Jakub Šrámek

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Tesla Pardubice
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
419
Procento vítězství
62.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Jih SŠB Pardubice 22 - 1.6 0.7 0 0.2/0.8 27.8 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina C SŠB Pardubice 20 - 7.9 3.6 0 0.8/3.5 21.7 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - základní část BK Pardubice 3 - 5.3 2.3 0 0.7/1 66.7 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 13 SŠB Pardubice 4 - 18.8 8.8 0 1.3/2.8 45.5 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 13.-15.místo SŠB Pardubice 2 - 15.5 7 0 1.5/5 30.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina A SŠB Pardubice 24 - 13.6 6 0 1.7/5.1 33.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B SŠB Pardubice 14 - 25.8 12.4 0 1.1/3.9 27.3 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o MČR BK Vividbooks Pardub 6 - 6.5 3 0 0.5/1.2 42.9 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 9.-12. místo SŠB Pardubice 4 - 27.3 12.3 0 2.8/5.8 47.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - jih SŠB Pardubice 24 - 9.6 4.7 0 0.2/3 7.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - sever BK Pce 13 - 17.4 8.2 0 0.9/2.5 36.4 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - základní KMČR 4 - 8.0 3.5 0 1/1.5 66.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - play-off 1-4 BK Pce 2 - 19.0 9 0 1/3.5 28.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - o 11.místo SŠB Pardubice 2 - 13.0 6 0 1/3.5 28.6 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B BK Pardubice 3 - 4.7 2 0 0.7/1.3 50.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A BK Pardubice 3 13.0 9.3 4.3 0 0.7/1.7 40.0 2.0 4.0
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo BK Pardubice 2 9.0 6.0 3 0 0/1 0.0 1.5 6.0
2014/15 starší minižáci U13 - Skupina A BK Vividbooks Pardub 3 - 14.0 7 0 0/1.3 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C Synthesia Pardubice 12 - 5.2 2.6 0 0/0.6 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B Synthesia Pardubice 5 - 2.6 1.2 0 0.2/0.6 33.3 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 1.kolo BK Vividbooks Pardub 2 - 21.0 10.5 0 0/1 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní BK Pardubice - kval. 4 - 12.8 6 0 0.8/2 37.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Play-off 2.kolo BK Vividbooks Pardub 4 - 12.8 6.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Synthesia Pardubice 2 - 1.5 0.5 0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina B Synthesia Pardubice 3 2.7 0.0 0 0 0/0 0.0 - 0.3
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Synthesia Pardubice 2 7.5 0.0 0 0 0/0 0.0 1.5 -1.5
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo C BK Pardubice - kval. 3 - 10.7 5.3 /5.3 0 0/0 0.0 2.3 8.3
2015/16 žáci U15 - základní skupina B Synthesia Pardubice 11 13.0 2.9 1.3 /3.6 0 0.4/0.8 44.4 1.2 2.2
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice 22 - 19.3 9 /9 0 1.4/3.4 41.9 2.0 15.4
2015/16 žáci U15 - extraliga Synthesia Pardubice 12 10.9 2.7 1.2 /3.8 0 0.3/0.8 40.0 1.3 0.5
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Synthesia Pardubice 3 - 6.3 3 /3 0 0.3/1.7 20.0 2.7 2.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 19.3 8.0 3.7 /7.3 0 0.7/1.3 50.0 1.7 11.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 23.0 10.0 5 /12 0 0/1.5 0.0 3.0 7.0
2015/16 žáci U15 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 6.7 1.0 0.3 /1 0 0.3/1.3 25.0 0.3 0.7
2015/16 žáci U15 - MČR o 5.-8. místo Synthesia Pardubice 2 15.0 1.0 0.5 /4 0 0/2 0.0 1.5 -1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 8 19.1 7.5 3.4 /6.5 0 0.8/1.3 60.0 1.4 9.4
2016/17 kadeti U17 - skupina C BK Pardubice B 7 - 2.9 1 0.1 0.4/1.3 33.3 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 16 22.2 7.7 3.4 /6.7 0 0.9/1.8 51.7 2.0 10.3
2016/17 kadeti U17 - play-out C BK Pardubice B 8 - 6.6 2.6 0 1.4/1.9 73.3 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 3 16.3 9.3 4.7 /7.7 0 0/1.7 0.0 1.0 9.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 21.5 4.5 1.5 /5 0 1.5/3 50.0 2.0 4.5
2017/18 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 6 - 3.7 1.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 14 11.7 1.7 0.6 /1.8 0 0.4/0.6 75.0 1.4 0.1
2017/18 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 5 - 5.0 2 0.2 0.4/0.4 100.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 20 17.8 6.7 1.8 /4.1 0.6 1.3/2 62.5 1.8 4.9
2018/19 junioři U19 - skupina B Tesla Pardubice 14 - 7.9 2.1 0.8 1.2/2 60.7 - -
2018/19 junioři U19 - play-out B Tesla Pardubice 8 - 12.9 3.5 1.8 0.6/1.6 38.5 - -
2018/19 junioři U19 - play-out PCE 2 21.5 9.0 1.5 /6 2 0/2.5 0.0 1.5 3.5
2018/19 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 25.0 10.0 4 /7.3 0 2/3.7 54.5 1.7 7.7
2019/20 muži - skupina B Tesla Pardubice 8 - 2.9 0.8 0.4 0.3/1 25.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C Tesla Pardubice 22 - 16.3 5.3 1.6 0.8/2.2 34.7 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Tesla Pardubice 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - skupina B Tesla Pardubice 2 - 5.5 2 0.5 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - základní Tesla 3 - 14.7 4 1.3 2.7/6 44.4 - -
2021/22 muži - základní TJ Tesla Pardubice "B" 8 - 12.3 3 1.6 1.4/3 45.8 - -
2021/22 muži - skupina B Tesla Pardubice 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 34.3 4.2 9.5 4.0 0.2 0.8/2.1 152.2 1.8 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Kanonýři Josefov 24. 10. 2021
2B body 6 BK Bizoni Náchod 23. 10. 2021
3B body 3 TJ Turnov 26. 9. 2021
Body 22 TJ Turnov 26. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Sokol Hradec Králové B 19. 1. 2013 2012/13
2B body 32 BK Ústí nad Orlicí 12. 1. 2013 2012/13
3B body 5 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 5. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 Slavoj Litoměřice 11. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 5 BK Pelhřimov 17. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 11 Slavoj Litoměřice 11. 2. 2017 2016/17
Body 65 BK Ústí nad Orlicí 12. 1. 2013 2012/13
Užitečnost 34 Sokol Nová Paka 28. 2. 2016 2015/16
Asistence 6 Slavoj Litoměřice 24. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 základní BK Loko Trutnov 13 3 2 1/2 50.0
26. 9. 2021 základní TJ Turnov 22 6 3 1/2 50.0
9. 10. 2021 základní Draci Vysoké Mýto 9 3 1 0/0 0
23. 10. 2021 základní BK Bizoni Náchod 16 6 1 1/1 100.0
24. 10. 2021 základní Kanonýři Josefov 16 2 2 6/9 66.7
13. 11. 2021 skupina B Slavia Praha B 2 1 0 0/0 0
13. 11. 2021 základní BK Přelouč 1 0 0 1/4 25.0
27. 11. 2021 základní TJ Jiskra Hořice 9 3 1 0/4 0.0
28. 11. 2021 základní Sokol Nová Paka 12 1 3 1/2 50.0
Celkem 9 100 25 13 11/24 45.8
Průměr 9 11.1 2.8 1.4 1.2/2.7 45.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Ústí nad Orlicí 6 0:00 39.0 19.2 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.5
BK KARA Trutnov 7 0:00 18.3 8.1 0.0 0.0 0.0 2.0/5.6 35.9 2.3
BVK Holice 8 0:00 10.0 4.8 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.0
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 19.3 7.3 0.0 1.5 0.0 0.3/0.8 33.3 2.0
BSK TJ Jičín 4 0:00 18.8 8.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 0.8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 18.3 6.0 0.0 1.8 0.0 1.0/2.5 40.0 1.8
BSK Continental TJ J 4 0:00 16.5 8.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.8 0.0 1.5
ADFORS Basket Litomyšl 4 0:00 15.8 6.0 0.0 1.0 0.0 0.8/4.3 17.6 2.3
Sokol ZVUS Hradec Králové 6 0:00 10.2 4.7 0.0 0.0 0.0 0.8/4.5 18.5 2.7
Královští Sokoli 2 0:00 25.5 12.0 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
PP HK 4 0:00 12.8 6.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
Královští Sokoli 5 0:00 9.6 3.0 0.0 0.8 0.0 1.2/1.8 66.7 4.0
Snakes Ostrava 7 17:54 6.7 2.7 61.3 0.0 0.0 1.3/2.0 64.3 1.7
TJ Sokol BK Chrudim 4 0:00 11.3 3.5 0.0 1.3 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
KT 2 0:00 21.0 10.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
Sokol Pražský 5 25:32 8.0 3.6 51.4 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 1.8
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 7.4 3.4 100.0 0.0 0.0 0.6/1.0 60.0 1.2
BK Studánka Pardubic 2 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 4 24:12 8.5 1.5 46.2 1.3 55.6 1.8/3.0 58.3 2.0
BK Loko Trutnov 2 0:00 17.0 4.5 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 16.5 7.0 100.0 0.0 0.0 2.5/7.0 35.7 0.5
Sokol Vysoké Mýto 4 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.5 0.0 1.8
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 16.0 8.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCM Orli Prostějov 3 10:31 8.3 4.0 57.1 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 2.0
BK Opava 2 26:30 12.0 5.0 83.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BK Pelhřimov 4 11:22 6.0 2.8 55.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.0 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 4 14:22 5.5 2.3 34.6 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.3
TJ Turnov 1 0:00 22.0 6.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 1.5
NH Ostrava 4 12:21 4.8 1.3 45.5 0.5 66.7 0.8/1.0 75.0 2.3
BSK Modřany - Jižní Supi 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BCM Orli Prostějov 3 21:08 6.3 1.3 22.2 1.0 50.0 0.7/1.0 66.7 2.0
SAM Brno 2 21:31 9.0 1.5 25.0 2.0 57.1 0.0/2.5 0.0 1.5
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Poděbrady 2 18:00 8.5 3.5 58.3 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
SKB Zlín 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
USK Praha 3 0:00 5.7 2.3 100.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 1.3
TJ Svitavy 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
BK Přelouč 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BK Bizoni Náchod 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 16.0 2.0 0.0 2.0 0.0 6.0/9.0 66.7 2.0
Sokol Vysoké Mýto 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SAM BŠM Brno 4 11:50 3.8 1.5 46.2 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.8
BK Studánka Pardubic 8 0:00 1.9 0.8 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 37.5 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 4 20:35 3.5 1.8 28.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.8
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 4.0
Sokol Nová Paka 1 0:00 12.0 1.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
USK Praha 2 15:45 6.0 2.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Královští Sokoli 1 19:30 12.0 6.0 46.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Jiskra Hořice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 5.0
KolB 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 12:15 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 1 21:00 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 2 11:30 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
SK UP-BCM Olomouc 1 21:00 7.0 3.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 11:15 3.0 1.0 40.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BSK Č.Budějovice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec Králové "B" 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 12:57 2.5 0.5 25.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BVK Holice 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 2 7:13 2.5 1.0 28.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Kanonýři Josefov 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Písek 2 13:40 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta 2 19:00 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Plzeň 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Slavia Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Přelouč 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
BK Klatovy 2 20:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Bra 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ HÁJE - JM A 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 6:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -