo 73
ADFORS Basket Litomyšl
BK Přelouč
12. 12. 2021
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 12. kolo 76
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Bizoni Náchod
12. 12. 2021
-
Hala TJ
Preview
základní 12. kolo 78
TJ Turnov
Sokol Vysoké Mýto
12. 12. 2021
09:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 12. kolo 74
Basketbal TJ Svitavy
TJ Tesla Pardubice "B"
12. 12. 2021
10:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 12. kolo 75
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
12. 12. 2021
11:30
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
základní 13. kolo 80
BK Bizoni Náchod
BK Loko Trutnov
18. 12. 2021
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 13. kolo 81
Kanonýři Josefov
TJ Turnov
18. 12. 2021
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 13. kolo 82
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Sokol BK Chrudim
18. 12. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 13. kolo 83
BK Přelouč
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18. 12. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 13. kolo 84
TJ Jiskra Hořice
ADFORS Basket Litomyšl
18. 12. 2021
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 13. kolo 85
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
18. 12. 2021
17:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 14. kolo 86
BK Bizoni Náchod
TJ Turnov
19. 12. 2021
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 14. kolo 87
Kanonýři Josefov
BK Loko Trutnov
19. 12. 2021
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 14. kolo 88
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 12. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 14. kolo 89
BK Přelouč
TJ Sokol BK Chrudim
19. 12. 2021
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 14. kolo 90
TJ Jiskra Hořice
Basketbal TJ Svitavy
19. 12. 2021
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 14. kolo 91
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
19. 12. 2021
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 15. kolo 93
TJ Jiskra Hořice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
8. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 15. kolo 94
BK Přelouč
BK Loko Trutnov
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 15. kolo 95
TJ Tesla Pardubice "B"
TJ Turnov
8. 1. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 15. kolo 96
Kanonýři Josefov
Sokol Vysoké Mýto
8. 1. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 15. kolo 92
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
8. 1. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 16. kolo 99
TJ Jiskra Hořice
TJ Sokol BK Chrudim
9. 1. 2022
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 16. kolo 101
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Loko Trutnov
9. 1. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 16. kolo 102
BK Přelouč
TJ Turnov
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 16. kolo 103
BK Bizoni Náchod
Sokol Vysoké Mýto
9. 1. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 16. kolo 98
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
9. 1. 2022
10:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 16. kolo 100
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
9. 1. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 17. kolo 106
Sokol Vysoké Mýto
BK Přelouč
22. 1. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 17. kolo 109
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
ADFORS Basket Litomyšl
22. 1. 2022
-
Hala TJ
Preview
základní 17. kolo 110
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
22. 1. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
základní 17. kolo 108
BK Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
22. 1. 2022
16:15
3. ZŠ
Preview
základní 17. kolo 107
TJ Turnov
TJ Jiskra Hořice
22. 1. 2022
19:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 18. kolo 111
Kanonýři Josefov
BK Bizoni Náchod
23. 1. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 18. kolo 112
Sokol Vysoké Mýto
TJ Tesla Pardubice "B"
23. 1. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 18. kolo 116
TJ Sokol BK Chrudim
ADFORS Basket Litomyšl
23. 1. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
základní 18. kolo 117
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
23. 1. 2022
-
Hala TJ
Preview
základní 18. kolo 115
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
23. 1. 2022
09:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 18. kolo 114
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Hořice
23. 1. 2022
11:15
3. ZŠ
Preview
základní 19. kolo 119
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
5. 2. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 19. kolo 122
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
5. 2. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 19. kolo 123
TJ Tesla Pardubice "B"
Kanonýři Josefov
5. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 19. kolo 120
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
5. 2. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 19. kolo 118
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
5. 2. 2022
18:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 20. kolo 124
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Sokol BK Chrudim
6. 2. 2022
-
Hala TJ
Preview
základní 20. kolo 125
ADFORS Basket Litomyšl
BK Loko Trutnov
6. 2. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 20. kolo 127
TJ Jiskra Hořice
Sokol Vysoké Mýto
6. 2. 2022
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 20. kolo 129
TJ Tesla Pardubice "B"
BK Bizoni Náchod
6. 2. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 20. kolo 130
BK Přelouč
Kanonýři Josefov
6. 2. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 20. kolo 126
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
6. 2. 2022
10:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 21. kolo 131
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Hořice
19. 2. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 21. kolo 132
BK Bizoni Náchod
Sokol Nová Paka
19. 2. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 21. kolo 134
Sokol Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
19. 2. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 21. kolo 136
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19. 2. 2022
16:15
3. ZŠ
Preview
základní 21. kolo 135
TJ Turnov
TJ Sokol BK Chrudim
19. 2. 2022
19:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 22. kolo 137
BK Přelouč
TJ Tesla Pardubice "B"
20. 2. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 22. kolo 138
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Hořice
20. 2. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 22. kolo 139
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
20. 2. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 22. kolo 140
Sokol Vysoké Mýto
ADFORS Basket Litomyšl
20. 2. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 22. kolo 143
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
20. 2. 2022
10:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 22. kolo 142
BK Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
20. 2. 2022
11:15
3. ZŠ
Preview
základní 23. kolo 149
TJ Jiskra Hořice
BK Přelouč
5. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 23. kolo 144
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Sokol Vysoké Mýto
5. 3. 2022
-
Hala TJ
Preview
základní 23. kolo 147
ADFORS Basket Litomyšl
Kanonýři Josefov
5. 3. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 23. kolo 146
Basketbal TJ Svitavy
BK Bizoni Náchod
5. 3. 2022
17:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 23. kolo 148
Sokol Nová Paka
TJ Tesla Pardubice "B"
5. 3. 2022
17:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 24. kolo 151
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Vysoké Mýto
6. 3. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
základní 24. kolo 153
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
6. 3. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 24. kolo 155
TJ Jiskra Hořice
TJ Tesla Pardubice "B"
6. 3. 2022
-
Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081
Preview
základní 24. kolo 150
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
6. 3. 2022
10:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 24. kolo 156
Sokol Nová Paka
BK Přelouč
6. 3. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 24. kolo 154
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
6. 3. 2022
11:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 25. kolo 157
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
12. 3. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 25. kolo 158
TJ Tesla Pardubice "B"
Basketbal TJ Svitavy
12. 3. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 25. kolo 159
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
12. 3. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 25. kolo 160
BK Bizoni Náchod
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 3. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 25. kolo 162
Sokol Vysoké Mýto
TJ Turnov
12. 3. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 26. kolo 164
TJ Tesla Pardubice "B"
ADFORS Basket Litomyšl
13. 3. 2022
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 26. kolo 165
BK Přelouč
Basketbal TJ Svitavy
13. 3. 2022
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 26. kolo 166
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol BK Chrudim
13. 3. 2022
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní 26. kolo 167
Kanonýři Josefov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 3. 2022
-
Tělocvična SŠŘ
Preview
základní 26. kolo 168
Sokol Vysoké Mýto
BK Loko Trutnov
13. 3. 2022
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
základní 26. kolo 163
Sokol Nová Paka
TJ Jiskra Hořice
13. 3. 2022
10:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
základní 27. kolo 172
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Tesla Pardubice "B"
26. 3. 2022
-
Hala TJ
Preview
základní 27. kolo 173
TJ Sokol BK Chrudim
BK Přelouč
26. 3. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
základní 27. kolo 175
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
26. 3. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 27. kolo 171
BK Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
26. 3. 2022
16:15
3. ZŠ
Preview
základní 27. kolo 174
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Hořice
26. 3. 2022
17:00
SH Na Střelnici
Preview
základní 27. kolo 170
TJ Turnov
BK Bizoni Náchod
26. 3. 2022
19:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 28. kolo 179
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Tesla Pardubice "B"
27. 3. 2022
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
základní 28. kolo 180
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Přelouč
27. 3. 2022
-
Hala TJ
Preview
základní 28. kolo 181
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Jiskra Hořice
27. 3. 2022
-
Městská hala Litomyšl
Preview
základní 28. kolo 178
TJ Turnov
Kanonýři Josefov
27. 3. 2022
10:00
Sportovní hala TJ
Preview
základní 28. kolo 177
BK Loko Trutnov
BK Bizoni Náchod
27. 3. 2022
11:15
3. ZŠ
Preview
základní 28. kolo 182
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Nová Paka
27. 3. 2022
14:00
SH Na Střelnici
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Vrťátko TJ Jiskra Hořice 22 2 1.0 34.0 9.5 4.0 3.0/4.5 66.7 0.5
Martin Vacek TJ Jiskra Havlíčkův 18 4 1.0 14.0 5.5 0.3 2.3/3.0 75.0 1.8
Michal Balcar Sokol Vysoké Mýto 21 2 1.0 13.5 2.0 2.0 3.5/5.0 70.0 3.0
Ondřej Berlan ADFORS Basket Litomy 25 3 1.0 7.0 3.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Petr Bartoš Sokol Nová Paka 31 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.7
Stanislav David BK Loko Trutnov 28 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Jan Bašta TJ Turnov 20 2 1.0 2.5 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 1.0
Daniel Bureš TJ Sokol BK Chrudim 20 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 47 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 3.0
Milan Alexa TJ Svitavy 29 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vojtěch Brandejs TJ Spartak Rychnov n 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mošner TJ Tesla Pardubice "B" 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Baldík Kanonýři Josefov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Bulušek BK Přelouč 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
ADFORS Basket Litomyšl 3 22.7 4.0 6.7 /11.4 58.8 20.7
Basketbal TJ Svitavy 3 18.0 13.0 5.3 /8.6 61.5 14.3
TJ Sokol BK Chrudim 4 16.5 5.3 11.3 /19.3 58.4 14.8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 20.3 1.3 8.5 /15.0 56.7 14.8
Sokol Nová Paka 4 22.8 3.8 8.0 /15.5 51.6 17.5
TJ Jiskra Hořice 4 21.3 6.8 5.0 /11.8 42.6 22.3
Sokol Vysoké Mýto 4 21.5 5.0 7.0 /11.8 59.6 17.8
BK Bizoni Náchod 2 16.0 3.0 8.0 /18.0 44.4 18.0
Kanonýři Josefov 2 12.5 7.0 10.5 /18.5 56.8 15.5
BK Loko Trutnov 4 20.8 7.3 6.3 /17.8 35.2 14.8
TJ Turnov 4 26.5 4.0 13.8 /23.6 58.5 14.0
BK Přelouč 3 21.0 4.7 10.0 /15.7 63.8 17.0
TJ Tesla Pardubice "B" 3 21.7 5.7 6.0 /13.3 45.0 20.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Theodor Pavel 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Štancl Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Schmidt David 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Roubiček Tomáš 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Polda Tomáš 3 3 0 0 1.5 1.3 1.4
Pokorný Štěpán 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Němec Karel 1 0 1 0 1.5 2.0 1.8
Lukeš Libor 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Kovář Jan 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Kolář Jaroslav 2 1 1 0 1.8 1.3 1.5
Kohout Marek 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Jarolímek Otto 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Havrda Martin 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Duben Tomáš 4 1 3 0 1.0 1.4 1.2
Dočkal Petr 4 4 0 0 1.4 1.1 1.3
Cibulka Radek 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Bubeníčková Michaela 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Brandejs Tomáš 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Beran Antonín 2 0 2 0 2.0 1.3 1.6
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře