Pavel Mňuk

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
196
Procento vítězství
65.3%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 starší minižáci - OP starších minižáků - Jih BK Vividbooks Pardub 14 - 4.6 2.2 0 0.2/0.9 25.0 - -
2010/11 žáci U14 - základní část BK Pce "B" 5 - 7.0 3.4 0 0.2/0.4 50.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR starších minižáků - kvalifikace o účast na MČR starších minižáků BK Pardubice 4 - 1.3 0.5 0 0.3/1 25.0 - -
2010/11 starší minižáci - O Přeborníka oblasti BK Vividbooks Pardub 5 - 4.0 1.8 0 0.4/1.2 33.3 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C BK Pardubice 14 - 3.3 1.6 /3 0 0/0.1 0.0 2.2 -0.4
2011/12 žáci U15 - základní část BK Pce "B" 16 - 4.0 1.9 0 0.3/0.8 33.3 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B BK Pardubice 6 - 2.7 1.2 /2.3 0 0.3/1.3 25.0 1.0 -0.7
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR BK Pardubice 5 5.0 1.6 0.8 /1.4 0 0/0.4 0.0 1.2 -
2012/13 kadeti U17 - základní BC Chrud. 8 - 2.6 0.8 0.3 0.4/1 37.5 - -
2012/13 žáci U15 - základní BK Pce "B" 9 - 7.7 3.1 0.2 0.8/1.9 41.2 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B BK Pardubice 9 - 1.6 0.8 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga BK Pardubice 5 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - Final four BC Chrud. 2 - 1.5 0.5 0 0.5/2 25.0 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A BK Pardubice 2 1.0 0.0 0 0 0/0 0.0 0.5 0.5
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí BK Pardubice 3 1.0 0.0 0 0 0/0 0.0 - -0.3
2013/14 kadeti U17 - základní BK Pardubice "B" 14 - 4.7 1.9 0.1 0.6/1.6 39.1 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 10 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Final four BK Pardubice "B" 1 - 9.0 2 0 5/8 62.5 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off B Tesla Pardubice 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Tesla Pardubice 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 22 - 2.6 1 0 0.6/1 56.5 - -
2015/16 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 muži - základní SK Týniště nad Orlicí 2 - 1.0 0.5 0 0/1 0.0 - -
2018/19 muži - základní BK Skuteč 13 - 5.8 2.4 0.2 0.5/1.7 31.8 - -
2019/20 muži - základní BK Skuteč 15 - 9.3 2.9 1 0.6/2 30.0 - -
2020/21 muži - základní BK Skuteč 2 - 15.0 5 1 2/4 50.0 - -
2021/22 muži - základní BK Přelouč 3 - 8.3 3.7 0 1/2.3 42.9 - -
Průměr za kariéru 17.8 0.2 3.9 1.6 0.1 0.4/1.1 59.8 1.8 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 TJ Tesla Pardubice "B" 13. 11. 2021
2B body 8 Kanonýři Josefov 23. 10. 2021
Body 17 Kanonýři Josefov 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 ČT 23. 3. 2014 2013/14
2B body 8 Kanonýři Josefov 23. 10. 2021 2021/22
3B body 3 TJ Jiskra Heřmanův M 22. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 1 Snakes Ostrava 21. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 1 Snakes Ostrava 21. 4. 2012 2011/12
Body 22 SK Týniště nad Orlicí 11. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 7 BK Prostějov 3. 3. 2012 2011/12
Asistence 1 Snakes Ostrava 21. 4. 2012 2011/12
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
10. 10. 2021 základní Draci Vysoké Mýto 0 0 0 0/0 0
23. 10. 2021 základní Kanonýři Josefov 17 8 0 1/2 50.0
13. 11. 2021 základní TJ Tesla Pardubice "B" 8 3 0 2/5 40.0
Celkem 3 25 11 3/7 42.9
Průměr 3 8.3 3.7 0.0 1.0/2.3 42.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Jiskra Heřmanův M 4 0:00 10.5 2.0 0.0 1.8 0.0 1.3/3.3 38.5 3.8
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 19.5 7.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 0:00 9.7 4.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BVK Holice 6 0:00 4.7 2.2 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
TJ Sokol Pardubice I 3 0:00 8.3 1.3 0.0 1.7 0.0 0.7/1.0 66.7 4.7
ČT 7 0:00 3.3 1.0 0.0 0.1 0.0 0.9/2.3 37.5 1.0
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Kanonýři Josefov 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
BC Vysočina 2 0:00 9.0 4.5 56.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
TJ Svitavy 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.8
BK Nový Bydžov 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BS 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Sokol Karviná 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
TJ Turnov 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Bizoni Náchod 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
TJ Sokol BK Chrudim 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BVK Holice "B" 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
TJ Tesla Pardubice "B" 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BK Loko Trutnov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Nová Paka 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
SAM BŠM Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 1 7:12 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Kanonýři Josefov 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
PP HK 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Opava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Sokol H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia MBA Kroměříž 3 0:00 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
TJ Svitavy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vysoké Mýto 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Skuteč 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 2 3:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 1 5:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sršni Sokol Písek 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
SAM BŠM Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Zlín 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BC Vysočina 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BVK Holice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0